Сонник Шукати, до чого сниться Шукати в сні бачити

Сонник Шукати, до чого сниться Шукати в сні бачити

З цієї статті ви можете дізнатися, до чого сниться Шукати по сонникам різних авторів. Що означає побачене підкаже аналіз сновидінь на картах Ленорман. А ще точніше зрозуміти сон допоможе місячний календар.

До чого сниться Шукати: тлумачення сну

Сниться Шукати, що це символізує?

Шукати – «Шукай вітру в полі», «шукай-свищі»; «шукати голку в стозі сіна» — марність, безуспішність пошуку; «духовні шукання».

Сонник психолога А. Менегетті

До чого сниться Шукати, аналізуємо бачення:

Шукати Образ людини шукає що-небудь означає бажання знайти рішення якоїсь проблеми, або знайти самого себе. тобто досліджувати ін се і знайти свій власний життєвий шлях, який може привести до щастя і задоволення.

Шукати до чого сниться восени?

Шукати – Шукати що-небудь у сні і не знайти — до розладу.

Шукати до чого сниться влітку?

Шукати – Шукати в сні щось дуже довго і нарешті знайти — до прояву у вас до цього часу прихованих талантів.

Сонник езотерика Е. Цвєткова

До чого сниться Шукати у снах?

Шукати – До негарного, втрати, затримки; бліх — обман; клопів — збиток.

Малий Велесов сонник

До чого сниться Шукати, тлумачення сну:

Шукати Що – втрати, не до добра; шукати і знайти – виконання бажаного; не знайти – так, про що думаєш — не виповниться; шукати добро, і худо, в лісі, заблудишся.

Шукати до чого сниться навесні?

Шукати бачити в сні – Шукати що-небудь у сні — до неорганізованості.

Сонник Мандрівника (Т. Смирнова)

Сонник: Шукати — тлумачення автора

Шукати – Втрати, труднощі.

Сонник чаклунки Медеї

До чого сниться Шукати — символіка сну:

Шукати – Шукати предмет, гроші — Якщо ви не знайшли предмет, то ваші надії на краще в найближчому майбутньому не збудуться. Змінити поставлену мету Шукати вихід з будівлі — Зміни у вашому житті відбудуться поступово. Ви і не помітите, як опинитеся в новій ситуації. Не робіть різких кроків. Тільки завзятість і наполегливість приведуть вас до успіху

Шукати до чого сниться тлумачення:

Шукати (щось) – Невизначеність, можуть бути втрати.

Сонник медіума Хассе

Сниться Шукати, до чого?

Шукати що-небудь – Мати нездійсненне бажання.

Сонник апостола Симона Кананіта

До чого сниться Шукати сонник тлумачить так:

Шукати що-небудь – Мати нездійсненне бажання

Приснився /приснилася Шукати бліх – Обман; клопів — збиток, взагалі шукати завжди недобре. Злякатися — уникнути нещастя.

Шукати Займете відповідальне становище

Сонник Стюарта Робінсона

До чого сниться Шукати у сні?

Значення сну Шукати має кілька тлумачень. Якщо уві сні Ви тривалий час шукали взуття, то наяву належить далека дорога. Шукати черевики — до невиправданих надій, туфлі — до проблем з заміжжя, чоботи — до прийдешніх змін. До чого сниться взуття втратити й шукати. Шукати в сні щось зі своїх речей — до спроб наяву знайти рішення поточної проблеми. Позбутися сумки, означає, зазнати майнові втрати. Марно шукати весільне плаття — до пізнього шлюбу, просте плаття — до проблем у взаєминах з представниками сильної статі. Шукати в сні коханої людини — негативний знак. Коханий обманює Вас заради отримання власної вигоди. Якщо на місці другої половини була подруга, пліток і порожнього лихослів’я уникнути не вдасться. Шукати в нічних мареннях дитини — до марним спробам знайти натхнення, маму – до безбедному існування, батька — до підтримки з боку родини, донька – до любовного роману, сина – до нових звершень.

Новітній сонник Р. Іванова

До чого сниться і як тлумачити Шукати?

Шукати в сні. Розшукувати незнайомої людини, означаете намагатися вирішити досить складну проблему. Якщо на місці людини був чоловік, то ви напевно в реальності робите спроби налагодити подружні стосунки. Якщо хочете поспілкуватися з чоловіком мрієте про пристрасний любовний роман. Пошуки дівчини або хлопця можуть наснитися у разі, якщо ви не готові до серйозних стосунків і розраховуєте, лише на короткі емоційні пригоди.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ