Сонник Шуба приснилося, до чого сниться Шуба уві сні

Сонник Шуба приснилося, до чого сниться Шуба уві сні

Сонник С. Каратова

До чого сниться Шуба по соннику:

Шуба — Якщо ви побачили в сні шубу — то це означає, що справа, яку ви починаєте не принесе бажаних результатів.

Якщо ви побачили уві сні надягання шуби — це нічого не означає, а влітку такий сон передвіщає вам печаль і горе.

См. також: до чого сниться пальто, до чого сниться плащ, до чого сниться зима.

До чого сниться уві сні Шуба:

Шуба — Снилася шуба — то ви стали на хибний шлях, але також вас чекає велика захист.

Також шуба уві сні, передвіщає вам великий дохід.

До чого сниться Шуба уві сні:

Шуба — Снилася шуба — це символізує багатство.

Якщо уві сні вам дарують красиву і дорогу шубу — то скоро у вас виникнуть фінансові проблеми.

Ховатися під шубою сні — ви відчуєте самотність. Купувати в сні шубу комусь із своїх рідних — значить у вас буде безбідне і безтурботне існування.

Сниться, що з вашої шуби випадає ворс — то вам мають бути незаплановані фінансові витрати.

Якщо ви побачили в сні людини, одягненого у вивернутий навиворіт шубу — це означає, що вас чекають хвороба і лиха.

Якщо сниться Шуба, до чого це:

Шуба — Сниться, що купували шубу — то ви занадто сором’язливі, особливо в присутності малознайомих людей.

якщо уві сні ви побачили себе одягненим в шубу — вам щось заважає розслабитися.

Ймовірно, у вас є якісь комплекси, від яких потрібно позбутися в майбутньому.

Сонник Р. Распутіна

До чого сниться Шуба по соннику:

Шуба – символ відносин. Якщо уві сні ви приміряєте шубу і відчуваєте її тепло, значить, у вашому житті повний порядок: ви любите і улюблені. У вас є тил і ви готові йти у бій. Снилася шуба з дорогого красивого хутра, який вам дуже подобається, то такий сон обіцяє вам у житті отримання задоволень від екзотичного відпочинку. Ви зможете дозволити собі все, про що мріяли. Ваші мрії перетворяться в реальність. Якщо у вашій шафі висить кілька шуб, то ви будете відпочивати в приємній компанії, і це подвоїть ваші насолоди.

Стара рвана шуба зі свалявшимся хутром у вашому сні в житті пророкує хворобу. Найімовірніше, вам доведеться зіткнутися з алергією, свербежем або іншими захворюваннями шкіри. Погіршує становище, якщо шуба уві сні яскравого кольору, особливо червоних відтінків, – такий сон говорить про хвороби, пов’язаної з виразками і вищепереліченим «букетом». Якщо сон приснився вам в теплу пору року, то остерігайтеся укусів комах.

Носити теплий кожух (шубу) влітку у сні означає, що ви потрапите в скрутну ситуацію або перед вами постане проблема пошуку нової роботи. Навпаки, якщо уві сні морозець і вас зігріває шуба, то вам належить переконатися у відданості і підтримки коханого.

Так розшифровується сон, в якому сниться Шуба.

Сонник Катерини Великої

Бачити Шубу уві сні:

Шуба — Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе в гарній шубі, означає, що її залицяльник буде людиною заможною, однак його душевні якості важко буде назвати суто позитивними. Надягати в сні на себе взимку шубу нічого не означає, а от якщо ви одягає шубу влітку, то такий сон знаменує печаль, горе і нещастя.

Надягати шубу в сні на голе тіло предзнаменует несподівані почесті. Бачити уві сні або носити дуже велику шубу не за розміром – ознака великої сварки, вимушеної дороги. Шуба з натурального хутра у сні означає, що хтось готуватися виступити проти вас або розпускає про вас брудні чутки. Бачити або носити шубу зі штучного хутра означає, що ви заслуговуєте поваги оточуючих завдяки своїй порядності та передбачливості. Сниться, що перебуваєте десь на півночі і носіть шубу суто для тепла, то наяву вас можна охарактеризувати як людину дуже практичного і розсудливого.

Якщо в сні хтось хвалить вашу шубу, то в реальному житті заздрісники розпускають навколо вашого імені злі плітки.

Купувати шубу уві сні предзнаменует яке або придбання. Нова шуба у сні означає втрати в справах. Доношувати стару шубу за ким то предзнаменует вам успіх у підприємствах. Подпоясывать шубу у сні означає, що у вашому житті настануть зміни.

Дізнайтеся, чому сниться Шуба в тлумаченнях інших сонників.

До чого сниться Шуба по соннику:

Шуба — Приснився шуба символізує: а) успіх і багатство; б) печаль і сварку; в) вимушену дорогу; г) хвороба і неприємності.

До чого сниться шуба по соннику:

Шуба — Снилася шуба, яка заважає вам у сні рухатися, то й наяву великий ризик втрати рухливості, також такий сон може передвіщати шкоду від хтивості і нертности, малорухливого способу життя.

Бачити уві сні шубу зіпсованої – до хвороби. Снилася шуба, в якій вам дуже жарко, то це знак того, що наяву ви занадто багато думаєте про своє матеріальне благополуччя, і ці думки вже починають приносити вам шкоди, не змінюючи ситуації в корені.

Бачити уві сні шубу зручну, легку і теплу, символізує успіх у справах, вам все буде даватися з легкістю, ви знайдете душевний спокій.

Якщо уві сні ви серед зими розглядаєте вітрину з шубами, а ЗМІ при цьому роздягнені. То це означає, що ваші надії будуть обмануті, вас чекає низка неприємностей, розлади, депресії, почуття незадоволеності самим собою і своїм життям.

Бачити розкішну дорогу шубу, яка надіта на дитину і абсолютно не підходить йому за віком, говорить про те, що наяву у вашому оточенні є чи з’явиться людина, преувеличивающий свою значимість.

Бачити рухому шубу – до несподіванок, різкій зміні обставин, якогось сильного здивування.

До чого сниться спящему Шуба, це означає:

Шуба — хибний шлях, але більша захист. Іноді — дохід. Невнушаемость. Плутон у Львові.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ