Сонник Розстріл 😴 приснився, до чого сниться Розстріл уві сні бачити

Розстріл, згідно сонником – віщує вам труднощі і досить неприємні події.

Хто йшов на розстріл уві сні?

Наснилося ви йдете на розстріл ▼

Йти на розстріл – до неприємностей, які змусять вас хвилюватися.

Кого розстрілювали уві сні?

Сниться розстрілюють дорогих вам людей ▼

Бачити, як страчують дорогих вам людей – приділіть їм уваги, ймовірно, їм нездужає.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Розстріл, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розстріл уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що потрапив в полон до німців і вели на розстріл в спеціальну кімнату. У ній на моїх очах розстріляли кілька людей і коли підійшла моя черга, то сталася осічка і я почав тікати звідти і втік, потім все було добре і я прокинувся.
Розшифруйте, будь ласка.

Мені теж приснився сон про растрел ток както я бачив його двома людьми спочатку мене розстріляв але поранення било в ногу я вцілів а з іншого боку почали бомбити табір конц і я бив партизан руський і почав захоплення табору але там містика какаето переплелася несподівано німці взяли під контроль табір а я будучи живим поранення бранцем бив кинутий в древній храм у скелі з інших віжівшімі і з загоном німців їх всіх поразкідалі якісь мертвеци багато разчленованих німців в басйнах храму я залишився і ще кілька людей живим, а потім як Бутт я партизан і ще кілька партизанів зі мною харчуємося врятувати мене полоненого як ето зрозуміти в результаті все вцілілі вижили, разшіфруйте пожалуста сон

Сновидіння, в якому був такий розстріл, найімовірніше, говорить про те, що ви опинитеся в скрутному становищі.

Ви тут казкові долбойоб, писати правильно навчитеся для початку!

На мене наговорили і через це повинні були розстріляти.
Я повідомила про це чоловікові і сподівалася, що він встигне зв’язатися з потрібними людьми і мене виправдають і не розстріляють. Я переносила уві сні найсильніші переживання і занепокоєння.. Сподівалася, що він встигне налагодити все.
Багатьох розстрілювали і готували до розстрілу. Але мене не розстріляли. Я прокинулась&# 8230;

Вітаю!Мене звати Алина. Сьогодні мені приснилося що я з чоловіком і ще якимись людьми на відпочинку, на шашликах, але ми не на природі, а в будівлі, великому. Стіни на мою були світлих тоном (персиковий, білий). Поруч була якась колотнеча і я знала що люди відпочивали поруч в будівлі (самої будівлі я не бачила) вбили людину і ще щось зробили. Наступна картинка, нам ті люди, які поруч відпочивають підносять шампур з підсмаженою шашликом і просять підігріти у нас. ми відмовили. Далі, ми перебуваючи в тому ж приміщенні (це виявляється судове будівлю) і у жінки в руках папки з паперами і вона каже, що цих хлопців які вбили людину вона відпускає, т.до. їй подзвонили з &# 171; верхів&# 187; (І називає конкретні прізвища, але я їх не пам’ятаю) і сказали їх відпустити тому-що вони пакистанців і їм складно. Далі ми опиняємося в коридорі, чутні крики не нашої національності і з кінця коридору починає гаснути світло (його вимикають хтось) і я чітко бачу трьох хлопців проходять повз, хтось кричить: &# 171; хлопці що ви робите, перестаньте!&# 187; тоді в коридорі переді мною гасне світло, один з цих хлопців стріляє спочатку в мого чоловіка, а потім в мене. Я фізично почула сильний удар у вухах, а потім відчула як я втрачаю свідомість і у мене зупиняється серце. тоді я подумала: &# 171; Ось і все. І не так страшно, як я собі уявляла&# 187;. І я прокинулася.

в невеликому приміщенні сидять уздовж стін люди, деякі з них мої однокласники, за вікном терорист з автоматом веде переговори. У нього напружений розмову, і він починає стріляти по людях вибірково. Я ховаюся за людей, сідаю на підлогу, намагаюся не дивитися на нього, але для чогось намагаюся з ним говорити. Мені дуже страшно, що мене вб’ють, але я нічого не можу зробити, тільки бачу, як падають застрелені однокласники.

мені снилося, що банда незнайомих людей мене чекали в магазині, за рогом улиці.і як тільки вони мене побачили, то відразу ж починали стріляти з Калашникова.розстрілювали всіх людей, які були поруч і мене. Пам’ятаю як різко куля пройшла в ногу і різкий біль. мені було 28 років. після того як мене розстріляли я впала відчула як переходжу в інший світ.але потім я вийшла зі свого тіла і вирішила почати цей день спочатку, щоб змінити етот день.у мене не вийшло скасувати розстріл. Кольори сну були темліми, жовтими

Ми з друзями (не пам’ятаю точно особи) йшли пішки з якоїсь європейської країни, а так як там країни поруч, вирішили подивитися і іншу країну. На підході до кордону я побачила прапор України, потім побачила озброєних людей, які йшли в нашу сторону. Ми стали різко йти від них. Зі мною був мій 11-ти місячний племінник Давид. Один зі збройних націоналістів почув це і він вирішив його і нас застрелити. Я взяла племінника в руки, намагаючись якось загородити його. І тут мене розстріляли. Пам’ятаю, що кулі які потрапили в груди, живіт &# 8212; не принесли мені болю, але я закрила очі, відчуваючи себе живою. І тільки куля в горло щось в мені обірвало. Я впала і тут я прокинулася. Не знаючи померла я все-таки чи ні і ніби як не бачила як вмирають мої друзі і племінник.

Спочатку уві сні розстріляли машину з дівчатами (легкої поведінки), це було вночі, я зі своїм хлопцем сиділа на своїй сусідній вулиці на галявинці і коли проїжджали люди з автоматами вони спочатку розстріляли дівчат з машини, а потім нас з моїм хлопцем знайшли, помітили і теж розстріляли.

А я все понел. Ті пацани нелюбят повій, бледей, Шалаєв, дешёвок і хотет всех їх ізгнат з Землі! І ось вони такі взяли шандарахнуло ТЕХ, і дивляться на вас з ним. А ви з ТЕМ або як ці лёгково поведенія або ще гірше&# 8230; ось вони і вчинили як треба.

мені снілосі ніби у мого дідуся в Горожене мене растрілялі в спину і коли я прокинулася у мене боліла спина ніби це все в живу

пам’ятаю суд і вирок&# 8230;. нас 5 чоловік&# 8230;. чому то бачу список тих, кого будуть розстрілювати, там ім’я мого доброго знайомого (і раптом цей список перетворюється в лист депрімірованних за місяць і мого знайомого позбавляють 100% премії за невихід) перекладаю погляд нижче (знову список розстрільних), але свого прізвища на кшталт як знову не бачу&# 8230; потім я стою на узвишші якомусь і бачу майданчик за гратами, ніби як в’язниця, тільки решітки сучасні, а стіни навколо майданчика як ніби старі царські (таке відчуття уві сні), але сірого кольору&# 8230;.. потім мене ведуть вниз до тої площадки&# 8230; а навколо все сіре якесь або як в серпанку&# 8230; я заходжу через хвіртку&# 8230; притискаюся стіною до стень збоку&# 8230;. переді мною сидіння, як в амфітеатрі, на них кілька людей &# 8230;.. нікого не знаю&# 8230;.. потім повели одного &# 8230;. поставили до стіни&# 8230;. розстріляли&# 8230;&# 8230; хлопця&# 8230;. потім дівчину повели&# 8230;. вона на коліна впала&# 8230;.. поруч зі мною хтось стоїть і каже:&# 187; ну чого ти? ти вже доросла, народжувала&# 8230;&# 187; я мотаю головою і плачу&# 8230;. хтось за мене відповідає &# 171; в тому-то і справа що у неї нікого немає&# 187 ;, або &# 171; що вона зовсім одна&# 187;&# 8230;.. я плачу і плачу&# 8230;.. і все&# 8230;. чомусь прокинулася 7.00, хоча зі мною рідко буває що в вихідний прокидаюся раніше 9-10&# 8230; не було відчуття що я злякалася сну або внутрішнього мандражу&# 8230;. просто залишився якийсь неприємний осад від сну&# 8230;.ю

я йду додому, приїхав із заробітків, глибока ніч, я йду в своїй районі міста, але тут підбігає гопарь, і швидко і різко починає пропонувати мені поговорити, питаеться зупинити, і останнє що він пропонує це свинцю.&# 187; а може тобі свинцю?&# 187; і так не скільки разів, разом з пострілами в тулуб в упор.після пострілу так 15го я прокидаюся.

Вітаю&# 8230;. Початок сну я не пам’ятаю. Запомнелось тільки, що я сиджу в тюрмі, схожа на коллон поселення. І тут повинні були всіх розстріляти, але робили ето по 5 чоловік і в кого з далека стрілець не потрапив, того вдруге не розстрілювали&# 8230; Я дивився стояв майже біля цього всього, спостерігав як розстрілюють людей. Коли черга дійшла до мене, я сидів останній в п’ятірці розстрілюваних. А коли дійшло до того як вистрілити повинні були в мене, оголосили чомусь перекур. Довгий час стояли курили, я болісно переживав, що б стрілок промахнувся, коли в мене стріляв і одне же час вже змирився з тим, що вб’ють&# 8230; А після перекуру на розстріл посадили вже іншу п’ятірку, а я ще стояв нервово курив, як кажуть перед смертю не надихаєшся. І в цей час я ще знайшов момент підійти до стрільця (їх було два) і спробував домовитися&# 8230; Але не вийшло. У наступній п’ятірці вже сидів я, але майже вже дійшла черга до мене і все, тут я прокинувся з дуже поганим осадом на душі&# 8230;

Мені снилося, я була в повному автобусі, сиділа десь в кінці. Чомусь в кінці були двері, куди зайшли люди з автоматами і почали всіх розстрілювати. Я прикинулася мертвою, вони пройшли вперед, розстріляли все. Потім я почула, що один з розстрілюють говорить хлопчикові: &# 171; Перевір, може, хто живий залишився&# 187;. Я в паніці не знала, куди мені сховатися. На цьому і прокинулася.

Весь сон був в холодних тонах, як ніби була зима, але снігу не було і погода похмура. Безлюдно, я йшла одна в аптеку. По дорозі я помітила двох хлопців-гопників, одягнені в костюм адідас і з чорною шапкою на голові. Я відразу відчула, що це дуже підозрілі особи і я привернула їхню увагу. Вони ходили за мною довгий час і в кінці кінців один грубо розгорнув мене до себе і розстріляв мені в голову, чого я і очікувала. Я впала, в очах &# 8212; чорнота, здавалося я померла, але могла ще щось відчувати всередині себе, якісь процеси. На цьому сон закінчився. Думаю, нічого хорошого цей сон не обіцяє (

чуже весілля. Велика зала. Нас поруч п’ятеро. Один з гостей починає стріляти по нам (п’ятьом) по черзі. Потрапляє в трьох. Наступна &# 8212; я. подітися нікуди. Чекаю кулю в бік, закриваю очі. Мене чіпають за плече і кажуть, що стрілок знешкоджений. прокидаюся.

В загальному. Я і моя однокласниця, яку звуть Таня, що не так важливо, пішли додому з якогось торгового центру. Насправді, в цьому сні ми ніби щодня звідти ходимо додому вечорами з моїми однокласницями і все по одному шляху &# 8212; по якомусь полю, яке повністю в тумані, воно величезне, і десь далі знаходиться зупинка. І ось на цей раз ми пішли удвох. Тобто я і Таня. Вона трохи хвилювалася, але я намагалася її заспокоїти. Я запропонувала їй повернутися в цей тц і купити який-небудь гамбургер і розтягнути його до кінця нашого шляху, але вона відмовилася. І тут ми стали зупинятися і почали вирішувати, яку пісню заспівати на шкільний конкурс (який буде в січні, він проходить щорічно), стали наспівувати. І тут бачимо, як якийсь невідомий переходить через дорогу. Він був в сонячних окулярах, в чорній шапці (судячи з усього, він був лисим, як мені здалося), в чорній куртці, руки в кишенях. Він переходив дорогу, тупаючи по калюжах, і причому саме ця сцена, пов’язана з його переходом через дорогу, була, як в мультику, намальована така. Графіка була схожа, може, на диснеївську. Ми трохи злякалися і поспішили на зупинку.
На наступний день ми з нею сіли в маршрутку, а потім зайшов цей самий чоловік, дістав рушницю і почав всіх розстрілювати. У маршрутці було багато людей, всі місця були зайняті, а ми з моєю однокласницею сиділи навпроти один одного на задніх сидіннях. Він всіх пристрелив, крім мене. Вийшло так, що я єдина вижила, але він не знав про це. Те постійно був рикошет кулі від моєї сумки, від книги, яку я тримала в руках (Це був Островський, п’єса &# 171; Гроза&# 187;). Звичайно, іноді потрапляв в мене. Куля потрапила і в ногу, і в руку, і просто було багато саден і подряпин. Коли він всіх розстріляв, то потім пішов по другому колу, в загальному, люди, яких він пристрелив, були вже не людьми, а якимись купами органів. Він переконався, що всі мертві (я прикинулася мертвою) і пішов. Я вийшла з маршрутки в надії десь обробити свої рани. Зайшла в будинок, в якусь квартиру, яка була порожня (я без поняття, як я взагалі виявилася в цій квартирі), а потім зрозуміла, що ця квартира належить цьому самому, скажімо так, маніякові. Він помітив мене і почав за мною полювання. Я, боса, бігу, шукаю, куди можна сховатися. А квартира ще була така заплутана і велика. Я знайшла якусь кімнату, де близько балкона була пожежна драбина. Звідти я і вийшла. Тобто перекинула своє тіло через балкон і витягла його на пожежну драбину, звідки і спустилася і зуміла втекти додому. Це все. На цьому мій сон обірвався.

Вітаю! Мені снилося, що на передодні у мене весілля, я їду в маршрутці з дружиною одного мого нареченого, з якої в реальному житті я практично не спілкуюся, лише вітаюся при зустрічі. Так ось щодо подій сну у мене весілля, я їду з нею в маршрутці, в ній проходять людіодетие у військову форму і сідають поруч, люди пов’язані з собитіяеія на Україні. У підсумку ми виходимо з неї з маршрутки, на голові у мене фата, я начебто біг, з’являються знову люди у військовій формі, але інші, це погані люд, і один з них стріляє в мене три рази..і потім що про просить мене повернутися подивитися на якийсь візерунок, і я прокидаюся

Мені приснився сон, всі дії відбувалися у мене на подвір’ї біля будинку. Все начебто нічого але раптом настала гроза, пішов сильний дощ, з’явилися нізвідки не візьми люди з автоматами в армійській екіпіровці. Почали розстрілювати людей, перехожих, дітей, жінок, всі хто встигли поховалися.Убили всіх, залишилася тільки я одна. Я сховалася в під’їзді власного будинку, ніби я встала подивитися поїхали вони чи ні, і мене в вікні побачив один з людей з автоматами, побіг до під’їзду, я судорожно бігла стрімголов, він мене наздогнав і вистрілив в мене, ніби я померла. Я в жаху до чого б це &# 8230;.

Вітаю! Мені приснився сон, що мене і моїх близьких розстріляли невідомі люди, причому я прям відчувала, як в мене стріляють кілька разів. Але я не померла, і начебто поранень на собі не бачила, просто був переляк дуже сильний після цього, не знала куди себе подіти і куди бігти

Карочє, сон почався з того, що я в підвалі (не знаю що я там робив) почув німецькі крики. Страху у мене це не викликало ніякого. Почув постріли і почув як вони підійшли до підвалу. Я забився в кут, але в останній момент як зрозумів що мене не знайдуть я спеціально дав їм знайти себе, від чого отримав кулю. Біль був не відчутна або її не було взагалі, але так як зрозумів, що мене залишать помирати, я крикнув щось (мабуть щоб розлютити їх) і отримав чергу. Але він не потрапив взагалі. Я знову щось сказав (типо: ну що ж ти) Після, перед тим як йти він вже прицілився і вистрілив мені в голову (чомусь впевнений що в голову) але найцікавіше, перед і навіть після смертельного пострілу я встиг сказати &# 171; спасибі&# 187;. Після декількох секунд сон припинився. У ньому я навіть не згадав про батьків і начебто навіть зовсім не удевят, що бачу фашистів в їх формі і зброю часів ВВВ в сучасний час. На замітку: перед сном я не дивився ніяких кіно, не читав книжок і взагалі не розумію до чого він. Наперед дякую

Мене вели на розстріл і кулі застрягали у мене в голові було так реально і страшно потім я прокинувся.

мені приснився сон про стрілянину.я приїхала в своє рідне місто що б побачитися з колишнім.але виявляється його шукали менти і перш чим виїхати з бази він підірвав міст, що б за ним не гналися менти.але менти полетіли на літаку і в останній момент він ніжно поцілував мене і нас розстріляв.

наснилося, що колишня дружина чоловіка приїхала до нас додому з його дочкою і розповіла про те, що її батьків розстріляли, просила допомоги!до чого це?спасибі заздалегідь

в групі з 4-5 людей я зайшов в сусідній від мня двір. Час було вечір, і мені здавалося що ми були на Донеччині (як я пригадую). В руках у одного компаньйона був шестиствольний кулемет. Ми помітили групу осіб в глибині двору на лавочці під деревами і ми вирішили по ним постріляти (т.до. було відчуття що проходила війна). Він не потрапив ні в кого, але коли я взяв добровільно кулемет, то спочатку промахувався, а потім прицілившись знищив всіх 6 молодих хлопців, які в паніці тікали. Варто зауважити що коли я потрапляв в ціль в повітря вилітав цілий фонтан крові, від побаченого мені столо погано і страшно, бо я по справжньому вбив людей. Коли ми підійшли до убитим, кров текла струмками а тіла були спотворені. Коли ж ми підходили до тіл один з групи сказав що вбиті &# 8212; це вірмени. Моїм наступним почуттям протягом залишку сну був страх перед відповідальністю і приготування до смерті через помсту, бо сидіти в тюрмі я не бажав.

мені наснилося що спочатку я був на зупинці або прийшов туди від куди то потім мене почав хтось ображати на зупинці але я вдарив його зав’язалася бійка і взагалі я його потім побив але він на цьому не зупинився я почав тікати від нього щоб уникнути конфлікту бо у нього був камінь потім він мене наздоганяє я набираюся сміливості і знову його починаю бити ми трошки б’ємося і ось в дали я бачу якусь угруповання не пам’ятаю якої нації ну суть що вони належали одній нації без перемішку ловили тих хто не належить одній а тих у кого є половину допустимо російської сторони і ще будь-який інший ну в загально 2 на цііі підлогу того і потого будь і ось я починаю втікати і горю все я біжу він говорить мені не че не буде я звалив і збежал начил приховувати стежити за цим їх було багато я боявся потім знайшов свій будинок чомусь я виявився в деревно це відбувалося у мене в огорожі вона здавалася мені більшою і за воротами був місто помий му потім я побачив як ці люди заходять до мене додому і виводять маму з татом я зістрибує і до них нас багато таких було стояла людина з ППШ це такий автомат Совєцький тато з мамою починає бігти як тільки той дістає автомат нас в нас стріляють маму і тата вбивають в мене потрапляють батько мене закрив від куль всі побігли батьки мертві я тікаю через паркан і все далі незрозуміло що начебто в грі нібито мене щас буде навчати кращий вбивця в світі чтби помститися і я прокинувся ось

Наснилося що я на якомусь святі, ми були на вулиці в районі де я живу, навколо стояло багато людей, була ніч. У мене звідки з’явився автомат в руках або щось на зразок того і я почав масову страту нічого не підозрювали людей, розстрілював всіх. Потім коли патрони скінчилися я знайшов пістолет і продовжив. Відчував в цей час сну себе відмінно. Але потім, різка зміна кадру, я вже біля телевізора в своїй кв. і бачу як показують про мої діяння в новинах, але при цьому я не був спійманий, до мене навіть поліція не разу не приїхала, тільки мама в розладнаному стані дивилася на мене і було видно, в чому то підозрювала. Мені стало соромно і я навіть уві сні став сподіватися, що все це було уві сні і потім прокинувся. ось.

я шол по вулиці і вибіжалі два мужика один почав стрілять внего і пам’ятати я помер і моя душа Літа по місту але некатарие люди мене видили і я зніми розмовляв

Наснилося, що я перебуваю в какойто кімнаті з людьми, з чоловіками і женьщін, молодими і постарше і нам наказують роздягтися до гола. Потім бачу з собою молоду дівчину, яка неспішно роздягається, і я природно теж. Звертаю увагу, що від цього в мене статевий член починає ерегований але я встигаю контролювати свої думки і уповільнюю цей процес, всетаки растрел. Потім бачу 3 досить великі кабінки в які сортують людей. Якийсь єврей говорить, що люди старше 60 років походять сюди, і показиват на одну кабінок при цьому говорить якусь фразу напевно на івриті. Потім, щось сповільнюється і до нас входить жінка, як виявляється це моя співробітниця по роботі (жінка середнього віку, начальник свого відділу, у нас хороші ділові відносини), відкриває раніше замкнені двері і починає випускати всіх людей при цьому кажучи, що хтось дозволив зберегти життя 2 мільйонам (здається) людей. Власне кажучи все, раніше і пізніше думаю елементи не важливі так як тільки це після того як прокинувся явно було перед очима і в пам’яті.

КДБ примовляє мене і ще близько 10 осіб до розстрілу, під час якого я повернувши голову дивлюся на що стоять зі мною і бачу, що всі вони від страху мружаться, я то ж хвилююся, але моє хвилювання на страх людей стоять поруч. Я не бачу сама дія розстрілу, але зі сну я якимось чином йду з під розстрілу.

Приснився два рази за одну ніч, я не прокидався. Перебуваю в машині ззаду сидить хтось, в нас починають стріляти, розумію що я їм не потрібен (вони начебто говорили мені), акцент був на те що сотні куль вразили ціль і закладення мене я відчував страх і почуття як в реальності, після мене дістає моя кохана і починає лікувати. Сон повторюється змінюється обстановка кількість людей а все інше не змінюється, все бачу своїми очима, сон кольоровий.

37 рік, я працівник банку, який пограбували, займаючи дожность касира, була залучена за статтею за співучасть бандітскіміх формуваннях, пам’ятаю найдрібніші подробиці допиту в казематах, розстріл і т.д

Вийшовши з навчального закладу, під’їхав група захоплення з гвинтівками на машинах. Нам, людям стоять на вулиці, вони сказали, щоб ми мовчали. З вулиці було видно кабінет начальства (він був скляний). Група захоплення початку їх розстріл. Потім почали відстежувати людей, які про це розповіли і теж вивозили на розстріл. До мене підійшов хлопець, він плакав, запитав, мене теж на розстріл, коли я сказала немає, він продовжував плакати і дав мені цукерку.

Я йшла по своїй вулиці, раптом я побачила що біля мого будинку стоїть машина з якимись снайперами (чоловіки у військовій одязі, виглядали дуже строго), вони мені не здалися нашими, вони говорили англійською мовою.Я запитала у них, що вони тут роблять? Вони націлили на мене пістолет і сказали, що якщо я хочу залишитися живою я повинна увійти в будинок, я так і зробила і замкнула будинок на ключ. тим часом мій тато і дід розбиралися з ними на вулиці. Через щілину я побачила каку то жінку, я хотіла її врятувати і покликала її, вона підбігла до дверей, а вони її розстріляли.

Сьогодні приснився розстріл. Мали розстріляти групу людей я оглянувши їх всіх загострив увагу на одне (не пам’ятаю хто такий і зголосився сам привести вирок у виконання

Наснилося що ми за часів другої світової війни і нас десь близько 30человек і потім один з наших розстріляв всіх крім мене свою смерть я уві сні не бачила.

Була в центрі міста. Проходила повз магазин який вже закривався. Вони на відкриття вішали кулі а так як вже було темнувато вони закривалися, і дали мені для дитини багато жовтих кульок. Я взяла і пішла далі за повернула за ріг многоітажкі хотіла пройти через двір. Там було перерито, лежала велика купа піску. Назустріч йшов чоловік, за купою стояла машина. Чомусь мені кинулися це в очі. Повернула назад і вдалике побачила падіння літака і недалеко вибух вертольота в повітрі. Я зрозуміла що хтось обстрелюет.Я по поспішала додому. Вдома був чоловік з двома дітьми.. Хтось в даліке закричав &# 171; льотчиця&# 187; і я почула автоматні черги з чогось літаючого. Поруч був магазинчик зі сходами вниз в цоколь. Але магазин був закритий вже ролетами. Тільки я зробила крок туди автоматна черга пронеслася і перед собою я дивлюся прямо перед собою а вся польоту пробита (простреляна) і у мене думка якщо немає контуру значить все пройшло крізь мене. Я впала і все.

якісь люди масово розстрілювали пацанів вузькоокі національності, а що б не витрачати патрони даремно їх садили навпочіпки в ряд і одним пострілом убивали кілька людей, видовище неприємне

мені наснилося, що мене розстріляли будинку вночі, але крові не було і після 28 кульових поранень я залишилася жива, хоча все тіло було ізрешечнено

Мене розстріляли разом з якимось Людиною, не пам’ятаю підлогу, але я відчула, яке вмирати, людина, яку расстреоівалі разом зі мною, сказав:&# 187; тебе запам’ятають назавжди&# 187;

Мене відправили на екскурсію по школі в якій я не вчуся, де пускають за перепустками, біля входу стояла охорона, яка стріляла в тих, у кого цих перепусток не було. У цю школу пробралася моя бабуся, я намагалася щоб її не застрелили і виконуючи там завдання (нібито уроки) щоб мене теж не вбили. Потім я різко потрапляю в магазин одягу в черзі в примірювальну, деякі були дуже маленькі (туди черг не було) і дуже великі де черга була. Не дочекавшись своєї черги, я опиняюся будинку, на кухні, де бачу вітчима без стоп, розстріляну бабусю (але там вона без поранень і жива, як-то я зрозуміла що вона розстріляна) і жива, неушкоджена мама

Наснилося, що я стою в батьківському домі біля вікна. Під’їхали 2 машини, 2 мерседеса 1 чорний, 2 білий розстріляли доми поїхали. Але ні людей не бачила нікого. І на будинку і сліду не залишилося від куль.

Була середньовічна обстановка. Мене і ще кількох людей приготувалися розстріляти з луків. Поруч зі мною стояла дівчина, я подивився на неї і заплющив очі, в очікуванні стріли, і, через пару секунд, я відчув, як провалююсь в безодню.

Я перебувала в школі, в класі разом зі своїми однокласниками. Світло було приглушене, було схоже на захід. Ми юрмилися біля стіни, з протилежного боку від дверей. Далі, ми всі опинилися на підлозі притиснуті один до одного, потім безліч пострілів, які не припинялися, здавалося ніби кілька людей стояли над нами і стріляли, було страшно. Потім все припинилося я не розуміла що зі мною і що відбувається навколо.

чоловік двадцять сидять в добротному сараї і чекають рішення про розстріл фашистами. я перебуваю окремо і намагаюся знайти місце, де можна сховатися.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ