Сонник розтяжки до чого сниться розтяжки уві сні

Тлумачення, до чого сняться розтяжки, несуть важливу інформацію. Виходячи з побаченого уві сні, сонник допоможе розібратися, що перешкоджає сплячому на шляху до мети. У розшифровці бере участь кожна деталь. Місцезнаходження, приналежність та інші подробиці знаходять своє відображення в реальній дійсності.

З сонника Міллера

Популярний тлумач детально роз’яснює, до чого сниться цей різновид слідів на шкірі. Наснилося, що розтяжки розташовані в самому центрі тулуба? Швидше за все, мова йде про давнє прихованому конфлікті з кимось із найближчих. Розбіжності скоро знову нагадають про себе, використовуйте цю можливість для пошуку компромісу і припинення ворожості.

Про що ще говорить символ

Згідно з поясненнями інших сонників, до чого сняться розтяжки, побачене уві сні свідчить про цікаву біографії і спогадах, якими сновидец дуже дорожить.

Якщо приснилося, як показуєте розтягнуту шкіру фахівця, знайомим або демонструєте розтяжки всім підряд, ви надаєте занадто велике значення думку кожного або тих, кого довелося бачити в сновидінні.

Якщо не вперше доводиться бачити відверте потворність, сонник вважає, що спогади, які заподіюють біль і почуття провини, ніяк не вдається відпустити. Звичка знову і знову емоційно переживати в думках неприємні події трансформується в негативні образи.

Географія людини

Роз’яснюючи, до чого сняться розтяжки, сонник уточнює, чи присутні вони в дійсності на тілі сплячого. Має значення і місце розташування шкірної проблеми.

  • Бачити уві сні множинні розтяжки часто доводиться улюбленцям публіки;
  • Якщо приснилося, що відмітини зникли, щось сильно здивує;
  • Поява неіснуючих наяву розтяжок обіцяє наближення значущої події;
  • Характерні прожилки на тілі віщують втрати і засмучення;
  • Якщо уві сні розтяжки виявлені на стегнах, можливі проблеми в дорозі;
  • Розтягнулася уві сні груди означає тимчасові труднощі у відносинах;
  • Якщо приснилися «прикраси» в області рук, не поспішайте брати на себе відповідальність.

Не бійтеся змін

Коли трапляється бачити відмітини на животі, Езотеричний сонник вважає образ серйозним попередженням. Обставини в буквальному сенсі перекривають кисень, дуже бажано виявити і усунути несприятливі фактори. Найчастіше знаки на животі вказують на негативну енергетику місця проживання, переїзд був би оптимальним рішенням.

Не менш часто символ означає обтяжуючу любовну залежність або психологічну несумісність у виробничому середовищі. Безглуздо вичікувати, що ситуація покращиться сама собою.

Зі сторони видніше

Цікаво дізнатися, до чого сняться розтяжки у інших людей. Подібні сновидіння відвідують тих, хто фантазує про сексуальні експерименти, але поки не наважується здійснити задумане.

Якщо в такому вигляді приснився хтось із друзів або родичів, сонник вважає, що ви приймаєте турботи цієї людини занадто близько до серця. Коли помічаєте уві сні розтяжки у танцівниці на сцені, тлумачення сну закликає використовувати свою заздрість конструктивно, а саме, зробити хоч що-небудь в потрібному напрямку.

Що заважає досягти успіху

Психоаналітичний тлумач допоможе виявити найсерйозніші перешкоди на шляху до успіху. Нерідко сновидец відчуває недовіру собі, коханому, звідси страх бути почутим, постійний настрій на невдачу, помилку.

Не менш поширене надмірне занепокоєння про стан здоров’я. Роздуми про уявні хворобах поглинають час і енергію. Накопичений в минулому баласт негативу – ще один фактор, від якого по можливості бажано позбутися і переключитися на нагальні потреби.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ