Сонник Розруха. До чого сниться Розруха бачити уві сні – Сонник

сонник Розруха наснилося, до чого сниться уві сні Розруха? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Розруха, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Спалювати квартиру, щоб позбутися від отрути

Свідомо спалювати Квартиру, щоб позбутися від отрути – наяву це бажання позбутися (вогонь!) Від негативних енергій (або від його Джерела), отруйних сновидицей життя.

Шукати і не знайти Пальне – це пошук Способу (виходу), щоб позбутися від обридлого і пригнічувала.

Отруйні і підступні Риби – це і Свої темні підсвідомі емоції, і Оточуючих, які вже дістають сновидицей..

Розпливчасті і верткі Риби – це таке Якість, як Пристосовність (що і є поки Виходом для сновідіци, в її ситуації, оскільки Пальне поки не знайдено – це буде остання точка наяву..).

Загалом, згідно з сну, сновидицей наяву вчиться визначати Справжні наміри Оточуючих, прикритих чим завгодно, або набирається Досвіду.

Сонник – Голод, провізія, підземелля, молоко, бензин, крик

Сонник – Другий день сниться померлий батько

Забиратися у снах – завжди символізує Рас-захищеності, очищення, оздоровлення того життєвого Місця (Квартира) і Стани (Бардак), що уві сні.

Порядок починає наводити Покійний Батько, Убирається разом зі Мною, Накупив техніки – символізує реанімацію, Реалізацію втрачених Можливостей (Ми вимиваємо і вигрібаємо всю Бруд з Квартири).

Мама розвела весь цей бардак і Абсолютно (!) Біс-Помічна від неї ніякого Толку – символізує власне Розвиток (досконалість, удосконалюватися), де Сенс – це Користь, а Похмура і брудна квартира – брудні енергії, що не-благо-получное Стан, як правило.

Рідна Мама – завжди символізує Материнські енергії, захист будинку (наприклад, мені ніколи не сниться власна Мама або це рідкість, завжди сниться тільки Батько!).

І в кінці, Прибирати-ся, прибирати Бардак, мити або Вимивати квартиру – завжди підводить Наяву до розставання зі Старим або серйозним Змінам, обопільної Злагоди (з власного Досвіду!), У виняткових Випадках =

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ