Сонник Досвід 😴, до чого сниться Досвід жінці 💤, що означає побачити Досвід у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Досвід по соннику Лоффа

До чого сниться досвід жінці:

Позатілесний досвід — може бути досить сильним переживанням. З медичної точки зору такий феномен класифікується як «диссоциативный досвід або розлад». Часто досвід, породжує таке відчуття, може довести людину до стану екстазу, або травмувати його. У будь-якому випадку це нагадує відчуття, що виникають при перегляді кінофільму з вашою участю. По суті, ефект всього, що відбувається уві сні, настільки потужний, що сплячий абстрагується від безпосереднього сприйняття сну. У результаті він бачить себе в певний момент життя. Сни такого змісту можуть відображати реальну картину вашого професійного становища. Схоже відчуття можуть викликати люцидные сни. У цих яскравих снах сплячий свідомо віддає собі звіт в тому, що він спить і бачить себе в сні. Сни цього плану можуть викликати відчуття, що сплячий спроецировал себе в певну сферу реальності, створивши таким чином відчуття астральної проекції. Ця ідея поширена в деяких паранормальних навчаннях про сприйняття реальності.

У культурі корінних народів Америки позатілесний досвід — сприймається як прояв тісному зв’язку душі з природою. При такому розгляді не дивно, що досвід позатілесних польотів займає в їх міфології одне з найзначніших місць. У цьому сенсі позатілесний досвід може розглядатися як інструмент могутності і сили: живучи в світі, щедрому обмеженнями фізичних можливостей, ви раптово знаходите спосіб переміщатися туди, куди вам заманеться, ви повністю контролюєте своє місце в структурі Всесвіту.

З іншого боку, позатілесний досвід — може символізувати повну втрату сил, наприклад, якщо ви бачите себе на операційному столі в лікарні. Ваші внетелесные польоти наділяють вас силою або лякають? Ви самі вибираєте кінцеву точку ваших астральних подорожей або просто з’являєтеся в якомусь місці незалежно від вашого вибору?


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ