Сонник розпалювати багаття до чого сниться розпалювати багаття уві сні

Розпалювати багаття уві сні, бачити вогонь, летять іскри – до вміння знайти нові статті доходів. Якщо приснилося, що дрова швидко запалилися, чекайте запальних зустрічей, знайомств з особами протилежної статі. А ось, до чого сниться, що вони ледь жевріють і не хочуть розгоратися, сучасні сонники трактують не так оптимістично.

Що можна знайти в сонник Міллера

Психологи вважають, що людина, здатна керувати полум’ям уві сні, має ряд позитивних якостей. Якщо приснилося, що все навколо Іскра, значить, емоційна сфера переповнена. Побачене означає багато палких суперечок в ділових колах, на нарадах, які приведуть до того, що сновидець доведе правильність своєї позиції.

Роз’яснюючи, до чого сниться розпалювати багаття, сонник Міллера надає значення таким деталям:

  • полум’я швидко гасне – до зневіри;
  • іскри розлітаються в усі сторони – до суперечок, дебатів;
  • відблиски видно далеко – до знайомства, придбання друзів;
  • бачити розмірене горіння – до прибутку.

Сміливо будуйте плани на майбутнє

Допомагати кому-небудь уві сні розпалювати багаття – до спільного побуті, розробці важливого проекту. Сновидіння означає, що вам належить підключитися до скрупульозної, але дуже цікаву роботу. Придбання союзників, знайомство з однодумцями – саме те, до чого сниться підтримувати горіння дров і гілок.

Сонник Нострадамуса пророкує відпочинок в славної компанії, якщо наснилося, що вогненні відблиски було видно по всій тій країні. При цьому ви опинитеся в центрі уваги і зможете завоювати прихильність оточуючих.

Готуйтеся до переговорів

Бачити полум’я уві сні, розпалювати багаття на вітрі – до диспутів, чвар. Тлумачення сну в деяких сонниках зводиться до необхідності виступати на публіці, брати участь у передвиборній кампанії. Якщо приснився жар в вогнище – будьте готові до зустрічі з сильними опонентами.

Сонник говорить про те, що багато палаючих мов вогню свідчать про серйозні суперників, які зустрінуться в суді, інших інстанціях. Вам доведеться довго і наполегливо доводити свою правоту.

Приділіть увагу здоров’ю

А ось, до чого сниться намагатися розпалювати багаття і не мати при цьому успіху, сонник Нострадамуса пояснює наступним чином. Сирі дрова, сірники символізують застій у справах. Вас чекають розчарування і втрата ентузіазму, якщо довелось бачити, що деревина тліла, але розгорітися так і не змогла.

До того ж, і Ванга поспішає попередити про насування захворюванні, якщо вдалося ненавмисно обпектися уві сні. Цілителька радить стежити за харчуванням, вести здоровий спосіб життя. Крім того, порожнє вогнище може символізувати поганий настрій, душевні муки. Щоб не впасти в депресію, постарайтеся зайняти себе цікавим хобі, або просто цікавим і корисним справою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ