Сонник приймати душ до чого сниться приймати душ уві сні

До чого сниться приймати душ? Згідно сонником, такі дії обіцяють вирішення проблем, гідну винагороду, нові джерела задоволень. Але іноді бачення уві сні попереджає про складнощі у взаєминах, розчарування, підступи недругів.

Отримайте винагороду за роботу, вирішите проблеми

Приснилося бачення обіцяє визнання заслуг сновидіння, гідну винагороду за виконану ним роботу.

Бачити, як миєтеся в душовій кабінці, означає: незабаром з’явиться простий спосіб вирішити свої проблеми і позбутися від суспільства тих, хто вам неприємний.

нюанси взаємин

До чого сниться жінці приймати душ з чоловіком? Сонник пояснює: сплячої не вистачає чоловічої уваги.

Бачення уві сні про спільне миття з чоловіком вказує жінці: її перестали задовольняти нинішні відносини з партнером, вони тільки вимотують.

Заміжній жінці наснилося виявитися в душовій кабінці з чоловіком, причому, чужим? Сонник попереджає: вона розчарувалася в чоловіка і збирається шукати йому заміну в ліжку.

Приємне знайомство, нові джерела задоволень

Молодій людині опинитися під душем разом з дівчиною уві сні – відмінне ознаку. Якщо вона знайома, значить, наяву відчуває симпатію до нього, можливо, приховану. Якщо немає – чекає знайомство з привабливою молодою обличчям.

До чого сниться приймати душ, відчуваючи приємні емоції? Сонник підказує: з’являться нові джерела задоволень. Вам вдасться зняти напругу, що нагромадилася, зарядитися енергією і бадьорістю.

деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує його подробиці. Отже, ви милися:

  • голою – початок смуги везіння;
  • в одязі – навалиться багато проблем;
  • самі – фінансове становище поліпшиться;
  • разом з партнером – пора розслабитися і приємно провести час з коханим (коханою).

Чи зможете подолати складності, очистити життя від зайвої

Бачили уві сні, як приймали душ в одязі, але при цьому відчували себе чудово? Сонник обнадіює: незважаючи на те, що складності посиплються, як з рогу достатку, ви подолаєте їх своїми силами.

Наснилося, ніби вода була прохолодною? Бачення підказує: ви очистите життя від усього зайвого.

Митися під холодними струменями означає: будете тверезо оцінювати свої недоробки і недоліки поведінки.

Якщо ж вода виявилася теплою уві сні – не зможете знайти спільну мову з оточуючими.

Сонник Міллера: вас обтяжує якийсь вчинок

До чого сниться приймати душ? Сплячий хотів би полегшити душу – ймовірно, якийсь непривабливий вчинок його обтяжує. Допущену помилку потрібно виправити.

Необачний вчинок, розчарування, підступи недругів

Наснилося, ніби включили прохолодну водичку, але обпеклися окропом? Наяву зробите необачний вчинок, який негативно позначиться на ваших справах.

Приймали душ уві сні, відкрили гарячий кран, а на вас полилися крижані струмені? Сонник попереджає: хтось із рідних сильно розчарує, поступово з вами несправедливо.

Бачили, як приймали водні процедури в громадських душових? Будете тривожитися про своїх близьких.

Вода виявилася чорного кольору? Вас намагаються оббрехати, нашкодити. Постарайтеся ігнорувати провокації, уникати проявів агресії, просто рухайтеся до мети, не відриваючись на стороннє.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ