Сонник Престарілий 😴 приснився, до чого сниться Престарілий уві сні бачити

Бачили старої людини – значить, зможете почерпнути з життя багато нового, що допоможе домогтися бажаного.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Старий, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Престарілий уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я перебуваю в будинку для літніх людей серед людей похилого віку. Звичайно я не контактував з ними, але як-ніби хтось же говорив мені відповіді. Що їх життя хороша. Будинок великий з безліччю ліжка і літніх.

Мені приснився будинок престарілих, це місце було схоже на лікарню (я проходила практику в будинку для літніх людей) ця будівля була схоже як в реальності. Там були люди похилого віку в жахливому стані, у них були пролежні до м’яса, вони лежали на підлозі штабелями, майже що один на одному. І чомусь там був мій тато, лежав на дивані, я нібито прийшла його відвідати, і хотіла пройти через всіх цих людей, але вони вставали переді мною, вони здавалися великими, кістлявими і мерзенними, так як їх шкірні покриви були порушені, корости&# 8230; м’ясо. Вступити не де було. Але я пройшла все-таки до тата, а потім за мною побіг козел і зачепив рогами, я заскочила до тата, а тато каже: &# 171; цей козел, щоб відчувати себе як вдома&# 187;&# 8230; (раніше дідусь тримав кіз, коли тато був маленьким).
І було таке відчуття, що цей сон я вже бачила. Я прокинулась. І першою думкою була &# 171; Клянуся, що ніколи не кину свого улюбленого татуся&# 187;. (Він у мене інвалід I групи).

Тетяна, скажіть будь ласка, про що символізує цей сон.

Була дуже багата сім’я, була я і старша сестра. Я була без вісті зникла, а потім повернулася і мене як ні в чому не бувало прийняли назад (досить стримано).
Мені виділили то чи квартиру, то чи будинок і я жила там, окремо від сім’ї, у мене були не найкращі з ними відносини.
Я працювала у них вченим, начебто, постійно щось досліджувала. Робота була десь на околиці міста, у великому цегляної будівлі покритими лазой, з одного боку там був дворик, з іншого інші будинки, зліва дорога і сучасний світ, а справа пустеля, кінець міста..
Я піклувалася про людей похилого віку на роботі, ходила в халаті, окулярах, зеленій сукні в горошок і чорних туфлях.
Там я познайомилася з хлопцем який мені подобається в житті, він працював на мого батька, стежив і чинили все камери.
У нас було перше побачення, ми гуляли по місту в легких куртках і поцілувалися, але справа не закінчилася поцілунком і він забрав мою невинність і я завагітніла.
Після цього, через 5 місяців у мене народився син, йому я нічого не розповіла, народила я раптово і у себе вдома. Мій син був маленьким і у нього було видно тільки ніжки (інше невидиме), потім як тільки він народився, я його носила виключно на руках, поплескував, він відригнув, потім я його погодувала (так, саме в цьому порядку), я вирішила його помити і пішла в свій величезний душ, там була коричнева мармурова плитка, величезний душ, пральна машина, раковина і туалет. Я відрегулювала воду і включила її, спочатку не розрахований, мій син мало не захлинувся, потім я поливала тільки його спинку. Я нічого не знала і плакала, потім прийшла моя близька подруга І сказала, що я можу лежачи його помити, вона просто стояла і не допомагала мені, під дитиною була пелюшка, я сяк-так дістала душ і притримуючи своє чадо, стало повільно його поливати , трохи більше теплою водою і у мого сина з’явилися руки і тіло, крім ніг, голову я начебто побачила, але не очі. У нього були неправильно виросли руки, як у мутантів, просто палиці, але потім він став звичайним, я не знаю, що це було.
За мною в цей час стежив хлопець який мені подобається і здається він дізнався про дитину.
Через деякий час ми знову пішли на побачення і зустрівшись, привіталися, потім я від надлишку почуттів стрибнула на нього і він піймав мене подивився мені в очі, я його цілувала і цілувала, розцілувала все його обличчя, а він ходив зі мною, зрідка посміхаючись. Я прибрала волосся за вухо і вже поцілувала його по-справжньому, довго, в губи. Це був засніжений місто, ми ходили через міст, по дуже красивому парку, де ще не опало листя. Вони до цих пір були зеленими, але вже під снігом.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ