Сонник Предки 😴 наснилися, до чого сняться Предки уві сні бачити

Якщо вам бачилися предки – вас чекають доленосні зміни в долі.

Покійні предки, які про щось просять – символізують прийдешні щасливі події.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Предки, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Предки уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон був про те як на мене напав вовк але якісь люди врятували мене. Один з них розповів мені про моєму улюбленому. що у нас між ним йде зв’язок від предків. Але його молодий дядько робитиме все, що б зв’язок зник. По тому що, коли він побачить мене, то зрозуміє хто я. Я та, хто знайде і відкриє двері від мурашника, після смерті якого то старого родича мого хлопця. і ще, рятівник з сну сказав, що зв’язок йде нам від предків потрібно берегти. Це важливо. Тільки я побачу двері мурашника під скелі.

мені наснилися люди, яких я не знаю.Вони говорили що то про моє молодшого сина.Серед них був ставний високий чоловік років 60 він говорив, що вони все дуже далекі предки сина.Всі вони були схожі на людей з 18-19 століття.Після мені приснився сон інший (в цю ж ніч) про те, що я вагітна і в мене можливо буде дочка поруч зі мною чоловік і він радий цьому..

степан мій прапрадід .федор брат бабусі Тимофій мій прапрапрадід показували мені алмази. передавали їх по колу через мене. алмази не кінчалися.передаючи злмаз мені-говорили мені їх імена. сон недільний кольоровий.

Добрий день, Мені 34 роки я вразводе вже більше 10 років, є дочка 10 років. на днях буквально переїхала в інше місто поміняла роботу, зняла кімнату, живу з іншою дівчиною і ось на другий день мого перебування в столиці мені сниться сон вчора на 15 липня мені наснилися духи предків без якого-небудь вигляду, з боку батька, вони прям відмовлялися від мене. Не знаю як пояснити може тому що в цьому місті багато родичів, у котори я не зупинилася або може до заміжжя. Підкажіть будь ласка

ДІМ, за столом сиджу я з мамою і навпаки покійний вітчим.при розмові він облив нас водою з глечика&# 8230; ЧОМУ. дякую Ольго.

Мій батько був сиріт, всю сім’ю вбили турки під час вірменського геноциду 1915 року й, батько часто розповідав про їх, як це сталося і як вони виглядали. Мені снився дідусь з бабусею, їх будинок і сад.як убитий був дідусь батько навіть точно не знав.Я слухав голос який розповів як все це сталося.

Вітаю! Близько місяця тому мені наснилося, що до мене прийшли предки, яких я не знаю. Їх було багато, але говорив тільки один старець. Уві сні вони мені сказали, що справжня прізвище моїх предків &# 171; Волкових&# 187 ;, причому підкреслили про це кілька разів. Орієнтовна сказана ними фраза: &# 171; Запам’ятай, що предки носили прізвище &# 8212; Волкових&# 187;.

Уві сні мене мій хлопець разспрашіваль про моїх предків. Він говорив про моїх предків і я дивлюся навколо багато людей, і я ніби знала що це мої предки, дивлюся на них як документальний фільм, а він продовжує питання&# 8230;

Наснилося що уві сні померла моя мама і ми її поховали і прийшли спокійні поабабушка і прадід уві сні і що то говорили про мою маму. І потім пішли. А я просто сиділа за столом.

Снилися померлі батьки разом відразу, тримаючись за руки, тато що то говорив&# 8230; мовляв вистачить багато чоловіків уже&# 8230; а мама мовчала,.вони були спокійні, але сон був короткий, і я відразу прокинулася (

Вчора вдень як то раптом не природно спати захотілося, приліг, заснув, бачу як зустрілися прабатьки родів: Велес прийшов до Ізраїлю і вирішували разом що зі мною робити&# 8230;. Саме кінцівку їх рішення по мені і не додивився&# 8230; (((ось і думаю що б це значило&# 8230; (((

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ