Сонник праска до чого сниться праска уві сні за сонником Астроскоп

Приснився праска, і ви цікавитеся у сонників, що це означає? Відразу ж слід уточнити, цей сюжет не віщує негативних подій. Однак після побаченого все-таки слід проаналізувати повсякденний уклад. Раз в ваш сон проникли побутові речі, значить життя на даному відрізку не радує яскравими фарбами.

Бачити уві сні гарячу праску – мир і спокій в родині; виконання бажання.

Бачити уві сні холодну праску – відчуження в сімейних відносинах; невдача.

Праска – предмет побутової, тому від його характеру (теплий – добре; холодний – погано) можна судити про ваших сімейних відносинах.

Бачити уві сні праска, гладити свій одяг – виграш в лотерею; бажання щось виправити і змінити. Інакше – докори сумління.

тлумачень кілька. Якщо відкинути незрозумілий прогноз примарного виграшу в лотерею, то правильніше сновидіння розшифровувати так. Ви підсвідомо прагнете "розгладити" що склалася навколо вас ситуацію. Можливо, ви дієте так, як вимагають від вас оточуючі, а не керуючись власними бажаннями. Це не найсприятливіший знак. Вам варто зайнятися переоцінкою себе і своєї поведінки.

Бачити уві сні праска, гладити чужі речі – почуття провини.

Здійснюючи цю дію, ви намагаєтеся загладити свою провину перед цією людиною. Досить згадати, чиї саме речі гладили уві сні, і відразу багато що стане зрозуміло.

Бачити уві сні праска, обпектися вогненно-гарячою праскою – сварки і конфлікти.

Будьте уважні! У реальному житті хтось може вас сильно "обпалити" спрямованим в вашу сторону негативом.

Бачити уві сні праска, купувати праску – почуття пригніченості і інтимної незадоволеності.

Праска асоціюється з буденністю, втомою від повсякденних справ. Задумайтесь, чому вам привидівся саме цей предмет? Швидше за все, ви занадто загрузли в цій сірій реальності, зациклилися на дріб’язкових проблемах, з головою занурилися в щоденні турботи і побут. У вашому житті явно не вистачає іскри, вогню, яскравих почуттів і бажань. Влаштуйте свято собі, зробіть щось таке, чого від вас ніхто не чекає.

Праска уві сні по Фрейду

Включали праска або розігрівали праска – маєте сильне любовне бажання Зламаний або перегоріли праска пророкує невдачі на любовному фронті. Холодний праска віщує розчарування в своєму постійному любовному партнері і втрату інтересу до нього.

Праска на сонником Цвєткова

До чого сниться Праска в Сучасному сонник

Купили уві сні праска своєї мрії або придбали в сновидінні ультрасучасний прилад для прасування – до неможливості задовольнити свої давні бажання

Намагалися вбити праскою неприємного вам людини, а він у відповідь лише глузливо посміхався – до сильної стурбованості і до нездатності привести в порядок свою нервову систему

Чи не знайшли праска, щоб погладити м’яте білизна – до неуважності і заплутаності в справах

Випадково упустили праска, і в процесі падіння він розсипався на дрібні частини – до цілковитої поглощенности якийсь копіткої і малопродуктивною роботою

Сонник Лоффа: Праска

Однак, головна причина появи праски уві сні – це банальна втома від повсякденних турбот і обов’язків (сказане найбільш актуально для жінок) Після побаченого вам варто задуматися, а чи не час вдихнути свіжий струмінь в свою сіру і нудне життя (це тривожний сигнал, коли в ваш нічний сон проникають настільки банальні і рутинні предмети).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ