Сонник Правда 😴 наснилася, до чого сниться Правда уві сні бачити

Якщо про вас говорять гірку правду – вам доведеться пережити сумніви при вирішенні питань особистого життя.

Ви самі говорите правду, захищаючи когось – значить, вам не уникнути прийдешніх неприємностей.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Правда, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Правда уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що я йду по вулиці з чоловіком і він виправдовує себе в тому про що на передодні посварилися і я намагаюся поводитися так як бут- то не чого страшного але він все одно не прав і я пояснюю йому це.

я зайшла в незнайому квартиру, інтер’єр був весь білим, і раптом в спальні дзвонить новий телефон, я беру трубку, а там хлопець з яким я посварилася хоче дізнатися правду, я йому все розповідаю, і через деякий час він виявляється поруч зі мною, і я починаю плакати і він мене обіймає і втішає&# 8230;.. і я йому кажу, що я боюся йому дзвонити, на що він відповідає, щоб я не боялася і дзвонила йому&# 8230; в кінці він дізнається що я не винна і перепрошує, в тому момент я знову починаю плакати і він мене обіймає і втішає

Мені наснилося, що лежу в лікарні, майже всі мої речі в ній. Були там і друзі, вобщем було завжди весело, як-то раз прийшла до мого друга мама його &# 8230; мені стало ясним що вона не тільки його мама а й мати чоловіка моєї сестри, вона мене не пам’ятала, я їй сказав все що міг і все що знав, відкрив очі після чого вона сказала що покінчить життя самогубством бо не могла подумати що всім з ній так плохпо. Вона пішла, і я пішов слідом за нею, живе вона в реальному житті недалеко від мого будинку, втративши її свиду я зайшов додому, там був ХАОС БАРДАК БРУД мене знудило і я довго вивергав всю лікарняну їжу ((((бридко як то мені з ранку самого, ніколи нічого подібного не снилося.

Розійшлася з хлопцем. У цю ж ніч наснилося, ніби я дізналася про нього правду, що у нього була дружина і дитина і ще коханка, а я нібито друга його коханка.

уві сні колишній хлопець розповів справжньому хлопцю що ми з ним спілкувалися і не просто спілкувалися і ето правда я ж злякалася, поетому хочу віясніть до чого ето і що чекати. Допоможіть будь ласка

Вітаю!Мій сон такий, мені приснився чоловік, мій друг хлопчик його завали паша, у нього був кращий друг, з яким уві сні дуже добре спілкувалася, яким чином паша дізнався, що я спілкуюся з іншими і хотів так сказати своєму найкращому другові розповісти правду, що я спілкуюся не тільки з ними&# 8230; Сни мені сняться дуже рідко, з цього це було дуже дивно, до чого це ?

Мені наснилося, що я розмовляю з колишнім по телефону. І він каже мені правду, про те, що до мене у нього було 3 дівчини. І далі ми говоримо один одному правду.

Я побачила уві сні одного мого друга, але інформації про нього я не знала, а уві сні я побачила інформацію яка виявилася правдою як я дізналася потім.

Жінка зі світлими довгими прямим волоссям сказала що зробила мені дуже багато зла. Особи не бачила.

Наснилося що колишній чоловік дізнався гірку правду про мій вік почав п причому було несподівано не спілкувалися скільки і ось він прийшов і почав кричати битися

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ