Сонник прапор до чого сниться прапор уві сні за сонником Астроскоп

Для всіх, кому приснився прапор, сонники підготували багатообіцяючі прогнози. Однак рекомендується уточнити – якого кольору прапор фігурував в сновидінні, був він піднятий або, навпаки, приспущено. Піднятий прапор уві сні, як і в реальному житті, символізує, що ваші зусилля увінчаються повною перемогою, ви зможете розраховувати на удачу і на успіх. Прапор приспущений вказує на протилежне. Вас чекає невдача або повний провал. Однак є версії, які підготували дуже інтригуючий прогноз всім, кому приснилось щось подібне. Це знак, що наяву вас чекають якісь незвідані задоволення.

Бачити уві сні піднятий прапор – успіх, повне торжество над ворогами або обставинами; шану і повагу.

Особливо сприятливе значення має сон, в якому ви самі піднімали прапор. Це символ того, що всі перемоги будуть вашої особистої заслугу й досягнення. Якщо сон прийшов до вас в той момент життя, коли ви як раз намагаєтеся щось реалізувати, будьте впевнені – зусилля неодмінно увінчаються успіхом.

Бачити уві сні приспущений прапор – невдача в справах, повний провал; готовність до відступу.

Ви довго і наполегливо йшли до якоїсь поставленої мети. Однак під гнітом незалежних від вас обставин і проблем ваші сили виявилися підірвані, ви здалися, вирішили відмовитися від своєї ідеї. Не варто розчаровуватися в собі, опускати руки і ставити хрест на задуманому. Подібні ситуації можуть виникнути в житті кожного з нас. Проявіть терпіння. Якщо ви не припините боротьбу, вас рано чи пізно обов’язково чекає перемога.

Бачити уві сні, що хтось подає вам сигнали за допомогою прапора – придивіться до свого здоров’я.

Прапор служить для того, щоб подавати сигнал про небезпеку. Саме це вам і передає людина в сновидінні. сон символічний. Ймовірно, в даний момент у вас тільки починаються якісь серйозні проблеми з організмом (сигнал уві сні подавав саме він). Звертаємо увагу побачене і не зволікайте візит до лікаря.

Бачити уві сні прапор для жінки – належить роман з військовим.

На це вказує символіка сну. Однак більшість сучасних сонників дане тлумачення не підтримує, вважаючи, що прапор в вашому сні з’явився як прояв внутрішньої готовності до якихось інтимних експериментів.

Бачити уві сні приспущений прапор – інтим в обмежених обставин.

Тлумачення за Фрейдом. Приспущений прапор віддалено нагадує людину в одязі, яка знята частково, не до кінця. Звідси припущення, що цей сон передвіщає вам заняття інтимом в якомусь незручному, нестандартному місці, де ні ви, ні ваш партнер не будете мати можливості повністю оголитися.

Сонник Міллера: Прапор

Приснився свій національний прапор – до перемоги, до фінансового процвітання Прапор в жіночому сні пророкує глибоке почуття до військового. Прапор іншої держави віщує розрив відносин або порушення домовленостей між національностями або сусідами.

Спостерігали, як інша людина сигналить прапором – до загрози для вашої репутації і для здоров’я

Прапор уві сні по Фрейду

Побачили уві сні багато прапорів – маєте численні любовні захоплення

Вивішені прапори – схильні вдаватися до любовних фантазій

Тримали прапор в руках – прагнете вступити в любовний близькість

Згорнутий прапор – ваш любовний тонус пішов на спад

До чого сниться Прапор в Сучасному сонник

Приснився національний прапор – до перемоги у війні або до отримання великих прибутків в комерційній діяльності Жінкам прапор уві сні віщує знайомство з чоловіком у військовій формі.

Прапор іншої держави – до недовіри; до розриву відносин з друзями

Хтось вам посигналив прапором – до загрози для вашого здоров’я і репутації

Зблякле або розпатланий прапор своєї держави – до поразки у війні

Приснився сон: Прапор – трактування Езотеричного сонника

Любовний сонник: Прапор

В даному випадку «приспущений прапор» – це не до кінця скинута одяг, яка буде вам заважати під час любовної близькості Якщо чоловікові приснився прапор червоного кольору, значить в реальному житті він поводиться дуже агресивно і нахраписто по відношенню до своєї обраниці. Білий прапор своєю появою в сновидінні віщує, що під час чергового спілкування з симпатичним вам людиною ви не зможете стримати шквал пристрасті і ваша невимушена бесіда досить швидко перейде в любовне русло.

Флагшток за сонником Фрейда

Приснився флагшток з розвівається прапором – перебуваєте в чудовій любовної формі Флагшток зі згорнутим прапором вказує на зниження любовного тонусу.

Прапор за сонником Цвєткова

Побачити уві сні прапор – на радість

Сучасний сонник: Прапор

Виймали прапор з бруду – збережіть вірність моральним принципам

Рвали прапор – до готовності захищати себе з останніх сил

Використовували прапор замість простирадла – до розчарування в коханій людині після його низинного вчинку

Езотеричний сонник: Прапор

Прапор уві сні по любовних сонником

Древко прапора уві сні по Сучасному сонником

Герб уві сні за сонником Міллера

Герб в Сучасному сонник

Приснився герб – це знак того, що всі ваші зусилля роздобути громадський пошана, загальну славу і повагу закінчаться повним провалом

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ