Сонник Прати 😴 приснилося, до чого сниться Прати уві сні бачити

Якщо сниться, як перете, вас чекає нелегка боротьба з сильними суперниками, але закінчиться протистояння вашою перемогою і успіхом. Також сон про прання може обіцяти неприємності, сварки, дрібні негаразди.

Якщо стирає хтось інший, за сонником Феломени, сновидіння говорить про ваше бажання урізноманітнити сферу відносин з друзями, познайомитися з незвичайними чоловіками і жінками.

Якщо уві сні перуть у вашому будинку – є ймовірність, що в найближчому майбутньому захворієте. Будьте обережні, уважніше поставтеся до свого самопочуття.

Образ прання уві сні має безліч тлумачень. Що саме обіцяє подібний сон, зможете зрозуміти, якщо проаналізуєте деталі побаченого.

Що відбувалося з вами уві сні?

Що ви прали уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Прати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Підкажіть, будь ласка, до чого сниться мама з чистою білизною? Сам процес прання я не бачила, але розмовляла з мамою, вона виходила з ванни з чистою білизною, а мене попросила прополаскать залишилися речі, які лежали в чистій воді в жовтому тазу (лежав там мій светр). спасибі.

Оксана, можливо ваш сон про випране чисту білизну, говорить про те, що можливо між вами і вашими рідними виникне серйозна розмова.

наснилося, що я стираю дитячі речі у дворі будинку своєї покійної бабусі. Навколо мене ходять всі мої родичі і близькі. Я розвішую чисту білизну на мотузки. Вода, в якій я стираю, чиста і прозора.

наталья, в вашому випадку прати дитячі речі у дворі, швидше за все означає, що ви зможете дізнатися щось таємне про дітей

Наснилося, що я стою в якомусь городі, навколо розвішані мотузки для білизни, заходжу в баню, а там сидить моя покійна прабабуся в білій сорочці до п’ят, щось мені каже, потім ми з нею опиняємося у мотузок і я хочу допомогти їй розвішані білизна, а вона відмовляється, каже що свої труси буде сама розвішувати, в результаті я відбираю таз з білизною і питаю, чому замість її панталонів, які вона носила до смерті, зараз сучасні плавки? потім я починаю їх розвішувати, всю білизну кристально біле, розумію, що стою ногая і за мною спостерігають сусіди. Я беру з мотузки її халатик і прикриваюся. сон приснився з суботи на неділю з 30 на 31 жовтня.

татьяна, то, що в вашому сні вона прала, ймовірно, говорить про те, що вона з вами за життя не дуже добре ладила.

вона вас про щось попереджає.стережіться сплетенвокруг вас, вам буде соромно, так як гола.

Мені наснилося що я стираю білизна але останню я стираю свою білу маєчку, у себе вдома, на кухні в раковині.Вона була чиста, але я все одно її перу.

Що означає побачити чисте випрану білизну в пральній машині

Мені останнім часом сниться, що я стираю речі або бачу випрані речі в ванні.А сьогодні наснилося, що я стираю біле плаття, але не своє.Воно було таке красиве схожий але весільне, але це було не весільну.Що це може означати?

Підкажіть будь ласка, мені приснилося, як у мене був статевий контакт з моїм колишнім хлопцем. Після чого я виявляю багато його сперми, а у себе місячні, якими були забруднені речі. Я пішла прати в ванну і заходить мій колишній і каже &# 8212; &# 171; подивися як я виправ сорочку і плями не бачити&# 187 ;, я оцінила, після чого він обійняв мене з зади, я повернула голову і ми поцілувалися. Що це означає?

Швидше за все, ваш сон, який ви описали вище, вказує на те, що ці відносини можуть бути відновлені.

Мені наснилося що уві сні я прала дитячі речі свого племінника.потім їх спаласнула їх.І чому то НЕ повісила.що це означає?

допоможіть, налякана. з суботи на неділю приснилося що прийшла до колишнього чоловіка нашу квартиру яку знімали колись, зайшла у ванну а там гори брудної білизни, постільна замочити в тазу і запах кислого білизни і багато білизни сухого.там звернула увагу що навіть є мій бюстгалтер.сон не виходить з голови

допоможіть, налякана. з суботи на неділю приснилося що прийшла до колишнього чоловіка нашу квартиру яку знімали колись, зайшла у ванну а там гори брудної білизни, постільна замочити в тазу і запах кислого білизни і багато білизни сухого.там звернула увагу що навіть є мій бюстгалтер.сон не виходить з голови. і пам’ятаю свої думки що треба все перебрати і почати прати .а то що скисло кип’ятити

Те, що ви уві сні прали, швидше за все, вказує на те, що вам доведеться в найближчому майбутньому надавати допомогу комусь.

Доброго ранку, вчора приснився сон, що я ночувала у однієї знайомої (яку давно не бачила) і переночувавши вона намагалася змусити взяти мене постільна білизна на прання до себе додому, я відмовлялася &# 8212; адже у тій є пральна машина до чого мені це потрібно. Знайома напала на мене і порізала мені плече до чого це все.

Наснилося, що дістаю з прання випрану білизну, розгортаю, а там пеньюар чорний (подарований в реалі екс-бойфрндом) злиняв на майже всю білизну! т.е. все інше білизна в чорних плямах, відбитках пеьюара.Починаю уві сні лаятися, а мені кажуть, мовляв подивися, етоже не твоя одяг, а я дивлюся, і дійсно &# 8212; це великі шматки тканин з якої зшита моя одяг в реалі (комбез, сарафан, плаття) з відбитками пеньюара. Щоб це могло значить. Думаю, щось важливе. Спасибі всім хто підкаже.

Сон такого плану, швидше за все, говорить про те, що ви будете зайняті в майбутньому не дуже приємними приємними обов’язками.

Бачу уві сні дитячий комбінезон, року на 3-4, дуже брудний, засмальцьований, який я зібралася прати, але ловлю себе на думці, що відіпрати його не вийде, але я його перу і з подивом виявляю, що він чудово відіпрати і став, як новий!Останнє, що бачу, маленький комбінезончик-конверт на новонародженого, колір як рожевий.

Вітаю! Минулої ночі приснився такий сон: ніби, я зайшла в туалет і забруднила світлі штани калом&# 8230; Зняла їх і вирішила відіпрати. Протягом всього сну я прала свої світлі штани під краном і з милом в руках. Поясніть, будь ласка, що може означати цей сон?

я насправді вагітна, мені наснилося і уві сні вагітність, ще я бачила багато білого снігу, я йшла за ним і в якійсь момент я вирішила його спробувати і він виявився таким солодким і смачним. потім я дійшла додому і почала прати білизну, але не прополаскала і пішла спілкуватися по скайпу

Добрий день, сьогодні приснилося, що ми з моєю мамою знаходимося в новій, чистій, добре обставленій квартирі і я бачу як моя мама стирає вручну. Я не бачу білизна, а тільки таз з мильною водою. До чого це може бути? спасибі.

мені снилося що я перебуваю на гінекологічному стільці / подібне щось / і у мене брудну білизну, Мені жінки кажуть, мовляв вам не соромно? Я відчуваю як мені соромно уві сні і намагаюся прибрати труси мої&# 8230;&# 8230;.і ще снилися рідні брати, які на новий рік воді б разом зібралися а в той же час один тікає на інше місце напередодні самого свята

Доброго дня! Наснилося, що стираю речі на кухні в раковині. Віджала майку сина, а вона дуже біла, але на ній залишилися маленькі плями (чисті) від фарби. Я дуже сильно віджимала майку, а поруч лежала купка випраної, чистого, скрученого білизни. Що може цей сон означати? Почитавши опис сну стало страшнувато. Допоможіть його розгадати будь ласка.

сниться . що мені дають коробку з речами покійниця просто чужий а вони нові просто зім’яті я думаю їх постірат ь але прання не бачу прокидаюся дуже страшно може на похоронах щось зробили не так

Мені наснилося, що я затіяла прання постільної білизни. Білизна стиралася в машинці і одночасно я попестити його у ванні. Білизна та вода були чистими. У ванні білизну було з чистою піною.

я допомагаю молодій людині заповнити пральну машинку білизною. При чому в ній 2 барабана: в один я складаю своє постільна білизна та рушники (на вигляд зовсім брудні) а в інший складаю свою нижню білизну.

мені наснилося, що я стираю в коридорі, прала машинка, а я витискала руками..потім стінки якісь в коридорі, прибудови

снився маленький дитина, нібито мій. снилося, що я стираю білизна (Біла майка і щось толі червоне, то блакитне) у білому тазику. потім ця білизна я нібито полоскала.

Наснилося ніби я уві сні прати, стираю одне, стираю інше, і все відпирається.У цей момент у мене було дуже гарний настрій.

Доброго дня! Уві сні, я у себе вдома розстеляю ліжко для моїх гостей, чоловікові і жінці (пара), але чоловік виявився нахабно, і я розсердившись, спершу взявши жінку за ноги, шкереберть її, через сальто перекидаю і вона потрапляє в таз з водою, слідом так само, перекидаю чоловіка, але йому не вдається сальто і він падає на живіт без свідомості, я його хапаю за сорочку і штанину і викидаю за двері квартири в коридор і після цього, зірвала з ліжок все постільна білизна на прання.У цей момент бачила свого тата в хорошому настрої. спасибі.

Бачила уві сні, що мама полоскати білизну, я запитала чому вона стирає нема на машині, не пам’ятаю що вона відповіла.Ми з нею на даний момент знаходимося не в дуже хороших відносинах, я живу окремо.

Мені наснилося, що спочатку я зайшла в під’їзд і там швидко вибігла істота схоже на мишу. Потім я зайшла додому і почала розкладати білизну, щоб його прати. Потім почала набирати воду в нову пральною машиною. Але випадково налила воду не в той відділ і довелося її спускати і набирати за новою. Вода була каламутною і мало піни. Потім я поклала частину білья в машинку і виявилася в школі. Там я стояла біля батареї (до речі вода була холодна дуже і батареї теж).

Я в чужій квартирі у ванній стираю в тазику з милом кольорову дитячу футболку, при цьому розмовляю зі знайомою яка знімає цю квартиру. в розмові я їй сказала що хотіла б купити цю квартиру. футболка відіпралася, жовті плями були на рукавах.

Бачила як ми з тіткою прали одяг спочатку зі свого будинку весь брудний одяг винесла і віднесла до тітки додому і у неї вдома сиділа прала весь одяг руками

Прала уві сні речі, вони були старі, можливо бабусині і дідусеві, як ніби свої теж прала. Чи не рукмі прала, а на машинці.Дідусь і бабуся здалеку дивилися на мене і нічого не говорили.

Стиралися речі кольорові в машинці, а потім я шукала ванну що б полоскати. Але все таки знайшла червону ванночку, налела води і полоскала речі. Їх було дуже багато навіть вода вихлюпувалася з ванни.

Снилося, що я стираю руками дитяче нижню білизну своєї племінниці. Воно було білого кольору. Збиралася ще сорочки сина прати. Прала не вдома, а десь в іншому населеному пункті.

Привіт, Тетяна, мені наснилося сьогодні, що я прала свої чорні штани, але дивним чином, з одного боку я штани натерла подрібненим часником, а з іншого чимось ще, не пам’ятаю, потім сполоснула з в чистій воді в раковині, в цьому ж сні снилася циганка яка ворожила на картах, сказала що ні будемо з чоловіком разом, що доля у мене не проста.Допоможіть розібратися, спасибі.

це було моє весільне плаття &# 8212; біле довге з червоним бантом на талії. Я його прала вручну, потім повісила його сушитися і милувалася, яке воно красиве і чисте. Бачила уві сні саме свою весільну сукню.

наснилося що стираються речі в машинці чому то на старій квартирі, де не живемо вже близько 11 років, машинка стала шуміти, я підійшла, а шланг весь забився якимись нитками, мотузочками і машинка не крутить речі

у ванній лежали брудні речі покійного чоловіка, в основному брюки чорного кольору, чоловіка теж бачила уві сні, він і збирався їх прати, я подумала навіщо він їх кинув в ванну, адже є пральна машинка

Доброго дня! Мені наснилося, що моя сестра з якою ми не спілкуємося вже два роки (в сварці) і моя сусідка по квартирі прали постільну білизну з наших ліжок і рушники. Прала машинка, а сестра щось посилено відпирати у ванні і полоскала там-же.

наснилося, що я перебувала в колі величезної кількості людей, як гуртожиток і все стирали, вивішували сушити білизну на сонечко.а люди ці були китайці.ну і я теж дивлячись на них вирішила випрати палас вручну.і знайшла пральну машинку, і закинула туди якийсь костюм з 3-х речей

Вітаю. мені наснилося що я прала білизну. але не тільки своє. близьких мені людей. що б це значило? чітко кому прала не бачила.знаю були подруги.і свої речі теж закидала в пральну машину.

прала одяг у ванні, діставала різнобарвне білизна з помаранчевої пральної машини, діставала білий одяг з біло-блакитною пральної машини, в проміжках літала.

мама приснилася під ранок нібито стирає свої речі і не може їх до ладу вичавити при цьому вона не може розігнути поперек боляче їй я хочу їй допомогти вона мовчки дає мені речі і киває головою вона померла 8 років тому

до мене підійшов молодий чоловік і вона з одним передавали один одному шорти білі з чорною оборкою, поле чого я взяла ці шорти і пішла прати в якусь кімнату (СХОЖА НА ТУАЛЕТ В КАФЕ), потім відбувалися інші моменти і раптом мені цей хлопчик чиї були шорти, віддає вже майку і каже що я плями не відіпрала, нот я не прала майку, я починають вистіривается плями і прокидаюся

Я прийшла в квартиру свого коханого, з яким зараз не спілкуюся, і яначала прати їх речі, (його і його мами) і тут зі пральки потекла вода, я все ж встигла все прибрати і починають, щоб вони не бачили. Їли встигла, і вони зайшли. До чого цей сон?

Я бачила сон як зламалася наша пральна машина на кухні, машина балу повна білизни, з неї витекла вода, вода балу чиста, машина була так набита речами що я намагаючись насилу зняти хоч якусь річ порвала рукав від дитячого сукні

я прала білизну чому то в сусідської машинці і поки я вішала інший сусід його від туди достовайте і постійно розглядав

сню що стираю кольорове білизна різний, але воду брудну не бачила, і вже не перший раз так, може це просто думаю про кохану людину, зв’язок з ним загубилася вже як тиждень

дуже багато мильної води вешей які стиралися в машинці я не бачила але бачила багато піни і машинка була не звичайною

Наснилося, що я зібралася прати свої речі, але не в себе вдома.І в ванну впали чужі дитячі речі і я їх почала прати

Мамина подруга померла приблизно рік назад від важкої хвороби. Вона мене дуже сильно любила. Уві сні я стою біля неї в маленькій кімнатці, вона стирає свою білизну. Я вирішила їй допомогти, стала вичавлювати банний рушник. Чи не струшувала його, але побачила, що в рушник на різній глибині впитися кліщі, мені стало не по собі і я не стала вішати білизну.

мені наснилося що я стираю дитячий одяг, але не своїх дітей, а дитини двоюрідного брата, одяг блакитна і рожева, а заляпана вона дитячими какашками

Вітаю!
Уві сні я полоскала білу білизну, по виду постільна, як вичавлювала не бачила. Але далі білизна лежало чисте і скручене в тазику. Потім на цій білизні лежало дві риби (яких я зловила тазиком), одну з яких зім’яв людина з роботи, нібито вона тухла, зіпсована, а друга залишилася лежати. І тут пролунав мій будильник

Прала одяг в будинку де раніше жили дідусь і бабуся. А поруч сиділа коханка чоловіка. Речі відіпрала на чисто.

чоловік прийшов і сказав що нашій маленькій дочки немає в живих, вона в морзі і він прийшов їй за іграшкою, потім я бачу як вивішують двоє військових штанів і штанікі моєї малої, а перед цим сном за місяць снилося, що моя сім’я сидить на поле перед кладовищем, але доньки з нами не було

Вітаю! Я уві сні прала всі речі чоловіка, прала я на улеце його будинку прала окуратно і так чітсо, що почали його друзі заздрити йому, зі словами, дивись як твоя дружина, так окуратная і внемательная про тебе піклуватися, а він ревнивий, і почав їх матом лаяти, і ображати, словами, не треба витріщатися на мою дружину,

Доброго дня. наснилося, що я відпираю манжет від білої шкільної водолазки свого сина, господарським милом. і чистою водою. Що це може означати? Заздалегідь дякую

наснилася моя молода сусідка вагітної, яка прала в саду речі&# 8230;..вода була прозорою&# 8230;.а також вона пофарбована (їй до лиця)
Насправді ця сусідка навіть і не планує поки вагітності, хоча і заміжня

прала дитячу шапку кольором білу і вона відіпралася, потім я одягала білосніжний халат йшла в ньому через вокзал де дуже багато народу .був кабінет де в ньому було багато паперів на столах і туди не дозволялося заходити стороннім там працювали двоє людей чоловік і женьщина але коли чоловік виходив з кабінету то ми з подругою заходили і спілкувалися з нею, коли ж приходив цей чоловік ми швидко йшли

Я вирішила випрати свою весільну сукню, і як тільки я почала це робити моє плаття початку червоніти ні як то частинами а відразу все і воно вчинене стало іншим, як ніби й не моє плаття в усі, до чого це могло наснитися. Я сама одружена.

мама померла уві сні з нею прала свою постільну білизну всипала в машинку пральний порошок з машинки почала виходити піна хто то цю піну витирав але бруду не бачила все було чисте світле

мені наснилося що я стираю носочькі хлопчикові мого друга у них вдома і бачу цього хлопчика через вікно ВОСН ще бачила мого друга і раніше незнайомий мені дівчину дивлюся ще на фотогрофіі де мій друг з цією дівчиною десь гуляють

наснилася моя бабуся я до неї прийшла вона вичавлювала мокру простирадло і попросила мене простирадло разом вичавити .я почала з бабусею вичавлювати і вона мені каже (а то у мене сил не вистачає) перед цим я до неї прийшла з квітами там були жовті тюльпани і бузок я зайшла в кімнату і поставила їх в баночку з чистою водою.далі вийшла на кухню бабуся там щось готувала я відкрила холодильник і побачила у неї торти я знайшла у неї рулет собсвенно приготування з сиром і м’ясом я його їла і мені дуже сподобався.хочу додати я з бабусею зросла.

Я уві сні показувала молодшій доньці як прати вельветові рожеві штани вручну, в тазику з порошком, в теплій воді

Вітаю. Бачила, як ми з мамою (10років як померла) стираємо впредбанніке в ручну, ось треба йти полоскати в річку&# 8230; Білизни було багато, відер 4&# 8230; Дякую.

мені наснилося що нам дали кімнатку на землі і там всередині було темно і сиро . Була невелика ліжко застелене і столик, і мені захотілося випрати фіранки бо вони були брудні. а також і постільна білизна. Мені здається це трохи дивним

Прала одяг колишнього чоловіка, потім все було чисте.Причому спочатку одног про колишнього, потім снився другий і уві сні я жила і з тим і з тим.

Уві сні я кидаю в ванну з чистою водою випраний одяг. ванна повна чистого одягу.
Потім я бачу себе в городі. Бачу грядку моркви. На дворі весна, я розумію, що це з осені залишилася морква. і я її висмикувати. Тут же бачу відро з морквою. Вона вже зів’яла і трохи підгнили.
третій фрагмент &# 8212; я в якійсь установі, оформляю прописку своєму колишньому чоловікові, який недавно помер. Бачу в черзі його другу дружину. Відчуття: я так і не встигла потрапити в кабінет і зробити документи.

Багато замоченного білизни в основному постільна і рушник, як ніби на час забуте і потім беруся за прання і все це стирається .

мені наснилося що я забруднила штани коли міняла маслов в машині і потім пішла їх прати так як кудись поспішала і повинна була бути в них, так само я уві сні каой бабці подарувала 800 гривень до чого все це

Ми з сестрою приїхали в старий бабусин будинок. Безладу не було, але я відчувала що треба зробити прибирання. Вікна були дуже старі й гнилі, оббиті плівкою. Почали прати постільну білизну, хоча воно було чистим. Я прала на пральній машині а сестра на руках в тазику.

Доброго дня. З понеділка на вівторок наснилося, що мене на вертольоті привезли в інше місто до подруги. У неї були поминки і вдома було багато гостей. Я зайшла у ванну і побачила багато брудної білизни. Я вирішила допомогти і переправ все білизна. І навіть нижню білизну і прокладки брудні. Потім я так само на вертольоті полетіла додому

у мене бабуся померла 14 років таму назат я у неї вдома у дворі речі стеран у них у дворі чисто ремонт хороший уві сні я це бачу

Снилося, що я стираю в пральній машині. в основному це простирадла. теплі кольори. червоні, помаранчеві. і місце немов суспільне, багато людей знаходиться в цьому місці. і мені намагаються заважати прати дві дівчини. кажуть що зараз їх час прання і я повинна піти.

Я побачила уві сні кров на підлозі, на килимі. Зрозуміла, що перебуваю в будинку своєї співробітниці, а кров на підлозі це менструальна. Я взяла забруднену тканину і стала прати. Відіпрала чи ні не пам’ятаю.

мені приснився сон як мій старший брат стирав мій речі і потім повісив на дріт щоб сущіт’ся . Але повісив не дуже добре тобто витягнув з машинці і просто повісив я знову Снел речі і струсила трохи і повісила нормально як і повинно бути.

наснилися речі розвішані на мотузках і потрібно було ще розвісити нижню білизну і я шукала куди його повісити.

Наснилася що покійна бабуся випрала мою сукню а я забрала його і поклала в машину щоб перепрати

Доброго дня! Мені наснилося, що я стираю сорочку колишнього хлопця, вона була біла, потім стала чорною, а він в цей момент дивився на мене держав в руках птицю, що то почав говорити і відпустив птицю. Що це означає?

ми з чоловіком спокійно розмовляли про порося, якого зарізали, за друга сім’ї моїх батьків, який допомагав. Але десь на новій роботі, може допомогти чоловікові. Забула, яка робота. Весь час розмови я перебирала брудні речі і стаза застіривать колготки сина, які, я пам’ятаю, він одягав в будинку. в бруд не ходив. Вони на стопах були дуже брудні, з шматками землі. Коли з них потекла брудна вода, ми з чоловіком почали лаятися.

Доброго дня. Витлумачить ласка мій сон.
Наснилося що стою в красивому білому весільному платті перед дзеркалом.Смовляю в яких позах буду в ньому фоторафіроваться.Потім помічаю що воно не зовсім чисте. Є нескольо плям на Подолі і якісь сіруваті пилові розлучення.Вирішую випрати тільки поділ, думаю вердняя чатьс сукні адже шифонова і швидко висохне, якраз встигну до початку весілля.Але потім захоплююся і розумію що вже випрала все плаття і йду його вішати
спасибі

Приснився чорний спортивний костюм сина.який я дійсно випрала напередодні . уві сні син приходить до мене і показує ці речі з білою плямою кожна річ, запитуючи при цьому, що це таке.Плями ці з якимись лініями всередині.які я зараз не відтворю.

Привіт Тетяна мені дуже шкода але мені жодного сну не приснилося але був у мене один випадок приснився мені один сон що я кинулася під поїзд потім мене збирали по чистому

наснилася покійна тітка наче жива і вона прала свої речі мені вона часто сниться я її любила і вона мене теж але їй скоро буде рік як її немає і мені так шкода що її немає і весь час вона сниться жива і чому то душу тягне поїхати в то село де вона жила побути на її могилі і біля її хати в якій вже ніхто не живе.

в своєму старому будинку, який давно вже не живу, я стиралася і прання було дуже багато, хоча все перістіровала на машинці автомат

Мені снилося що я заходжу в кімнату а моя найкраща подруга прала мої простирадла з ліжка, підодіяльник і все таке.

мені наснилося що випрала всі свої сукні і милувалася ними якісь вони чисті, а сама була в якомусь коротіньком і соромилася що б нічого не видно було.

уві сні побачила близнюки дітей десь 3-4 місяць їм.прала їх речей і посуд помила.і на руках взяла їх.я дівчина без заміжня.є хлопець. і я його теж побачивши уві сні і він там був.

Снилося як ніби я стираю свої речі і вода потихеньку починає набувати темний відтінок і в підсумку стає зовсім чорної. Я звичайно не сильно забобонна людина але останнім часом деякі сни віщують ті чи інші події тому стала заглядати в сонник.

Вітаю! сьогодні мені приснилося, що я перебирала речі для прання. Відбирала окремо кольорові і чорні. Все це відбувалося біля пральної машини.

Наснилося сестрі моєї, що один мій кавалер подарував мені 3 лижних костюма, і один я забруднила, залишилося пляма &# 8230;&# 8230; він все три старанно почав прати, і пляма не вистералось&# 8230;..

Мені приснився сон, що я в ванній стираю речі, поруч стоїть моя сестричка Настя, і ще там лежали взуття, труси і джинси

мені наснилося, що я вкрала з сестрою у якійсь жінки 2 маленьких лебедів і через деякий час, буквально на очах вони переродилися в маленьких змій, нібито кобри, Що це означає, підкажіть, будь ласка.

мені наснилася що я гола і стираю білизна, і посоромившись свого знайомого обертаюся великий рушник.

наснилося то що я захотів піти в душ, заходжу а там мама пере речі в ручну. я так і не сходив в душ

Привіт, мені снилося дуже багато випрати одяг, я їх розвішувала

Вітаю! мені приснився сьогодні такий сон: ми з чоловіком переїхали в квартиру, де недавно померла господиня. Заїхали без ремонту і без миття.Нічого не викидали і не переставляли. Всі господарські речі на місцях.На вікнах висять старі, товсті штори золотистого-коричневого кольору Квартира велика, багато прохідних кімнат, два санвузли. Вночі почула як бігла з крана вода, а заглянувши з чоловіком в ванну побачила як на мотузці висять випрані (мокрі) речі.
Останнім часом дуже часто знятися такого роду сни. Квартира постійно одна і та ж, змінюються дії &# 171; померлої господарки&# 187 ;: то сидячи на кухні з мамою чую як в унітазі спускається вода, то &# 171; господиня&# 187; в своїй кімнаті буянить, то ще що-небудь.
Поясніть будь ласка, що це означає.

полоскала щось з одягу в одному місці, потім перейшла в інше &# 8212; вода там була настільки прозора. що я бачила камінці.

бачила як прала одяг дрібну перебуваючи в будинку у тітки чоловіка. Сон не кольоровий чорно білий, як розвішувала не бачила. Тільки подумала а чому у них стираю а не вдома. Тітка і її дочка були налаштовані дружелюбно розмовляли зі мною хотіли допомогти але я відмовилася.

Померла бабуся стиралася уві сні в своєму будинку. З білизни особливо ясно бачила шкарпетки.

сон приснився сьогодні, 14.04.2016. Я спала в ліжку, і відчула якийсь незрозумілий дискомфорт, що мені терміново потрібно в ванну. Піднявшись з ліжка, помітила поруч чоловіка, в реальності мені незнайомого, уві сні начебто як він мені знаком, доброзичливий, який сидів поруч на стільці. Схоже було на те, що він чекав мого пробудження. Я прошмигнула в ванну, знімаю труси і бачу, що вони, пардон, обкакался, трошки в рідкому. Я включаю воду і відпираю начисто свої труси. Запаху не чула. Просто почуття сорому, і незручність перед чоловіком, який ніби як нічого не помітив зовні. Що може передвіщати такий сон?

снилося.що ми з моїм чоловіком замочівалі, одяг моєї мами

коли замочили прання зі своїм чоловіком.щоб випрати руками.

в реалі у брата близнюки дівчинки а уві сні це ніби хлопчики і ось одного я переодягають і йду прати помаранчевий комбінезон.

Доброго дня. Уві сні висіли труси випрані зверху штор, в спальній кімнаті. Дочка брата випрала свої труси, і повешана їх туди ж, всі вони були світлі, з дрібними малюнками, але один з них мені здався не добре відіпрати донькою брата. До чого це? ел. адреса [email&# 160; protected]

наснилося що я прала дитяче плаття воно було червоне з білими крапками, як ніби це плаття дочки родички чоловіка

Мені снилося, що я стираю речі, а потім за чим то складаю назад в корзину з непраних. І перш чим повісити доводиться вибирати з них суху траву. У цьому сні також були мої рідні (чоловік, його брат, невістка і свекруха). Ми зі свекрухою мирно розмовляли, потім вона спровокувала сварку і я стала з нею сваритися. У підсумку я сказала, що йду з дому і дітей моїх вона більше не побачить (хоча ми з чоловіком і подітися живемо окремо). Вона мені каже &# 8212; додому поїдеш? (Я родом з іншого міста), а я їй відповідаю, що квартиру зніму.

прала дитячі кофтинки потім з’явилася жінка в світлому одязі господиня квартири де я прала

ВІТАЮ! МЕНІ СНИЛОСЯ, ЩО МОЄ ЧЧІСТОЕ ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА ВСЕ з кронштейнами ВПАЛО ВНИЗ.АЛЕ ЗАЛИШИЛОСЯ ЧИСТИМ.СПАСИБІ ЗА ДОПОМОГУ.

Прісних, що прийшла до сусідки вона прала білизну . потім до неї прийшла подруга і я вирішила їй помоч, сама достіривать купу білизни, одягу, виносила воду після прання.сказала їй допоможи розвішані я вже втомилася, а вона відповіла давай сама я зайнята і була вже п’яна.

До мене приїхали дуже багато родичів колишнього чоловіка і він сам зі своєю нинечной дружиною, і збиралася прати його чисті футболки, білизни було дуже багато, воно всюди лежало.

Підкажіть, будь ласка) Наснилася, що я у своєї бабусі (на днях була у неї в гостях) мою ноги у ванні))) і з’являється колишній чоловік, кидає в ванну свій весільний костюм (брюки). Зі словами, що хоче випрати. А у мене думки про себе, хоче &# 171; відмитися&# 187; за свою поведінку.Але я розумію, що ми розлучені і як я для нього буду робити подібні речі?!

Уві сні бачила як мама знімає наволочку з подушки і закидає в пральну машину, поруч ходить дівчинка в білій хустці.

наснилося ніби сусід стирав взуття своїй подрузі.тапки були в смужку рожево білі.і мені потрібно було щось випрати ледве помістилися біля ванни.

Сниться, що ми приїхали до бабки робити мені масаж на спині, а приїхавши виявилося що вона не приймає нікого так як захворіла і сидять її діти і один стирає їх курточки і я кажу братові, що зараз допоможу і поїдемо, стираю я їх і вода брудна дуже, а потім я дивлюся і мамин халатик стираю і він такий чистий став прям без жодної плямочки і куртки теж чисті ставали я практично все тепла щіткою та господарським милом

Сьогодні вночі сниться сон як ми стираємо речі і її і мої разом, ще мокрі вона намагається куди небудь скласти і забрати додому . Поспішала швидше забрати і вдома висушити. Прали речі ті нібито ми приїхали звідкись і їх прали . Вона це моя подруга деякий час ми в сварці . Раніше вели бізнес зараз роз’їхалися по різних містах. Відносини між нами напружені ми майже не разговаріваемхотя раніше не могли дня прожити один без одного

Я прала постільна білизна в кімнаті на своєму дивані, а вода лилася незрозуміло звідки, ніби з повітря.Мені ніколи не снилося як я стираю.

я прала в тазу дитячі повзунки білосніжні і бруд від них відходила так легко і поруч було багато дітлахів

Покійна рідна бабуся прала і розвешівала постільна і пелюшки на білизняні мотузки наулице і під

Вітаю! мені наснилося, ніби якась жінка настірала у мене вдома купу білизни. ніби як без мого дозволу. я не дуже задоволена. воно лежить віджате. багато. я починаю допомагати їй вішати його на мотузки. струшую &# 8212; а це сорочки чоловічі, досить великого розміру. чомусь я задоволена цим. пам’ятаю, як повісила дві. далі не пам’ятаю. дивний сон. ніколи нічого подібного не снилося. взагалі, дуже рідко пам’ятаю свої сни. якщо допоможете пояснити, спасибі вам величезне.

Підкажіть, будь ласка приснився сон де я стираю кепку чоловіка блакитну із позначкою найк, стираю руками в раковині на кухні

Я прала у своєї бабусі її білизну на вулиці в її пральній машинці і розвішувала, (простирадла, покривала, речі не були брудними)

добрий вечір!
мені наснилося, що я сиджу в батьківському домі в залі і з ким розмовляю і тут підходить тато і каже мені: &# 171; випери шапку!&# 187; (Тато помер в минулому році), але я відповідаю, що потім і продовжую розмовляти&# 8230; в разгрворе з’ясовується у нас щось не виходить зробити і тато знову наполегливо говорить:&# 187; значить випери шапку&# 187;. я бачу зимову шапку чоловіка, але випрала чи ні &# 8212; не пам’ятаю.
що це може означати?

Мені наснилася що я свого молодшого брата поклала встіральную машинку на кілька хвилин і включила її. Поруч були величезні ванні в яких купалася стороння мені сім’я і Паралія грала з морським котиком, кидаючи її місце іграшок, золоті вироби.
Я за всім цим спостерігала і посміхалася начебто це нормально. Після, до мене прийшов страх і я зупинила машину і витягла брата, він погано дихав. Я його закутала і сказала що все буде добре, він мені кребко обійняв.
Сама машинка була жовтого кольору, так само машинка була вертикальна і барабана не було видно, він був усередині.
Мені зараз 24 а братові 17
Уві сні мені так само було 24 роки а брату років 5-6.
Брат у мене студент і живе в іншому місті і я з ним вчора близько години спілкувалася по телефону з приводу його навчання і самостійного життя.

Я прала штори а раптом бачу в тазику тихо лежать кілька змій. Мені було страшно. Я здивувалася що вони мені не ужалили

дію в під’їзді. На стіні поштові скриньки. Я купу білизни сирого десь дістаю і намагаюся купою повісити на штир, що стирчав із стіни. по білизні тече вода. Серед речей дізнаюся тільки одне плаття, яке давно не знаю де, йому років 20, але його мені подарувала подруга. вона померла два роки тому. Поруч стоїть моя співробітниця (але я її не бачу) і каже про свого чоловіка: весь одяг в мазуті, її потрібно замочувати і міняти воду кожні 15 хвилин.

Мені приснився колишній свекор, він попросив мене випрати футболку колишнього чоловіка.Я випрала і здивувалася, що вода надто брудна.(Футболка чорного кольору була)

уві сні я з лазні витягаю деякі дитячі речі. А мама вже стирає дитячі речі у мене вдома. А я поруч граюся зі своєю молодшою ​​Дочкал. Вода чиста, і речі чисті

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ