Сонник до чого сниться лисиця уві сні

У живій природі хижаки зазвичай практично непомітні. Побачити соболя або лисицю під силу лише досвідченому мисливцеві. А от сон – це таке місце, де ви можете зустріти найлютішого або хитрого хижака дуже легко. Одним з таких невловимих представників тваринного світу є лисиця.

Отже, щоб зрозуміти, до чого сниться лисиця, звернімося до символіки. Безліч казок, притч та історій пов’язано з чином лисиці. Вона завжди гарна і не так проста, як здається на перший погляд.

Потрібно сказати, що лисиця – це давня і шанована тварина: у багатьох народів сходу воно асоціюється з такими якостями, як хитрість, спритність, кмітливість, пронырливость. Лисиця зазвичай була тотемним тваринам у дуже вправних чоловіків і жінок, які відрізнялися не силою, а нестандартним підходом до вирішення проблем.

Вам можуть наснитися зовсім різні ситуації і обставини, але важливо звернути увагу на наступні речі.

  • Лисиця або лисеня.
  • Забарвлення.
  • Де зустріли.
  • Кусає або тікає.

Що значить якщо приснилося уві сні доросла лисиця або маленьке лисеня? Якщо уві сні ви побачили дорослу лисицю, значить, у вашому оточенні може з’явитися хитра «штучка», яка буде зманювати всіх шанувальників і ділових партнерів. Але не поспішайте їй здаватися, а просто йдіть своїм шляхом, не звертаючи уваги на її хитрощі.

Якщо лисиця молодій жінці сниться, то це говорить про те, що навколишні чоловіки таємно або явно захоплюються нею. А, можливо, в її оточенні навіть є таємні шанувальники, які не вирішуються проявити свої почуття.

Якщо ж вам сняться маленькі лисенята зі своєю мамою-лисицею, то це говорить про появу у вашому оточенні мудрою, серйозної жінки. В неї ви зможете навчитися жіночим хитростям і премудростям.

Якщо вам сниться лисеня, значить, пора подумати про власну дитину. Дівчата, які ще не обзавелися дітьми, можуть готуватися до поповнення в їхньому домі, а ті, у кого діти вже є, повинні проявити більшу пильність і моторність.

Якщо приснився дівчині хитрий лис, то це обіцяє появу непростого і неоднозначного молодої людини в її оточенні. Будьте уважні, тому що на вас можуть подіяти чари цього спокусника і ловеласа.

Опис нічного гостя

Якщо лисиця вам приснилася руда, то незабаром ви з головою поринете в нові, яскраві любовні переживання. Найголовніше – не втрачайте себе і зберігайте здоровий глузд.

Бачити уві сні лисицю білого кольору, що говорить про те, що відносини, які спочатку здавалися жагучими й бурхливими, поступово стануть холоднішими і розважливими. Намагайтеся не губитися, якщо раптом відчуєте холодок у відносинах: будь багаття можна розпалити знову.

До чого сниться лисиця незвичайного, фантастичного, кольори, можна дізнатися, заглянувши в сучасний сонник, – скоро ви почнете запаморочливі відносини, результат яких абсолютно невідомий.

  • Якщо вам приснилася лисиця, яку ви зустріли в лісі, значить, ви познайомитеся з новим залицяльником на його території. Відносини, які у вас почнуться, будуть сповнені красивих залицянь і романтичних зустрічей.
  • Якщо хижака ви побачили в клітці, значить, ваші недоброзичливці будуть покарані, і всіх своїх ворогів ви з легкістю зможете перемогти.
  • Якщо шахрайка виявилася у вас в будинку, значить, хтось з ваших близьких очорнює ваше ім’я у вас за спиною. Будьте пильні і обережні, можливо, ви поселили не ту людину.

До чого сниться лисиця, яка тікає від браконьєрів, відповідає сонник Ванги – це значить, ви володієте такими якостями, як сміливість і честь, які дозволять вам впоратися з ворогами. Слов’янський сонник трактує вбитого мисливцями лисиця як вашу перемогу над власними страхами.

Якщо ви зустріли лисячі сліди на чистому снігу і рушили на пошуки хижачки, це значить, вас зможуть залучити до вельми сумнівну авантюру. Тому не женіться за легкими грошима: це може коштувати вам дуже багато.

1. Якщо хитрюга уві сні крадеться за вами і хоче вкусити, значить, ворог не дрімає. Незабаром з’явиться суперник, боротьба з яким принесе вам довгоочікувану перемогу. Але ваш суперник буде не так простий, тому не думайте, що вам дістанеться перемога легко.

2. Якщо ж шахрайка вас все-таки вкусила, то суперник буде намагатися взяти реванш будь-яким способом. До чого сниться лисиця з гострими зубами, допоможе зрозуміти сонник «Меридіан» – таке бачення говорить про підступність ворогів: вони готові до інтриг і нечесним ігор заради досягнення своїх цілей.

3. Якщо ж при спробі вас вкусити лисицю вбивають, то всіх, хто на вас нападає, буде «прибирати» ваш покровитель. Пам’ятайте, що у вашому оточенні є людина, для якого спілкування та співпрацю з вами – цінність, і він не пошкодує сил на те, щоб захистити вас і ваші інтереси.

4. Якщо лисиця уві сні кусає вас за ногу, значить, вам пора відпочити, так як більш молоді і повні енергії співробітники вже наступають вам на п’яти.

Якщо уві сні лисицю, яка на вас нападає, вбиваєте ви самі, це означає, що ви володієте всіма задатками лідера, і незабаром з’явиться ситуація, в якій ви зможете проявити всі свої позитивні якості.

5. Якщо уві сні лисиця дає себе погладити і лащиться до вас, значить, всі обставини працюють на вашу користь, і вам нема чого боятися.

Отже, до чого сниться лисиця, допоможуть зрозуміти сонники, але незалежно від того, кусає вас лисиця уві сні або привітно фиркає, ви маєте можливість впливати на події у вашому житті і вибирати те, що вам потрібно. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ