Сонник Працювати 😴 приснилося, до чого сниться Працювати уві сні бачити

Якщо ви працювали – вас чекає везіння; хтось інший – до матеріального благополуччя.

Контролювати колектив трудящих – збагатитеся, будете щасливі і на роботі, і в особистому житті.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Працювати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Працювати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Робота була в офісі за комп’ютером. У великому, світлому просторі розділеним перегородками. Мене кілька разів пересаджували на нове місце за наказом керівника. Останній раз я опинилася поруч зі знайомими з інституту. Зустріч з ними була приємною, якийсь час ми просто проговорили з ними. Коли я повернулася до свого столу, то виявила що по сусідству сидить старий знайомий, з яким ми чомусь почали танцювати щось типу вальсу.

Вітаю! Сьогодні я всю ніч снилися роботу! Я працюю в дорожній підприємстві, майстер-отделочник! Але уві сні я був не на своїй роботі, нібито з дорожниками і навіть не майстром, а ніби як інженером!

я працюю хатньою робітницею у знаменитого людини, прибираю ліжко, збиваю подушки, постіль стара, дуже важко застелити рівненько, а ліжок аж три, і я не встигаю прибрати, і протерти пил

моєму чоловікові приснилася робота (він працює водієм сміттєвоза) що начальник наливав в баки паливо по саме горло з криком я вам всім покажу і як бут-то з його машини познімали всі колеса, але він доїхав до звалища, знайшов там ролики і поставив колеса від роликів.(Взагалі сни сняться вкрай рідко або він їх зовсім не пам’ятає, а тут таке)

мені часто сниться колишня робота з якої я не давно пішла як бут то я там працюю

Вітаю. наснилося, то ввечері їхала довго на нову роботу в салон зв’язку, робота була в ніч..
далі нічого не пам’ятаю

Вітаю. П’ять разів бачу себе на роботі в різних магазинах. Але ці сни чорно-білі, а зазвичай вони у мене кольорові. Насправді я працюю в магазині і збираюся піти. Чи може це бути якийсь підказкою. Цього разу я бачила як закрила на ключ цей магазин після роботи і пішла з людми що мене чекали. Мені здавалося що я їх знаю, А прокинувшись ні кого конкретно не змогла згадати.

Вітаю.Мені приснився сон що я на роботі, біжу до свого робочого місця, ніби їде машина, а двері закриті.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ