Сонник Прапора. До чого сниться Прапора бачити уві сні – Сонник

сонник Прапора наснилося, до чого сниться уві сні Прапора? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Прапора, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Знамення

Сонник – Вогненні знаки

Сонник – Знамення Змії в Небі

Сонник – Майбутнє, отруйний пар, знамення

Всевишній намагається до нас "достукатися" таким чином через свідомість людей. Через сни хоча б. Він дає знаки (і не тільки Вам, але і багатьом людям) щоб вони задумалися над майбутньому всієї нашої планети! Цей сон він як би є одним з варіантів того, що з нами може трапитися, якщо людство не зупиниться (щільне речовина, схожа на отруйний газ у Вашому сні це я думаю – забруднена екологія).

Чому саме Вам приснився цей сон? Я думаю, щоб Ви задумалися і може бути допомогли. Допомога може бути різною по силам Вам. Наприклад взяти участь в благодійництва який-небудь зеленої організації. Допомогти тим самим нашій природі. Підписати петицію під потрібним листом, яке розсилає організація з охорони природи (або створити свою) і т.д. Є різні способи допомогти. Треба тільки прислухатися до свого серця. І зробити те, що воно Вам підказує.

Сонник – Знак знамення

Сонник – Вогняне знамення в небі

Мені здається, що знамення дійсно не може означати щось суто своє, приватне. Такі речі повинні стосуватися необмеженого кола осіб.

Це добре, що крім Вас його побачили ще кілька людей.

Зірка може означати якусь надію, навколо якої буде групуватися порядок (команда).

Буква Е (або А?) Може означати початкову літеру ідеї або надії на те, що починається з цієї букви. Може бути початковою літерою імені або прізвища людини, спілки, держави, кампанії, які зможуть вдихнути в людей надію на подолання кризи і війни в країні.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ