Сонник Пояс 😴 приснився, до чого сниться Пояс уві сні бачити

За сонником пояс – символізує прийдешні важливі придбання,
також якщо сниться пояс – говорить про те, що вам пощастить повернути собі втрачений авторитет.

Який пояс вам наснився?

Сниться тугий пояс ▼

Якщо пояс занадто тугий – то ви будете залежні від того, чия совість не чиста.

Приснився пояс подарунок ▼

Пояс в якості подарунка – може бути знаком того, що ваша друга половина поведе себе не так гідно, як ви очікуєте.

Що роблять з поясом уві сні?

Сниться зав’язувати пояс ▼

Зав’язувати пояс – знак того, що ви будете багато працювати. Розв’язувати – зможете знайти спосіб розвантажити робочий графік.

Наснилося порвати пояс ▼

Порвали пояс уві сні – будете в суперечці з тим, кого любите.

Втратити пояс уві сні ▼

Втратили пояс – значить, можете втратити можливості через марних сумнівів.

Сниться купити пояс ▼

Купили пояс уві сні – зможете завести роман з тим, хто буде для вас ідеальним партнером.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пояс, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пояс уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я купила уві сні красивий тонкий шкіряний пояс (ремінь), відразу одягла, він ідеально підходив під плаття. Плаття було довге, бежеве, стильне, я милувалася, наскільки вдало я купила пояс, і що він так добре підходить до сукні

я сьогодні купила уві сні дорогий шкіряний жовтий пасок, але він за ціною був найскромніший з представлених на вітрині. Одягла його і милувалася як вдало сів. Тільки заплатити не встигла &# 8212; прокинулася.

Привіт, допоможіть розтлумачити. Мені наснилося, що я поїхала до своєї сестри заміжньої в гості.Нещодавно в реальному житті її зовиця вийшла заміж.Так ось, мені наснилося, що я перебуваю в колишній кімнаті зовиці сестри, на мені дуже ніжний, красивий золотий браслет і золотий пояс.Вони однаковою роботи як комплект. Сестра каже що зовиця повинна скоро під’їхати.Я кажу сестрі, що пояс і браслет це мій подарунок її зовиці на весілля.У реальному житті на її весіллі я не була.Пояс не тугою, вільний нібито золотого ланцюжка.Незабаром приходить зовиця сестри, я знімаю з себе браслет і ланцюжок і дарую їй в подарунок. Я дівчина, заміжня в реальному житті не була. Сон бачила з суботи на неділю, сьогодні.Буду дуже вдячна якщо допоможете розтлумачити.

Жінка невизначеного віку і національність одягу я не беруся визначити. Все моє увагу на її поясі &# 8212; поясі, зав’язаному спереду. Пояс з матерії, гладкий, скоріше, світлий. На одному з кінців пояса дуже чіткий малюнок людини (уві сні я знаю, що це Христос) тільки волосся не чорне, а каштанові і риси обличчя, скоріше, грецькі. Його поза вільна: він сидить, поклавши голову на долоню і, зігнувшись гнучким тілом до ніг. Голова повернена в мою сторону, дивиться на мене. Сон дуже давній.

я їхала в маршрутці .вийшла з неї і пояс від пальто застряг в двері .маршрутка поїхала я не змогла її зупинити .пояс начас витягуватися з петельок пальто.в останній момент я його схопила ..і потягнула на себе .маршрутка на кшталт загальмувала і я побачила як на пояс чіпляти багато гілок зелених з листям з дерева &# 8230; двері відчинилися в маршрутці відпустила пояс і поїхала &# 8230; я забрала його і намотала на руку &# 8230;

Мій друг уві сні в натовпі народу взяв мене за пояс сукні і як би прив’язав до себе, а потім зник. Ктчему це?

мене, як б, брали на якусь роботу але господареві не сподобався мій пояс. Він запропонував свій, але я відмовився пояснивши, що вдома візьму свій-не гірше&# 8230;

бачила уві сні що де то була точно не пам’ятаю&# 8230; потім немов хтось говорить брату що побилися хлопці і там виявився серед них мій молодий чоловік &# 8230;.ми побігли до лікарні він там сидів на стільці з одним і відчуття було ніби ми були в сварці. і в цей момент я опиняюся в кабінеті і шию пояс на своє плаття, яке наяву я купила пару днів назад це сорочка-сукня в червону клітку. немов ця дівчина яка шиє каже давай тугіше пояс..а я їй немає не треба..нехай вільніше буде ..і в цей момент мій молодий чоловік хочуть зустрітися зі мною і забігає в кабінет &# 8230;&# 8230; взагалі не розумію ??

Наснилося що я подругам розповідаю що була в Церкві і цілувала ПОЯС БОГОРОДИЦІ

мені наснилося що чоловік мені одягає новий пояс замість іншого більш широкий і хорошої якості і застебнув його.Хоча в житті його поруч немає він в Росії а я вгруз і зі мною рідко виходить на зв’язок.

Привіт, Таня.Наснилася померла рідна старша сестра.За життя я її дуже любила. Начебто, у мене в руках червоний неширокий пояс бляшкою, сестра зі мною не розмовляє, але я розумію, що їй треба цей пояс. Я їй кажу &# 8212; бери.До чого?

було змагання. Сина поставили в спаринг, і я ненавмисно розв’язала пояс тренеру з карате, хвилюючись за сина. Потім вибачилася і хотіла зав’язати, але тренер сказав, що сам зав’яже.

Я просто виявилася у свого училища, на мені була сукня з поясом, біля входу стояла вчителька і зупинила мене, ми з нею спілкувалися і моя колишня однокласниця стягнула з мене пояс і втекла

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ