Сонник врятувати людину до чого сниться врятувати людину уві сні

Допомагаючи іншому в критичну хвилину, не розраховуйте на винагороду понад – погодьтеся, в цьому є якесь лукавство. А якщо уві сні ви врятували людину, не чекайте особливого везіння в реальності: швидше за все, доля запропонує випробування, однак ви з ними впораєтеся. Сонники розкажуть, до чого сняться насправді настільки драматичні події.

Впевненість в майбутньому

Згідно сонником Міллера, бачити уві сні пожежа, але встигнути зробити якісь заходи, щоб уникнути жертв, означає щасливі зміни в майбутньому. В їх основу ляже ваша готовність прийняти на себе вирішення всіх проблем.

До чого треба готуватися, якщо наснилося, ніби вдалося врятувати когось із пожежі? Якщо для цього довелося гасити полум’я, то сонник Фрейда радить перевірити своє здоров’я в репродуктивній сфері.

Кинутися в палаючий будинок і винести потерпілого з пожежі – означає вирішення проблем, які довгий час тримали сновидіння в напрузі. Можливо, за це доведеться заплатити велику ціну.

Якщо приснилося активну участь в рятувальній операції, це пророкує перегляд життєвих принципів. Якщо сновидец представляється собі пожежним і виносить з палаючого будинку дітей, наяву він може не турбуватися – його половинка зберігає вірність і взагалі не схильна до зрад.

Любов і потомство

Рятуючи уві сні від смерті потопаючого знайомця сновидец виявляє не тільки готовність до рішучих дій, але і потай сподівається на «повернення боргу». Іншими словами, якщо це приснилося, він відчуває потяг до врятованого.

Зигмунд Фрейд стверджує, що прагнучи врятувати людину протилежної статі з води, жінка викриває прагнення зачати від нього дитину, а чоловік – бажання інтимної близькості. Бачити, ніби потопаючий відбивався від допомоги, означає небезпеку, що сексуальний партнер змінить вам.

Якщо приснилося витягувати з води потопаючого малюка або кошеня, остерігайтеся помилок у вихованні дітей – можливо, ви приділяєте їм мало уваги. Для бездітних сюжет означає, що в глибині душі вони подумують не усиновити дитину.

Цікаво, що рятуючи уві сні з повені не людей, а тварин, людина виявляє не тільки сентиментальні почуття до потомству, але і схильність до педофілії.

Знайдіть слабка ланка

Якщо уві сні так і не змогли утримати від смерті самогубця, то більш точне тлумачення сну залежить від способу догляду – він допоможе визначити, в чому полягають ваші упущення. Отже, про що говорить сумний фінал, побачений з боку?

  • Порізав вени – до марної розтраті сил в сфері, яка далека від справжніх інтересів.
  • Застрелився – до помилки в перспективному плануванні.
  • Приснився постріл в серце – до проблем з-за зайвої емоційності.
  • Повісився – до провалу проекту внаслідок недостатньої цілеспрямованості.
  • Отримав фатальні травми від падіння з висоти – до потреби в допомозі.
  • Не вдалося утримати нещасного від падіння з моста – до звільнення від тяжкої ноші.

Коли допомога не на благо

Намагатися врятувати людину від смерті, яку сам же шукає – сюжет неоднозначний. Сонник Ванги зазначає, що бачити уві сні самогубця, в якій би ситуації він не постав, віщує серйозні ускладнення. Спроба врятувати його, подарувати йому друге життя благородна, однак, трактування сну засмучує: на майбутньому благополуччя негативно позначаться неприємності, пов’язані з проступками і бідами сторонніх людей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ