Сонник Похвала 😴 наснилася, до чого сниться Похвала уві сні бачити

Якщо ви хвалили когось – значить, ви будете відчувати на собі підтримку вашого оточення.

Кому дісталася похвала уві сні?

Наснилося вас хвалили ▼

Вас хвалили – чекайте того, що хтось вирішить очорнити вас.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Похвала, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Похвала уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що чоловік которго я люблю всім серцем, їв мої пиріжки, рум’яні ароматні, я запитала як вкуснр? він сказав оочень, особливо цей з м’ясом, Молодець. І так подивився, як чоловік на жінку котрий представляє її в господарстві. в житті, ця людина ніразу не з’їв того що я пекла, хоча нше загальне оточення завжди мене хвалить.

Ми були з сестрою. До нас підійшла незнайома молода жінка і захопилася моєї красою. Я їй подякувала, посміхнулася і ми пішли. Красунею себе не вважаю.

я дуже поважаю і захоплююся своїм начальником аналітики, уві сні мені вона наснилася &# 8212; збентежена вона до мене підійшла і сказала, що я найкрасивіший аналітик, якого вона тільки знала.. було трохи приємно звичайно, але мені було б приємніше якби похвалили мої інтелектуальні здібності. Ще мені снилося що я ходила в красивому платті-халаті до статі (червоний з білим) і все навколо чоловіки захоплено дивилися на мою фігуру..

Спочатку все відбувалося в кафе, що там конкретно було, я не пам’ятаю, але потім ми перемістилися на яхту, був теплий літній день, сонце тільки починало сідати. На яхті я була зі своїми 2 новими знайомими. Я почала співати пісню і одна з них почала говорити, як добре я співаю, як їй дуже сильно сподобалося і т.д. і т.п.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ