Сонник Похорон друга 😴 наснилися, до чого сняться Похорон друга уві сні бачити

Наснилися похорон друга – чекає казкове багатство, якого вдасться досягти без особливих зусиль, скориставшись допомогою обранця або старшого родича.

Похорон подруги обіцяють для неї успіх і везіння, гарне самопочуття, якщо погода під час церемонії була ясною. Якщо все, що відбувається трапилося в похмурий день – неминуче наступ збитків, розчарування, проблем зі здоров’ям.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Похорон друга, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Похорон друга уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня, Тетяно. Ось у чому заковика, в одному сні мені наснилися, похорон улюбленого людина (дивно, що я майже не плакала.), Близького друга (сльози котилися градом), дитини, але не мого і взагалі незнайомого мені (причому до цього я бачила його живим, і знову ж море сліз)&# 8230; Все було як наїву, почуття, відчуття&# 8230; Але сон був без кольору, в ньому брали участь рідні, такі як бабуся, і мало знайомі люди, всі розмови були чіткими, але короткими. Як його можна розтлумачити.

я гуляла мене покликали в гості я пішла до них але прийшла їхня бабуся і вигнала мене я пішла в свій під’їзд зайшла в ліфт я живу на 7 поверсі а натиснула нечяянно на 6 і приїхала на похорон але та дівчинка до торую Харані насправді живе на 4 але у мене уві сні на 6 я приїхала але зайшла бабуся і ми з нею поїхали в низ вона в ліфта впала а потім я в ліфта шукала палицю потім я ЇЇ ​​підняла вона вийшла зайшли 2 бубушкі потім кагда вийшла 1 ми поїхали на гору на мій поверх і я прокинулася

Мені приснився сон давно померлого мені одного, він мені і раніше снився, але завжди живим.
а в цей раз наснилися його похорон у похмурий сірий день, я йшла попереду труни і труну хто то відкривав.його обличчя було синє з якою то чи тріщиною на обличчі, то це була потекшую кров не пам’ятаю.
підкажіть будь ласка до чого це?

мені наснилися похорон кращої подруги, я тільки пам’ятаю, що вона лежала в труні.Мені здавалося, що все це було реальністю.І коли уві сні я почала усвідомлювати, що її більше немає, в моїй голові почали прокручуватися всі моменти з нею, і я почала істерично плакати.Але потім моя подруга відкриває очі і встає.І тоді я дуже зраділа, що вона жива

Спочатку дуже багато моїх знайомих і я перебували на ринку. Я з якимось своїм товаришем вибирала кришку для труни, квіти начебто. Потім я заглянула в іншу кімнату і побачила труну з людиною. Тільки ммне здавалося в різні моменти сну, що це різні люди в труні. Перш за все, що це героїня одного фільму, потім давно виїхала в інше місто вчителька, і нарешті, що це мій друг. Всі виходили на сцену і співали пісні. Діти дорослі. А я сиділа і плакала в голос. Чекала своєї черги. Співали і вчителі мої з різних шкіл, і актори, і просто діти (деякі знайомі).
Що співали не пам’ятаю. Погоду теж не пам’ятаю, мені на самому початку навіть каказалось, що начебто зима, чи що.

мені снилася що я стою на похоронах і ми ховаємо друзів спочатку було 2 небіжчика потім один просто встав а другого закопали а потім він намагався вибратися з ями

Вітаю.Мені наснилося що ніби я вбив свого кращого друга, але я цього не пам’ятаю, і я у нього на похороні, сильно плачу, мені дуже погано на душі і я з ким то побився так як був засмучений.

Спочатку я просто йшов по вулиці що то їв, викликав таксі доїхати до будинку, поки чекав побачив стоїть ліве якийсь таксі, сів в нього назвав адресу, гамбургер їв у, згадав, коли таксі рушило я розсипав цей гамбургер на задньому сидінні якому сидів, подьехалі до дому, я зібрав все що розсипав, вийшов ще не заплативши попросив почекати, сказав зараз подзвоню в домофон попрошу вийти маму що б заплатила, сказав все це їй, поки чекав побачив в далеке машину швидкої допомоги, і людина 10 напевно лікарів, і тут прийшла смс від мами, вона розлютилася на мене іза чого то, на скільки я пам’ятаю суть смски вона розлютилася помойму то що доїхав на таксі і свої якісь гроші вже витратив, поки читав все поруч зі мною вже стояв таксист і до нас підійшов один з лікарів, попросив піти як понятими куди то, ну ми пішли, поки йшли побачив що лікар перевертаючись в руках фотографію моєї доброї поругу, вона ж дівчина мого близького друга, ця фотографія взагалі стоїть на аватарке в вконтакте, я запитав відразу ж що сталося з нею, на що він відповів, &# 171; ховають її&# 187 ;, я перепитав мовляв що. він показав вліво сторону де стояла труна і навколо трохи народу, плачуть всі, я швидко пошол в ту сторону і тільки як побачив в труні обличчя подруги відразу ж розвернувся взявся за голову не повіривши в це подошол до лавки недалеко стоїть сіл на неї, ззаду побачив варто мама з сестрою (не рідний) біля під’їзду і дивляться в мою сторону, я сиджу маленько плачу, думаю як же одного написати якого вона дівчиною була, не можу написати йому, стан дивне страшне, думки про те як же ми без неї далі будемо , зібрався з думками і вирішив написати одному смс &# 171; Таня померла&# 187 ;, і тут я прокинувся! що може означати цей сон, поясніть будь ласка.

я організовував похорон друга і коли йшли його ховати то забули про хрестоносця і виходить хрест поставили на його могилу не відразу

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ