Сонник потрошити Рибу 😴 наснилася, до чого сниться потрошити Рибу уві сні бачити

Потрошити рибу уві сні – попереджає про те, що не можна зосереджуватися виключно на своїх внутрішніх переживаннях, необхідно завжди цікавитися ще й навколишнім світом.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося потрошити Рибу, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться потрошити Рибу уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю.Снилося як я потрошити сиру рибу на землі.Своїми руками знімаю луску, м’ясо, без ножа.Риба була гарна.жирна.Погода була тепла.І коли я патрали рибу, бачила свого сина, як він йде до мене (йому 1.5 року), я залишаю його бабусі, що б попити горілки зі своєю колишньою на цей час подругою.Але до випивки справа не дійшла.

ми їхали по дорозі, була ніч..я сиділа за спиною якого то чоловіки і патрали рибу.а нутрощі викидала на бік дороги, кажучи що авось хтось з’їсть.І цілувала цього кого то в спину і говорила&# 8230; все буде добре&# 8230; все буде добре&# 8230; якась жінка була з нами, ніби чорне волосся у неї, кучерява..вона хотіла тельбухи в пакет закутати. а риба то у мене була&# 8230; А потім ми побачили зразок людей якихось..яких боялися..і в підсумку я не пам’ятаю як там вийшло, що я малювала чимось схожим на ложку на піску, і вийшов образ Христа Спасителя..і ткати вокру його особи була біла..і він світився..і тканина стала справжня..

Не пам’ятаю, як опинилися у мене дві риби. Одна була велика, інша поменше, свіжі, я почистила луску, випатрала і поклала в каструлю варити. При всьому при цьому була присутня моя мама.

Тетяна здрастуйте!Рибу мені продавали розрізали живіт витягли молоко з ікрою і продовец говорить це пожарте а рибу засолені.

Вітаю! Сьогодні наснилася риба в тазику, вже очищена від нутрощів, і залита водою, щоб помити її. Була вже мертва.

лежала у великій ємності риба.незнайома жінка хотіла її купити.я стала потрошити і відрізати голову.вона дуже нервувала, що я довго з нею займаюся, так і не купила.поруч був чоловік, який зараз дуже хворий.

Я перебуваю на річці, прямо у воді.Ловлю рибу руками, вона така велика дуже, дуже багато риби дуже.Але чомусь вона патрана, по-моєму деякі з них тільки, вода глибока дуже, це я запам’ятала, я навіть прокинулася від цього сну

Добрий день, мені наснилося, що я патрали, різала на шматки і готувала рибу в квартирі свекрухи (вона померла). Відкривши двері в ванній я побачила багато води, яка не проливається до сусідів, а поглинається бетонно-земляний масою. Замість підлоги у ванній вийдуть ця пухка маса. В квартирці виявилася не тільки моя померла свекруха, а й одна знайома. Я їх пригощала приготовленої рибою.

Доброго дня, Тетяно! мені наснилося що я ринку була і купувала дрібну рибу. На моє запитання скільки вона коштує продавець (жінка) сказала: &# 171; один гривня&# 187 ;, але я їй дала два гривні. Там було дуже тісно, ​​мало місця і брудно. Я вирішила чомусь распотрошить рибу прямо там. Коли я її взяла в руки вона виявилася великою, тобто купувала багато мелкойА вийшла велика. Але що цікаво всередині замість кишок виявилася риба менших розмірів, як ніби ця риба цілком ковтала дрібну за життя і вона не встигла перетравитися.

снилося, що на велику дошку одна за одною кладуть маленьких рибок (по виду нагадує оселедець) і я відрізаю плавники, хвости і готуюся потрошити. з одного закінчую, вона зникає і з’являється наступна.

Перебуваю на березі річки з дівчиною і хлопцем. Хлопець патрає рибу, дрібну, що не річкову.Коли риби не залишається, ми з дівчиною йдемо в річку ловити рибу&# 8230; На цьому і прокинулася.

ДОБРОГО ДНЯ, ТЕТЯНО. Я СЬОГОДНІ З ЯКИМИ ТО ЛЮДЬМИ ловили рибу. ПРОСТО ТІ ЛЮДИ НЕ БАЧИЛИ РИБУ. А КОЛИ Я ПОДОШЛА До КАНАЛУ іржавою водою РИБА відразу здався. Я ПОЧАТКУ пальців тикати ДЕ Є РИБА, А ЯКИЙ ХЛОПЕЦЬ РОЗПОЧАВ провіля витягати її. РИБА БУЛА ДУЖЕ ВЕЛИКА І ВЕЛИКА. ЛЕДЬ ПІЗНІШЕ РИБА САМА ПОЧАТКУ вистрибують на БЕРЕГ І ТОЙ ЖЕ ХЛОПЕЦЬ РОЗПОЧАВ потрошити РИБУ. ВСЕ ВЕСЬ МІЙ СОН.

Мій сон полягав у наступному: Подвійна риба, я її розривають і потрошити, в цьому ж сні сниться минуле час 2013 рік, і як-ніби перетворюємося в тигрів, а завершує сон незрозуміла істота з тілом лева, хвостом лева і обличчям людини

Наснилося що ми начебто в компанії гуляємо, але вони мені не дуже знайомі, випивали.Потім у мене виявилася велика риба сьомги або ще кого, я її потрошити а там ікри зовсім мало.Під’їжджають чоловіки і забирають її собі.

снилося що потрошити щук, а потім ними ж і годую щук і все це відбувається у мене в кімнаті.І чомусь потрошити я їх через рот.

Жінка дала велику (як ніби) заморожену рибу, я її патрали і фаршировані, потім ця жінка розрізала у риби хребет, уві сні чітко виднілися кістки.

я бачила як хтось (чоловічі руки) відрізають голову великої риби, і так кілька риб. А взагалі сон сумбурний був. Після я з ким не пам’ятаю бігала від кого-то ховалася, лазила по дахах.Але риб чітко пам’ятаю.

Я плаваю з кимось із знайомих в річці вода зелена, повз пропливають великі туші риб, дуже багато. Іноді здається, що вони живі, іноді немає, потім я помічаю, що вони патрання. Я все кудись пливу, течія швидка. Злегка неприємні відчуття. Я намагаюся на них не натикатися, але зрідка вибираю деяких в ході свого плавання, хочу набрати побільше додому, роздати знайомим. Потім знову пливу за течією, але вже там риби немає, зима, по берегах сніг.

Десь на природі. Багато свіжої риби патрали: відрізала голови і розрізала черевце. У однієї рибки з черевця вивалилося багато-багато маленьких рибок.

повинна була потрошити живу рибу, у якої всередині росло лезо. Боялася, і просто відсікла їй голову, щоб потрошити НЕ живу, а мертву

сниться що риба лежить на землі, земля в крові. риба-щука. животи розкриті&# 8230; одну живу риба брат підібрав і поклав в мішок де була сіль

кімната наполовину наповнилася водою чоловік син і я наловили багато осетра потім потрошили і виймали ікру

кімната на половину наповнилася водою в воді було дуже багато осетра і ще незвичайної риби я чоловік і син наловили багато осетра різних розмірів раділи потрошили достовайте червону і білу ікру

я за професією кухар і на роботі в ванні стояв таз блакитного кольору, в ній лежала размороженная горбуша, і я поклала одну рибину на обробну дошку, в руках чим і я хотіла відрізати голову рибі, але прокинулася і не пам’ятаю відрізала чи ні

я сьогодні зловила 2 риби йоржа і карасика і відразу начитав їх патрошіть ще живих. підкажіть до чого це. знаю що ловити рибу це до беременасті.

Доброго дня, Тетяно!Спочатку я побачила як відстала від поїзда, а потім несподівано виявилася в приміщенні, де знаходилася дуже велика (метра 2) раба.Подивившись на неї кілька хвилин зробила отвір ножем і зупинилася.А 2-3 дня назад мені приснився тільки запах риби. спасибі.

мій батько ловить велику рибу щуки лящі вона вся переливається і блищить лускою а я її тут же чищу і радію, дивуюся.

плавала в басейні великому надувному і раптом побачила щось стрибнуло в воді підпливла а там риба. на дні. потім я її патрали прямо в басейні. і ніби як мені повідомили що хтось рибу наловив і мені в басейн підкинули

наснилося що обробляти рибу стоячи по коліно у воді (море, океан) &# 8212; на якийсь віллі! вид був явно курортним! і риба була великих розмірів &# 8212; і при оброблення видно було і рожеве і бежеве і теплі інші кольори м’яса риби)

Доброго дня! Мені наснилося штук п’ять великої риби, і я діставала з неї багато ікри. Дуже цікаво, до чого це?

Риба підвішена високо, розпороти черево, наполовину повна червоною ікрою, я доста її і їм прямо з черева риби. Риба не свіжа, копчена.

снилося що ніби як риба почищена але я розкриваю їй пузо, а там ще одна рибка&# 8230; знаю що хочу посмажити її і так в одному сні два рази&# 8230;

в тазу лежали випотрошені, але живі не великі щучкі. вони опирались. Були чисті, без крові., вимиті.

Бачила уві сні як тато купив велику рибу.Але вона оказалсь начебто зіпсованої від голови майже до самого хвоста.і він цю частину мені показує і говорить що його обдурили з рибою продали майже зіпсовану рибу і він мені показує цю випотрошену частина.Хотіла б зрозуміти до чого це.У минулому у нас сталася страшна трагедія.Боюся вже все.

Уві сні я патрав величезну рибу, схожу на білугу.
Вийнявши її нутрощі, я сказав, що їх потрібно відправити в Прибалтику

Мені наснилося, схоже, що в минулу ніч, що хтось показує мені як обробляють рибу пангасіус .Цю рибу люблю, але давно не їла її&# 8230;

Мені наснилося, що я мій батько, братик були на рибалці. Не пам’ятаю хто спіймав рибу, але її випатрала я. Вона була такою страшною, як в епоху динозаврів, сірої, великі і товсті лусочки, особливо на горбі (спинці). Коли її чистила, всередині тугіше було все сіре, крім жовчі- яскраво зеленого кольору. Після цього погода різко змінилася і в небі з’явилася воронка і сумашедший звук, ми все сховалися в якомусь коморі, сараї стали кричати та вуха. Але коли все затихло, риби вже не було, і все повернулося на круги своя.

Вітаю. наснилося, що мій чоловік сидить у ванній і патрає рибу. риба велика, з нього зростанням. ванна вже по самі вінця наповнена ікрою. чоловік сидить по пояс в ікрі. я подумала, навіщо йому стільки, адже тепер риба загине, т.до. він розпоров їй черево. треба її терміново нести в ветлікарню. професіонали роблять дрібненький розріз і риба залишається живою. дивлюся, а це моя дочка (їй 9 років) і у неї рана на шиї. я їй кажу, що нічого страшного, зараз все опрацюємо&# 8230;. прокинулася в холодному поту&# 8230;.

Вітаю. Снилося мені дві купки риби, де то по голів 10 на кожній купці.Тільки на одній купці риба з головами, а на інший без голови і дуже акуратно роспотрашенна і складена одна на одну.

Вітаю.Мій сон про те як я прийшла на озеро, одягла підгодовування на гачок, закинула волосінь..(Нема на вудку) зловила величезну рибу.Потім витягла її на берег, і гачком роздерла їй черево і витягла з неї все потрохи.Що найдивніше&# 8230; вона зі мною розмовляла..говорила що я не зможу цього зробити (випатрати).Потім я її потягла на гору.Зустріла старих знайомих і стала з ними відпочивати&# 8230; вони запросили мене до себе за стіл.Було багато їжі&# 8230;.м’яса в основному.

Зловила рибу велику, вона була яскрава камуфляжного забарвлення і розпатрали її

У магазині за кордоном безкоштовно можна було взяти рибу. Я взяла з прилавка злегка підморожені велику, схожу на горбушу красиву потрошённую рибу. Вона спочатку випала у мене з рук, але я її підняла поклала в пакет і пішла з нею. Але уві сні я думала, що відправлю її родичам додому.

Величезне приміщення, багато риби, великий і одну при мені ріжуть і весь вміст було в білому коконі чи, викидають

У дворі виритий струмочок і там багато мурашок повзає, і де то у дворі привезли рибу як з риболовлі, і я вибираю найбільшу і розрізаю і вичищаю нутрощі.Що він означає цей сон?

Наснилося що я потрошити ще живу рибу.вона мене вкусила.але не боляче.в кінці кінців я впоралася з патранням.риба стала як філе.

добрий вечір. Сон приснився з вівторка на середу, ніби я у ванній кімнаті патрали велику рибу, ніби як товстолоб був.

мені снилося. що я співвласниця рибного заводу і потрошити рибу, якої дуже багато, всередині часто зустрічається що то чорне типу плівки, але вона багатошарова і я її забираю з риби, мені шкода, що вона зустрічається в рибі і мені доводиться її викидати, я раджуся з ким то, а чи не можна її перетворити в рибну муку і наприклад пустити на корм птиці

Наснилася як я розкривають пузо рибі і дістаю нутрощі, і багато їжі наготувала, всіх годую. А риба плаває шматочки оселедця навіть в окрошка.

ЩО В РУКАХ БУЛА РИБА НА оселедець СХОЖА. Я ЇЇ розпатрали дістати ІКРУ ПОТІМ засунув його НАЗАД ПОТІМ на шматки порвати

Снилося, що хтось патрав сиру рибу і коли розрізав, то з черева випала така ж риба тільки розміром по менше і мені запропонували першу рибу їсти сирий, але я прокинулася&# 8230;

Мені наснилося, що чоловік приніс мені великі 2 риби, сказав швиденько почистити і заховати щоб ніхто не бачив, я почала її потрошити, але він
У неї було 2 хребта і кишки, від яких мене мало не вирвало від цього я і прокинулася

Снилися різнокольорові риби (червоні, зелені, сині..) Свіжі, чи не тухлі, середніх розмірів, лежать на підлозі по 2 штуки, їх багато, і я потрошити їх, поруч моя дочка і я показую як треба обробляти рибу.

Потрошити і смажити дуже велику рибу
(Не змогла повністю очистити від внутрінею). &# 8230;&# 8230;,&# 8230;&# 8230;.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ