Сонник Потоп 😴 приснився, до чого сниться Потоп уві сні бачити

Потоп, побачений у сні, вказує на те, що інтенсивність ваших почуттів настільки сильна, що, піддавшись їм, ви можете зіпсувати результат довгої роботи. Вам знадобиться героїчна витримка, щоб зберегти емоційну рівновагу і вести себе розсудливо, як того вимагає ситуація.

Згідно з іншим тлумаченням, цей символ показує, що у вашому розпорядженні достатньо ресурсів, щоб протистояти невдачам. Ви готові не тільки відповідати на дзвінки життя, а й гідно відповідати на них. Сонник запевняє, що ви досягнете потрібного результату.

Де вам наснився потоп?

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Потоп, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Потоп уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, розшифруйте, будь ласка мій сон. Ми хотіли прийняти ванну, але чому то відмовилися, набравши теплої води повністю кімнату (кімната в будинку мого дядька в села). У воді були подушки, ми на них лежали і ховалися ковдрою. Вода була чиста, тепла і прозора. Зі мною був чоловік. Дуже красивий і турботливий.

Анна, можливо сон про прийняття ванни в кімнаті яка затоплена, говорить про те, що ви можете опинитися в досить незвичній ситуації.

я стояла у вбиральні свого будинку&# 8230;.раптом від куди не візьмися вода багато води, вона була мені по плечі&# 8230;.на підлозі як у ванній була затичка щоб закрити дірку в підлозі&# 8230; я її закрила&# 8230;.

мила, можливий викид сильних емоцій, тримайте себе в руках.

Вітаю! мені наснилося, чтор я і хтось із моїх знайомих або рідних-знаходимося в будинку на якомусь поверсі і перед нами нах. море, відразу з вікна-вода (будинок ніби стоїть в море) і раптом піднімаються великі хвилі, кіт. починають проникати в нашу кімнату і затоплювати все, ми намагаємося тікати

Аліна, можливо сон в якому ви бачите потоп говорить про те, що наяву ви можете зіткнутися з якимись серйозними труднощами.

Йдемо ми з подругою і дітьми на прогулянку. Заходимо за наш будинок, а там замість алей і шкіл суцільна вода, навіть дерев не видно. Тільки небо і вода. Ми біжимо назад додому, а вода надходить до нашого дому і спереду. Ми кричимо, кличемо дітей, і забігає в під’їзд. там сухо. Найцікавіше, що наш будинок не був затоплений. Тільки дуже багато чистої і бурхливої ​​води навколо.

Тетяна, можливо сон в якому ви бачите навколо свого будинку потоп, говорить про те, що наяву ви можете опинитися в оточенні якоїсь небезпеки, яка проте вас не зачепить.

Сон пов’язаний з великим потопом, іноді місто іноді виходить з берегів річка, заливають водою човен (чомусь підводний), щось на зразок 2012, я завжди оточена водою, снитися під ранок в основному, вже 6 ночей, але не підряд!!Що б це могло означати?

Христина, швидше за все такий сон про потоп попереджає вас про якусь небезпеку в якій ви можете виявитися, або ж відображає якісь ваші підсвідомі страхи.

йду з матір’ю по вулиці, дивлюся в сторону і бачу що піднімається велика хвиля, далеко-Далко, думаю що начінат величезний потоп, люди біжать, все рятуються як можуть, я забігаю в якийсь приміщення, закривають всі вікна-двері, клямки погані і я лаюся думаю що вони не допоможуть утримати хвилю, потім опиняюся в іншому місці, звонб на стільниковий мамі, кричу що люблю її, типу прощаюся вже, потім бачу що внизу водою затоплюється вся вулиця, вода чиста, прям біла. а я клямки і двері все бігаю закриваю. потім в якийсь момент йду по вулиці і бачу розруху після цього потопу, батьки живі, все нормально, нібито наш будинок вода не потрапила. що б це значило? уві сні була налякана за себе, за маму, але діяла щоб врятуватися

анна, то, що ви уві сні бачили потоп, швидше за все, говорить про те, що вас незабаром можуть захлеснути емоції.

наснилося, що забула закрити кран і затопило будинок, і ми з мамою швидко намагаємося прибрати все.

елена, то, що ви уві сні бачили потоп в своєму будинку, найімовірніше, обіцяє вам сімейні суперечки і негаразди.

Привіт розшифруйте будь ласка сон страшнуватий трохи&# 8230; в дійсності живу на великій горі приблизно з п’ятиповерховий будинок&# 8230; і на ній стоїть мій будинок причому живу на третьому поверсі, внизу біля підніжжя гори знаходиться морський порт&# 8230;.і ось снитися сон що пішов дощ і випадково взлянув за вікно бачу що хвилі влещутся прямо під віконцем&# 8230; ось ось відчуття що піднімуться і затоплять квартиру&# 8230; вода каламутна з морською піною, і навіть відчуття що вода розмиває стіну і просочується через неї але не затоплює кімнату&# 8230; потім раптово все зникло каламутна вода виявилася біля підніжжя гори і видно лише розкидані в різні боки, що лежать на боці частини кранів морського порту трохи виступаючі з каламутної води&# 8230;. що це означає. наперед дякую!

Іван, то, що в вашому сні був такий потоп, ймовірно, говорить про те, що ви можете зіткнутися з побутовими неприємностями.

Вітаю. Допоможіть витлумачити сон. Наснилося, що у мене в квартирі гості, які ну ніяк не йдуть, потім вирішила вийти з кімнати і побачила, що в коридорі і на кухні практично немає меблів, потім зрозуміла що сусіди все виносили, бо все було залито водою, ми їх затоплювали , я стала збирати воду рушником, але зрозуміла, що так не впоратися і стала черпати її якийсь посудом, вода стала різко відбавляй&# 8230; Що б це значило?

Тетяна, то, що в вашому сні в вашому домі був такий потоп, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчути фінансові труднощі найближчим часом.

Мені приснився звичайний потім у ванні, я відкриваю двері в ванну а там води по щиколотку! але вода нізвідки не текла&# 8230;

Вітаю! Моїй мамі приснився сон, що зі стелі, в кімнаті, ллється вода. В цей час, в квартиру, заходить тато, как-будто він приїхав звідкись то. Мама радісно його зустрічає. Але він зайшов не один, а в супроводі великої собаки і військової людини зі зброєю.

Віра, то, що в вашому сні була така людина і потоп, швидше за все. говорить про те, що через сварку вашого батька з кимось, у вашій родині можуть початися фінансові труднощі.

Вітаю)..мені приснився потоп в квартирі, але не в мене а у мого друга (у мого чоловіка) і потім ми разом з ним прибирали цю воду у відра&# 8230; будь ласка скажіть що б це значило

Вітаю. Мені наснилося, що з високої стелі якогось особняка капає гаряча вода, а з димаря під стелею прямо йде пар. Знаю, що вода потрапляє мені на голову, але не відчуваю. Потім я виходжу з дому, йду по сухій доріжці, навколо багато води, я нахилилася і, зачерпнула воду рукою -Чистий, з кількома жовтими листочками (осінь). Скажіть будь ласка, до чого б це? У мене сни про воду завжди дуже значимі, потім трапляються всякі події. спасибі.

Бланка, то, що в цьому сні був такий потоп, швидше за все, говорить про те, що вас можуть торкнутися чиїсь проблеми, але ви не постраждаєте.

Привіт, мені приснилося що зі стелі в коридорі і на кухні ллється гаряча вода, я оглядаю масштаби потопу потрапляю під цю воду, потім вода припиняє лится і мені вдається прибрати всі наслідки, вони як би самі зникають, залишаються тільки мокрі плями на стінах і стелі . Що це означає ? спасибі

наснилося, що всюди на вулиці-каламутна, брудна вода, вона пітіхоньку затоплює все.
Проникає в будинки, і.т.д&# 8230;.

Доброго дня. Мені наснилося, що я прокидаюся вранці, а мій будинок після потопу, всюди патьоки. При чому свекруха уві сні мені каже, що вода була вже по горло мені, коли потоп запобігли. а я спала і не відчувала що перебуваю в воді&# 8230; Сама воду я не бачила. Допоможіть розтлумачити сон.

Я в домі своїх батьків, там де пройшло моє дитинство. Дивлюся у вікно, з 4 поверху, і бачу на горизонті величезну хвилю, просто потік води. Він насувається назустріч до нас. Я бачу цей потік, він наближається швидко і тут все навколо внизу заливає вода. Я розумію, що нам нічого не загрожує, тому що ми на 4 поверсі, але вода піднімається, її стає більше. Я розумію, що вибратися можна тільки на човні. При цьому в цьому будинку я перебуваю з чоловіком і донькою. У цей момент я думаю, що там де ми живемо зараз вже точно такого б не сталося.
Допоможіть, будь ласка, розшифрувати сон

Ймовірно, такий потоп у вашому сні, попереджає про те, що вас чекають сімейні труднощі, можливо, майнового характеру.

Мені наснилося щось на кшталт атракціону. за планом якого ми трималися за бортик мега великого басейну а на нас звідки &# 8212; то дуже здалеку насувалася хвиля в 18 поверхів де &# 8212; то. Доріжки до басейну були поділені на 3: дві крижані і одна і них впиралася в басейн. Я вибрала басейн. Мене туди хто &# 8212; то потягнув. Мені потрібно було або вижити, або померти, я закрила очі, набрала в себе побільше повітря і занурилася в воду. Я не відчула при зіткненні з одою болю або жаху, і навіть не зрозуміла, що сталося. У другій частині сну я зустрілася зі знайомою, у якій питала про наслідки цієї події.

Найімовірніше, такий сон говорить про те, що ви можете бути оточені безліччю яскравих емоцій.

і ще: я думала піти, але зрозуміла: 1) мені хочеться випробувати цей адреналін, так як такого більше не повториться, і 2) мені було дуже страшно

Моїй мамі приснився сон, що на кухні потоп, підлогу провалений і прибуває брудна вода. Вона її вичерпує, вона не зменшується. Потім тут же уві сні на вулиці зустрічає свою колишню подругу, яка її зрадила, розповідає їй, що вдома потоп трапився. А колишня подруга її заспокоює, що все буде добре, прорвемося. Що це означає?

Мені наснилося що затопило мій будинок (але він мій тільки уві сні, насправді живу в квартирі), але затопило не тільки мій будинок, а й навколишні території..всі люди почали плисти по цій воді і я теж на сушу&# 8230; Все спаслися і прийшли з якогось берега дивилися як там все затопило&# 8230;

снитися що я прокидаюся від якогось пригоди яке не пам’ятаю, прокидаюся в начебто на караблі а обстановка як в квартирі, в вікнах хвилі (потоп), і я плачу по молодій людині що в іншому місті, так як схоже усвідомлюю що він не мав можливості врятуватися.щоб це могло означати? потоп (саме як кінець світу) сниться вже не в перший раз

Розтлумачте будь ласка такий сон!
Піднімаюся я по сходах вгору, а звідти прям по сходах збігає вода і я розумію що квартиру затопило і я чомусь знаю що затопило саме квартиру моїх знайомих, біжу до них а вода по сходах біжить все швидше і швидше, але вода при цьому була чиста. і я прокинулася!

перебуваю з ким то у себе в квартирі.. і раптом на кухні з крана ллється дуже багато води..кухня затоплена.. води мені по коліно.. спочатку паніка, а потім в хід йдуть ганчірки, рушники щоб воду прибрати.. а я починаю тазиками носити воду в ванну, щоб не затопити нижніх сусідів, і з тим розрахунком що рушники не впораються з такою кількістю води, а якщо її більшу частину перенести в ванну &# 8212; вона буде безпечна сусідам, квартирі, і потім її можна буде спокійно злити.. якось так..
цікаво, що вода по коліно була на кухні, а поруч у коридорі &# 8212; трохи вище щиколотки..
що б це значило? сон такий яскравий..все пам’ятаю

Те, що в цьому сні ви бачили такий потоп, найімовірніше, говорить про те, що вас можете захлеснути хвиля неприємностей і клопоту.

Будь ласка, розвійте страхи або дайте пораду.
Бачу: потоп заливає всю землю (самого зливи ніби й не бачу &# 8212; бачу лише прибуває воду &# 8212; не чисту і прозору, а мутно-густу &# 8212; глиняно-темнувато, але зовсім не вируючу. Такі потоки звичайні для нашої гірської місцевості) &# 8212; місцями навіть земля провалюється, що мене заспокоює, так як я сподіваюся, що в ці провали зіллється вода. Залиті п’ятиповерхові будинки разом з дахами. Наш будинок залитий теж (своєї квартири я не бачу так як я не в будинку). Спостерігаю з боку: спочатку стоячи частково у воді на піщаному грунті і мене те, що відбувається не лякає. Потім прибування води закінчилося. Я з іншого доми &# 8212; чи то по даху, чи то по балкону вийшла подивитися ситуацію. Спочатку мені здається що саме наш будинок виглядає з під води &# 8212; я знову спокійна, так як ми живемо на 4м поверсі, а провалу криши я подумки можу очікувати на 5м &# 8212; так що мене те, що відбувається зовсім не лякає. Потім я розумію, що це не наш будинок, а якихось 2 інших. В якій стороні наш &# 8212; не знаю &# 8212; все ще знаходиться під водою. Я повертаюся в сухий будинок, закривши за собою балконні двері ключем, який мені одлжілі.
Хвилююся тому, що все-таки ВСЯ земля на рівні 5-поверхових будинків покрита суцільною водою (але ні паніки, ні страху).
Наперед дякую &# 8212; Ви мені одного разу дуже допомогли. Сніжана.

Ваше сновидіння, в якому ви спостерігали потоп, найімовірніше, говорить про те, що ви повинні більш бережливо ставитися до своєї власності.

Після дощу, по розмивало дороги, по змивало все, але я стояв на суші і мені це все здавалося дивним, подобалося&# 8230; Розшифруйте будь ласка. За ранні спасибі.

я з двома друзями.. бачу, що відбувається від першої особи. а потім що то відбувається: один друг коле собі що то в руку, другий не знаю. а я розкриваю вени. вздовж руки, від ліктя до долоні. і бачу все з боку. відчуття не страшні.. просто розслаблення і спокій. і відчуття паніки

Буду дуже вдячна якщо, ви допоможете зрозуміти мій сон.
У наших знайомих був потоп, я прибігла туди і почала допомагати виносити воду, підлаштовуватися ганчірочки, я відчувала себе дуже розгублено і мені було страшно. Вода все лилася і лилася, а потім нізвідки не візьмись, з’явився мій кращий друг (можна сказати вже хлопець), і мені стало так спокійно, я була тепер впевнена що все буде добре&# 8230;.і ми почали вигрібати воду разом&# 8230;.і вже не було страшно&# 8230;

Те, що в цьому сні був такий потоп, найімовірніше, говорить про те, що вас чекають неприємні переживання, негативні події.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розшифрувати сон.

Я стою недалеко від будинку в незнайомій компанії. Раптом на землі з’являються якісь дошки палаючі, як під час пожежі відлітають. Мені кажуть, що пожежа і що треба їхати. А у мене мама вдома, я хочу піти додому і взяти її з нами, але мені кажуть, що там вже все горить і часу у нас виїхати мало. У підсумку ми сідаємо в машину, приїжджаємо в ліс, переважно рівнинний. Знаходимо одну гірку, де вже є люди, сідаємо там. І тут всюди, з усіх боків, нас починає оточувати блакитна вода. Я читаю молитву, прям наяву практично, щоб вода не накрила і нашу гору.Одна дівчинка починає тонути, я її рятую і мене саму починає забирати протягом. Ця дівчинка дає мені руку і я теж залазив на гору. вода відходить. Нас всіх, хто врятувався, завантажують в вантажівки і везуть в місто. Я дзвоню мамі, а вона каже, що залізла на дах будинку і врятувалася.

Такий потоп в сюжеті вашого сновидіння, найімовірніше, обіцяє вам ризик серйозних майнових втрат.

привіт, бачу сон приватні будинки стоять наполовину в воді, і місце взагалі незнайоме.вода каламутна, до чого це, не підкажіть?спс

здрастуйте допоможіть будь ласка розшифрувати сон: він снився вже раз 5 точно&# 8230; весь час сниться одна і та ж дівчина&# 8230; молода, красива&# 8230; з дитиною&# 8230; але я не бачу її обличчя&# 8230; кожен раз зустрічаючись з нею я знаю, що ця зустріч погано закінчитися&# 8230; але не дивлячись на це начебто під дією гіпнозу&# 8230; погоджуюся з нею&# 8230;.в цей раз мені приснилося, що ми були на пляжі&# 8230;.я, вона, дитина, моя мама і мій м.ч&# 8230;.погода чудова, сонце літо, пляж&# 8230;.і тут я просто вирубувати&# 8230; і (в кожному сні в певний момент) і після цього опиняюся кожен раз в одному і тому ж будинку &# 8230; на 5 поверсі, зі мною зазвичай 4-5 осіб, які потрапили туди таким же способом, ці люди мені знайомі&# 8230;.але не близько&# 8230;.в житті я з ними не спілкуюся&# 8230; я відкриваю вікно і бачу, що навколо вода, місто зруйноване, навколо трупи людей, але вони мене ні краплі не лякають, ми починаємо рятуватися&# 8230; мені не вистачає повітря&# 8230; і я бачу обличчя утоплеників (я їх не знаю), кожен сон має один кінець&# 8230; рятується, только2-3 людини&# 8230;.я приходжу додому і розумію, що це не кінець&# 8230;.бачу здичавілих диких звірів на вулиці, поруч труп&# 8230;.і з’являється ця жінка і каже-що це майбутнє і далі буде тільки гірше&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230; чесно самій вже моторошно&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.

Те, що ви в своєму сні бачили такої потоп, найімовірніше, говорить про те, що ви можете понести матеріальні або майнові витрати.

мені приснився сон що був великий дощ і в моїй квартирі було багато води

Привіт, допоможіть зрозуміти сон! Мені приснився потоп, ну або скоріше насувається потоп на місто. Причому місто досить дивний, сучасний, але чомусь певна його частина в скелі і фірма, в якій я працюю теж, ось її то і змило. Всі врятувалися і паніки абсолютно немає, але всі розуміють, що це тільки початок. Відчуття після сну ні погані, ні хороші, просто якось моторошно. Хочу також зауважити, що сни і сновидіння для мене вкрай не характерне явище. Я практично ніколи не пам’ятаю своїх снів.

Ваше сновидіння, в якому були такі події, швидше за все, говорить про те, що скоро ви можете потрапити в скрутне становище на роботі.

Я буду дуже вам вдячна якщо ви допоможете мені! (я підліток)
приснився потоп. Я зі своєю повною сім’єю (і з бабусями і з дідусями, але чому моєї прабабусі не було..) В своїй квартирі. І все начебто сухо, але ми всі знаємо що помремо! і всі йдемо в кімнату моїх батьків. і все лягаємо на ліжко. і я починаю з усіма прощатися. всіх обняла поцілувала. лежимо на ліжку. я дивлюся в коридор і бачу як все намокає і знаю що всіх захлеснет зараз водою. уві сні мені ставати так боляче, образливо і страшно що я вмираю. і я кажу &# 171; можна я краще зстрибну з балкона, потомучто я боюся померти в воді&# 187; все трошки посміялися. і я обняла свого маленького братика (мені найбільше не хотілося щоб він помирав!). ми все чекаємо нашої долі&# 8230; і раптом..Я прокидаюся!
Що це може означати. Скажіть будь ласка!! посмотря в сонник я знайшла що це означає &# 171; смерть близької вам людини&# 187;!!
Заздалегідь дякую

Те, що в цьому сні трапився потоп, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися в несприятливих умовах.

Допоможіть, будь ласка, розшифрувати сон 🙂
Я і ще багато дівчат в одному великому будинку з високими стелями і білими стінами сидимо з дорожніми сумками. Всі знають, що на вулиці потоп, і коли я подивилася на величезне вікно, воно наполовину було залито чистою водою. Але в будинку води не було і вона не повинна була туди потрапити, напевно тому ми всі були дуже спокійні, посміхалися і чогось чекали. Потім за нами хтось прийшов і повів по вулиці до автобусу, йшов дощ, але коли ми йшли води ніде не було. Що це може означати?:)

Ваш сон, в якому була така атмосфера, найімовірніше, говорить про те, що ви можете бути на грані загрозливого для вас положення.

Допоможіть розшифрувати сон. Я біжу в кабінет, в якому працюю. ніби як пройшов дощ, а кабінет заливає, але на вулиці дощу не було, а коли я прибігла в кабінет зі стелі ллється вода і я промокають.

мій сон якийсь незрозумілий.в один момент, я з своїми родичами йду кудись, але ми потрапляємо в воду яка піднімається все вище і вище, і ета вода затопила все тільки не наш будинок.а потім ми вже вдома.готуємося до якоїсь боротьби.потім у мене таке чуство що наближається кінець світу.і ми молимося, і йдемо кудись, а за тим мій друг сказав що хоче здолати мені подарунок і запускає феєрверки.будь ласка розшіфруйте мій сон.спасибі.

Те, що в цьому сні був потоп, швидше за все, говорить про те, що ви можете понести втрати і фінансово бути не самостійні.

мені приснився всесвітній потоп. всі тонуть, я бачу потопаючих і вже потонули людей, а я сиджу вдома закрила всі вікна і двері і намагаюся не пустити воду в будинок, хоча і розумію, що коли води стане багато, то просто скло не витримає і я втоплюся. страшно померти. а зі мною моя подруга і не дивлячись на стіну води за вікном і то що в будинку води майже по коліно, вона радіє майбутнє весілля. хоча потім вода кудись іде, але в місті порожньо і нікого немає.

Сон, в якому був такий потоп, найімовірніше, говорить про те, що ви незабаром опинитеся під сильним тиск обставин.

Допоможіть зрозуміти сон.Снився всесвітній потоп.Вода вирує, але не каламутна.Люди тонуть, але мені зовсім не страшно, я ніби спостерігаю за всім зі сторони.І ще приснився потопаючий кораблю &# 171; Россіч&# 187;

Вітаю. Допоможіть будь ласка зі сном розібратися)
Я в якомусь старому великому будинку перебуваю, з боків гори, йде сильний дощ, густі хмари і все залило водою&# 8230; Я намагаюся втекти від потопу, який почав зялівать будинок .з нижнього поверху я добігаю до самого даху, вибігаю на балкончик дивлюся вниз, а там навколо всюди бурхлива вода і в ній якісь доісторичні риби&# 8230;

Я бачив незвичайний сон, ніби я виходжу у свій двір і бачу людину у дворі, який починає тікати. Я біжу за ним, розуміючи раптом, що він божевільний, він зупиняється за воротами і починає кидати в мене великі камені. Я втік до хати і покликав батька, який в реальності помер менше року назад. Ми виходимо на подвір’я, і ​​бачимо калюжу на весь двір, на що батько каже- &# 187; ой, я забув вимкнути воду&# 187 ;, і вимикає&# 8230; Але вода залишається. Далі ми думаємо як відігнати цю людину від нашого будинку, і придумавши хороший план-я прокидаюся.
Мені часто сняться сни, але буває таке, що я відчуваю, що сон був не простий&# 8230; Допоможіть будь ласка.

Такий потоп, найімовірніше, вказує на те, що в ваших справах може початися хаос.

мені наснилося що моя сестра була у мене вдома хоча ми з нею посварилися. я її вигнала і пішла на кухню а у нас потоп всю підлогу по коліно залитий водою. сестра хотіла прийняти ванну. у мене уві сні була сильна паніка а я вагітна народжувати днями може все через це. Допоможіть будь ласка

Наснилося, ніби я спочатку якийсь будинок охороняю, а там все труби такі старі. Потім я якимось чином опиняюся будинку і головний кран зі старого будинку надає і тут &# 8212; я сиджу, чимось займаюся і бачу біля себе калюжу. відкриваю двері &# 8212; а тому &# 8212; потоп (причому не змиває все підряд, а спокійно заливає мою кухню)&# 8230; дивлюся на свою кімнату &# 8212; там майже сухо, все вбралося, а на кухні, в коридорі &# 8212; води по щіколоку, на кухні ще стіна відвалилася. До чого б?

Ваш сон, найімовірніше, вказує на те, що у ваше життя скоро увірвуться події, але не всі вони будуть вам приємні.

Вітаю! приснився страшний сон ((Всесвітній Потоп. як ніби я перебуваю не в рідному місті, а десь в штатах.. і багато незнайомих людей і я в тому числі ховаємося в якомусь бункері.. щось на зразок ковчега..але він величезний і сталевий..просто величезний..є віконця як ілюмінатор.. і бачу через них величезні синьо-чорні хвилі накривають наш корабель і місто (але вода не була брудною).. і я розумію, що врятувалися тільки ми..а інші країни і міста &# 8212; немає, в тому числі і моє місто&# 8230; дуже було погано уві сні.. почуття жахливі (((((що б це значило?спасибі

і кінець світу сниться вже вдруге буквально за тиждень. в першій как-будто над урвищем стоїмо..далі море або океан..не знаю..і хвилі високі піднімаються на нас..багато людей..всі штовхаються..падають з обриву.мені вдалося втриматися і я прокинулася.. а потім другий сон, про який писала раніше, про потоп..

Ваше сновидіння, в якому був потоп, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати вести, які змусять вас змінити настрій.

Вітаю.
Приснився сон, що йду по невеликому місту, і бачу по праву руку парк, а по ліву вулицю. З боку парку йде хвиля зеленого кольору, як ніби вона змішана з травою і листям, і після того як хвиля обливає мене і всіх навколо, всі стоять промоклі і обліплені травою.
Потім побачив знайому дівчину і коли окликнув її, вона почала бігти від мене.
Підкажіть з чим це може бути пов’язано?

Привіт, дуже важливо знати, що значить мій сон! я вдома у ванній кімнаті, хочу закрити кран з водою, закриваю, але вода продовжує литися, я намагаюся закрити, відкриваю закриваю кран, а вода все ллється із крана, то з душу, потім бачу переді мною вже повна ванна води, а з крана вода все ллється і ллється, я черпаю її відром, намагаюся вилити частину в раковину, потім прокидаюся в поганому настрої, не можу зрозуміти до чого це?

Ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете потрапити в положення, коли вам доведеться справлятися з потоком неприємних подій.

Бачила сон в якому тече стеля, затоплює сусіди в квартирі мого хлопця. Шпалери ближче до стелі починають закручуватися і теж стають мокрими. Мій хлопець бачив в цей же день такий же сон. Спали ми не разом

я цілувалася з негром потім кімнату залило водою, вода пішла, А ДЕРЕВ’ЯНИЙ підлога провалилася, прогнувся

Привіт, допоможіть зрозуміти сон! Мені наснилося що я зайшла в свою квартиру, там на стелі і кутах стін мокрі плями, я вискакую в під’їзд покликом сусідів зверху, заводжу їх до себе і починаю говорити і показувати їм що вони мене затопили, а вони мені кажуть що відшкодують збитки.

Вітаю. я хочу сказати про свій сон..мені наснилося ніби я і дівчина намагаємося закрити дах якимись бляшаними листами іржавими..і чим то ще..при цьому йде сильна злива&# 8230; але теплий..при сонці..я відчуваю що йде дощ..але мені тепло..і та дівчина яка була зі мною уві сні..була вся промокла і посміхалася..так здавалося що це все їй подобається..дивно..у неї були довгі промоклі наскрізь волосся..і ще..мені здалося уві сні що ми перекриваємо дах через те що йде дощ..причому перекриваємо дах гаража і прибудови..ось&# 8230; допоможіть будь ласка..так як ця дівчина для мене багато значить..

Вітаю! Мені приснився потоп. Я була з якимись людьми в красивому лісі з полянами, ми йшли процесією з квітами.. Раптом я помітила, що з рівнини повільно йде хвиля, ми побігли в укриття від води-в найвищу вежу міста (Львова), почали підніматися по сходах, кличучи всіх, хто чує, рятуватися. Вода була прозорою і спокійною, все прибувала, на самому верху башти нас виявилося тільки 3, нас і все місто заливало, вежа хвацько розгойдувалася.. Ми попливли з неї і опинилися в якомусь поїзді, який їхав під гору-все далі від води.. Я бачила все місто в воді. ми врятувалися. Виявилося, що я врятувалася і вийшла на сухі сонячні поля з мамою, хоча спочатку була зі своїм хлопцем.. А потоп зроблений був штучно через те, що влада відібрала виноградники у селян.

Я начебто на море і мене накривають великі хвилі, але я тікаю. Потім хвилі стають все більше і починають топити всю місцевість і я намагаюся втекти

а мій сон такий:
ми їхали з навчання (мене забрав чоловік, потім він хотів поїхати на роботу, яка знаходиться поруч з мостом) і виїхавши на міст ми бачимо що вода вийшла з берегів в обидві сторони і перетворилася в величезні хвилі, я йому кажу з усмішкою &# 171; мобжет ти не поїдеш на роботу?&# 187; Виїхавши з моста, ми поїхали по залізничних коліях і їх захлеснула хвиля, далі ми поїхали по дорозі (побачили, що вода затопила все, навіть дуже високу вежу, всюди хвилі) обігнали пару машин і коли подщ’езжалі до світлофора (горіло зелене) я прокинулася&# 8230; При цьому всім йшов злива.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розшифрувати сон.
Я в рідній домівці, в кімнаті багато не знайомих мені люде сидять за великим столом. Я виходжу на кухню і дивлюся на верх і бачу в різних місцях на стелі пробивається з великим потокам вода. Я стала швидко збирати речі розуміючи, що зараз завалиться дах, і від розуміння, що цей будинок нарешті то впаде мені ставало легше на душі. (В реалі в цьому будинку жили, я, мама, моя дитина і до сих пір в ньому живе мій брат від якого зовсім не давно нам довелося бігти тому, що жити з ним під одним дахом стало не виноситься. Може це як то допоможе краще розшифрувати сон! ) Заздалегідь дякую!

Я в рідній домівці, в кімнаті за великим столом сидять не знайомі мені люди, вийшовши на кухню я подивилася на стелю і побачила, що в різних місцях з сильним напором пробивається вода, я розуміла що зараз обрушиться стеля і стала швидко збирати речі, у мене не було страху, я відчувала полегшення що цей будинок нарешті то завалиться. (В реалі в цьому будинку жили, я, мама, моя дитина і до сих пір в ньому живе мій брат від якого зовсім не давно нам довелося бігти тому, що жити з ним під одним дахом стало не виноситься. Може це як то допоможе краще розшифрувати сон! ) Заздалегідь дякую!

Снилося, що зі стін туалету і ванни просочується вода. Просачіваетя але не топить . Але стеля в квартирі якийсь чужий будинок, як-би ламається і може здавити

Наснилося що робили вдома ремонт і на кухні від раковини вийшов проведено і новий кран і старий залишився і коли я восползвалась одним з них інший почав протікати (злегка капати) я вирішила його підкрутити, але він раптом прорвав і звідти хлинув натиск води з такою силою, що я намагалася закрутити крановую трубку назад, але через натиск я не могла протримати і секунди її не те щоб ще і різьблення прокрутити&# 8230; Вода була чиста, але я помітила що на кухні вже потоп і все плаває, правда потоп невеликої тільки по кісточки на ногах. Що це може означати?

Спочатку було сухо. За ЕТМ я пішла на іншу вулицю на дачах, ну просто подивитися вулицю і натрапила на потоп, там як улоговинка де проїжджа частина була.Потім повернулася додому і хотіла будинку забратися, потім чую че то кричать на тій стороні вулиці і я знову туди, тільки через город сусідів, там серйозний потоп. Я кажу треба від сюди їхати&# 8230;, але потім я відчуваю що вище вона не підніметься.І текла вода тільки з того боку дороги.

Вода полилася з верху на голову в якомусь приміщенні.. і потім на вулицю..руйнування я бачила але мигцем іпроснулась..

Другий день поспіль сниться, що я весь час щось роняю в воду. Перший раз прісних, що я ванною і впустила в воду телефон, але він не зламався, працював далі. На наступну ніч наснилося, що я впустила фотоапарат, це було озеро, я його дістала, але якось занурилася з головою в воду і знайшла там ще мої речі, які колись втратила. Якось ось так, почуття нестрашні, але весь час неприємні, якесь хвилювання, смуток і розчарування присутні.

здрастуйте, допоможіть розібратися уві сні! Сиджу я мій чоловік і моя подруга в кави
дивимося ферверг, почався потоп, ми забролісь в судно, припливли до суші і ми спаслися .

я сьогодні такий фільм бачила уві сні . як ніби кінець світу настає. все кругом шумлять кричать кажуть що ось же вже 21 грудня і нічо нема. і тут бац наче небо таке надувається як куля, його прориває і звідти вода морська хлинула потоком. все закрутилося завихрюючись кароче потоп&# 8230; я мозком розумію що дочка у мене десь залишилася не дуже далеко від мене і її треба шукати. вчепилася в якісь поручні, довго так під водою все крутиться, речі машини вдома все підряд там собаки всякі&# 8230; люди.. потім все заспокоїлося я спливаю кругом вода подекуди висотні будинок стирчать. я якимось чином примудрилася знайти дочку налякану. схопила її до себе прив’язала щоб нікуди вона не відходила від мене. люди кудись деруться

всюди слизько, акула якась підпливла я її в око ножем-пилкою для хліба торохнув потім залізли на будинок якийсь. сидимо. мнс тут підпливають &# 8212; їжу воду теплі ковдри роздають. а я розумію що щас другий захід буде і ніхто не виживе. знову починається підйом води сильний. всі хто були на якихось кораблях і човнах їх всіх перевертає знову накриває всіх. темно кругом. я дитини тримаю вона вчепилася в мене. якісь паркани під водою залізні бачу вчепилася в них тримаюся.

через якийсь час знову все стихло. на поверхню ми піднімаємося і начебто є шматки суші. на них стоять рядами довгі столи накрито все як на фуршеті.. всі їдять сидять такі в костюмах чтоли. народу мало. якісь тварини тут навколо ходять. під ногами противна маса така типу величезних черв’яків

ми теж сіли їсти. і знову мені в голову прийшло що буде третій щас візит.. я хапаю що попало зі столу але не встигаю нас змиває знову. я бачу чітко батони в поліетиленових упаковках під водою крутить я один хапаю намагаюся спливати. там ще якісь деталі були хз. пам’ятаю чтодумала про чоловіка свого улюбленого що він там у в’язниці і немає можливості вибратися напевно потонув а я його так і не побачила. потім все стихло. темрява. ми сидимо на березі з донькою їмо цей батон. він сухий зовсім головне не промок изза упаковки

тут означає сходить сонце.. кругом вода. якісь стирчать будівлі трохи. людей зовсім мало. якісь тварини невідомі на зразок коней величезних з маленькими вузькими головами . стан таке звичайне я навіть не боялася що я загину була впевненість повна що я залишуся одна з тих, що вижили.
вода уві сні була морська або блакитна і чиста, а коли темно було те вона була темна і незрозуміла. але по відчуттях чиста і не холодна.

кінець світу все затоплюється водою, я на найвищій будівлі спостерігаю за всім цим і розумію що тікати не куди, але не разу не тонула. все закінчувалося прямо переді мною

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ