Сонник Потрапити в трансі. До чого сниться Потрапити в трансі бачити уві сні – Сонник

Сонник Потрапити в трансі наснилося, до чого сниться уві сні Потрапити в трансі? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Потрапити в трансі, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Транси

Сонник – Потрапити

Якщо уві сні ви потрапили в капкан – це віщує розірвання шлюбу з метою вийти заміж за іншу людину. Потрапити уві сні в монастир означає, що душевні муки не вдасться заглушити ніякими засобами до тих пір, поки ви з головою не поринете в роботу і не забудете про все інше на світі.

Сон, в якому в вашу квартиру якимось чином потрапила лисиця, є застереженням остерігатися заздрісних товаришів по службі, інакше ваша репутація буде поставлена ​​під загрозу. Потрапити уві сні в незнайоме місто означає, що ви болісно будете переживати байдужість до себе тих, кого ви любите всією душею.

Потрапити в точку влучним висловом або дотепною реплікою – передвістя того, що ваші необдумані і образливі слова викличуть різку реакцію і втеча з дому одного з членів сім’ї. Якщо уві сні ви потрапили в мішень – це означає, що ви прагнете до забезпеченого життя, яка немов створена для вас, однак обставини незмінно перешкоджають цьому.

Сонник – Потрапити в минуле

Сонник – Чи не могла потрапити в будинок померлого знайомого за прикрасами

Можливо, ви намагаєтеся знайти відповіді в вашому минулому. Ви знаєте, що там захований дорогоцінний досвід (сережки, кулон) і намагаєтеся його отримати, згадати. Але вам заважають періодично виникають ситуації, які перегороджують вам шлях. Це можуть бути символи вашого справжнього, якісь щоденні клопоти – все, що може перешкодити вам отримати цей досвід-спадок. Але також можуть бути і якісь негативні переживання з минулого.

Пізніше у вас закінчуються сили для вивчення минулого і ви змушені виїхати.

Сонник – Не можу потрапити додому

Сон показує прагнення сновидицей повернути внутрішню душевну стабільність і захищеність, та не все так просто – звичної дороги до себе Додому вже немає (дитинство-отроцтво позаду), а нова – поки не готова за відсутністю розуміння Його Дороги додому (в будинку йде ремонт, а робітників не видно).

А між тим, все дуже просто – не треба ставити перед собою занадто високу планку, молодій людині дуже важко відповідати їй, оскільки життєвого досвіду ще замало, залишається вчитися і вчитися, набираючись досвіду і приймаючи себе таким, як є, і Дорога додому неодмінно проявиться.

З повагою Лівія.

Сонник – Не можу потрапити додому

Сонник – Летіти з нареченим, потрапити під дощ, купол

В даному сні, головним є табурет, ви робите саме акцент на цьому предметі, все інше фон сну, у табуретки є своє тлумачення, і воно досить екзотичне, означає таємну печаль!

Це означає що після цього сну, наяву вас охопить таємна печаль, чи то пак ви будете згадувати людини якого ви дійсно любили, і це не ваш наречений, це людина з вашого минулого, іноді навіть будуть з’являтися думки, що ви до сих пір любите саме його , і кращого немає на світі

Сонник – Летіти з нареченим, потрапити під дощ, купол

Повністю згодна з тлумачем Valerio- сон про якоїсь таємної Суму, оскільки уві сні присутній ТАБУ-РЕТ в руках – це якесь заборонене табу, інформація, приватне, а Дощ – завжди символізує якісь Результати і печаль (Я сама часто буваю під до-Чекаємо у снах – це означає Чекати і не дочекатися, або насолоджуватися тим, що Є..).

Чому в цьому сні фігурує ТАБУ-РЕТ – це якийсь внутрішній зап-Рет, всередині Сім’ї-Дому (Табуретка – домашній предмет інтер’єру).

І тим не менше, Сон – позитивний, оскільки в кінці сну з’являється Літаюча зелена Машина – трансформація Подій в прискорення, поліпшення.

Сонник – Летіти з нареченим, потрапити під дощ, купол

Табурет з французького до слова "барабан". Табу з полінезійського. Так що про розумування "до печалі" тут швидше, як то кажуть, "чорти накачали". Сон дуже світлий. Ніякої печалі тут немає і близько, як ви точно підмітили важливу деталь про Краплі, які приємні і від них немає вогкості. Табуретка в руках дійсно виглядає, як сумбур сну, виділяється з атмосфери. Я думаю, що це просто елемент якоїсь про. З. Н. Про. В. И., нікого вказівки про те, що сам сон нітрохи несуетной, але грунтовний і тут же казковий та й в той же час істинний. Основа, як Табуретіна вислизає, тобто любов стає більш духовної, вічної, усвідомленої. І тут же Небо! Блін, який прекрасний, гармонійний сон. Далі зелена машина. До матеріальному достатку, стабільному матеріальному процвітанню. Мда. заздрю. Ви мене освіжили. Нічого собі вертикальний полётік. У мене був один подібний сон вертикального польоту вгору і зльоту в образі птахів над суперлавіной, але давненько.

Додам, що Можливо ваш сон суто образний, де наречений є серце вічності, а зелена машина є якийсь ліс елохіма, як блаженство безпочаткового, але це приховано від нас поки ми на землі.

Сонник – Проведи паралель. гіпноз

Добрий день, Олена!

Це неорганічні істоти взяли над Вами шефство. Питання тільки один: до якої ієрархії сил вони належать і що їм, насправді, від Вас потрібно. У будь-якому випадку вони не можуть порушити Вашої вільної волі, але можуть лукавством змусити Вас повірити, що Ви самі цього хочете. Можу тільки порекомендувати бути тверезіше розумом і почуттями, і не приймати наведені Вам думки і почуття за свої.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ