Сонник Аніма 😴, до чого сниться Аніма жінці 💤, що означає побачити Аніму уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Аніма по соннику Лоффа

До чого сниться аніма жінці:

Цей термін був введений психологом Юнгом для позначення прихованого в кожному з нас початку протилежної статі.

Аніма — це жіночий елемент чоловічого підсвідомості.

Один з інтерпретаторів Юнга вважав, що образ аніма/анімус — зрозумілий тільки тим людям, які пізнали справжню любов. Однак початок протилежної статі у нас може також вказувати на всі ті негативні моменти, які пов’язані в нашій свідомості з представниками протилежної статі. Важливо відзначити, що іноді уві сні людина протилежної статі уособлює наше власне внутрішнє Я. Уважно проаналізуйте всіх людей протилежної підлоги, що фігурують у ваших снах, як можливий прояв вашого власного аніма/анімус. Які висновки про ставлення до представників протилежної статі ви робите після спілкування з ними? Чи боїтеся ви їх відчуваєте до них потяг або з якоїсь причини зневажаєте?


1 Аніма за Психоаналитическому соннику Ст. Самохвалова

Бачити аніму у сні означає:

Аніма. Центр всієї жіночої енергії всередині людини. Емоційна, інтуїтивна сторона натури. Всі жінки, з якими індивід був знайомий у своєму житті, і особливо його мати, сприяють формуванню цього образу. У сновидіннях жіночі фігури можуть мати характерні риси знайомих жінок, або ж це може бути незнайома жінка, а також тварини, що мають божественну жіночність у міфології, наприклад, корова.

Зростання свідомості сприяє інтеграції спонтанних, рецептивних сенситивних і адаптивних якостей, але більш всього Аніма розвиває сердечність. Її функції в цілому врівноважують чоловічу агресивність. Аніма обов’язково проявляється при ігноруванні чоловіком своєї жіночої сторони, особливо у другій половині життя. Невдачі, асиміляція життєвих функцій всередині себе часто ведуть завдяки Аніме до сварливості, ригідності та впертості, а також втоми і безвідповідальності, поєднаних з тенденцією до алкоголізму. Репресивні жіночі характеристики можуть виражатися в ірраціональної похмурості. Нехтування Анимой ускладнює стосунки чоловіка з жінкою.

Наприклад, можна проектувати власний образ жінки на реально існуючу жінку і, таким чином, потерпіти невдачу в реальному співіснуванні з конкретною жінкою. З іншого боку, якщо чоловіче сприйняття жінки формується як негативний, зокрема, він виховується жорстокою або емоційно холодної матір’ю, тоді у чоловіка виникне уявлення про відразливою Аніме. У цьому випадку чоловік може проектувати дану фігуру на будь-яку іншу жінку, хоча при цьому він не боїться і не уникає всіх жінок.

Іноді чоловіки переносять свою Аніма на недоступні жіночі образи, уникаючи контакту з протилежною статтю. Подібне проектування, зокрема, характерно для лицарських пошуків Прекрасної Дами. У цьому та інших випадках Аніма стає феєю сновидінь, руйнує реальні взаємини, затьмарюючи справжні якості іншої людини, які створюють ілюзію гермафродитической достатності і цілісності.

Аніма відкриває свою справжню мудрість тільки чоловікові, який серйозно возз’єднався з нею, знаючи, для чого вона існує. Тільки тоді вона сприяє найбільш повному розкриттю особистості: потенціалу, істинної Самості.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ