Сонник Поцілунок з начальником 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок з начальником уві сні бачити

Ваші губи стосуються губ людини, з яким вас пов’язує робота або спільну справу – значить, наяву ви станете ставитися до нього гірше, чим раніше, і хоч до відкритої конфронтації не дійде, ви будете відчувати сильний дискомфорт при спілкуванні з ним.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок з начальником, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок з начальником уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!
C четверга на п’ятницю (з 13,02 на 14.02) приснився директор. Йому стало погано і я допомогла йому прилягти, через трохи згодом він мене пристрасно поцілував в губи. Ьило приємно, але я відштовхнула його. Між нами тільки ділові стосунки, не виключаю що є симпатія.

мені наснилося що я цілуюся зі своїм начальником, і це було прим на робочому місці на столі.злегка невинно.як в перший раз, але поступово невинність змінилася пристрастю

Практично перед пробудженням, приснився досить глибокий поцілунок з начальником, з котрому я перебуваю в інтимній близькості. Поцілунок був настільки пристрасним, що прокинувшись я його ще відчувала на губах.

Я цілувалася зі своїм начальником уві сні було дуже приємно і лагідно, ми ледве стримувалися що б це не дійшло до сексу але дуже цього хотіли але встояли&# 8230; до чого це?в житті немає навіть натяку на подібне у нього сім’я і у мене теж

мені наснилося, що я перебуваю на новій зовсім не властивою мені роботі. і на моєму робочому місці мене цілує мій безпосередній начальник при інших підлеглих і я ніяковію. і прокидаюся з приємним відчуттям.

вона мені подобатися, але як би я їй не говарят (не робив подарунків), які не ухаживал вона ні в яку.
Але ось вчора наснилося що ми їдемо разом в поїзді вона до мене підходить і говаріт (ти самий топовий я буду тільки з тобою) – ну і ми поцілувалися . в губи.

мені наснилося що я на роботі виконувала свою роботу, потім побачила свого начальника, він посміхався і жартував, потім підійшов обняв і ніжно поцілував, а потім я прокинулася. сон приснився в четвер вранці

Я прийшла до начальника з приводу вирішення справи, а він мене обняв і поцілував, поцілунок був дуже ніжним, а потім він мені сказав, що ввечері після восьми він мені подзвонить і провеет час зі мною.

мені снилося що ми зайшли з начальником в кабінет, він мені щось говорив, а потім підійшов до мене поклав руку на груди став її м’яти і поцілував в губи так пристрасно що я і пискнути не встигла

мені наснилося що вранці мій начальник як завжди прийшов вранці до мене на роботу запитати як пройшла ніч (я працюю адміністратором в готелі) потім попросив мій телефон не пам’ятаю навіщо і ми пішли по коридору але не такому як у нас&# 8230; дуже великі сходи навколо..ми поставили мій телефон на зарядку и він висів над сходами на великій висоті..він при цьому сміявся цілував мене в скроню з такою ніжністю і хорошим ставлення..я говорю я піду на робоче місце у мене багато роботи..а він каже зробимо я допоможу тобі і все цілуючи в скроню&# 8230; до чого б це?

Вітаю! мені наснилося, я сиджу на робочому місці (на кріслі) до мене підходить директор нахиляється переді мною і щось пояснює, я дивлюся в його очі і він повільно наблизив голову до моєї голови і поцілував мене. Я від шоку прокинулася близько 04 годині ночі вся в поту і боргу не могла заснути

Мені наснилося я на роботі вирішила поспати лягла на диван чи ліжко. Прийшов начальник ліг поруч не зачіпаючи мене, я автоматично обняла правою рукою його шию і поцілувала йому в верхівку голови, він встає від подиву і питає мене ти давно мене любиш я від шоку засоромилася і промовчала. він скажи мені це важливо? я у відповідь так, ви мені не байдужі! Ми вийшли на вулицю це було літо все навколо радісно, ​​кольорове. начальник на мене подивився і каже ти теж мені подобаєшся! і я різко від шоку прокидаюся.

просто приснився поцілунок з начальником але я цього не хотіла і чучуть пізніше собака моя з обрізаними лапами задніми!

Здраствуйте, мені приснилося що мій начальник ніжності мене обіймає і цілує в шию (както по дитячому) зі спини&# 8230;&# 8230;&# 8230; в реальний життя у нас хороший відносини ..але він мені дуже подобається&# 8230; І відчуваю що я йому теж

Чи не знайомий будинок, що я зі своїм начальником сивіла на стільцях і ми поцілувалися це був любовний поцілунок

Мені наснилося сьогодні уві сні, що я цілуюся зі своїми двома безпосередніми начальнікамі- чоловіками. Один з них наполегливо закликає до інтимної близькості. Раптово у мене починає дзвонити телефон, в якому я чую крик і плач про допомогу моєї дорослої доньки. Я все кидаю і біжу до неї. Вони біжать за мною з пропозицією допомоги. І тут я прокинулася.

несподівана зустріч з начальником перетворилася в теплі обійми і поцілунки на очах у колег

мій начальник нахилився наді мною іза спини і почав мене цілувати в губи дуже ніжно приємно . уві сні мені це сподобалося .

мені сниться мій зам начальник, що у нас з ним взаємна симпатія, що ми весь сон вшити обіймаємось в школі, він там викладає і там з ним працює моя сестра, вона мені допомагає і ще снитися що у мене сумка, а в ній патрана курка лежить тільки чому то підлогу тушки, а друга тушка в сумці у зама, в кінці сну мій начальник кудись зникає і я залишаюся одна)))

Мені наснилося що я бачу себе з боку як я стою гола зі своїм безпосереднім начальником він мене обіймає цілує він одягнений і навколо ходять люди і не звертають уваги.Я прокинулася і відчуття були приємними не хотілося прокидатися.

Спочатку мені приснився кум в якомусь нічному клубі або барі. Туди я зайшла випадково. Він був в оточенні своїх коханок. Мені стало шкода його дружину, т.е. нашу з чоловіком дружину. Я знала, що кум іноді змінює. Але ніколи не бачила підтверджень цьому. Потім одна з цих дівчат вирішила мене вбити, як свідка зради. Це якщо коротко. Але так вийшло, що було темно &# 8212; і загинула ще одна дівчина. Причому, саме вбивство це щось. Вона штовхнула типу мене в яму туалету на вулиці. Дізнавшись, що помилилася з метою, вона вирішила довести справу до кінця. Боячись цього, кум вирішив мене врятувати. Ми зіграли сцену, на кшталт я не я, а його чергова коханка (чомусь ми повинні були просто обійматися й цілуватися і ніхто нічого б не зрозумів і мене не впізнав). Тільки в ролі кума виявився мій колишній співробітник і вже два місяці як начальник. Ніяких відносин у нас не було. І не передбачається. І не хочеться. Мене стурбувало те, що з усього сну саме поцілунок був більш реалістичним, пристрасним, хоча начебто і награний, він (поцілунок) мені сподобався.дуже. Але якщо про сон. то ця коханка кума мене вирахувала за взуття і попрямувала вбивати. Я втекла через дах, на який явно хтось жив або часто збирався. Там я чула якісь голоси і чи навіть спів. Врятувалася я в будинку незнайомців, куди забігла, тому що у них хвіртка виявилася відкритою. замкнувши всі двері і з ножами в руках, ми чекали міліцію. І тут пролунав будильник і я прокинулася.

сиділи за столом і тяглися до одна одній губами, ніжний злегка торкатися поцілунок, але при цьому була присутня жінка брюнетка.

Моя начальниця у мене в гостях і чекає приходу мого чоловіка. Коли приходить мій чоловік вона йому каже, що я її краща подруга і починає мене цілувати в щоки багато разів. Я від неї відштовхуюсь.

приснився гарний будинок, але начебто дача поруч сітка рабиця як би курник обгороджений але там кошенята заходжу в будинок у вікно бачу колегу потім обертаюся бачу начальника але не свого розмовляю сним потім цілу в щоку а він мене в губи страсно поцілунком

Я пам’ятаю тільки цю сцену більш-менш докладно. Справа відбувалася в кабінеті, звичайна робоча обстановка, мій кабінет. Зайшов начальник і близько підійшов до мене, навис наді мною, спершу начебто жартома доторкнувся до мене грудьми, а потім підійшов до вимикача і вимкнув світло. Потім повернувся до мене і поцілував, мені було дуже приємно і я довго не хотіла прокидатися і все смакувала подробиці.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося ніби мій начальник напідпитку тягнеться до моїх губ з поцілунком а я його відштовхнула. Що може означати цей сон.

Вітаю!
Приємно познайомитися, мене звуть Іван .
Зазвичай мені дуже рідко знятися сни, але ось уже протягом тижня стали снитися сни, де присутня моя начальниця, уві сні вона до мене дуже лояльна і завуальовано натякає на поцілунок. У підсумку ми з нею цілуємося, обіймаємось .
Але в житті був такий період, коли вона мені реально подобалася, але цей етап прожитий і я ставлюся до неї як до начальниці і нічого більшого, не думаю про неї, парою навіть забуваю її, а сни нагадують і ось, хотілося б дізнатися, до чому це .
Заздалегідь вдячний .

в якому -то будинку коштує 4 ліжка на одній лежала я з головою накрита ковдру жінка з роботи і потім підійшла моя сестра, коли директор поцілував мене крадькома і доклав пальця до рота що б я нікому не говорила

як вона стоїть в готелі на рецепшон я підходжу до неї вона бере мене заводить за рецепшон і починає мене цілувати в губи

Приснився начальник моєї сезонної роботи. Працювала я там всього один раз, планувала повернутися. Відносини в реальності дуже напружені, так як я постійно боялася зробити помилку, тому що начальник дуже строгий, але харизматична людина. Уві сні я провокувала його на близькість, потім він обійняв мене, сам приставав, і я приставала до нього. Мені було добре. спокійно. Він теж був дуже добрий до мене. Але в одмн момент він перетворився в мого давнього друга, з яким ми і поцілувалися.

Мені подобається мій начальник. Але уві сні мені наснилося що я поцілувала його в губи, а він був здивований. і мені довелося вибачиться.

снитися Колишній начальник, я працбвала осінню, бо зараз навчаюсь, а сегодня мені пріснівся ВІН, шо ВІН мене обнімає и ми цілуємся, дуже добре пам&# 187; ятаю поцілунок

я какрабкаюсь будівельними лісами з начальником, він жартує, посміхається мені, потім цілує в верхівку, легкість і ширяння в стосунках

приснився поцілунок з начальником, але раніше були сни коли все йшло до цього і не відбувалося, а в цьому відбулося, але настало розчарування і страх що я буду звільнена, тим більше що начальник сказав &# 8212; ти отримала же що хотіла, ти ж цього хотіла.

Мені наснилося, що я стою на якому &# 8212; то поїзді і внизу бачу мого начальника і мені дуже хочеться його поцілувати . Я підходжу до нього і бачу, що і він мене хоче поцілувати, але ми знаємо, що не можна . Але потім ми не витримуємо і цілуємося і не можемо один від одного відірватися

Наснилося що він шукає свого батька я обесняю що він як зазвичай пройдемося і повернеться і він мене несподівано цілує в губи

наснилося як до мене прийшов мій начальник і став цілувати мене страсно в губи в засос ми сним цілувалися .Потім він мені здався п’яним

День добрий, Тетяна!
Уві сні з начальником цілувалася, чомусь впали з ним в замет, довго сміялися і якось так непомітно перейшло в поцілунок в губи, такий легкий і швидкоплинний.

плакала уві сні?начальник зізнався, що я завжди йому подобалася але визнання це як то злісне, ображене.І в підсумку поцілував мене.Що б це значило?

Цілувалася уві сні з начальником, мені було з ним добре. (Уві сні він був п’яний).

я виступала на сцені точніше то співала і вийшов на сцену він і сказав давай заспіваємо дует ми заспівали потім підійшли до мене на роботі в моєму кабінеті начолі целоваті і він мені сказав не переживай я тебе не залишу там ще були три жінки в іншому кабінеті одна сказала що чоловікові розповість я її потім побила і знову зайшла до свого кабінету до нього він сидів за комп’ютером потім про що розмовляли

Колишній начальник зізнався в любові цілував в губи при цьому я теж зізналася йому і були дуже щасливі

приснився флірт з начальником ще б чуть чуть і був би секс, хоча я начебто ніяких там особливих почуттів до нього не відчуваю більше скажу іноді навіть побоююсь.

Вітаю. Мені наснилося, що ми всім колективом виїхали на пікнік і там у нас трапився роман з директором. Ініціатива виходила з його боку. Уві сні були поцілунки з ним. Колектив ні про що не доагадался

Вітаю. Приснився сон, що я сиділа в компанії свої = х керівників за столом і їла курку з капустою, сідлела поруч з безпосереднім керівником, потім прийшов керівник рангом вище і сіл між монй і начальником. Налив вина, я випила, а потім він сказав що не може мене залишити, але йому треба йти і поцілував мене в обидві щоки. До цього мені сон снився з ним вчора. Наснилося, що я їхала на машині, а поруч їхав автобус моїм керівництвом, цей же начальник перестрибнув до мене машину і ми з ним переспали.

мені приснився мій колишній начальник, ми про щось розмовляли, потім він обійняв мене і поцілував і я відповіла на його поцілунок

Наснилося, що мені погано і я леду сплю. До мене підходить мій начальник цілує мене швидко в губи і каже я люблю тебе. Перед цим сказавши що я не знаю чому я це роблю. І швидко йде. Насправді між нами є симпатія. До чого ж такий сон?

Вітаю!Уві сні мене намагався поцілувати начальник, ніжно без насильства, але я чемно відмовлялася, закликала до розуму, все ж він поцілував в губи і я потім сама теж поцілувала

Мені наснилося що мій начальник мене поцілував у губи і плюнув. З боку побачили друзі та він почав виправдовуватися, що вона моя сестра.
Я хотіла купувати якийсь бідній жінці з сином речі, шукала магазин хто б дав мені в борг, але грошей не було у мене. Як тільки я купила і поверненням до них вони вже уехаліна машині.

Це була моя начальниця. Вона мене цілувала не в самі губи, а біля рота і кілька разів. Я погано пам’ятаю. Ми веселилися, сміялися і здається танцювали, вона до мене кілька як би підбігала і цілувала, але не в самі, а біля них.

Була вечірка в зв’язку з моїм пееездом на нову квартиру&# 8230;. був там і мій начальник&# 8230;. який присів поряд зі мною і обійняв мене ніжно, я в цей момент відчула тепло і спокій&# 8230;. А потім став цілувати ніжно і акуратно&# 8230;. Я відчувала тільки спокій і мені було затишно з ним&# 8230;

Ми з моїм началтніком куди то їхали, зупинилися в готелі і він мене почав цілувати (він мені дуже симпатичний) але поцілунок був гіркий не приємний

Між мною і начальником з’явилися почуття і він хотів мене поцілувати і я прокинулася .сон був світлий, в офісі

З понеділка на вівторок Приснився пристрасний поцілунок з начальником, але мені до цього снився схожий сон, з моїм же начальником, тільки в ньому ми ще й займалися пристрасним сексом

Я сиджу з друзями і підходить знайомий з 10 його звуть Женя . Він присл на проти мене і дивився весь час на мене . Потім я розповідала історію, яка сталася 10 хвилин назат і він дивився на мене . Потім подруга сказала сходити мені з Женею за компотом в підвал ми пішли він дотягнувся компот і я помила його, перед тим як виходити Женя взяв мене правою рукою за щоку і поцілував після поцілунку я йому сказала що можемо бути тільки друзями.

Мені приснився сон з моїм начальником кото поцілував мене дуже ніжно в губи ледве доторкнувшись . Я була дуже здивована . Я старша за нього як мінімум на п’ятнадцять років

Приснився сон, несподіваний для мене поцілунок з начальником. Але простежити поцілунку у шефа було обличчя іншого чоловіка

Начальство несподівано поцілувала в губи мене., Це було біля робочого місце. Він сказав що ти сама цього хотіла

Наснилося, що начальник (чоловік) лежить поруч зі мною в ліжку, але одягнений і навіть в туфлях, Він поцілував мене в верхню губу. я не пручалася, епізод на цьому обривається, потім бачу себе на вулиці, а він каже: що ти тут робиш?, йди, піднімайся і я спочатку чомусь заглянула в туалет, побачила унітаз і вийшла, потім я стала підніматися по сходах.. сон обірвався

Я бачила багато дітей і до мене підійшов начальник і поцілував. Поцілунок був дуже приємний, а потім він робив вигляд, що нічого не сталося і просто кидалово погляд.

Вітаю! Мені приснився сон начальником. Наснилося як ми в якомусь будинку, але в будинку було світло він так ніжно зі мною говорив обіймав і коли він хотів мене поцілувати і я прокинувся. На роботі ми спілкуємося струму за фактом . Він від мене старший і на багато просто хочу зрозуміти добре це чи погано.
спасибі

мені наснилося що я стою біля кіоску купую хліб в етот момент потходіт начяльнік і наченается миня обіймати і каже што зделает все щоб я не пішла додому я посміхнулася і він начял миня цілувати в засос а мені було дуже неприємно і я прокинулася

Мій начальник прийшов до нас а ми з подругою сиділи.Це було в її квартирі.Коли він почав йти і хотів поцілувати в губи але я відвернулася він все таки мій начальник йому це як щось не сподобалося але в підсумку я його поцілувала в губи і у відповідь він сказав що зараз підійде.

Приснився мій командир, ніжно цілує в губи. Наші почуття взаємні, приємні. Більше я не можу написати, вже не пам’ятаю. Найбільше мені запам’яталося те, що у нас був гарний настрій, спокійна атмосфера, ніби як робоча.

Мені снилося що я дуже пристрасно цілувалася зі своїм директором, було схоже на те, що ми стали коханцями, але дуже це приховуємо, що б ні хто не дізнався.

Наснилося начальник пристрасно поцілував.Далі снилася взуття поношена, я серед неї шукала свою і не впізнавала.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ