Сонник плавати на Кораблі 😴 приснився, до чого сниться плавати на Кораблі уві сні бачити

До чого сниться плисти на кораблі? Зумієте змінити хід життя, спрямувати її по в нове русло по кардинально іншим шляхом.

Вам не подобається нинішній режим дня, ви відчуваєте гостру необхідність в радикальних змінах.

Де ви пливли на кораблі уві сні?

Плисти на кораблі по морю уві сні ▼

Плисти на кораблі по морю за сонником Феломени означає опинитися в складній ситуації. Рідні та друзі будуть страждати від власних проблем і допомогти не зможуть. Доведеться покладатися тільки на себе.

Плисти на кораблі по річці уві сні ▼

Пливете на кораблі по річці уві сні – ваше фінансове становище помітно покращиться. Можна дозволити собі жити на широку ногу і отримувати задоволення від життя.

На якому кораблі ви пливли уві сні?

Плисти на великому кораблі уві сні ▼

Сниться, як пливете на великому кораблі – незабаром познайомитеся з цікавою особистістю з далеких країв. Від неї можна дізнатися багато цікавого, поповнити свій багаж знань, розширити інтелектуальні горизонти.

Плисти на катері уві сні ▼

Наснилося, як пливете на катері – матеріальне становище скоро похитнеться. Потрапили на ньому в шторм – опинившись в проблемній ситуації не вийде зорієнтуватися і знайти рішення.

Як ви пливли на кораблі уві сні?

Плисти на кораблі швидко уві сні ▼

Сон, в якому ви швидко пливете на кораблі, є передвісником скрутного становища. Але за допомогою звертатися не доведеться, тому що у вас достатньо сил, щоб впоратися самостійно.

З ким ви пливли уві сні на кораблі?

Сниться, що пливете на кораблі з коханим ▼

До чого сниться плисти на кораблі зі своїм коханим? Сновидіння вказує на ваші проблеми в інтимній сфері. Потрібно проконсультуватися у лікаря, обов’язково розібратися в причині проблеми.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося плавати на Кораблі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться плавати на Кораблі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго вам дня!У молоді роки я працювала на великому науковому судні.З тих пір пройшло більше 25років. Сон мій такий: Велике судно .на якому я працюю, повертається з тривалого рейсу.Бачу в ілюмінаторі, що наш корабель іде по піску до берега, видно калюжі морської води навколо.Знаю, що кінець рейсу і до берега лічені метри.Що означає такий сон, коли судно плавно причалює до берега по піску?

мені наснилося, що я працюю на кораблі і перебуваю в море в плавання два дні поспіль снився цей сон і море снилося спокійне величезна з теплим сонцем

Бачила величезний корабель сірого кольору я на ньому і ще кілька людей, але він не пливе, а їде по рейках. Ось такий сон) Спасибо)

Я пливла на теплоході з малознайомими людьми. Потім мене почав фотографувати не знайома чоловік, але це була як фотосесія.. Я позувала.. Зробили кілька фотографій.. Потім я почала їх переглядати.. До чого це?

пливу на кораблі з сім’єю, як ніби зібралися на далеку поїздку, вбачаю не велике море а вузьку річку чтоли!!

наснилося, що якийсь чоловік гадав мені по руці.Ми (я, моя однокласниця і ще хтось) сиділи в рядок, таке відчуття, що це якийсь&# 8212; то вокзал. Повз проходить чоловік і бере мою однокласницю за руку і пропонує поворожити. Я обурююся, чому мене знову ігнорують.Тоді він підходить до мене і каже, що поворожити мені, але я повинна буду чесно відповісти на його питання.Яні зовсім пам’ятаю, що він мені говорив, але пам’ятаю, що все було правильно, про минуле. Про майбутнє начебто нічого не говорив.Потім запитав, скільки коханців у мене, я сказала, що жодного, він не повірив. Навіть запитав, Що мовляв все з чоловіком виходить?Він попросив у мене ключі мої, я дала, він їх потримав і зібрався йти, тоді я його покликала і забрала ключі (зв’язка).А коли ми зібралися йти, він сказав, що навів на мене порчу, я нахилилася до нього і запитала, псування, щоб хотіла інших мужиків, а він сказав немає, щоб постійно хотіла у відпустку.Потім бачила себе з волоссям до плечей.в житті у мене коротше. Тільки не можу згадати, це до цього сну відносилося, або до іншого

Увійшла на прекрасний великий білий корабель, але замість сходинок на ньому були гірки, які важко було подолати. Попросила сина допомогти, він дорослий, але уві сні було йому років 8-10, дала йому мотузку і просила тягнути мене, але він не хотів.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ