Сонник Плавати 😴 приснилося, до чого сниться Плавати уві сні бачити

Плавати уві сні – до здійснення задуманих планів, здійснення бажань. Все задумане вами вдасться реалізувати наяву, удача буде супроводжувати в будь-яких справах.

Де ви плавали в вашому сні?

Плавати в ставку уві сні ▼

До чого сниться плавати в ставку? При спілкуванні з протилежною статтю будете відчувати незручність, збентеження і замішання. Спробуйте набратися сміливості і рішучості, інакше в любовних справах вас чекатиме провал.

Яка була вода коли ви плавали в неї уві сні?

До чого сниться плавати в блакитній воді ▼

До чого сниться плавати в блакитній воді? Сновидіння вказує на сполох. Слід постаратися менше переживати. Велика частина страхів не має під собою підстав. В іншому випадку може дійти до нервового зриву, бережіть своє здоров’я.

Плавати в теплій воді уві сні ▼

Наснилося, як плаваєте в теплій воді – незабаром вдасться відпочити. Видасться можливість змінити діяльність, перевести дух. Якщо бажаєте піти у відпустку – зараз саме час. Можна буде розслабитися і отримувати задоволення.

Плавати в холодній воді уві сні ▼

Сонник Felomena розглядає плавання в холодній воді як насування загрози наяву. Ви можете виявитися втягнутим в темну справу. Краще відмовляти сумнівним людям в сприянні – збережіть нерви і гроші.

Коли ви плавали уві сні з вами поруч ще хтось був?

Плавати з акулами уві сні ▼

Сон про плавання з акулами є попередженням. Хтось із ворогів після довгого очікування готується напасти. Якщо основну частину часу ви проводите з коханою, то хтось спробує зруйнувати вашу ідилію, плетучи за спиною інтриги.

Наснилося, що плавали з китами ▼

Плавали уві сні з китами – в реальності знадобиться прийняти важливе рішення практично не роздумуючи. Покладайтеся на передчуття, якщо не встигаєте зробити вибір раціонально.

Сниться, що плавали з ластівкою ▼

До чого сниться плавати з ластівкою? Сновидіння є сприятливим у всіх відносинах. Закохаєтесь, будете насолоджуватися гармонією будинку, підзаробити. Катаєтеся на касатці – даремно переживаєте.

Плавати з тюленями уві сні ▼

Наснилося, як плаваєте з тюленями – в реальності хочете більшого. Можливо, ваше прагнення до кращого життя поспішно, і спершу потрібно утримати те, що маєте.

Плавати з чоловіком уві сні ▼

Плавати з чоловіком по сонником означає пережити серйозне розчарування. Але пізніше виявиться, що воно не стоїть ваших переживань, і краще викинути його з голови.

Що сталося з вами уві сні?

Ви були одягнені уві сні коли плавали?

Плавати в одязі уві сні ▼

Сон про плавання в одязі віщує небезпечну ситуацію, в яку можна потрапити. Її причиною стануть власні помилки, вчинені через безглузді збігів.

Сниться, що плавали голою ▼

Плавати голою уві сні – вказівка ​​на сильну волю сновидіння, а також проходження моральним принципам. Ваша совість чиста і спокійна. Пірнати голяка – наяву опинитеся втягнутим в авантюрне підприємство, слід дотримуватися обережності.

Як ви плавали в вашому сні?

Сниться, що плавали вночі ▼

Наснилося, як плаваєте вночі – ваше майбутнє представляється неясно. Найближчим часом щось станеться, про що буде знати вузьке коло осіб, в тому числі і ви.

Наснилося, що плавали на спині ▼

Сонник Феломени трактує плавання на спині як тривожний знак. У найближчому майбутньому втратите свій авторитет. Для начальників бачення є передвісником перекладу на менш престижну посаду.

До чого сниться плавати на хвилях ▼

Сниться, що пливете на хвилях – зовсім скоро вдасться взяти під контроль своїх недругів. Можливо, незабаром вони побачать в вас зразок для наслідування.

Пірнати уві сні ▼

Сон, в якому ви поринаєте, підказує, що нинішні завдання можна вирішити креативним шляхом. Упірнаєте в чисту воду – задумка буде не зовсім законною, але безпечної. Упірнаєте в брудну – ця ідея добром не закінчиться.

Плавати швидко уві сні ▼

Плавати швидко уві сні – позитивний знак. Завдяки докладеним зусиллям, а також вашим навичкам і здібностям вийде домогтися намічених планів. Вийшло доплисти до берега – важливе підприємство вийде на стадію завершення.

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Плавати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Плавати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося велика кількість людей з якими ми разом спускалися по сходах, там була моя подруга зі сну з дитиною, я йому робила якісь зауваження. В кінці сходів був пляж, подруга не захотіла йти зі мною і повернула ліворуч, а я пішла до води і мені так захотілося плавати. У воді вже купалися люди, були невеликі хвилі які не доходили до берега. І ось я пливу і мене підхоплює величезна хвиля, оглядаюся на всіх і дивлюся зверху аж дух захоплює і хвиля несе мене до берега, відчуваю, що плисти втомилася. Ближче до берега хвиля сходить нанівець і я стаю на ноги. (У житті я люблю плавати коли хвилі). До чого такий сон. Може з мого життя підуть величезні переживання?

ирина, можливо сон в якому ви йдете плавати і вас підхоплює величезна хвиля, яка в подальшому сходить, говорить про те, що ви можете опинитися на вершині якоїсь справи, яке вам до душі.

Мені наснилося, що я чемпіонка з плавання (хоча в реальному житті я не займалася ніколи професійним плаванням, але дуже люблю воду), але в даний момент я нахожучь відпочинку, на морі, в це місце ми припливли на кораблі, я уві сні його не бачу, просто знаю про це. Уві сні я дуже багато плаваю. Потім з’являється якийсь молодий чоловік, але це не чоловік (в реальному житті я заміжня, дуже люблю свого чоловіка). І ця людина мені привабливий, і я намагаюся його домогтися, ми плаваємо разом, я намагаюся зачепити його, привернути до себе його увагу, але мені це не Удета, він спілкується зі мною, але тримається відсторонено, і уві сні мене це вбиває. Але найголовніше &# 8212; це те, що практично весь час уві сні я проводжу в воді. я постійно плаваю. Не знаю, може є якесь тлумачення подібного сну, на мене чомусь цей сон справив враження.

Ундіна, можливо сон в якому ви багато плаваєте і намагаєтеся досягти чоловіки, але у вас це не виходить, говорить про те, що у вас може виникнути реальна ситуація в якій ви будете фліртувати з ким-небудь.

Мені прислів, як я показую друзям, що вмію плавати. У дуже Мелой воді я майстерно пливу батерфляєм&# 8230;.
Після бачу що у мого друга на березі поранена нога поспішаю до нього і допомагаю&# 8230;

сергей, то, що ви навчилися плавати, швидше за все говорить про те, що ви знайдете незалежність.

Мені наснилося що я плаваю у воді разом з великими рибами і різними.

Тетяна, то, що уві сні ви плавали, обіцяє вам прибуток і успіх.

Вітаю! Мені наснилося, що я плаваю в озері з великою рогатою худобою (там були і люди, і тварини). вода чиста. Зі мною поруч постійно плавав якийсь ніби як буйвол з дуже великими рогами. Наче я його приборкала, трималася за роги і пірнала під воду разом з ним. Ще я з ним розмовляла&# 8230; Що це може бути. ) спасибі)

Анастасія, то, що ви плавали в чистій воді, ймовірно, обіцяє вам довгий щасливий період як в бізнесі, так і в сім’ї.

Вітаю!!наснилося ось&# 8230; стою на березі річки&# 8230; ззаду-темний ліс, з лісу випливає хлопець на човні і кличе мене до себе, я сідаю в човен і ми пливемо з річки в море

Анна, то, що вас звали плавати, ймовірно, обіцяє вам пропозицію почати відносини.

Доброго вам дня!!
Дивний сон приснився&# 8230;
Ніби ми поїхали на Семінський перевал отдихть&# 8230; там лежало багато снігу&# 8230; йдучи по доріжці, я побачила козла&# 8230; невелику&# 8230; погладила її&# 8230;
і виявилася з ним же на якомусь плоту в водоймі&# 8230;.догреблі до берега, виявилося ми на якомусь теплом курорті&# 8230; була темна ніч

Марія, то, що ви плавали уві сні, ймовірно, обіцяє вам сумнівний шлях досягнення бажаного.

Снилося, що я плаваю на спині, за мною плив кохана людина, вода були чистісінька, світило сонце. Вода весь час плескала мені в обличчя, але я не захлиналася. Було приємно, як ніби-то омивала мене. А потім снилося, що ми їдемо в одній маршрутці, але сиділи окремо. Уві сні я знала, що думки у нас в двох частинах снах один про одного. Наяву ми розлучилися. Що це може означати ??

Ліза, то, що ви плавали в чистій воді, ймовірно, обіцяє вам теплі відносини.

Бачу з вікна поверху 8го, як пасажирський авіалайнер йде на посадку, але занадто низько і під дивним кутом на великій швидкості.Я говорю знаходяться в кімнаті &# 171; Він зараз розіб’ється, носом в землю йде. &# 187;&# 8230; так і є&# 8230; літак ударяеться об землю&# 8230; але..тут же злітає і летить в нашу сторону&# 8230; прицьому видно, що літак вже некерований&# 8230; лайнер пролітає над нашим будинком і вже чути метушня&# 8230;.всі служби порятунку поспішають до місця аварії, він впав За нашим будинком&# 8230; хоча самого краху і літака не бачила. потім провал уві сні і я вже вночі плаваю в океані, добре так, впевнено)) а після, вийшовши на берег, бачу безліч кількість черепах, які, ну дуже швидко гребли в мою сторону з океану&# 8230;.дивний сон&# 8230;

Світлана, то, що в вашому сні авіалайнер йшов на ризиковану посадку, ймовірно, говорить про те, що вас чекає ризикований захід.

Вітаю 🙂
Мені наснилося, що ми тікаємо з моїм колишнім хлопцем від переслідувачів. Добігаємо до річки, з берега обрив і ще вниз є дорога. Ми точно знаємо що обриву не повинно бути і що повинна бути біля берега човен.
Човен ми бачимо. Звичайна маленька моторка, але ось тільки вона повністю у воді, порожня і затонула. Втекти ми на ній не зможемо. Ми стрибаємо з обриву (не зводячи по доріжці) відразу в річку і пливемо. Одяг намокає і стає важко плисти. Я пропоную давай плисти на спині, адже так легше, ми починаємо плисти на спині і дуже швидко і легко пливемо.
правда потім &# 171; камера вгору&# 187; і я бачу вид річки зверху і виходить що ми пливемо в глухий кут, річка закінчується. Далі (можливо це вже не важливо) ми запливали на напівзатонулі корабель щоб перепочити, там тепло і сухо, але знаємо що нас там знайдуть і треба думати як бігти далі.
Дуже хотілося дізнатися що означає цей сон. спасибі

Olga, то, що в вашому сні ви так плавали, ймовірно, говорить про те, що між вами особливі відносини і вам потрібен або перерву в спілкуванні або зміни у відносинах, інакше тупик.

Мені наснилося, що я пливла по річці до протистоїть березі. Допливши і вийшовши на нього побачила багато змій, почала від них тікати назад у воду, але відчуваю що не встигаю тікати від однієї. Вона починає на мене кидатися, я хапаю її за голову і намагаюся їй її згорнути. З великими труднощами мені це вдається, але чому то вона все одно кинулася на мене &# 8212; саме на цьому моменті я прокинулася від переляку і не знаю вкусила вона мене чи ні&# 8230; Дуже хочеться знати до чого це&# 8230; Заранее спасибо&# 8230;

Юлія, то, що в вашому сні ви пливли в річці змій, ймовірно, говорить про те, що на шляху до успіху ви зустрінете не добрий людей.

я в реальному житті не вмію плавати&# 8230; але мені наснилося що я плаваю..так вміло і впевнено почуваю себе у воді&# 8230; мені добре і весело..але я чомусь оголена там&# 8230;.що б це значило??

До чого сниться плисти на човні по річці через змій, а потім йти по берегу і стрибати через них?

Вітаю!мені приснився сон як я пливла і зі мною не знайомі люди пливли .спочатку легко пливла, наближаючись до берега з працею.на берег вийшла першою і там незнайомі люди були.до чого може обіцяти такий сон?

Мені сниться, що я плаваю з рибами, пірнаю під воду з чоловіком, плаваю в озері де повно риби, а поруч мій хлопець&# 8230;
сниться це кожен день і все пов’язане з водою.

Доброго дня! Я бачила уві сні, як я пливу в бочці по озеру, вода чиста і прозора, з рибками. І далеко я побачила пливе предмет, трохи стало страшно, коли хвилями він наблизився, то це був мертвий лев і я по-швидше вийшла на берег, боячись, що він оживе. Наперед дякую!

не вміючи плавати, мене просять зайти глибше в воду (вода чиста, спокійна, на дні видно чисті камінці) я боялася, але все одно зайшла і вода підняла мене на верх. після його я розслабилася. Щиро Дякую!

Мені наснилося у сні що я плаваю на поверхні води потім як би під водою.Причому це якийсь приміщення наповнене водою, чистою прозорою.

Я плаваю на море з коханою людиною, потім заходимо глибше, а там дрібно і видно на дні багато дрібних бичків.

Здраствуйте!
Мені наснилося що я плавав під льодом і при цьому ще міг дихати.

Наснилося що я пливу поруч з колишнім коханим чоловіком, який вже одружився навіть, але я іноді думаю про нього, хоча я теж з іншим живу людиною. І я розглядаю уві сні його обличчя і думаю про те що він старіє, з’являються зморшки. Потім просто дзвонить будильник і я прокидаюся.

..я підходжу до берега, а там мій улюблений в море на коні сидить..я хочу до нього, він мені якийсь місток кидає, але потім крізь воду якось підтягує мене до себе, потім він пливе і я за ним..прямо в одязі!

Доброго дня!
Мені вже протягом місяця майже щоночі сниться один і той же сон. Я плаваю то в річці, то в море&# 8230; Вода прозора, я оголена, а навколо темрява&# 8230; Іноді навколо люди, деякі плавають, деякі на березі&# 8230;

Вітаю!
А мені приснився сон де я плаваю по чистій річці з колишнім хлопцем, ми про щось жартуємо, як раптом я дивлюся крізь прозору воду і бачу, що там на дні лежу я, потонула! я лякаюся і мені всякі думки нехороші в голову закрадаються, що це мовляв попередження, я розвертаюся і гребу до берега.

Вітаю! мені снилося що я плавала ні з моїм хлопцем, а з його братом, а в руках у нього дитина, попереду я бачила свого коханого, як би прямувала до нього.. пам’ятаю що бачила пізніше блискавку, погода була погана&# 8230;.

Привіт, мені наснилося, що я плаваю в річці з дитиною. Ми з ним виходимо, плескатися, граємо, потім знову плаваємо.

Доброго дня. Наснилося що ловлю рибу&# 8230; зловив дуууже багато&# 8230;
і дуже великих, потім стрибнув у воду, а вода виявилася кристально чистою і прозорою (просто рай якийсь), у воді було багато великої риби навколо мене
Підкажіть будь ласка до чого&# 8230;

Допоможіть розшифрувати мій сон!
Я в басейні з незнайомими людьми. в основному були чоловіки. і ми влаштували заплив. спочатку багато було людей (чоловіки і жінки). я припливла одна з перших. потім був заплив з найсильніших: я змагалася з якимось хлопцем (я його не знаю) і я у нього виграла. потім він на мене образився. схоже, всі ці люди були як то пов’язані, а я новенької була.
в воді я дуже була впевнена, відчувала себе впевнено.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися у вирі подій, які будуть розвивати не за вашим планом.

сниться &# 8212; вийшла у двір! септик розлився трохи &# 8212; вирішила землю навколо нього хлоркою посипати!дістала пакет, стала сипати &# 8212; вітер подув і на мене хлорка. я не встигла ухилитися і частина потрапила на обличчя біля ока. коли зайшла в будинок, побачила, що це місце покрив опік другого ступеня &# 8212; бульбашки, і очей став мутнеть, я стала сліпнути &# 8212; як катаракта. я уві сні досить спокійно на це відреагувала, подзвонила в швидку і чоловікові повідомила, що був на роботі!і подумала уві сні &# 8212; &# 187; ну що ж, буду з одним оком тепер&# 187;

Дане сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви через недбалість можете породити низку неприємних подій.

мені снилося, що я, не плаваючи в перебігу декількох років (так і є) раптом оппускаюсь в водуозерца невеликого і з побоюванням починаю плать. У мене виходить. я допливааю до середини озера! поки пливу &# 8212; бачу дно і воно мене трохи лякає своєю неизведанностью, хоча нічого там необичнго немає. посередині озера старий іржавий корабель. я на нього видираюся. іржа пухка, неприємна, &# 8212; ходити по ній неприємно, і я намагаюся скоріше повернутися назад у воду!

Таке сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете пережити стрес через те, що опинитеся в іншому для вас місці.

наснилося що побачила свого дуже хорошого друга (однокласника) як він плавав у воді, покликав мене до себе і я пішла до нього, вода була чиста і ми плавали разом. P.S. з цією людиною я дуже рідко спілкуюся, бачимося може раз на рік.

Мені наснилося що переді мною велика яма з блакитним дном.Дуже схожа на басейн.Цей басейн наповнений чистою, прозорою водою. Розкинувши руки в сторони, я падаю туди. При цьому я відчуваю величезну насолоду від цього падіння, знаходження у воді і плавання.

постійно плаваю уві сні під водою, без акваланга або інших пристосувань, як риба, але в образі людини, не відчуваючи дискомфорту, страху, насолоджуюся цим процесом, часто плаваю по затонулого корабля, оглядаючи його. Я уві сні абсолютно адекватно розумію, що це сон, що це неможливо і що коли я прокинусь все закінчиться, і ця думка мене засмучує. Люблю ці сни

Мені приснився сон, що я в близьких відносинах з якимось чоловіком, і особи то не пам’ятаю, ми вирішили скупатися голяка. Уві сні я звернула увагу яке у мене гарне тіло. Спуск в річку був жахливим і &# 171; один&# 187; мені активно допомагав спуститися в воду. У воді він весь час мене тримав на руках і ось так як то ми плавали. потім, як то неприродно швидко, по найчистішої спокійній воді ми пропливали повз пляжу і я побачила якогось молодого білявого потопельника, мені дуже хотілося допомогти хлопцю, витягнути чи що, але мій &# 171; бойфренд&# 187; лише на секунду зупинився і зробити ми нічого не встигли т. до. хтось інший вже помітив хлопчину і почав його тягнути до берега.Після цього я прокинулася

Подібне сновидіння, найімовірніше, що ви з тією людиною будете дуже близькі і чудово проведете час разом.

Так! все майже так і вийшло як і віщувала Аліна. Та не майже а на 100%. Я забула написати що я взагалі то зможемо, а в той момент чоловік був у відрядженні і я ображена на нього була, але він приїхав нарешті, і час ми просто чудненько проводимо! спасибі!

мені наснилося, ніби я плаваю на спині по озеру. від берега до берега. і найцікавіше, відчуваю себе впевнено на великій глибині і гребу руками сильно відштовхуючись, хоча наяву толком плавати не вмію і боюся великих глибин!

Я останнім часом часто плаваю уві сні, в різних водоймах, вода весь час чиста, і при чому таке відчуття завжди, що зараз не час для плавання, вода повинна бути холодною і коли я входжу в воду вона виявляється теплою і я дивуюся тому що вона тепла.

Вітаю! Мені наснилося, що я пливу на мілині і бачу і відчуваю навколо себе дуже багато дрібної рибки.Сон приснився з п’ятниці на суботу і чомусь запав у підсвідомість, я не можу викинути його з пам’яті, що і викликає деяке занепокоєння Напишіть мені, будь ласка, що це може означати і чи варто мені турбуватися.Заздалегідь велике спасибі.

Мені сниться що я сиджу на березі (по сну це море) з дитиною на руках (я в положенні на ранньому терміні, дітей немає поки) потім я пливу до острівця разом з дитиною і благополучно виходжу на берег. Вода була темна, немов озерна, торф’яна.

Доброго ранку наснився сон, дуже прошу розтолкуйте ласка. Я йду за руки з колишнім коханим по міцному мосту, де то на середині його дивимося в низ з моста в воду і я перша стрибаю вниз в воду, і кличу його до себе, він теж стрибає за мною і ми пливемо разом до берега, виплили і почуття Щастя переповнювало мене. Наперед дякую.

Мені наснилося, що я перебуваю у великому темному будинку.Цей будинок наповнений водою і мені потрібно там плавати з кімнати в кімнату.Найцікавіше, що там було дуже багато величезних риб (там були і акули і дельфіни і звичайні золоті риби, тільки дуже великі), але одна рибка, яка чомусь була маленька, тобто нормальних розмірів по-порівнянні з іншими, попадалася мені в руки і я постійно її відпускала, але вона чомусь поверталася назад.Мене досить вразив цей сон, до чого це може бути?

Плавав в густий воді типу киселі в великому бассеене вода була зеленуватого кольору

Вітаю! сьогодні приснився сон: за мною женуться і тікаючи, я перепливаю річку так як це єдиний спосіб відірватися від погоні (хоча наяву я плавати не вмію). Річка середньої величини. Перепливав, мене починає зносити течія, але я його долаю. Дивує те, що вниз за течією річка роздвоюється (але я до цього не допливає). Вода в річці середньої чистоти і густа, як кисіль. Що б це могло означати?

мені наснилося, що ми з чоловіком плавали в чистій прозорій воді і чоловік знайшов кільце золоте з коштовним каменем і щось ще золоте не пам’ятаю що

Доброго дня.Сьогодні приснився дуже дивний сон&# 8230;
Пливу за течією на матраці, загораю&# 8230; відкриваю очі а навколо мене нууу оочень багато змій.І вони всі різні від самих маленьких до величезних гримучих Кобр.Я зістрибує з матраца, щоб втекти на берег і на шляху зустрічаю одну велику Кобру.Вона починає плисти на мене я намагаюся втекти від нё, повернуться на матрац&# 8230;.Іду розкидаючи інших змій по менше.Уві сні було так страшно і бридко як ніби на яву.І в один момент змія мене кусає за ногу, я хапаю двома руками її пащу і розривають змію на дві частини&# 8230; В цей момент пропадають всі інші змії, і я відчуваючи полегшення і страшну втому починаю йти до берега&# 8230; і в цей момент прокинулася.
Вода в річку була прозорою, але зеленого кольору&# 8230;
Скажіть що б це могло означати.

Доброго дня. Нещодавно сподобався мені хлопець, а тепер сон про нього приснився.
Ми купаємося в річці. Він трохи поплавав зі мною, а потім на берег вийшов. Я довго плаваю сама, знаючи, що він поспішати, але в повній впевненості, що він нікуди не дінеться. Вода каламутна, але світла. Але у мене було якесь неприємне відчуття, коли я плавала. Він мене все ж дочекався, і ми покинули берег разом. Що б це все означало?))

Вітаю! Мені 2ий день сниться, як моя маленька плаває. У першому сні вона одна в воді плаває, як папливок під водою і випливає пливе пливе під воду і випливає я її потім звідти дістаю, вода темна. У другому ми з нею разом плаваємо в якому то каламутному водоймі, а навколо люди рибу ловлять, то вона сама пливе то у мене на руках і так само під воду іноді йде і виринає. Їй всього 2 місяці зараз.

Мені наснилося що в сонячний день я пішов купатися, підійшов до берега, а по річці пливуть крижини, я нурнул в воду-вода напрочуд виявилася неймовірно теплою, потім настав вечір, я посилено плив проти течії, потім настала ніч, я залазив на крижини і стрибав у воду, немов мені це подобалося, потім я почав підпливати до берега і мені навперейми пливло троє людей, я сказав їм забратися з моєї дороги, підпливаючи до берега я побачив біля берега у воді велику фуру- машина застрягла в воді, я обплил її кругом і вибрався на берег. потім раптом стало дуже світло яскраво світило сонце і було неймовірно тепло, я почав одягатися радісно сміючись і радіючи чому то. що це може означати?

Моїй кумі приснився сон, що мій чоловік, я і вона на великій швидкості пливемо на катері, яким керує мій чоловік, Щоб не впасти від швидкості я тримаюся за чоловіка, вона-за мене, І в той момент коли катер на великій швидкості залітає в очерет кума прокинулася і закричала.Потім Впродолжение сну вона бачила, що ми втрьох у нас вдома сидимо і їмо шоколадні цукерки. Що все це означає ?

Я сілела на березі Каспійського моря, на березі камені, потім я плавала під водою, але це не море вже, я так легко плавала, і тягнуло на вгору, немов вода солона.

Померлий чоловік везе мене на катері на великій швидкості, катер перевертається і. Я в воді, а чоловік ниа катері мчить на підрізав його великий корабель, а я підпливаю і відводжу рукою катер і зіткнення не відбувається.

Вітаю! Сьогодні з четверга на п’ятницю мені приснився дивний сон, в якому я купалася разом з колишньою подругою в незнайомій мені річці. Перепливаючи через річку, посередині побачила плаваючий джип, потім ще багато машин таких же, серед яких і уазик поліції. Мене це обурило, що поліція туди ж. І я почала викладати плитку на дно річки, т.до. дно було рівне і десь навіть валялися запчастини від авто. Річка була неглибокою, брудної. Я навіть скаржилася комусь. За кермом цих машин сиділи молоді люди, які за мною спостерігали. До чого мені все це приснилося? Підкажіть будь ласка!

Мені наснилося, що я пливу в човні на веслах по озеру в непроглядній темряві. Вода спокійна і чорна, на небі ні зірок ні місяця, взагалі ніякого джерела світла. Я пливу вперед спиною. За мною слідом в човні пливе ще якийсь чоловік, я його не бачу тільки знаю що він пливе і майже не чую сплеску води від його весел. Потім я питаю його &# 171; Ти пливеш? Адже так темно що я зовсім не бачу тебе&# 187; Він каже &# 171; Так, я пливу, пливу&# 187; ми пливемо..дивуючись, що не бачу зовсім зовсім нічого, навіть себе, тільки відчуваю близькість води і легкий сплеск, знову питаю його &# 171; ти пливеш? я тебе не бачу&# 187; А він не відповідає більше, повторюю питання, і він знову мовчить. І я відчуваю, що пливу одна далі повільно в темряві.

Мені наснилося що я перебуваю з парою знайомих на Маааленький острівці, всі ми в гарному настрої, і точно знаємо як вибратися, треба просто плисти по теплих течій на плоту.Я чітко бачила ці течії..як невелика річка в океані, яка кілька разів губилася і змінювало напраление, а океан в свою чергу спокійний і просто стоїть. Ми пливли на плоту, звісивши ноги. т.е по коліно перебуваючи у воді. і як по гірці гладко течія несла нас додому&# 8230; це все, що я пам’ятаю.. Дуже хотілося б дізнатися, до чого цей сон.

Невелика передісторія: місяць назад я почала займатися плаванням зі своєю подругою. Т. до. ми туди ходимо перший місяць, нас відправили в маленький басейн, і ми боїмося, що будь-хто дізнається про це (нам все-таки 14 років з:). Перейдемо до мого сну. Наснилося мені, що я одужала (трохи менше тижня тому я вийшла на лікарняний) і поїхала на заняття плавання. Початок місяця. Був набір дітей, охочих займатися плаванням, і одними з таких були мої однокласники (. ), Яких теж &# 171; запрягли&# 187; ходити в маленький басейн. Я довго не бажала напрявляются до них в роздягальню, тому вийшло так, що я прогуляла всі заняття, бо, коли я наважилася піти до них, все вже виходили з басейну і спрямовуючої в душ. Мене переповнювали емоції, я кричу: &# 171; ну чому саме в цей спорт-комплекс, а не в якійсь іншій!&# 187;. Всім було абсолютно пофіг, тому що все, не звертаючи уваги на мої слова, продовжували переодягатися. І ось до нас заходить наш тренер. Чомусь це була зовсім інша жінка, яка не звернула уваги на мене, але в цьому я навіть знайшла &# 171; плюс&# 187 ;, бо у мене не зарахується це заняття, т. до. в довідці було написано, що я можу займатися плаванням тільки на наступний день. І, до речі, і хлопчики, і дівчатка були в одній роздягальні. Можливо, це теж має якесь пояснення. Бачила воду, вона кристально чиста, ну а це до успіху, не перший раз сниться. Сподіваюся на швидку відповідь 🙂

здраствуйте.
мені наснилося, що я поїхав в Америку (хоча там жодного разу не був) і там, з групою пішов в басейн. Вода була чиста, сам басейн був глибше звичайного і довше. в воду я зайшов з розбігу головою вниз, проплив весь басейн і пірнув до самого дна (в житті я дуже люблю плавати в басейні але часто не вистачає часу на нього, в такому басейні я хотів би поплавати

Мені дуже часто сниться що я стрибаю у воду і пливу впевнено швидше і швидше і досягаю такій швидкості що начебто лечу над водою і вітер підганяє мене ще більше. Водойми різні: океани, моря, річки гірські.Вода завжди чиста і красива. Останній раз так плавала в якомусь водосховище.Суть завжди одна &# 8212; я спливаю далеко від всіх і мені так подобається швидко плисти!

Іноді схожі сни сняться. Наприклад на велосипеді теж розганяти і їжу дуже швидко.Іноді також швидко літаю.

Чи означають щось такі сни або мені просто в житті не вистачає швидкості і вражень?

Уві сні побачив себе і двоє людей поруч зі мною (перший був мій брат!) Ми як то опинилися в морі, а під нашими ногами був величезний лід.І випадкова мій брат впав у воду і я за ним кинувся, але він як то вийшов на берег, я плив добре але не зміг знайти шлях до берега!Як то вліз назад на лід!Про що це?Заздалегідь дякую.

Плисти уві сні на маленькому каробле з подругою після що то відбувається і ламається корабель ми з нею занурюємося за руки тримаючись воду з відчуттям як швидко ми йдемо воду і випливаємо починаємо плисти і бачимо як одна риба їсть іншу.трохи страх але риби нас не чіпаючи зустрічаємо там туристів.Так де плавають.і страх трохи проходить.

Мені снилося, що ми прийшли з коханою людиною до чистого озера, нуу там були ще люди, але потім вони відразу зникли, його слів я не пам’ятаю, але він відразу стрибнув у воду в одязі, так як і був (краватка, сорочка брюки, він просто так найчастіше одягнений, тому і снився, напевно так), ми взагалі не зустрічаємося, я не знаю взаємні мої почуття. Ну ось і він поманив мене, я розсміялася, що він в одязі, як я стрибнула, я не пам’ятаю начебто теж в одязі. Далі ми просто плавали, це так ніжно було, я лягала на нього, він плив так, потім відпочивати, я дивно я запам’ятала цей сон, що вода була холодна, пам’ятаю, а про що говорили не пам’ятаю, він посміхався постійно, а далі я пам’ятаю тільки, що ось ми вже стоїмо абсолютно сухі

Мені постійно сниться що я плаваю і під ногами різна дивовижна риба, багато, вода як в басейні, іноді лечу низько над нею, пірнаю і плаваю з ними, але мені уві сні страшно. І другий сон постоянний- ліфт-натискаю кномпку і провалююсь або виносить до зірок, в небо. Як це розуміти.

Наснилося що я бачу водоспад, він був гарний, став підходити ближче, щоб розглянути. Потім вода почала як би зливатися під ногами, зверху бачив бризки, як від фонтану. Опинився у воді, але було неглибоко, приблизно рівень грудей. Потім протягом мене кудись понесло, я став руками гребти в інший бік. Попутно засмутився, що в одязі був телефон, що його затопило. Скільки то намагався впоратися з течією, вода була бурхлива, потім все як би і заспокоїлося. Проходячи повз людей один з них сказав мені (точно не пам’ятаю): &# 171; Ти тут? я давно тут відпочиваю&# 187 ;, але на обличчя він не знайомий.
У тому ж сні було й інше дію. Виявився як в коридорі, і з’явився рідкий шоколад, який почав затоплювати. Я хотів повернутися, але ззаду закрили двері. Я не знав куди подітися. Пробував плисти вперед, майже під стелею, потім все відступило, і попрямував в душ. По дорозі зустрів дівчину (особисто мені незнайома), став розповідати, що зі мною сталося. Вона запитала: &# 171; Чому ти раніше не сказав?&# 187 ;-( Хоча це ось ось тільки сталося). Потім вона кудись пішла і я прокинувся.

Мені наснилося, що ми з чоловіком виявилися на море. Першим в воду зайшов він, я довго дивилася і не наважувалася зайти. Потім зайшла, почала плавати, а навколо мене просто кишать змії, я з переляку вибігла на берег, а чоловік так і залишився плавати! Що це може означати? Прокинулася від переляку, перед очима ці змії

ставок спокійний дружина плаває на човні з чужим літнім чоловіком -лодка і не дерев’яна і не гумова. а поруч пливе на човні інший чоловік і намагається загравати з моєю дружиною

Вітаю! Мені наснилося в ніч з 18 на 19 січня 2014 р. при ворожінні, що чекає мене в цьому році, що я на темному тлі, як би повиснувши в повітрі, розкинула в сторони руки долонями вперед (схоже на розп’яття, але без хреста). Вираз обличчя було навіть трохи задоволеним, і, здається, я посміхалася.

Привіт, приснилося що моя дитина який не вміє плавати стрибнув у річку і поплив, вода була каламутною. До чого б це?

мене звуть Олеся, і приснилося мені як я пливу швидко швидко і вода чиста чиста, це навіть не річка а більше схоже на море, хоча сама плавати не дуже можу, т.е. дивні такі відчуття були уві сні ну не боязнь,

Стою на березі моря, і бачу що в морі з’являються хвилі спочатку маленькі потім ставало все більше, мені захотілося поплавати на хвилях, я заходжу в воду і відпливши метрів 10, я розвертаюся в зворотну сторону і мене підхоплює хвиля і мені це подобається, і ось я пливу на хвилі, (навколо мене теж плавали люди) і тут раптово хвиля зникає і я вже опиняюся на березі.

Доброго вам дня! Сьогодні вночі (або під ранок) мені наснився такий сон. Загалом, почала я наче й не пам’ятаю, але і протягом всього часу відсутня всяка логічний ланцюжок і якесь завершення. Значить я і хлопець, з яким у нас в реальному житті взаємна симпатія, плаваємо в морі або океані, не знаю де. Вода ніби не брудна, прозора навіть, а колір такий синьо-зелений, як смарагдовий прямо. У хлопця на обох руках, на зап’ясті, одягнені годинники наручні, а на одній руці, саме на передпліччі, одягнена незрозуміла штука, вона ооочеень схожа на компас, але знову ж таки у вигляді наручного годинника, тільки замість циферблата вказані чотири напрямки. Чортівня, словом, уві сні я її постійно називала навігатором. У мене уві сні вічно якийсь неспокій, я переживала, як би ми не спливли куди, постійно поглядаючи на цю штуку і, як правило, вона показувала на північ. Що ще сказати, ми ніби плаваємо на глибині, потім знову піднімаємося на поверхню (в реальному житті я взагалі не вмію плавати). І я не можу зрозуміти, навіщо це потрібно, тільки потім, ми немов пливемо назад, допливаємо до потрібної точки, і чомусь відразу я бачу обідній стіл, сидячих людей, в числі яких була сім’я молодої людини. Виявляється, ми плавали в пошуку якихось каменів і ще чогось. Після, сон уже не належить до води, до плавання, все сумбурно і заплутано&# 8230; але. Хлопець, з яким плавали, плив ніби швидше, чим я, і я як би встигала за ним. Ще важлива деталь &# 8212; в реальному житті з ним зараз складні нестійкі відносини, в даний момент ми з ним взагалі не розмовляємо, і я сильно переживаю з цього приводу, хоча відчуваю сильні почуття до цієї людини. Так з чим пов’язаний сон, може не потрібно шукати тлумачень, так як справа в моєму душевному стані або навпаки? Що він обіцяє?

Я плавала в річці або скоріше в озері, вода була спокійна, чиста, тепла дуже. Плавала з сестричкою двоюрідної і її чоловіком. Потім ми з сестричкою вийшли з води на берег, а її чоловік залишився. Ми йшли і розмовляли з нею про те, сміялися, світило сонце.

Вітаю!мені наснилося з неділі на понеділок, що я плаваю в річці зі своїм чоловіком і дитиною, ми посміхаємося, а потім моя дочка втомлюється плавати і я беру її на ручки в воді і розумію що у неї повний памперс (вона маленька, року 2) і я йду на берег міняти памперс а мій чоловік залишається у воді, на березі мене зустрічають мої батьки і допомагають поміняти мені памперс, що це могло б означати?з урахуванням того що я незаміжня і у мене ще немає дітей.

плаваю у воді, потім з’являється дельфін і він нібито поранений у нього тече кров не багато, але він посміхається і пливе зі мною як би не чуючи свій біль і розмовляє як людина

Мені наснилося що я плаваю по річці і зі мною ще якісь дві людини, але я їх не знаю, я пливла швидше чим вони, а потім я як то встала і побігла по воді, оглядаюся, а за мною так само по воді біжить одна дівчина яка пливла тоді поруч, а між нами пливе чоловік.теж не знайомий.В одну сторону ми пливли дуже довго, а назад дуже швидко, я втомилася.Потім ми як то виявилися в приміщенні, що щось подібне до школи.Що це може означати?

здрастуйте, мені наснилося, що я вирішила обплавати по річці на далеку відстань, щоб перевірити для тата чи можна сьогодні рибалити. пливла я проти течії на початку, але не відчувала його, було дуже легко і радісно плисти, тільки потім з’явилося відчуття тривоги, мені здалося я збилася зі шляху, а тут незрозуміло звідки взялася моя вчителька з російської і допомогла мені, вказавши шлях, але далі я вирішила вже не плисти, розвернутися в бік будинку, але по річці я пройшла досить таки довгу відстань все одно, ну ось вона вирішила проплисти разом зі мною трохи, показати дорогу, ми з нею пливли і тут вона поступово перетворилася в маму, потім, коли я зрозуміла куди далі, вона сказала, що все вона попливла назад, де була, сказала хоче там поплавати. допливла до будинку я так само легко, як і вперед пливла, тільки ще швидше, тепер я відчувала, що протягом мене ще швидше підганяє.приплив, мене зустрів папа з посмішкою на обличчі, ніби зрозумів, що до туди уплав дуже важко дістатися, і не здивувався, що я не допливла до туди.
допоможіть будь ласка розшифрувати сон, після цього сну, коли прокинулася, таку радість відчула
для довідки: я в 11 класі, річка по якій я пливла, перебувати в моєму самому улюбленому місці &# 8212; селі, де завжди відпочиваю душею на природі, а в реалі річка дуже холодна і швидкоплинна, проти течії плисти невозмжно, але уві сні вона була дуже теплою, і течії я не відчувала

здрастуйте, мені наснилося, що я вирішила обплавати по річці на далеку відстань, щоб перевірити для тата чи можна сьогодні рибалити. пливла я проти течії на початку, але не відчувала його, було дуже легко і радісно плисти, тільки потім з’явилося відчуття тривоги, мені здалося я збилася зі шляху, а тут незрозуміло звідки взялася моя вчителька з російської і допомогла мені, вказавши шлях, але далі я вирішила вже не плисти, розвернутися в бік будинку, але по річці я пройшла досить таки довгу відстань все одно, ну ось вона вирішила проплисти разом зі мною трохи, показати дорогу, ми з нею пливли і тут вона поступово перетворилася в маму, потім, коли я зрозуміла куди далі, вона сказала, що все вона попливла назад, де була, сказала хоче там поплавати. допливла до будинку я так само легко, як і вперед пливла, тільки ще швидше, тепер я відчувала, що протягом мене ще швидше підганяє.приплив, мене зустрів папа з посмішкою на обличчі, ніби зрозумів, що до туди уплав дуже важко дістатися, і не здивувався, що я не допливла до туди.
допоможіть будь ласка розшифрувати сон, після цього сну, коли прокинулася, таку радість відчула
для довідки: я в 11 класі, річка по якій я пливла, перебувати в моєму самому улюбленому місці &# 8212; селі, де завжди відпочиваю душею на природі, а в реалі річка дуже холодна і швидкоплинна, проти течії плисти невозмжно, але уві сні вона була дуже теплою, і течії я не відчувала

Мені наснилося сьогодні, що я бачу море і плаваючих в ньому людей, хоча ще не сезон. До того ж було вечірній або нічний час, так як було вже темно. Я подумала адже вода холодна, а людей так багато і їм добре у воді. Потім я сама вирішила спробувати. Зайшла в воду і попливла, хоча в житті дуже погано плаваю. Отримала велике задоволення від плавання, вода приємна і я опинилася хорошим плавцем. Ось такий сон.

Почалося з того, що я опинилася в море по коліно, я повернула голову, а за мною знаходиться пляж на острові без рослин. На пляжах сидять люди яких я не знаю. Жінка і двоє маленьких дітей. Потім знову дивлюся вперед переді мною чисте світле небо і спокійне блакитне море. І звідти випливає юнак років 14 -16 і кличе мене плавати. Я попливла за ним, але в ту ж саму секунду втратила його з поля зору, тому далі попливла далі сама переді мною був чудовий вид. Вода була чистою, по всюди були водорості, Караль, але не було риб . Потім я виявила місто, і плавала я все поруч тільки з одним маленьким будиночком. Тільки пізніше я зрозуміла, що я не дихаю під водою, але мені було не важко не дихати. Потім знову приплив той самий юнак і показав жестом, що нам пора назад, але я не хотіла спливати і показала це, але він наполіг . Коли я опинилася на поверерхності, і ми вийшли, нас зустріла та сама жінка, і дала рушники я помітила, що був уже захід і подумала скільки часу я пробула під водою. Тут мені жінка поглядом показала на море. Я повернулася і побачила, як море заталівает пляж, а вітер посилюватиметься. Раптом я почала дертися на високий стілець, як я зрозуміла пізніше для рятувальника. За мною пішов той юнак і 2 маленьких дитини. Потім я вже відкрила очі. опис юнаки &# 8216; 165 см, світлі волосся- блондин, світла шкіра все інше не пам’ятаю.

Вітаю!Цей сон якийсь незвичайний. Наснилося, що я пливу по океану, по сторонам крижинки красиві, але мені вони не заважають.(Пливу не одна). Ми запливали в різні місця, потім знову відпливаємо, а останній раз при відплиття глянула в воду і побачила, яку то більшу рибу, яка за якір тягнула, як на буксирі, в Окене, вода була як сльоза чистий, що я бачила дно.(Під час плавання, океан був спокійний.При цьому, вода переходила з холодного на теплий потік, без крижин.) І, вибачте, не дуже пам’ятаю, як ми допливли, але знаю точно, що ми доплили, куди пливли. Вибачте за каламбур, по іншому не зможу пояснити. Заздалегідь дякую.

Мені снилася невідома місцевість, але внутрішньо я відчувала, що це інша країна. Я щось шукала і куди -то йшла, потім раптом подивилася, а в руках у мене немає моєї сумки. І я подумки думаю, що я без нічого, я втратила свою сумку і пішла її шукати, не знаючи куди йти. Тут же бачу багато доріг як би лабіринт і багато людей навколо, і всі шукають вихід, а виходів немає. І тут я побачила ворота і біля воріт по майданчику скаче світла конячка, дуже симпатична, з гарною гривою, дуже волохата і на копитах теж, і вершник з темним волоссям. Він відкрив мені ворота для виходу. Але я не встигла вийти з них, тут же підбігла собака руда, почав гавкати, підбігли інші пси, чорний також був, шкірились, гавкали. Я в сторону від них, а в цей бік люди, осіб не бачу, але відчуваю, що дивні, більше негативні і тут же бачу, що моя стопа вже боса, хто-то її тримає і не відпускає .І раптом під моєю стопою маленький вогнище з’явився. Тримають мою ногу над вогнем як би нагрівають і ще чию-то стопу. І намагаються мою стопу і стопу іншої людини з’єднати разом. Я виривалася .Наші стопи так і не змогли доторкнутися один до одного І тут я сама прокинулася від страху

Мені наснилося як я на дерев’яній маленькому човнику стоячи плавала по воді це була Венеція і уві сні я відчувала захоплення і задоволення від того що можу плавати по воді стоячи))

Був сон в якому я плавала. Плавала в великих хвилях, іноді затримувала дихання, це був приємний сон. Вода була чистою.

наснилося повінь &# 8212; що мене несе вода за течією &# 8212; вода каламутна і в воді багато гілок з дерев &# 8212; в воді плавають гуси і собаки (рятуються) і я пливу біля них &# 8212; але тим не менше мені було приємно і не страшно.

Земля затоплена і я живу під водою і навіть дихаю. Ось я пливу і раптом навколо мене багато закритих трун. Я думаю: &# 187; На кладовищі землю від потопу розмило, ось вони і виплили&# 187;. У одного з гробів сповзає кришка а там дівчина мертва, але красива і вона відкриває очі, починає підводитися. Я розумію, що вона хоче мене вкусити, і тоді я перетворюся на вампіра, але я не боюся, тому що у мене є таємничий захисник (чоловік), я його не бачу, але знаю, що він поруч. Я спливаю і раптом опиняюся на зеленому березі&# 8230;

Переломною була дорога засніжена і я в неї пірнув і сніг перетворювався в густу суспензію кагбе танув але в водою не стонавілся більше був схожий на підтане пламбір

я прийшла на пляж до мами. був вечір. я пірнула, але були великі хвилі, і одна захлеснула мене з головою, але я, слідуючи її течією, зробила перекид і виринула, слідуючи за світлом на небі. Потім занурилася знову і піднялася тільки на наступний ранок, але уві сні відчуття були такі ніби я під водою була пару хвилин. Потім я зустріла маму на суші (вранці уві сні) і сказала їй: &# 171; Чому вона так не уважна до мене, хіба ти не помітила, що мене всю ніч немає на суші?&# 187; але про себе зраділа тому, що могла дихати під водою (таке у снах я роблю не вперше). А потім я була у світлій кімнаті, бачила силует моєї радісною мами і тата. Далі я з друзями літала на гойдалках дуже високо, вони гойдалися в одну сторону, а я між ними в іншу. Але раптом я згадала, що мій друг може розбитися і зупинила гойдалки. сон скінчився

Вітаю! Мені приснився сон в якому я плаваю в океані, вода була прозора. океан спокійний. Води було дуже багато, спочатку я пливла до одного берега, потім розгорталася і пливла до іншого, плисти було легко, відстань не лякало. Погода була сонячна. Я бачила 2 берега у вигляді гір. Гори були всі в зелені, красиві. На одному березі відпочивала сім’я, на іншому бачила одну людину (чоловіка). Сон був довгий, яскравий.

я насправді плавати не вмію, а сьогодні мені приснився сон, ніби я в басейні дуже добре плаваю на спині, а мій чоловік стоїть і дивиться,

я плавала в морі, глибина була метра 3.Вода була Тено прозора.Може злегка каламутна.я пірнала зі скель в цю воду!Ловила там крабів.

Доброго дня, Тетяно! Тиждень тому мені приснився сон&# 8230; як ніби я плаваю в якомусь кар’єрі з блакитною і прозорою водою! Але навколо були гори намитого піску. Мені так було добре і тепло, але так як я плавати не вмію, то виявивши, що під до мною немає дна, я дуже злякалася і прокинулася! В сонник я прочитала значення такого сну&# 8230;.там написано, що це ніби як хороший сон! АЛЕ&# 8230;&# 8230; через кілька днів я посварилася зі своїм милим і наші відносини звелися до нуля! Хотілося б дізнатися значення цього сну і пов’язаний він як то з моїми неприємностями? Заздалегідь дякую!

Вітаю.я плавав у басейні дуже добре, я навіть ходив ногами по воді.поруч були інші люди.не пам’ятаю хто, скільки.просто люди.я демонстрував свою перевагу над ними, таким чином.я знав що вони так не можуть як я.

це було схоже на море. неподалік стояв будинок, як на острові. я полетіла з дому з впала в воду, але потім я виринула і почала плавати

Мені наснилося що я пливу зі своїм другом, про який думаю постійно. а ззаду нас пливе моя мама і я як ніби злітаю різко і з мене злітає бюстгальтер, а мама в цей час хихикає: D вот такой вот сон!

Я плавала в басейні дуже добре. Але це був великий басейн, глибокий, без перегородок. Від водойми відрізнявся бортиками і заходом як в басейні. Ще були якісь люди.

Вітаю!Наснилося, що я пливу в холодній воді, схоже на річку, покриту тонким льодом. Лід ламається під тілом. До берега допливла (чітко було видно голі ноги), на березі був чоловік

Доброго дня! Мені снилося, нанесення гірчиці на моє волосся .Внастоящее час мої Воло трохи нижче плечей світлого колір, а уві сні довгі і мій натуральний колір темне волосся.Потім, я плавала, але де не пам’ятаю, думаю басейн або ставок, колір води не пам’ятаю.Коли я плавала до мене підійшла моя однокурсниця і на ЕОМ сон перервався. Сблагодарностью Аурелія.

Кілька разів снитися вже, що я на морі і спокійно плаваю. Навколо люди, сонце, пісок. І через деякий час починається повінь. Великі хвилі.Але в кожному сні я вибираюся на берег і рятуюся.

У житті майже не вмію плавати.Уві сні плавала майже вертикально (ноги прямо) чітко тримаючись на поверхні води на витягнутих руках. Вода не дуже чиста, але це море і багато людей.Я була порада, що пливу.тримаючись берега.

Вітаю. Сниться, що я пливу як би по озеру в синій воді, в якій ростуть красиві водорості і їх очееень багато, тут же в воді ростуть якісь деревця. І уві сні я бачила себе сплячою (як ніби я спляча пропливла якась відстань).

Вітаю.Двва дні поспіль снилося, що я плаваю. При чому обидва рази води було мало не по коліно.У першому сні це було залите сонцем красиве місце з білим піском і яскраво-блакитною водою. А в другому я вийшла з яких = то кущів і натрапила на озеро, де плавали на човнику пара. На березі стояв їх невеликий будиночок. Я була не одна, і ця пара виявилися знайомими мого супутника. Вони нас стали кликати поплавати. Вода була дуууже тепла як у ванні, що мені здалося дивним. Але коли ми зайшли в воду я зрозуміла, що вона просто так добре прогрілася, т.до. її було небагато, знову ж таки, чи вище коліна.Потім пара стала кликати в гості до себе на вечірку мого супутника і він пішов, а я залишилася, тк не знала, що мені робити.Супутник мій не пам’ятаю якого був статі, на жаль)))) Обидва сну були дуже реалістичні, яскраві, приємні, теплі..

Мені снилося, що я плив на катері (сучасного типу) з однієї каютою, після чого мій катер стало підкидати хвилями, але хвилі були незвичайні, немов гейзер з води бив, вони були великі і високі, я думав що я впаду, але все ж я залишився на катері, відчуття уві сні що я когось втратив, але ніби як зі мною нікого не було.

у нас була велика компанія, людина, яку колись я любила з’явився в цьому сні, він рибалив, ми-інші просто купалися, я пам’ятаю багато і довго, потім кликала купатися своїх 2 племінників, але вони постійно відмовлялися

Плавала у відкритому океані, причому далеко від берега і на великій глибині. Не було страху потонути або нестачі повітря. Сон був яскравим барвистим

Доброго дня, Тетяно! Я плавала в океані в дуже чистій воді красивого блакитного кольору. Зі мною були ще якісь люди, а так само риби, дельфіни і акули. Але акули були не скрізь, а тільки в зоні рифів і водоростей, куди запливати не можна було. Я випадково запливла туди, зрозуміла, що накоїла, і постаралася швидко вибратися звідти &# 8212; акули мене не чіпали.

перебувала в фонтані з коханим чоловіком, вода була прозора, ми спочатку розмовляли, а потім цілувалися. сон кольоровий

Прийшов до річки (широка, спокійна) з друзями, вони почали купати, я хотів, але не наважувався (плавати вмію, але близько року-2 не плавав через волосся). Зважився пірнув, виплив, проплив на спині до того берега і назад 2 рази, постояв на березі, ще раз сплавав, річка була менше.. в третій раз вона пересохла і був малий струмок по руслу з дерева, в четвертий зникла зовсім, пролунало жіночий спів і тріск, ніби вдалині гребля і її скоро прорве. попередив всіх і побіг шукати укриття.

я шукала записки з класом (гра &# 171; 12 записок&# 187 ;, плавала у ставку і дуже добре бачила, хоча зір у мене жахливе. тому уві сні була цього дуже здивована

Я плавала в чистій воді з великими рибами і потім ловила їх. На дні були гарні рослини і пісок і ще я знайшла там обручку, а потім там і втратила&# 8230;.

Привіт, мені сниться другий сон поспіль, як я плаваю на річці Волзі, але місце не схоже на річку, там був невеликий водоспад, якого на річці Волзі немає.

мені наснилося нібито мені мама кинула в річку шампунь а вона від мене відпливала а я не вмію плавати і мама кричала що там глибока яма під водою і я все одно підпливла і забрала шампунь

Я їду в машині, за кермом сидить мама. У мене в руці айфон, і він починає дзвонити, я беру трубку і з нього випромінюється стовп світла вгору, немов з моїх грудей витягають душу, потім дідусь на задньому сидінні бере мене за груди і через деякий час я бачу своє тіло з боку.

Вітаю!Сьогодні мені снилося, що я плаваю в озері.Вода чиста і якогось нереального красивого синього відтінку.Я плавала і відчувала настільки сильно свій душевний стан-радості.Сон тривав недовго.Прокинулася з таким чудовим настроєм і в гармонії з собою.

мені наснилося, що я плаваю по морю з молодою людиною на чомусь схожому на катер, а після піднімаюся на берег і мене там загортають в плед

пливла в басейні і пам’ятаю подивилася що глибоко. А потім на море або річці була і як би просто лежала на воді і вона мене тримала (в житті не вмію) легонічко пливла як з плином

Вітаю.Мені приснився сон що я їхала в машині і попоала в БАСЕЙН!До цього я ходила в басейн зі своєю гуппі (я займаюся біатоном) І у мене так скажемо не зовсім виходило плавати..Але виходило маленько.Так ось і я опинилася в басейні і в ммашіне.І чому то я добре пам’ятаю слова&# 187; давай зараз твій шанс&# 187; і я відкрила двері в машині і допливла!Я допливла до борта! Хотілося б дізнатися до чого..

Вітаю!мені наснилося що я йду за великим міцному мосту як міст Патона. але не пам’ятаю був хто небуть зі мною чи ні. раптом міст розрушаеться, а я залишаюся стояти на його опорі. а в воді бачу що плавають мої однокласники зі школи при великому протязі. я спускаюся до них в воду і пливу. потім ми все пірнаємо і плаваємо під водою як на екскурсії в якомусь театрі. причому вода настільки прозора що начебто її немає але ми плаваємо.

мені наснилося що я вийшла зі своєї кімнати прям на пірс до моря де була вчора в реальності .я була з друзями потім ми пройшли через двері і опинилися в річці . вода була дуже чиста і прозора я бачила дно був жовтий пісок . було так легко і затишно як ніби я в своїй стихії опинилася

снилося, що я плаваю в басейні з якимись знайомими, плаваю так легко і невимушено (насправді я невпевнено плаваю, швидко втомлююся, глибини боюся), відчуваючи при цьому таку легкість і радість, і ще при чому різними стилями, і як НЕ попливу &# 8212; все легко і радісно, ​​і так впевнено і чітко тримаючись на поверхні води. пливу і радію, як легко і красиво у мене це виходить

насправді я не вмію плавати і мені приснилося, що я не можу плисти, а потім попливла і це добре виходило і багато навколо мене здивувалися і зраділи тому, що я пливу! водичка була чиста і відстані було не багато, швидше за все це був басейн.

поцілунок з людина, яка подобається, плавати в невеликій річці, зламалися наручний годинник, їхати на механічній коробці передач до голодному маленькому синові, зупинили поліцейські.

В реальному житті я не вмію плавати, але збираюся піти в басейн і навчитися цьому. Буває, що мені знятися сни про те що я плаваючи в басейні або на річці. У басейні чиста вода, а в річці мутна. Але у всіх випадках я добре плаваю і мені це приносить задоволення. Так само часто сниться сон, що я дуже добре воджу машину уві сні, але в реальному житті я не вмію це робити.

Мені наснилося, ніби я плавала з сестрою в якому то водоймі&# 8230; Швидше за все це було море. Сон був взагалі трохи як у відтінках сепії. А ми ловили хвилі, а коли лягли назад на спину побачили, що небо- це таке ж море з великим достатком риб які плавають і пірнають&# 8230; і небо було досить близько (відносно близько) до нас&# 8230; Потім після невеликого пробудження..я знову занурилася в сон-на цей раз наснилися незнайомі мені люди, які гналися і стукали один одного молотком..СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ДО ЧОГО ЦЕЙ СОН

ми з подругою йшли на день народження до неї але на шляху опинилася річка, я попливла далі, а вона начебто залишилося . Після того як я виплила я сходила в туалет (на вулиці).

уві сні я плавала в чистій воді можна сказати блакитна толі зелена вода і плавала я з хлопцем і ми з ним милувалися в воді

Не дуже точно пам’ятаю початок, але на кшталт&# 8230;. Я прибувала в таборі і нас відвели в басейн. Там купалися всі. Ще був дозволений вхід батькам цих дітей. Мій тато прийшов останній. Глибина біля басейну була не велика. Зрештою на прохання дітей поставили трамплін і все вишикувалися в чергу, і стрибали. В житті я не вмію плавати, а там як справжній професіонал. Мене це дуже здивувало!
Деякі дівчатка плавали голими&# 8230; Я була одягнена в невеликій топ і шорти. Стали вожаті проводити конкурс, поклали якусь іграшку в коло і хто першим з дітей її візметься і покаже, отримує приз.
Природно перша хто показав іграшку була Я! Потім діти ще тренувалися і плавали, а я пішла до тата. Він пильно на мене дивився. Я підійшла до нього і поцілувала в щоку.
Мені завжди подобалося хвалитися! І тут я знову почала це робити. Папа став дивитися як я стрибаю з трампліну і роблю перекиди в воді. Коли йому подобався мій трюк він тихо плескав у долоні. Потім смутно пам’ятаю що було&# 8230;
Забула сказати басейн блакитний, відповідно і вода здавалася блакитний. Стіни були в верху небесні, вони повільно перетекли в синій колір (до низу). У деяких місцях намальовані дельфіни. Вони такі красиві і яскраві.
Мої сни завжди різноманітні.
спасибі за увагу!

Наснилося, що я ввечері плаваю в морі вздовж високої стіни з ліфтами. Плаваю без перепочинку туди сюди. Пливу як професійний плавець. Чую, як люди обговорюють мене, як я плаваю. Кажуть, що пливу добре і мабуть готуюся до змагань, буду когось заміняти. Тут починається шторм. Всі люди пливуть до ліфтів, натискають на кнопку, сідають і їдуть. Я не встигаю. У мене починається паніка, але я тримаю себе в руках і намагаюся щось придумати. І тут я прокидаюся

Снилося що я плаваю в річці, в реальному житті я плавати не вмію.
Снилося що навколо мене мої знайомі, і коли я плавала то траплялися водорості.Сон снився в понеділок вранці.

я з батьками плавали на човні потім я впала з неї і поплили сама до берега.і мама вже стояла на березі, а я їй кричу що я плавати навчилася

Привіт, приснилося, що я просто попливла, хоча в реальному жізі плавати не вмію майже, а тут просто попливла, правда уздовж берега, різними способами, один з них був-невикористання ніг, а тільки робота руками, наче літаю над водою, і тільки перебираю руками, а ноги над водою &# 8230; купалася з донькою, їй 16 років..

це було на моїй дачі.Моєму татові стало жарко і він стрибнув в басейн.Я Попрас щоб тато мене підкинув, але я не вмів плаватьт.Після того як мене підкинули я презімлілся на свого 2-Юродний брата і навчився плавати&# 8230;

Наснилося, що я з подружками запливла досить далеко від берега, що б привернути чиюсь увагу. Поруч були ще 2 молодих людини, ми з ними поспілкувалися, вони попливли. Потім у нас був легкий напад паніки, потім ми попливли назад. Дівчата виявилися попереду мене, мені було складно їх наздогнати, але я перекинулася на спину і попливла значно швидше їх.

Мені практично сниться кожен день що я в сочи плаваю в морі, далеко запливаю і отримую величезне задоволення

наснилося плаваю в крижаній воді, зима, ополонку, батюшка охрестив воду, я хрестилася три рази і пірнула три рази, потім вийшла з води і відчула, що мені тепло і дуже легко

Вітаю! мені снилася як я пливу в синьому синьому морі, і вода сама тримає мене на плаву, я відчуваю що за спиною у мене моя сім’я тримається але я не тону ! на зустріч пливуть добродушні риби!

Мені снилося що я вчу плавати свого сина на море, було видно буйки, і він був на рятувальному колі, він часто йшов під воду, але потім почав поступово вчиться.

Мені наснилося, ніби ми з хлопчиками стояли біля басейну або біля озера, не пам’ятаю. І хотіли переплисти його, але я сказала, що не вмію плавати. Стрибнула в воду і зі швидкістю світла перепливла басейн. Коли вони припливли, вони здивувалися.

Яке то пригода, то чи розслідування. Шукали кого то. А потім я стрибнула у воду. Я зробила глибокий вдих в воді і зрозуміла що можу дихати. А потім я шукала кого то і плавала як русалка, дуже і дуже швидко.

Привіт, приснилося сьогодні, що в річці купаються багато моїх знайомих, я захотів з ними, зняв годинник, стрибнув з каменя в воду, відштовхнувся від каменю і на спині поплив до середини річки, але намагався далеко не запливати, але дивився щоб бути найдалі. годинник кинув комусь, він зловив на березі. і тут протягом стало зносити вниз, досить швидке і сильне, а поверхня гладка, і біля берега течії совсtм не було. Я не боявся, але знав що знесе далеко, і почав гребти спочатку проти течії, але це була дурна затія, протягом явнонесло вниз, тоді став гребти до берега, берег наближався, але не так швидко як хотілося б. Знав чо вийду на берег, але повертатися далеко. В голові була фраза:&# 187; плисти в зворотному напрямку по річці Літа&# 187;. Прокинувся легко, рівно в 6.30 без будильника.

мені снилося що я плавав у річку, плавав впевнено і навіть мене знімали на камеру і плив поруч зі мною хто знімав але я його не знав.обернувся і побачив берег, але берег був досить далеко і в тумані

Я плавав зі своєю знайомою. бачив маленьку &# 8212; красиву тваринку, якої не існує. Потім вона зупинилася на березі, але мені не сподобалося дно. Я поплив назад. Там я не розумів куди правильно плисти, що б повернутися. Стрибнув з високою висоти і виявився на величезній глибині і різко поплив вгору. Я виринув і поплив до знайомої. Ми попливли разом назад.

сниться, що навколо вода, можна пройти по суші, але я завжди стрибаю у воду і плаваю, хоча насправді плавати не вмію

Доброго дня, Тетяно. Мене звати Алена. мені приснився цікавий сон. Ми з якоюсь групою людей пливли то чи в море, чи то в океані. колір моря був темно темно синій, але дуже приємний колір. була ніч. І начебто я була гола і інші теж. потім ми до пливли до якогось певного місця і нам всім разом треба було зробити воронки щоб потрапити в саму глиб моря нема чого. Нам потрібно було зібратися в колі і зробити всім разом одну велику воронку, але я і ще кілька були окремо. Потім якийсь мужик хотів щось перевірити і пірнув, але там була акула і вона його просто цілком проковтнула, але ми чомусь не злякалися, ми знали що він вибереться. і все, я прокинулася. дуже буду вам вдячна якщо ви мені розтлумачите сон. просто дуже цікаво.

Мені наснилося що я в воді вода кольором як океан піді мною як надувна рятувальна подушка але вона стала здуватися і йти під воду я спочатку злякалася але потім пересиливши. Страх я попливла берега пере домною не було була якась стіна з канатами але ця стіна була не на весь периметр вона стояла посередині так як тільки завдяки їй можна було вибратися і я через силу за цими канатів піднялася на верх

Наснилося, що я плаваю в дуже чистій воді, видно дно і навіть немає риб і медуз&# 8230; я перепливала з легкістю на інший берег річки, і назад. Плавала під водою і випливала.

Наснилося, що проводжу час з коханцем і раптом чую що по квартирі ходять родичі (в реальності немає цих родичів) що заносять начебто розвантажують контейнер, дуже жваво базікають. Я відправляю коханця в іншу кімнату щоб він там мене перечекав і я якомога швидше його випровадила. Заходжу в цю кімнату і бачу що хтось ніби спить під ковдрою я говорю що не знала б і не помітила, але це виявляється моя дочка, а коханець гримить дверцятами шафи, показуючи тим самим що він сховався в шафі, я швидше його випровадила за межі квартири. далі я опиняюся в якійсь воді з підводною течією, відчуваю водорості і плаваю я в цій воді з дружиною цього коханця. вода каламутна, ми далеко не відпливаємо: відпливаючи від краю берега і назад

Я заходжу в воду і знімаю з себе сукню, залишаюся тільки в плавках і дуже соромлюся цього, потім входжу в світло-каламутні хвилі, відштовхуюсь ногою від дна і хвилі підхоплюють мене, довго несуть в море я навіть лякаюся. потім зустрічна хвиля підхоплює і повертає мене до берега&# 8230; Хвилі швидкі, але м’які і з головою не накривають.

впала в річку в одязі, вода звичайна і багато багато риби але мені не дуже противно т.до я в одязі, навіть в чоботях теплих

Вітаю. Мені приснився сон, ніби в моїй кімнаті замість підлоги вода і я там плаваю. А потім з’явився кит (або косатка) і вдарив по воді хвостом, внаслідок чого мене потягнуло на глибину. Я думала, що я не зможу виринути на поверхню, але з легкістю це зробила. А ще, до того, як кит вдарив хвостом по воді, хтось стояв і кричав &# 171; стрибай. Стрибай вище, інакше він тебе затягне&# 187;. Поясніть мені будь ласка цей сон.

Наснилася моя власна весілля (я вже майже десять років заміжня, двоє дітей). Людина, за якого я виходжу, не знайомий мені в реальному житті, але уві сні він мені дуже подобається, відчуваю, що люблю його і дуже щаслива. Він високий, стрункий, гарний, волосся чорне. Дуже багато родичів на весіллі, при чому його все – своїх не бачу нікого. Всі радіють і обіймають мене, як ніби все мене дуже люблять і раді цьому весіллі. Навіть собака його бігає навколо і радіє. Ми з усіма гостями сідаємо в величезну красиву човен і відправили повільно пливемо по річці біля самого берега. Я ще дивуюся, як вона може плисти так близько, майже по берегу і не застрягти в піску. Що цікаво – на вулиці зима – лежить сніг, і вода в річці чиста, прозора, але іноді пливуть назустріч шматки льоду. І вже ніч, і десь далеко попереду, прямо на воді щось горить, і повз нас ще час від часу пропливають пожежні в формі звідти, але це здається нормальним і турбує ледь-ледь. Ми всі виходимо з човна дуже за довго до того пожежі, заходимо в великий котедж, там накриті столи. І до кінця сну триває веселощі. У нареченого багато братів, всі хочуть зі мною потанцювати. Мені весело. Перед тим, як прокинутися, я танцюю і цілуюся з нареченим на вулиці на снігу.

Пишу цей сон сюди, так як мені абсолютно незрозуміло плавання на човні. Якщо це не та тема, то прошу вибачення.
Наснилася моя власна весілля (я вже майже десять років заміжня, двоє дітей). Людина, за якого я виходжу, не знайомий мені в реальному житті, але уві сні він мені дуже подобається, відчуваю, що люблю його і дуже щаслива. Він високий, стрункий, гарний, волосся чорне. Дуже багато родичів на весіллі, при чому його все – своїх не бачу нікого. Всі радіють і обіймають мене, як ніби все мене дуже люблять і раді цьому весіллі. Навіть собака його бігає навколо і радіє. Ми з усіма гостями сідаємо в величезну красиву човен і відправили повільно пливемо по річці біля самого берега. Я ще дивуюся, як вона може плисти так близько, майже по берегу і не застрягти в піску. Що цікаво – на вулиці зима – лежить сніг, і вода в річці чиста, прозора, але іноді пливуть назустріч шматки льоду. І вже ніч, і десь далеко попереду, прямо на воді щось горить, і повз нас ще час від часу пропливають пожежні в формі звідти, але це здається нормальним і турбує ледь-ледь. Ми всі виходимо з човна дуже за довго до того пожежі, заходимо в великий котедж, там накриті столи. І до кінця сну триває веселощі. У нареченого багато братів, всі хочуть зі мною потанцювати. Мені весело. Перед тим, як прокинутися, я танцюю і цілуюся з нареченим на вулиці на снігу.

Я вчила плавати в басейні свою дитину, хлопчика, хоча у мене поки немає дітей, а потім я сама займалася в воді гімнастикою і так легко і красиво, як ніби я цього вчилася, насправді погано плаваю, вода була чиста, прозора, синього кольору

Сама я не вмію плавати. Але сьогодні мені снилися мій колишній одногрупник і колишня однокласниця і ще якісь &# 8212; то люди. Начебто було море, але я точно не пам’ятаю. Вода була не дуже чиста, але і не зовсім каламутна. я бачила, що дівчина пливла по жаб’ячі. Коли мене вчили плавати, то показували саме так, тому що так легше, може тому вона і пливла так уві сні. Я вирішила теж поплавати. Мій одногрупник і однокласниця почали говорити між собою про те, що я не вмію плавати. я все намагалася правильно рухати ногами, але у мене це погано виходило, я погано пливла, але як &# 8212; то пливла. Коли я вийшла з води, виявилося, що я плавала там, де було зовсім дрібно, наді мною навіть посміювалися. Сон був кольоровим, мені завжди сняться кольорові сни. Але кольору були приглушеними. Людей я бачила досить чітко, але особи я пам’ятаю розмито, але я була впевнена що це за люди. ми були всі разом.

Часто сниться, що перебуваю в воді..далеко від берега&# 8230; або несе кудись течією. сниться повінь&# 8230; тікаю про води

зняв штани і взуття, в футболці зайшов у воду і поплив, потім побачив дівчину стоїть на іншому березі, я розвернувся і поплив назад, але вже подомной виявився пінопласт, доплив до того місця де я входив в воду, там висіло багато чужих речей, я шукав свої штани і черевики так і не знайшов, і я прокинувся.

Мені наснилося, що я пливу з кимось поруч, не можу згадати дівчина або хлопець. Пливемо по лінії берега. Як тільки я усвідомлюю, що пливу, я дивлюся на колір води. Вона була кольору глини, т.до. поруч вили глиняні яри. Після цього я відразу встаю і виходжу води повністю суха в одязі.
Що це може означати?
Заздалегідь вдячна за відповідь.

доброго вам дня ! плавав під водою, прозорості як повітря, дно було так сказати повному морських мешканців, від того не міг встати ногами на нього, отримував невимовне задоволення від сну.

Мені снилося приміщення яке затопило прозорою водою. На мене потрапила вода і я стала перетворюватися в русалку. З’явилися зябра і хвіст. Я плавала під водою і дихала вільно і легко. Сам сон був трохи в холодних відтінках.

Мені снилося, що я плила по річці на матраці але річка була спокійною, холодною, мене прям гойдало і я боялася впасти в річку, зі мною на іншому матраці плила моя лутшая подругаі поруч був іще один чоловік, я точна не пам’ятаю хто ето, але мені кажеться что ето був мій чоловік

Вітаю! Мені ось уже вкотре сниться що я пливу на спині. Однак я пливу не просто, а дуже незвично швидко від чого навіть є якийсь захват чи що, або задоволення. Іноді пливу один, а іноді зі мною починають плисти і я стрімко вириваюся в перед. Цей заплив на спині сниться мені досить довго. Що це може бути?

Привіт, мені приснилося що я плаваю в океані (хоча в житті не вмію плавати зовсім), в прозорій, блакитній воді з незнайомими дівчатами мого віку, а пізніше припливли кудись почали плавати під дахом, потім підпливли хлопці і запропонували грати у водний волейбол , потім грали в воді.

Мені наснилося, що я пливу по великій і глибокій річці.Спочатку за течією, потім проти і так кілька разів.
вода була чистою і блакитний як в басейні.
Вдалині я бачила свого 17-річного сина, він теж какбуд-то б купався, але весь час піднімалося вгору над водою в горизонтальному положенні і опускався назад і чомусь був повністю роздягненим.
Він мене не помічав, а я весь час плавала туди-назад, боячись до нього підпливти по ближче .
саме плавання мені було приємно.
Але в кінці купання я трохи хапнула води ротом і носом, було не дуже приємно.

Снилося, що я, син, коханий чоловік знаходимося в море. Зайшли далеко і глибина всюди була різна, були місця де по щиколотку. Було дуже жарко, світило сонце, вода в морі було оч тепла, але каламутна. Були ще якісь люди в море, яких незнаю. Перебуваючи у воді я думала, що на вулиці дуже жарко і люди рятуються у воді, і відповідно води брудна, т.до. напевно люди туди ходять в туалет, на цьому моменті я простулась.

Я плавала в морі з друзями.Мене начачалі відносити хвилі, дуже великі.І віднесли мене на кам’яний берег з дітьми.

Я стояла в черзі за хлібом, якісь страшні люди захотіли мене їм отруїти і я це бачила, потім я від них втекла і перепливла велику річку (хоча в житті я не вмію плавати), і при пливла до чогось світлого і прекрасного

Багато кругом води!
Мама моя пливе попереду я за нею, хоч плавати я і не вмію взагалі.!
Мама любитель плавання.
до ранку сниться сварка між мною мамою і рідною сестрою!Озлобленість якась. Що за сон?
Пливемо за течією,
Потім начебто басейн і знову плаває мама і я.
сон проти неділі.

ми в якомусь незрозумілому залізному глибокому басейні. накочується хвиля. захльостує з головою моїх близьких і ворогів. проходить. так кілька разів. але мені не страшно.

Пливу з дружиною по водосховищу (в купальниках), вода каламутна, жовтувата, спокійна, з невеликою брижами. Відчуваю мене хтось хапає за ноги. прокинувся.

Я плавала з колишньою колегою (не працюємо разом вже рік) у воді, але це була не річка і не море, просто багато води серед міста. Але будівлі не житлові, а скоріше, промислові. В реальному житті не плаваю, не вмію.

бачу уві сні що я плаваю хоча знаю що не вмію але хто поруч я не бачу хто веселим голосом говорить ти ж пливеш і я відчуваю що насправді пливу і стала активніше працювати руками тут я прокинулася

Доброго дня.Вночі плавав біля крутих скель з незнайомкою вода прозора.повний штиль і тиша. ми розмовляли не пам’ятаю про що але не про мене.Він виходив із води один.Під ногами форель розбіглася в воді.Страху не було але все дуже натурально.Раніше вода снилася і море але дуже рідко.

Допоможіть, розшифрувати сон. Бачила себе як попливла в темряві, не те річка не те ставок, пливу і боюся, що не допливу, і повертаюся і пливу назад, і як наяву відчувала що пливу усередині. І ось вже на березі, потім обійшовши йду і дивлюся на цю воду, і міркую, що могла б переплисти і бачу там в воді стовпи, і я міркую, що якби було важко плисти могла б за стовп потриматися, що не потонула б.
І бачу людей в дали. А було начебто темно і вода відповідно ні прозора, так як темно.

Мені наснилося що я плаваю в дуже теплій воді в море. Море було приємного синього кольору. Я бачила під водою корали. І навколо мене плавали риби різнокольорові, в основному руді. Мені з початок здалося, що кілька риб дохлі, лежать на боці на воді, але потім побачила, що це як плоска камбала або скат, тільки рудий на верху були очі і вони живі. Вода була разюче тепла. Я плавала і іноді руками ловила рибу і віддавала чоловікові, який стояв на березі.

Мені наснилося, що я зі своїм директором (жінкою) плавала вільно по середині вулиці в асфальті. Дуже легко і вільно.

Наснилося, що я плаваю в кристально чистій воді. Вода ця начебто в басейні налита. У воді крижинки розташовані в формі материків. Т.е. карта світу. А я плаваю навколо і розглядаю. Під водою бачила риб просто плаваючих. А потім на поверхні води виявилася морська черепаха. Але вона виглядала як риба-морська черепаха. Довга як риба, але панцир і все сталеве від черепахи.

я сьогодні дуже швидко пливла по морю на надувному білому ящера, відчуття були фантастичні, причому пливла дуже швидко

Я плавала в якийсь річці з подругою, у воді було багато рослин (трава та ін.), Був сонячний теплий день, купання приносило задоволення, навколо теж були люди, але незнайомі.

Вітаю..мені наснилося що я плаваю в морі&# 8230; вчуся ще начебто плавати.і біля берега де дрібно там виходить&# 8230; а пробую плисти де глибше..і там вже не можу плисти..тону.. взагалі таке відчуття що я перший раз на морі&# 8230; пробую воду..вона солона&# 8230; потім поруч зі мною виявляються мої знайомі&# 8230; молода пара..які ось наяву тільки недавно одружилися.. і потім ми з ними разом вже плаваємо&# 8230; сон мені цей приснився сьогодні з четверга на п’ятницю.

Я бачила заміську трасу, уздовж неї текла річка, я пливла по ній і так мені було легко і приємно по ній плисти, я відчувала задоволення, вода була темно-синього кольору, вона обвалу кивала мене як кисіль, я могла зупинитися вийти з неї або знову плисти по ній. Закінчилося все усвідомленим сном. Я побачила рудоволосу жінку в її квартирі, я взяла її ключі від її квартири, а потім взяла її руки в свої і попросила показати мені мою майбутню квартиру. На жаль дива не сталося і я прокинулася .

Були з донькою на пляжі, стала підтоплювати вода, перейшли на сухе місце. Потім я з легкістю плавала в великому водоймі, кордонів закінчення водної поверхні видно не було. Але водойму більше схожий на велике озеро. Вода не чиста і не брудна, звичайна, як в озерах середньої смуги, тиха.Потім вийшла на берег і йшла по стежці мило забору і будинків.

ми були з дитиною як ніби в санаторії я плавала в басейні, а дитина немає. Потім я дитини одягла він пішов вперед я коли його наздогнала він опинився в фонтані з водою зайшов з головою, а потім поплив. ПОТІМ МИ З СЕСТРОЮ ВИЯВИЛИСЯ за будинком, вона пішла з моєю дитиною в магазин. Коли вона повернулася ми зустріли п’яних знайомих. Потім виявилося що дитину поруч немає ми його пішли шукати. Шукали довго я дуже переживала всіх питали де він, а потім сестра мене крикнула і сказала що він в машині я побігла і знайшла його.

Я йшла по воді. Вода була чиста, синя і густа як кисіль. Коли йшла по воді я втратила ляпас, обернулася і побачила, як він лежить у воді.

Вітаю.мені наснилося чтоя плаваю в басеіне мене обгорнули змії, а на шиї у мене сидить немовля, до чого це?заздалегідь дякую

Мені наснилося то що я ніумела плавати, і від страху що я побачила солдатів я пригнула в річку і плавала, було дуже добре вода була тепла, день був чудовий ось такий мій сон

прийшла з дочкою на ставок, роздяглися, з дочкою дуже гарний купальник, а людей в ставці дуже дуже багато, ми почали плавати, люди штовхаються, я під водою на людей наступаю.

до мене має приїхати чоловік з яким не жила 30 років бачу сон з четверга на п’ятницю що ми з ним в полоні на острові вирішили бігти через річку стрибнули у воду його схопили а я попливла мені допомогли виплисти дочки і внучка і я прокинулася що означає сон і як мені поводитися при його приїзд

Мені сняться захльостує мене величезні хвилі при цьому мені здається що я захлибнуся, але немає спокійно плаваю під водою і бачу там різнокольорових риб

Бачила батьківський будинок сільський, вийшла на город, земля чорна, зорана. Навколо люди, тата бачу. Замість яблуні (вона зараз спиляно) обгороджена як би пісочниця і її наливають водою зі шланга. Вода тече, її стає все більше, вона заповнює &# 171; пісочницю&# 187; і далі, через край-всюди. Вона зеленуватого кольору (як буває в річці, ставку) і прохолодна, я і всі люди в ній вже плавають, і я прокидаюся з думкою: &# 171; Як вибиратися-то звідси?&# 187;

Здравстуйте, Тетяна! мене теж звуть Тетяна! мені буде 31 год 8 грудня
мені приснився сон в якому ми з друзями на річці сиділи. не знаю чи було це просто пліт або на березі. але пам’ятаю були друзі. і раптом мені захотілося поплавати (хоча в житті я не вмію плавати). я лягла на спину і спокійна тиха вода понесла мене за течією. за мною спостерігали всі, хто сидить люди за столом. потім я зупинилася встала і пішла проти течії до столу. пам’ятаю була пісня за столом про лебедя або лебедів. і у мене були постійні думки про мого улюбленого людині (у нас дуже важкі стосунки, живемо окремо, є маленький синок 3 роки і він ніяк не може покінчити з відносинами з колишньою дружиною &# 8212; відносин там вже давно немає, але живуть разом вони як квартиранти, він нас дуже любить). Обстановка уві сні була дуже тепла, спокійна. ще що мені заповнилося &# 8212; був паркан великий з сріблястого профлиста. і куди мене відносило протягом, там була якась величезна техніка і велися роботи, але я до тудого не доплив. прошу розшифрувати мій сон

наснилося що пливу по море наздоганяю корабель на болше хвилях і наконецто наздогнала

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ