Сонник Пісня 😴 наснилася, до чого сниться Пісня уві сні бачити

Якщо пісня весела – будете веселитися в хорошій компанії, а якщо сумна – вам не потрібно так сильно веселитися.

Що робили з піснею уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Пісня, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пісня уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося ось так: Як би я на моєму останньому дзвонику в школі і я з двома дівчатками співаємо пісню &# 171; прощай школа&# 187;. Я трохи сумна і пісню не виходить виконати так, як я хочу.

як фон до подій уві сні красива пісня про любов

мені наснилося що в мій будинок привів батько двох дітей і вони азербайджанці і ці діти попросили мене включити музику і там заграла азербайджанська музика-я була в шоці і здивована&# 8230; так як я сама вірменка..-але кохана людина мусульманин і батьки проти наших відносин&# 8230;.

Ніби ми живемо в старому нашому домі, з нами оселився молодий військовий, трохи старший за мене. ми з мамою весело співали військову пісню:&# 187;&# 8230; а нині нам потрібна одна перемога. &# 187; потім військовий в зеленій шинелі перетворюється в дитини і допомагає мені забратися на горище по драбині &# 8212; нібито від планової перевірки інквізиції. але гнітючого враження не було, навіть якось легко було, весело.
а, їли шашлик, куплений в магазині.

Снилося, що співає дитина (дівчинка), спочатку мене це дратувало, але потім стало подобається і я сама почала їй підспівувати

мені наснилося що моя мама сидить на дивані і підспівує мою улюблену пісню яка грає дуже голосно по тв

Я йшла по місту з незнайомим хлопцем. Уві сні ж я його любила і першим він заспівав пісню з освідченням у коханні, а так як зі сну я знала цю пісню заспівала жіноче соло. Заслухалася нас пара молодих людей і пішла за нами, а мій молодий чоловік підняв на руки і ми продовжуючи співати, полетіли.

Знаєте, я не завжди запам’ятовую сни&# 8230; але пам’ятаю що була моя улюблена пісня Групи Градуси- Ти так красива. Але сон був яскравим&# 8230;

я точно не пам’ятаю свій сон, але пам’ятаю що я боролася проти якоїсь відьми з її слугою на байці, при бійці почала грати пісня, реп, пісня про безсмертну відьму або щось на зразок того&# 8230;

просто порожнеча. Але не чорна, а як буд то все розмите. сіре. І пісня
KReeD &# 8212; Просто будь зі мною.
Але на мить мені здалося що там хтось танцює. Який то бал. Але тут же все стало знову розмитим і я прокинулася.

Наснилося велике приміщення (схоже на цирк з білими колонами) і прем’єра новий пісні у виконанні відомих виконавців (дівчина і хлопець), але коли скінчилася пісня виконавці чомусь стали іншими і замість дівчини виявилася я з виконавцем. Глядачів було мало, спочатку все апплодіровать, але потім настали судити. Чула і музику і слова.

Дії відбувалися в ресторані. Я сиділа за столиком. Співав пісню в мікрофон якийсь чоловік і я помітила що він став наближатися до мене .

Приснився сон що я зі своїм колишнім хлопцем сиджу в одній кімнаті. він мені намагається довести щось і повернути мене. Я Гручо, потім розумію що не вірю йому і починаю читати реп якогось власного твору. Причому музика йде незрозуміло звідки. Чим закінчується все не пам’ятаю але пам’ятаю що слова в тексті були настільки шикарні що було бажання встати і записати все на папірець.

Наснилося, що я співала пісню I Dreamed A Dream з мюзиклу &# 171; Знедолені&# 187; на концерті в коледжі, де я вчуся. У пісні були трохи змінені слова, так, що вона адресовивалісь хлопцю.

Вітаю! Сон починається з того, що я сідаю в автобус їжу з гори, потім він різко зникає. Потім я йду по вулиці, в заде мій молодий чоловік йде, ми тримаємося за руку. Тобто начебто ми йдемо по вузькій дорозі і виходить так, що я йду попереду нього і він співає мою улюблену пісню англійською мовою .Вона співав її красиво, я насолоджувалася нею і йдучи я дивилася в низ і відчувала дотик рук, потім сон закінчився.

У мене недавно помер чоловік, уві сні приснилося, що він сидить і слухає ліричні пісні про дружину, а я перебуваю внизу з якимись людьми

Ну я сидів в якійсь кімнаті схожу на вітальню, там стояла апаратура і грала пісня знайома (жанр зарубіжний реп)

Наснилося що сиджу на березі моря в кафе зі своєю сестрою і друзями, ми розмовляємо і нам весело раптом за сусіднім столиком дівчина починає співати пісню мого хлопця з яким в минулому році був курортний роман, я піднімаю очі (це кафе знаходиться як би в низині) багато людей товпиться на горі недалеко від нас так що можна расмотреть іхні особи і в натовпі в першому ряду стоїть цей хлопець і з образою йде сон обривається. Потім вже ввечері я йду гуляти по місту але не знаходжу його.сон обривається. Я плаваю по морю і раптом підпливаючи до берега я починаю діставати до піску ходжу по ньому повз мене проходить людина говорить що якщо піти трохи лівіше то там прірва і вода там дуже темна і просить бути обережними я снемного пройшлася в ту сторону щоб подивитися але потім передумала і вийшла з води.

Мені приснився уві сні хлопець, ми з ним нібито цілувалися. Але він мій колишній і в житті він мене кинув. Після місяця напевно він мені снився раз 6, що це значуща?

Мені наснилося що всі мої друзі (знайомі)
Сиділи в телефоні, і раптом включилася моя улюблена пісня,
І всі почали її співати, а мій колишній хлопець був від неї дуже не задоволений, але теж співав з нами..

мені цікаво що означає якщо я співала уві сні, не тому що потрібно було співати, а тому що мені так захотілося, я співала дуже тихо на якому заході, і спочатку 1 людина мене засушити і далі далі далі&# 8230; а потім весь зал припинив шуміти і все слухаючи мою пісню і я прокинулася, питання, що означає такий сон, якщо я ніколи не співала перед публікою в життя ?

я стояла зі своїм хлопцем на автобусній зупинці і там ми познайомилися з жінкою і її маленькою донькою (років 10ти). чомусь всі чоловіки ходили за зупинку по нужді, а мій хлопець вийшов звідти в нижній білизні. ще ми бурхливо обговорювали цуценя, який чекає нас вдома і я дуже хотіла потрапити додому з &# 8212; за нього (цуценя). потім у жінки, з якою мв познайомилися задзвонив телефон і там була дуже знайома мені мелодія з пісні Агати Крісті &# 8212; Вічна любов, я починаю підспівувати і на цьому сон закінчується. дуже хочеться продовження сну.

Мені наснилося, що я шукаю хліб в магазині, щоб купити, потім я чую пісню, яку співають для військових.

Приснився сон, що я опинився в своєму художньому технікумі, який закінчив рік тому. Але там були люди з мого життя, які не пов’язані з ним в прінціпе- однокласники, знайомі, навіть капітан-командир роти нашої, він слухав пісню рамштайн в одному з кабінетів. Уві сні я стрельнув у одну дві сиги, одну дав ротного (ту, яку зламав) Що все це таке&# 8230; спасибі.

Мені наснилося, що мені присвятив пісню одна людина. Я його знаю. Пісня була з визнанням в почуттях.

Снилося, як я бачу назву крупним планом в аудіозаписах вконтакте і виконавець був Міша Маваші, якого я в загальному щось не слухаю, але знаю і раніше чула його треки

здраствуйте! наснилося, що я стою і розмовляю зі знайомим хлопцем і в навушниках у мене грає пісня на тему &# 8212; лірика (сучасна).підкажіть до чого це?! спасибі!

Уві сні мене запросили знятися у фільмі, не пам’ятаю в якому&# 8230; Коли ми поїхали за костюмами, моєму напарнику зустрілася дівчина. Потім він на щось образився. Я не зрозумів на що.. а я з його дівчиною сидів на лавочці. Коли він прийшов хотів бити мене, ти його заспокоїв. І почав співати пісню Рем Дигга &# 8212; На південь. Коли я її заспівав, я прокинувся.

Уві сні я дізналася, що мені молодий чоловік раніше присвятив пісню, а я і не підозрювала про це.

татові подзвонив телефон а грала одна з моїх улюблених пісень

Вітаю! Наснилося сьогодні вдень (п’ятниця), що я сиджу в обіймах коханої людини. Ми сидимо в електричці, де багато народу. Вона каже мені, що любить мене і тримає в обіймах. У цей самий момент у кого-то на дзвінку заграла моя улюблена пісня. Відчуття все заповнює радості і гармонії. Багато сонячного світла, взагалі в принципі дуже приємні відчуття.

уві сні хлопець якого я люблю співав мені серенади під вікном. все це відбувалося вночі

Я співала пісню, пишучи її на ходу. Я співала її комусь іншому поза ним присутності. Ця пісня була досить приємною.

Привіт, мені снилося що я написав пісню і вона стала дуже популярна, але я не пам’ятаю співав я її, пам’ятаю приспів, але чучуть, ну якщо пам’ятаю приспів то напевно співав її.

Я чомусь в садку своєму старому в маленькій кімнаті . я сиджу на ліжку в цій кімнаті зі старим знайомим і ми разом складаємо пісню слова точніше до неї .він придумав дві перші сходинки я почав пропонувати свої і вони реально були дуже хорошими прям навіть уві сні я розумів що вони реально хороші а він каже що то не те і ми знову думаємо . але в цьому сні він не був головним я не давав йому їм бути . але чому то послухав його і став думати далі

Приснився знайомі, скаторим я давно вже не бачився, уві сні я був радий зустрічі, встати ми з ним в транспорті їхали по дарога Катор знаю, їхали спілкувалися він привітав мене з майбутнім весіллям у мене (я одружений, і щасливий у цьому) під час поїздки зайграла в транспорті пісня про любов, каторга мені сподобалася, я її уві сні співав, як ніби її знаю (колись працював діджеєм, багато років, чув пісню в перший раз) уві сні підспівуючи пісні
Ю здивувався що знайомий знає про весілля і сон припинився.під час сну і після іспитиватьл позитив

Доброго дня! сьогодні вперше я чула музичний інструмент вірменський-дудук там начебто йшла похоронна процесія музика була спокійна і гучна я повернулася і побачила тільки так сказати хвіст похоронної процесії&# 8230; вони заходила в ворота але знала що це малинові ворота кладовищ.. самих могил я не бачила&# 8230; до чого це?

Я співала пісню- крига скресла коли ти до мене доторкнувся. Стояли чоловіки і я співала пісню. Облич не запам’ятала.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ