Сонник піщана Буря 😴 наснилася, до чого сниться піщана Буря уві сні бачити

Потрапити уві сні в піщану бурю – несприятливий знак, якщо ви задумали напередодні якесь підприємство. Необхідно бути максимально обережним і підготуватися до несподіваних новин і подій.

Також сновидіння можна тлумачити як попередження, що не варто затівати нових підприємств найближчим часом.

Якого кольору піщана буря була уві сні?

Червона піщана буря уві сні ▼

Побачити червону піщану бурю – недобрий сон, який застерігає вас від необдуманих вчинків. На кону ризикує опинитися ваша репутація, і непередбачені зміни в поведінці оточуючих можуть спровокувати вас на ризикований крок.

Ви уві сні потрапили в піщану бурю?

Наснилася піщана буря, але вас не зачепило ▼

Якщо вам сниться піщана буря, ваші супутники потрапили в епіцентр, але вас не зачепило – це відмінний знак, у вас є всі шанси уникнути неприємностей, коли інші будуть розплачуватися за свої гріхи.

Уві сні жінка потрапила в піщану бурю ▼

Якщо жінці наснилося, що вона потрапила в піщану бурю, – це нагадування, що за свої вчинки їй доведеться відповідати. Є ймовірність, що справа може дійти і до суду, або сновидицей спіткає низка дрібних неприємних подій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася піщана Буря, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться піщана Буря уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я перебувала в будинку у батьків і через закрите віконницями вікно бачила піщану бурю на вулиці.на вулиці нічого неможливо було побачити і раптом все зникає і у вікні з’являється яскраве світло сонця і чисте блакитне небо.

світла кімната.двоє дверей.відкриті.я мою шваброю підлоги.бачу в двері на вулиці чоловік до якого я не байдужа.з яким знову роман почався.він з дівчиною у них сварка.в цей момент буря пісок пил.я підходжу до інших дверей там теж саме.але все світло і немає темряви.двері відкриті.я свідок їх сварки.і ця буря&# 8230;..

Я перебувала в старому, вже проданому прабабушкін будинку. будинок затремтів, випали 2 цегли, я встала в дверний проріз. за вікном вирувала піщана буря. Я згадала, що на вулиці бігає наша собака і сушиться білизна. Коли я відчинила двері, на вулиці було тихо і сонячно.

я йшов по майданчику, на протязі всього шляху була піщана буря, через яку нічого не було видно і з кожним кроком вона стаю сильнішим.потім дійшов до кінця майданчика і ніби як інший сон точно не пам’ятаю, але сон був з четверга на п’ятницю і снилися кошмари

Ми в будинку з великими вікнами, раптом починається піщана буря, нічого не видно за вікном, тільки літаючий пісок все кватирки закриваємо.

Я їхала на машині і раптом піднялася піщана буря, я закриваю очі, щоб пісок не потрапив, навколо величезні гори піску, крізь бурю бачу стіни церкви або монастиря, всі стіни в піску, потім я все таки проїхала, опиняюся в селі, в якому народилася близько нашої церкви, бурі і піску немає, я не розумію як потрапила сюди, дуже порада.

я поїхала кудись на побачення з незнайомим хлопцем, було дуже тепло і приємно. виявилося, що це якась арабська країна в Африці. потім здалеку бачу, що йде піщана буря від пустелі. мені на шкіру потрапляють піщинки і це дуже приємно.потім мене той хлопець запросив до хати, щоб ховатися від бурі. там через скло я сотрел як буря йде. далі він відвіз мене додому і потім я дізналася, що у нього інша дівчина є.

Мені наснилося що я рибалив з якими то чоловіками на річці, береги якої були піщаними. Раптово подув сильний вітер, такий що зносило навіть лежачи. Разом з вітром летів і пісок, і крізь майже темряву я бачив фари машини (на якій ми як би приїхали) потім я почав задихатися від піску і прокинувся

Я перебувала на підході до будинку, і раптово почалася піщана буря.Я фізично відчувала, як пісок набився мені в рот і очі.І я по сходах бігла додому, щоб швидше закрити вікна і двері.

мені наснилося, що ми відпочиваємо в якомусь місті. був вечорі і ми вийшли в магазин який знаходиться від нас приблизно в 20 метрах. коли ми підходили до магазину на обрії з’явилася піщана буря, яка дуже швидко. ми забігли в магазин, взяли все необхідне (я чітко пам’ятаю, що взяла банку згущеного молока) і ми встигли добігти назад. закрилися в кімнаті і тут почала прибувати вода, а в ній акули. вони почали прориватися в кімнату. але потім все стихло і все&# 8230; я прокинулася

Я стояв і дивився на піщаний смерч мого зросту. і це було круто мені було добре &# 8230; А за день до цього мені снилося як я пробираюся дамою до свого друга крізь снігопад&# 8230;

Мені наснилося як я зі своєю дівчиною і другом виявився в піщано бурі було оочень погано видно потім ми різко побігли і я втратив свою дівчину в піщано бурі я кричав шукав але не нашол її .Я пішов далі видимість була оочень погана потім зник один я заблукав і сіл сидів на піску в піщано бурю!

Я була з мамою в якому будинку і раптово в дали ми побачили що насувається піщана буря, як хвиля на морі у вигляді 50 метрової стіни. Ми відразу ж сховалися в будинку ледве закрили віконниці і двері з нутріпесок не проникнув всередину, але був сильний вітер

Я була під навісом і почалася піщана буря, мене стало засипати піском, всюди в очі, вуха. І коли я стала задихатися прокинулася

Наснилися люди на зупинці в основному жіночої статі, а у мене на лівій руці маленький дитина хлопчик ще не ходить, а в правій металевий тазик, і вдрук цей тазик виявляється в руках то у одній то в іншої жінки на зупинці і в підсумку його хтось то ніби вкрав, я стала возмущатся нібито зовсім вже, кінчений так і вкрали, а потім сказала малюкові тримайся за мою шию міцніше зараз ми підемо з тобою, а він такий гарненький хлопчик ніби як мойи не мій, і раптом ми опиняємося десь на вулиці в незнайомому місці і починається сильна піщана буря, а пісок прям такий коричнево-жовтий жирний, і так сильно дме вітер що ось ось хлопчика з рук у мене вирве, а він так сильно обхопив ручками шию що я відчула, а ця піщана буря вроде как все дороги переді мною перемітає і я шукаю як пройти і не встигаю як вона перемітає, не можу знайти дорогу щоб пройти і прокидаюся

наснилося, що я в поле, на позашляховику, кудись збираюся, може бути зустрітися з батьком, або з кимось ще з чоловіків-родичів. і тут розумію, що щось відбувається. ця людина начебто попереджає мене і переживає. я повертаю голову і бачу потужну стрімко насувається піщану бурю. лягаю на землю, розгортаю комір светра на обличчя і перечікую бурю, дихаю через фільтр светри коли мене обсипає піском. потім все заспокоюється. до чого такий сон?

Здравствуйте, меня зовут Оля.Я з подругою йшла по незнайомій місцевості. Ми дійшли до якоїсь села і вирішили попити чай з маслом.Сіли за великий стіл, на ньому стояло тільки масло.Раптом здійнявся сильний вітер з піском схожий на бурю, маслянку з маслом здуло на землю, а нас сильно притиснуло до якоїсь стіни, вітер стих так само раптово як і почався.

Наснилося, ніби я вийшла з будинку в двір: на город спустилася така дивна в’язка молочна маса, схожа на туман, тому що не рухалася&# 8230; я побігла в баню, покликала маму: &# 171; Підемо швидше додому, там зараз буде буря&# 187;&# 8230; Ми забігли додому, там було так затишно і тепло&# 8230; Звідти ми спостерігали за тим, що туманом вже оповите все на вулиці, як раптом різко він розсіявся&# 8230;

Іду по барханніку степовому, а попереду буря піщана і я два рази опиняюся всередині. У спробах сховатися я опиняюся близько глибокої ями, навколо якого не я одна і у нас вибір стояв або спратяться в цій ямі, або залишитися під піском

Піщана буря наближалася до мене і до якоїсь старої жінки яка була поруч зі мною, але нас накрило трохи піском, я дихала під одягом накрившись а вона не знаю як . прокинулася відразу.

Я була з батьками в якомусь старому будинку схоже на те, що це наш будинок, але в ріальнорм Світі він виглядає по іншому.почався сильний вітер руйнувалися будинки ми почали тікати і ховатися за незруйнованим стіною чужого будинку, в скоре вітер зруйнував вікно і пісок у вигляді снежек бив вже майже по нам довелося і звідти бігти.ми тікали зі страхом особливо я. Потім я прокинулася в величезному неспокої.

я була в заміському будинку разом з мамою, це був не наш будинок.більше нікого не було.під час бурі я була вдома, потім мабуть вона стихла і я вирішила вийти на вулицю.але вона знову почала набирати обертів.я побачила пташку на гілці поруч з дорогою, яка ловила мошок.потім я побачила чоловіка, який теж потрапив в цю бурю.нас з ним накрило піском, нічого не було видно і я злякалася, що не зможу знайти дорогу додому.потім буря заспокоїлась і я побачила свій будинок

Здрвствуте! Мені наснилося що я на пляжі сначяла я побачив величезну хвилю насувається на мене . я від неёспрятался в якомусь приміщенні потім вийшов і побачив ш то з іншого стіг = ку надвігаетса толі песчяная буря чи то торнадо і я назад сховався від стихії! БУДЬ ЛАСКА РОЗТОЛКУЙЕ ЩО ЦЕЙ СОН ОЗНАЧАЄ . Сон приснився в ніч з п’ятниці на суботу раніше таких снів не було.

я і ще 2 дівчини йшли по піщаній дорозі в якийсь будинок і далеко я побачила піщані смерчі, 3 або 4, що насувається на нас і, раптом, пісок застиг в повітрі на дорозі і ми йшли крізь нього, було дуже важко йти, я докладала багато зусиль, але все ж пройшла і ми увійшли в будинок, де багато було дверей і я заходила в кожні двері, як би ховалася від кого то, в коридорі на стіні розглядала како-то килим або велику картину, далі смутно пам’ятаю, але сни у мене завжди цікаві, фільми можна знімати, самої продовження іноді хочеться, до чого це?!заздалегідь величезне спасибі.

Мені з суботи по неділю приснилося що я сиджу вдома в квартирі і несподівано почалася піщана буря з дуже великою інтенсивністю що пісок проник через вікна в будинок і почав заповнювати квартиру. Під кінець я швидко зачинила вікно і все закінчилося. Помігіте зрозуміти сон! спасибі

місто вдома магазини багато студентів людей.всі гуляють спілкуються.потім починається піщана буря.всі ховаються але всі знають що це явище тимчасове і ніхто не боїться.місця в укриттях підвалах дуже мало всі лізуть в під’їзд але і там тісно.після бурі все виходять і бачать частково зруйновані магазини і будинки.люди рвонули в супермаркети за продуктами і спітртним.продавці кричать але не можуть впорається з людьми які все тягнуть&# 8230;.

Потрапила в піщану бурю, пісок був скрізь, нічого практично не видно, потрапляв в очі, ніс, рот. Але паніки як такої не було, і страху теж.

Ми з моїм хлопцем, з яким зараз не спілкуємося тимчасово, перепливали широку чисту річку, тримаючись за руки. Вона не була гірській і бурхливої, але течія була досить сильне) начебто виплили) підкажіть, будь ласка, що це означає)

Привіт, Тетяна, мені приснився сон з середи на четвер. Я стояла на кухні, старої кухні, в тій, яка була до ремонту. Вікна були відкриті. Несподівано налетіла піщана буря, пісок був білого кольору. Я чула навіть виття цієї саме бурі. Вона залетіла у вікно, я намагалася закрити вікна, але від напору не змогла цього зробити. Я почала задихатися, пісок потрапляв мені в рот, в ніс. Очі осліп чи. &# 8230;. А потім Все закінчилося.

Доброго дня!
Прошу Вас розтлумачити сон: я живу в дерев’яному будинку зі своїм хлопцем, через дорогу йду до мами в будинок, починається піщана буря і всю веранду замітає пилом. Мама кудись не на довго йде, повертається з опухлим обличчям, повненька, забуває, куди їй потрібно йти, втрачається. Потім я їду в місці своєї роботи на електричній інвалідному візку, батарея сідає, встаю і йду пішки, стрибаю перешкоди.

спочатку був вітер теплий потім ми з друзями сховалися і почалася буря яка принесла багато піску Ми залишилися живі і здорові перечекали негоду під ковдрами а коли вилізли то було багато піску практично всі в ньому

Привіт, що то як з фільму про пустелю. Починається піщана буря, але я з дітьми встигаю сховатися в скляному бункері. Молодша дитина показує мені рот зі розбитим зубиком, а я кажу що, ми не зможемо його залікувати, тому, що у стоматолога вихідний. Далі не пам’ятаю. Налякала буря і зуб.

Мені наснилося, що я сиджу в коком-то будинку з сином поруч, обнявши його за плечі, сидимо на другому поверсі будинку, і раптом накочується піщана бур, з’являється Богородиця і каже: нічого не бійтеся. закрийте очі, ми закриваємо очі, ми спокійні сидимо притулившись один до одного навколо нас носиться піщана буря, не зачіпаючи, але ми чувстуем що це пісок жовтий з якимось чорним вкрапленням, потім все припиняється, ми спускаємося на перший поверх. І ось тут я бачу що це наш дачний будиночок, тільки відремонтований, красивий..

Здраствуйте! Я з сестрою і племінницею вийшла на вулицю, все було тихо і раптом з переди піщана буря наближалася, величезна, я мало встигла прикрити племінницю, як ми опинилися під Бурем. І дивлюся ми зайшли в квартиру, незнайома, але думаю це наша, на 14-му поверсі. Оглянула на вулицю, а там вода захопила всю землю, чорна, піднялася до 14 поверху, і потихеньку піднімається. трохи зайшла в балкон і я розбудила сама себе. Це було неймовірно, неможливе чому не знайоме що то&# 8230;&# 8230; Я до сих пір в шоці&# 8230;.

Мені наснилося, ніби ми йшли з мамою і далеко на нас насувалася піщана буря. Інстинктивно ми повернулися до неї спиною, але потім це була вже не буря, а просто вітер з піском&# 8230; На цьому сон різко змінюється: замість мами зі мною поруч виявляється чоловік, я з ним цілуюся, знаю, що він поруч, розумію, що у мене до нього почуття, але не бачу його&# 8230; Дивно якось

Мені наснилося що я з покійною бабусею ищю своїх дітей щоб укриття від піщаної бурі будинку уві сні все укрилсісь від
нього вдома
а й мешканці дому зустріла батька він теж помер ми так обнялися я йому сказала що скучила. І прокинулася задоволена що їх побачила

Сон, досить дивний, так як до цього ніколи не снився .
Разом з мамою ми стоїмо на узбережжі і бачимо як з моря наближається саме піщана буря (дуже сильне відчуття тривожності я відчував)
Ми постаралися якомога швидше покинути берег, але при цьому робили все досить спокійно, майже байдуже . В останню хвилину ми встигли увійти в наш будинок, до того як нас наздожене буря .
Є ще два моменти:
1) Коли я тікав від бурі, я тримав якусь річ (скоріше це був більше схоже на набір чого то, може інструментів), частина я залишив на березі і коли добрався до будинку захотів повернутися назад і забрати інше . Подальше відбудеться після другого моменту.
Я йду разом з товаришем (далекий родич) . Ми долаємо різні перепони, бурі не видно, але відчуття її присутності не покидає мене . В кінцевому підсумку долаючи чергову перешкоду (переходячи обрив), я зриваюся і намагаюся вхопитися за що-небудь, на цьому сон закінчується (я так і не зрозумів чи встиг я за щось вхопитися і утриматися чи ні)
2) Добравшись до будинку, я бачу натовп людей біля дверей, які хочуть увійти (їх поведінку досить агресивно), можливо вони теж хочуть сховатися від бурі . Мені це здається дивним, в окрузі досить великих будівель, що б сховатися . Зустрівши батька, ми починаємо сперечатися про те, що б впустити людей чи ні . Батько дає мені зрозуміти, що за це можна отримати хорошу суму, але в цих людях я відчуваю небезпеку, а сама думка про гроші мені просто не до душі. Через кілька хвилин хтось намагається прорватися в головні двері . Я виштовхнув цю людину назад, закрив двері і почав готуватися до повернення на берег .
P.S. &# 187; Я дуже рідко пам’ятаю сни, а зараз досить чітко запам’ятав, майже всі моменти. Якщо можете допомогти зрозуміти сон буду вам вдячний .&# 187;

Мені наснилося, що я вийшла на дорогу біля будинку а на проти дви влада на мене піщана буря.дивлячись на неї я не могла відкривати очі.я затримала в будинок і всеровно тільки дивлячись на неї не могла відкрити очі.не могла розглянути її хоча що дуже хотіла.

Наснилося, що я в домі, на вулиці трава, сонце, чудова погода, тут мені в вікно заглядає ведмідь, дивиться і йде. Потім я чую страшний виття, це наближається піщана буря. Це дуже страшно і голосно. Я кричу покликом чоловіка і не можу його дозватся. Я в приміщенні а буря на вулиці, буря мене ніби як не зачіпає, але з цього піску з’являються силуети людей і вони проходять крізь будинок, йдуть один за одним кудись далі

пам’ятаю тільки кінець. Я віддалився мабуть від компанії на річці і пішов на височину .тут імла, вітер, круговорот пісочної бурі, подивився вгору, там потіпу смерч. тут поруч виявилася дівчина її зносить вітром, мене майже теж, я її хапаю за руку і витягую до СТІНИ, там двері і..сучасна обстановка &# 8230; дитина в колясці.. і.. спокій

пісочна буря почалася раптово і поступово посилювалася. я була не одна, а з сім’єю. ми все сховалися в будинку від неї. вітер був гарячий і обпалює.

будинок-густо льох навколо будинку піщана буря як при штормовому вітрі але з перервами нас четверо ми спускаємося в льох щоб взяти припаси і покинути це місце а при виході з погреба два горизонтальних вихору навпроти один одного трохи чекають а потім з сильним напором починають затягувати один одного закручуються в спіраль

Вітаю.Бачила сон раптом пожнялась пил прям стіною я стою і дивлюся прикриваюся руками щоб пил не потрапила мені в очі а з цього вихору вилітають 2 ве птиці&# 8230; вихор пройшов і я опинилася біля красивого бассеіна з Голоби водою.

Я їхав на машині (великий позашляховик чорного кольору), через якусь сільце, старі дерев’яні будинки занедбані і похилені, і через кілька секунд я виїжджаю в піщані місцевість. Проїжджаю чуть чуть, настає вечір і починається буря, я цій події не особливо радий т.до. доведеться зупиниться і чекати. Я включаю фари, і прожектори на даху, щоб мене могли помітити і не врізатися.

Бачу, що насувається піщану бурю, пісок жовтий. Розумію що від неї треба куданибудь сховатися, але навколо пустеля і сховатися ніде. За ощущуніе, я не один. Далі по відчуттях зі мною дівчина і її дитина, дівчина з якою я зустрічаюся в реальності. Але при цьому їх я не бачу. Ховаюся від бурі в одномісній наметі разом з ними, намет зеленого, майже салатового кольору з какіміто білими кантиками навколо вікна. Закриваю вікно в наметі і вхід. Через мить буря навалилася на намет. У цей час ми сідає обличчям у напрямку до бурі, в ту сторону з якої наближається буря в наступному порядку: дитина, за ним мати, і слідом я і накланяться один на одного ховаючи обличчя (дитина до себе в ноги, мати на його спину опускає голову і зверху голову на її спину укладаю я какби накриваючи всіх), в цей час пісок вже літає в наметі, але по відчуттях його не так багато як зовні. Буря посилюється, я виглядаю з за плеча дівчини подивитися на Бурба, прорвалася вона в палатуку в повній мірі і чи багато в ній піску. Бачу краь плеча Демушкі, воно нічим не прекритія (без одягу) на ній одягнена якась толі майка, толт топік, толі ночнушка без рукавів білого кольору з малюнком (візерунками) червоного кольору нагадує чотирилисник. Вона обіймає руками сина, я обіймаю їх двох. Піднімають голову від її плеча і тут різкий порив вітру з піском і вдихаю цей порив з пилом і піском і начанаю кашляти і т.до. кашляю то еше більше починаю цього пилу втягувати, кашель посилюється. Откудато я дістаю ганчірку щільну і товсту білого кольору прикриваю рот і починаю дихати через неї щоб не ковтати пісок і можна було більш-менш дихати. Бачу що намет тріпається на вітрі і стискається під піском і нас в наметі (всередині намету) вже майже засипало піском. Тут буря різко припиняється, я вста, відмахувався цієї ганчіркою і кашляю. Освободіолся від піску без особливих зусиль, ходячи по відчуттях, не бачачи цього, я був засипаний майже повністю, стирчала одна голова з піску. І знову ж таки за відчуттями допомагаю їм вибратися з під піщаного занесення, їх засипало повністю. Я весь час кашляю. За відчуттями все вибралися нормально, ні хто не постраждав. Ми стоїмо біля цього намету вона вже зверху піску, наче ми її тільки що поставили, всередині намету теж піску немає. Світить сонце, небо чисте, ми посередині пустелі. Відчуття гарного настрою, легкості і умиротворення на душі. Я дивлюся вперед бачу горизонт, там в дали зливається безхмарне синє Неботов з нескінченної пустелею. Я на позитивній хвилі готовий продовжити шлях по цій красі і знайти вихід з пустелі. При цьому картинка сну какби отезжает назад і в верх (по деагоналі) від нас і я бачу трьох людей (високий &# 8212; чоловік, поменше та сама дівчина і рялом бігає дитина) і вже незрозуміло хто це я чи не я і хто сомной. Зрозуміло одне це хлопець дівчина і їх дитина, а поруч стоїть все таже зелена намет. На цьому сон закінчується.

Ми з дітьми, всією сім’єю кудись їхали і нас наздогнала буря, так такий я Її Не бачу, але машину опинилася під піском, але ми без пробоєм вийшли з нього і почали виїжджати, не постраждали, а на горизонті були я вже так розумію , відгомони бурі йде)

Ми з групою пішли в гори, повернулися не всі я брала участь в рятувальний операції тих хто не повернувся, врятувала кілька людей, потім повідомили що на нас йде пісочна буря і нам довелося бігти рятуватися, я з одним хлопцем сховалася в приміщенні, ще я знала що я вагітна (хоча в житті немає, тільки планую), бурю ми бачили тільки здалеку через щілини, коли все стихло, потім начебто пройшло вже 5 років, ми усунули дитячий парк розваг і раптом повернулися ті хто пропав, тоді в горах і один з них був батьком мого п’ятирічного сина

Снилася, що піщана буря призвела до апокаліпсису, але мені вдалося врятувати батьків, хлопця, дітей незнайомих і самої.

Я йшла по піщаному хребту, оточеному морем. Піднайом сильний вітер. Люди поруч намагалися сховатися, відвернутися від сильного пориву вітру. Я піднімала втрачені речі і передавала оброни їх господарям. Вітер как-будто мене не торкався&# 8230; Потім я опинилася в компанії друзів і незнайомця, який позичав гроші, дарував їм і мені подарунки.У його компанії було дуже приємно, комфортно. Мені і моїй подрузі здалося, що я йому сподобалася. Я вдова і малозабезпечена, а він виглядав дуже респектабельним і забезпеченим. Уві сні він теж вдівець.

Наснилося, що я йду по пустелі і навколо мене піщана буря. Також поруч зі мною йдуть двоє хлопців і щось обговорюють, я їх не знаю, але є відчуття, що ми з одного якогось навчального закладу.
спасибі

Я вийшла за ворота будинку. Раптом вдалині почалася сильна песчуспела спеаная буря. Вона дуже швидко наближалася. Різко темніло навколо, але я встигла забігти в ворота будинку і закрити двері.

Перший сон, так само біля будинку тільки мене забраоі в інше місце, і там була дівчинка яку я залишила. Ми сховалися від бурі і пережили. Пізніше снілсч такий же сон але Я була на вулиці біля свого будинку як почала наступати буря, я бігла від неї але чомусь не в будинок, бігла повз будинок так як бігла за цією ж дівчинкою яку хотіла врятувати, але Дішан не могла так як надихалася піску, весь рот був в піску, почала задихатися, прокинулася з диким кашлем хвилин 10 в результаті.

Вітаю. Я спускалася з зі схилу було ясно.як раптово піднялася буря сильна, що видимості нуль.і весь пісок в волоссі.було недовго

Я приїхала до чоловіка . І ми були на вулиці, він в деяких кроках був від мене . Я чую шум і свист . У кліща потрапляв пісок . Я проходжу трохи далі і бачу за будинком велика стіна піщаної бурі. Я підбігла до чоловіка і він сховав мене за себе і закрився якийсь кришкою не пам’ятаю точно. Ми просиділи весь цей час закрився від піску . Але були ми в підсумку потім не вредіми

Сьогодні приснилося що потрапив в Піщаний бурю вона пройшла в сторону через
мене пісок нікуди не потрапив, потім я почав до неї бігти і мене підняло в повітря і я впав і помер але це було як бачення і я побачив за нею не можна бігти і не побіг і вижив, після кричав Ярослав, мама мене врятував голуб, Ярослав це брат

Мені думалося буря наче я ховався від неї але потім коли вона закінчилася ч вишол через Розбита машини і на лавці сиділи небіжчики щось мені говлрілі а потім відправили мене додому і я коли закрив двері за собою відразу ж прокинувся

Піщана буря змінилася проливним дощем застала мене в чужій квартирі де я ховалася під столом, багато людей різних в квартирі

Мені наснилося що ми гуляли з дітьми на вуличній площадці. І раптово навколо всіх нас закрутилася сильна піщана буря. Я намагалася кричати, щоб діти рятувалися і як то захистити їх, мене оточував пісок, я боялася, що будуть пошкоджені очі. Що далі &# 8212; не пам’ятаю.

Стою на автобусній зупинці і поруч якийсь чоловік і він говаріт що насувається буря. Я відвернулася назад і побачила піщану бурю з вихором. Встигла голову відвернутися як вона нас захлеснула, я закрила руками обличчя і думала тільки про те щоб не потрапив пісок в очі і в рот.

Вітаю.
Лежала на березі озера, подув вітер і відчула, що важко поворухнутися, т.до. занесло піском&# 8230;&# 8230; а потім з озера на велику висоту берега до моїх ніг вистрибнув дельфін. Як це розуміти? Сни рідкісні для мене.

Мені снився пожежа лісової прямо за нашим будинком і з іншого боку пожежа вирувала за горами. Я побігла додому, на ходу обмірковуючи, що будемо робити, а саме як будемо відстоювати свій будинок і тварин. Будинки були тільки молодший брат і бабуся, якій стало плохеть через мою емоційної напруженості. Мені довелося її заспокоїти, що все буде нормально, але ми повинні йти гасити і готуватися до всього. Однак коли я знову вийшла на вулицю, пожежа вже потух. Через якийсь час я повела маму в ліс перевірити, що ж горіло. Там гаром були окремі ділянки лісових галявин, а десь і фігурно, що однозначно було свідченням справи рук людських.
Далі було похмуро і дощитиме. У нас в городі виявилася кішка з 4 кошенятами. Вірніше я думала, що 4й загинув і раніше бачила лише трьох: дві дівчинки (руда, світло-бежево-сіра з величезними блакитними очима) і хлопчик (сіро-коричневих тонів із зеленими очима). Але потім виявилося, що 4й вижив, і він був такий же, як перший хлопчик, але з блакитними очима і більш білою грудної. Їх мама була з ними, але її забарвлення я не пам’ятаю. Жили вони у нас в теплиці.
Потім я опинилася в якійсь квартирі ніби міста, в якому я раніше вчилася, але якщо вийти з неї, то опиняєшся в селищі, де я зараз живу. І я повинна була підготуватися до якогось поданням, але тут у вікно я побачила неслася з якогось поля величезну піщану бурю, але не з піску, а з чогось чорного, напевно, землі. Пронеслася вона швидко, не пошкодивши нічого, але люди під неї потрапили, наскільки було видно мені у вікно. Начебто ніхто не постраждав, але я хотіла піти і перевірити, а мені сказали, що там все цілком самі впораються.
Потім я почала нервувати, тому що мені здавалося, що природні аномалії будуть виникати все частіше і ми ніколи не будемо знати, звідки і чого чекати. Я бачила, як павуки намагалися влаштувати бунт, нібито на знак протесту людям, і сказала про це людям зі мною в кімнаті, але ніхто не надав цьому значення. Я хотіла подзвонити мамі, щоб попередити її, але чомусь не зробила цього. Також я турбувалася про кошенят. Потім я повинна була вимкнути всі конфорки біля газової плити, але вони не вимикалися до кінця, як не крути. Довелося кликати кого-небудь, хто допоможе. Після цього я вийшла на вулицю. Там було похмуро і ніби дощ назрівав. Я пішла до подруги, яка приїхала на кілька днів в гості до бабусі, і пропонувала поставити укол їх коту, що недавно пошкодив кіготь на лапі, але цього робити не довелося. Ми зібралися з подругою і пішли в магазин. Я хотіла попередити її про бурю, але чи прокинулася, або просто не пам’ятаю далі.

Я гуляв з друзьмі, потім мені кудись запропонували пройтися.
Я помітив наближення пилової хмари, але вона була яскраво синього кольору.
Я попередив супутників, що щось насувається. Але вони сказали, що немає нічого страшного. І продовжили гуляти. Через пару миттєвостей почалася буря. Я теж в неї потрапив, але прикрив рот, ніс, і очі. І нічого не відчував, крім як іноді залітающего піску в очі. Але я прицьому знайшов друзів, і допоміг їм вибратися з бурі, сховалися в під’їзді багатоповерхового будинку. на цьому перша частина сну закінчилася.
Друга частина, ми знову гуляли з друзями, але я заздалегідь попередив друзів про поганих Предчуття. На що вони сказали, що все добре. Нічого поганого не станеться. На що я висловив незгоду. У наступну мить, я вже вдома перебуваю у перед вікном, і спостерігаю наближення бурі. І будинок накрило. Але я думав, скло виб’ет, але було чутно тільки як пісок б’ється об скло.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ