Сонник піщана гора до чого сниться піщана гора уві сні

Наснилося піщана гора має неоднозначне тлумачення сну, запевняють сонники. З одного боку, будь-яка височина пророкує успіх і досягнення, але ось пісок, в свою чергу, говорить про нестійкість і нестабільність. Щоб зрозуміти, до чого сниться такий образ, і не заплутатися в трактуваннях, тлумачі рекомендують враховувати подробиці: що ви робили уві сні на дюні і якою вона була.

сонник Міллера

Густав Міллер сновидіння, пов’язані з чим-небудь пісочним, ототожнював з нестабільністю і нестійкістю.

Наснилося, що ви ходите по піщаній горі? Ваше становище в даний момент дуже хитке, одне невірне слово або дія можуть принести значну шкоду, як репутації, так і положенню.

Підійматися на бархан – сигнал про марних намаганнях

Якщо уві сні ви змушені були підніматися на піщану гору, то це означає, що просування вгору буде ускладнене перешкодами і труднощами. Наснилося, що ви намагалися зійти до її вершині в поодинці? Саме тому, що ви не приймаєте чужої допомоги, вам буде складно справлятися з навалилися проблемами.

Особливо погане значення має сюжет, в якому ви бачите, що ніяк не можете піднятися на верхівку бархана. Це бачення означає марність ваших старань – що б ви не робили, вам не вдасться досягти бажаного, підказує Східний сонник

Йти по гребеню дюни, або Не варто розслаблятися

До чого сниться сюжет, в якому вам все ж вдалося досягти вершини піщаної гори, і тепер ви ходите по гребеню, вдивляючись у далечінь? На це питання відповість сонник пастора Лоффа: ви зможете подолати перешкоди на своєму шляху до успіху, але вам слід пам’ятати про те, що небезпека «впасти вниз» висить над вами і «чекає» слушного моменту, щоб завдати вам удар.

А ось сонник Ванги інакше трактує цю мрію. На його думку, бачити уві сні себе на маківці гори з піску – знак тимчасового полегшення. Можливо, ви зумієте подолати хворобу або неприємності, але це не означає, що вони зникнуть з вашого життя назавжди.

Які відчуття у вас викликала прогулянка?

Для більш точного тлумачення того, до чого сниться прогулянка по піщаній горі, згадайте, які емоції ви відчували уві сні, перебуваючи на її схилах. Якщо приснилося, що вам було:

  • радісно і весело – вас не засмучують невдачі;
  • жарко, важко – вам важко буде даватися рішення проблеми;
  • страшно – саме страх допоможе вам досягти того, до чого ви прагнете;
  • ви відчували байдужість – ви настільки впевнені в своїх силах, що ні переживаєте взагалі.

Піщана твердь як символ несподіваних удач

Цікаве тлумачення дають сонники, пояснюючи, до чого сниться тверда, як камінь, піщана гора. Якщо ви бачите уві сні, як йдете по схилу бархана, і ноги не провалюються в пісок, а руху залишають відчуття, що ви ходите по землі, то таке бачення говорить про те, що якась обставина, якого ви не чекали, зіграє вам на руку. Навіть якщо воно буде спочатку мати негативну спрямованість – вам воно допоможе.

Замерзла пісочна дюна уві сні ототожнюється сонниками з владної натурою сновидіння. Ви настільки непохитні і впевнені в правильності того, що робите, що всі перепони у вас на шляху руйнуються самі собою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ