Сонник Пірнати в воду 😴 приснилося, до чого сниться Пірнати в воду уві сні бачити

Згідно сонником, пірнати в прозорі води – до успіху в усьому, за що ви візьметеся і легкому завершення вже початих проектів, всі проблеми вирішуватися самі собою.

Якщо ж ви занурюєтеся в забруднені, збаламучені води – все буде йти не так, як ви планували, і від цього вас здолає почуття тривоги.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Пірнати в воду, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пірнати в воду уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я нирнуа в воду у весільній сукні і знайшла золоту каблучку з червоним каменем. кільце було велике

Мені наснилося, що я і ще якісь люди біжимо до якогось озера, порослого водоростями. За нами гналися тубільці зі списами. Ми стрибнули в це озеро. Що б нас не вбили потрібно було пірнути в воду під грот. Але коли все пірнули під грот, я довго не могла затримати дихання. Не виходило. В результаті і я пірнула під нього. Допоможіть розібратися.
Заздалегідь дякую.

Сон дуже дивний, перше що я бачив це як я їду на крутому джипі, зупиняюся бачу якоїсь зек стоїть, у нього теж була крута машина, він починає ити до моєї машині, я намагаюся закрити машину зсередини, не виходить, він відкриває двері, сідає, говорить поїхали за Вітею, я відповідаю йому що я нікуди їхати не буду і щоб він вийшов з моєї машини, він відкрив двері і вийшов з машини, я закрив машину з Нутрі, потім їду на цій же машині, я так і не зрозумів чому моя увага переключилася на щось інше, коли я вже почав дивитися на дорогу, я бачу що зараз буде ДТП, я натискаю на гальма, а вони не працюю, коротше ДТП відбулося тільки без пошкоджень і та машина в яку я врізався так і поїхала далі, тобто таке відчуття що ДТП і не було, потім мені снитися що я на річці, бачу на дні палицю і я не знаю навіщо вона мені потрібна була, я пірнаю за цією палицею, в результаті я її беру, але не можу виплисти ,таке відчуття що вода мене не пускала, я прокинувся

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ