Сонник підошва до чого сниться підошва уві сні за сонником Астроскоп

Сонники закликають бути дуже уважними всіх, кому приснилася підошва. Вона символізує відносини. Якщо підошва відірвалася, то і наяву вам належить розрив і відчуження. Однак деякі сонники надають підошві уві сні глибший сенс, вважаючи, що вона уособлює собою положення в суспільстві. Міцна символізує, що ви твердо стоїте на ногах, а підошва дірява або відірвана обіцяє втрати та фінансові неприємності.

Бачити уві сні міцну, міцну підошву – успіх у справах, міцні відносини.

Бачити уві сні, що підошва відривається – загрожують неприємності, проблеми в стосунках.

Бачити уві сні, що самі відриваєте підошву – бажання змінити своє життя.

Бачити уві сні, що пришиває свою підошву – спроби зберегти стосунки.

Підошва найчастіше виступає в двох значення – символізує почуття, або вказує на успіхи і поразки. Тлумачити подібні сни не важко. Досить уважно проаналізувати побачене. На особливу увагу заслуговує сон, в якому ви самостійно відривали підошву. Це знак, що нинішнє життя не влаштовує вас з багатьох причин. Лише вам вирішувати – чи вести себе радикально (відірвати обридлу "підошву"), Або спробувати її полагодити.

Бачити уві сні стару підошву, піднімати її – несприятливий знак, відкат у минуле.

Ні уві сні, ні наяву не варто піднімати стару підошву. Це тлумачення відноситься до старих прикметами, але варто повірити в нього. Раніше вважалося, що псування і пристріт можуть бути наведені на абсолютно будь-який предмет. Один з улюблених об’єктів чаклунства якраз таки підошва. Якщо ви все-таки підняли її уві сні, наяву подбайте про свою репутацію (особливо недовірливим людям і вірять в пристріт рекомендується зміцнити свою ауру).

Бачити уві сні підошву – ненависть оточуючих.

Історичний факт – раніше завдавали зображення свого ворога на підошву власного взуття, щоб тим самим при ходьбі постійно "топтати", принижувати гідність свого опонента. Подумайте, чи не може підошва, побачена уві сні, свідчити, що наяву вас дійсно хтось хоче принизити?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ