Сонник Підлітки. До чого сниться Підлітки бачити уві сні – Сонник

сонник Підлітки наснилося, до чого сниться уві сні Підлітки? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Підлітки, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Підлітки

Підлітки в сновидінні – не розвинений в тобі душевні сили, твої потенції, добрі чи злі, які можуть бути розвинені.

Крім того можуть означати: школярі – новини;

хлопчики – прибуток, несподіванка;

дівчинки – розвага / подив.

З дівчинкою довго говорити – багатство.

Додому чужу впустити – гості.

Чужу в своєму будинку бачити – підозрювати когось доведеться.

З будинку вигнати – ревнощі.

З незнайомій (незнайомим) мати злягання – щастя.

Сонник – Підлітки

Сонник – Лось, ведмідь, підлітки з рушницею

Сонник – Лось, ведмідь, підлітки з рушницею

Сновидицей в цьому сні цілеспрямовано просувається до стану душевної гармонії і стабільності з бажанням зберегти свої базові цінності (на дереві може дістати Ведмідь – гостре суперництво, а в чистому Ставку можуть пристрелити, як Дичина – поглиблення в себе).

І це Село, звичайно ж, Стан, де Життя так само кипить при всій її Повноти (близькість і до лісу, і ставку – село на березі), Простоті і людяності (якості особистості, які варто закріпити у себе для подальшого розвитку відносин), даруючи сновидицей Душевну Гармонію і Радість Буття, як Сприятливу базу для подальшого життєвого просування (Підлітки, імпульсивно націлені вбити Лося – незрілі якості особистості, а Жалість до живого Лося – духовно-зрілі якості особистості).

У будь-якому випадку, сновидицей піде в обхід життєвих конфліктів, помінявши свою звичну тактику поведінки (це може стосуватися і відносин сновідіци з підростаючим дітьми).

З повагою Лівія.

Сонник – Лось, ведмідь, підлітки з рушницею

Бажання бути помітною накликає пристрасть. Силу чоловіка ви віддаєте перевагу миловидності, але провокуючи інтерес, ховаєтеся від уваги на темній стороні жіночої природи – підступність, розуміючи, що інтелект не дає гарантій в таких випадках.

Вчинки, вчинені вами під впливом страху, стають очевидними. Спостерігаючи наслідки, ви міняєте гнів на милість, схиляючи свій погляд в напрямку почуттів.

Сонник – Тюрма. підлітки

Сонник – Останній телефонний дзвінок

Ну, мабуть, зв’язок з померлим у Вас зберігається якимось опосередкованим способом.

Слід, напевно, частіше ставити свічки за упокій душі Вашого чоловіка.

Те, що зустріли і супроводжують я б сприйняла буквально – це значить, що у нього Там все добре.

З приводу пиття я б припустила, що це попередження Вам: якщо після смерті чоловіка Ви захопилися якимись заспокійливими у вигляді кави з коньяком, або просто коньяком, або лікарськими засобами, що викликають звикання до них, то потрібно терміново від цього утриматися або утримуватися в майбутньому, якщо такого немає в цьому.

Кредитори – це Ваші справи, що стосується померлого: виконання обов’язків, може бути, Ви в чомусь відчуваєте провину перед ним (недолюбила, недозаботілась тощо, що часто виникає у живих по відношенню до мертвих), але Ви розумієте або будете розуміти, що все владнається, все пройде і вийде.

Мати може бути втіленням мудрості і спокою. Ви будете самостійно "малювати" своє життя, залишаючись вірною померлому, задовольняючись пам’яттю про нього.

У житті ж є і повороти, і жорсткі коридори. Ось тут у Вас йде якась лінія: мати чоловіка – Ви – підлітки – діти. Щось по спадаючій. Або, може бути, за характером (характерні особливості віку підлітків і дітей 4-х років). Все в купі у Вас буде – і радість і біль. А потім якийсь очищення.

А ось дати могли говорити про якесь значне подію, "зустрічі" саме в ці дати.

Сонник – хворих на туберкульоз бабуся

Спроба втекти з Будинку – спроба прояви неусвідомлених емоцій наяву, імпульсивна емоційність.

При спробі втекти нападає Банда підлітків, сновидицей важко бігти з синочком в рюкзаку – це символізує колишній емоційний досвід, усвідомлення колишнього досвіду і контроль своїх емоцій (призупинені відносини).

Бабуся в повному здоров’ї вибігає і відлякує Хуліганів – символізує набутий життєвий досвід, що стоїть на захисті інтересів сновидицей, не даючи виходу емоційності.

Сновидицей виходить з Сарая і в сльозах докоряє Бабусю – символізує слабку позицію сновидицей в соціумі, необхідність обмеження емоційних на користь розвитку зовнішніх зв’язків (соц / положення), хоча, наявний емоційний комфорт – проти.

Але після цього Бабуся знову плохеет на очах, і Хуліган з сараю піддягає хвору Бабусю – наяву говорить про те, що сновидицей повинна усвідомити свою Емоційність, врівноважити її Розумом.

Хвора пам’ять (з заставки сну) – означає наяву вразливу емоційність і вразливість.

Якщо коротко, сон говорить про гіркому емоційному досвіді сновидицей, який вона ніяк не може собі пробачити, а треба – щоб жити далі собі і синові на радість (а Емоції треба взяти під контроль і виявляти їх, як тобі це треба, тоді й життя в цілому налагодиться).

З повагою Лівія.

Сонник – Сон бабуся

Такий сон за допомогою бабусі показує вам, що таке впертість,

коли людину намагаються врятувати від абсолютно точно смертельної ситуації.

А він не хоче нічого слухати і стоїть на своєму.

Сонник – Кошмарний сон

Сон підказує про переповнюють сновидицей страху, який вона несвідомо заперечує або витісняє у себе (який найсильніший Страх наяву?).

І, Спина є носієм усіх страхів людини, від чого і страждає часто на фізичному рівні, вбираючи в себе всі емоційні спотворення людини.

на "сучасну музику", буде краще, чи не сідати – вона викликає певні Стани, угодні "страху", який цим підживлюється і усілівпется (не буду писати про енерг / подселенцев).

Хлопчики 10 років – символізують сам страхітливий фактор (психолог / травма з дитинства?).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ