Сонник підкова до чого сниться підкова уві сні за сонником Астроскоп

Сонники обіцяють всім, чий сон відвідала підкова, щастя, удачу і величезний успіх. Не тільки тлумачі вважають цей образ дуже вдалим. Одна зі старих прийме говорить, що той, хто знайде підкову, знайде любов і везіння. Однак тлумачення сну про підкові повністю буде залежати від того, яка саме була підкова, і як ви вирішили їй розпорядитися.

Бачити уві сні підкову – щастя, успіх, удача у всіх справах.

Бачити уві сні зламану підкову – неприємності, невезіння.

Підкова традиційно асоціюється з фортуною, яка повинна постукати в ваш будинок. Це дуже стара прикмета. Зрозуміло, що поява підкови в сновидінні сучасної людини передвіщати не може ніщо. Значить, варто повірити древнім і чекати, коли удача постукає і в ваш будинок. І протилежний прогноз дає підкова зламана. Це знак, що вам не варто сподіватися на успіх і везіння.

Бачити уві сні, що хтось намагається вас підкувати – вас будуть використовувати.

Не дозволяйте, щоб вас зробили податливою маріонеткою в чиїхось вправних руках! Поставтеся до сновидіння дуже серйозно. Подумайте, хто може скористатися вами в своїх інтересах. Для слабкої статі мова може йти про владному і деспотичним залицяльник. Будьте обачними та обережними!

Бачити уві сні, що прибиваєте підкову до входу в ваше житло – успіх і удача прийдуть і залишаться у вашому будинку; зможете зміцнити своє становище, завдяки наполегливості та старанню.

Підкова для вас – не просто примарний прогноз удачі, ви вже тримаєте її в руках. А той момент, що ви власноруч прибили підкову над дверима, означає, що самі докладете зусиль, щоб везіння і успіх залишилися з вами назавжди.

Сонник Міллера: Підкова

Підкова в сновидінні віщує приголомшливі успіхи в справах; жінкам – вдале співробітництво Зламана підкова з’являється уві сні напередодні невдачі.

Знайшли підкову на паркані – до успіху, про який ви не сміли мріяти

Знайшли на дорозі підкову і підняли її – до отримання прибутків з несподіваного джерела

Підкова уві сні по Фрейду

Знайшли підкову уві сні – до нових любовних відносин

Підкова була прибита до стіни будинку – маєте гармонійні відносини зі своїм постійним партнером

Втратили підкову – у вас з’явиться суперник на особистому фронті

Зламана підкова – до неприємностей зі здоров’ям або з потенцією

Самостійно підкували коней – хочете вступати в численні любовні зв’язки

Спостерігали, як хто-небудь підковує кінь – часто мрієте про яскравих любовні пригоди

Підкова по сонником Цвєткова

Поява підкови уві сні – знак на рідкість хороший і сприятливий Так, якщо вам довелося відшукати підкову уві сні, в реальному житті вас чекає справжнє щастя.

До чого сниться Підкова в Сучасному сонник

Наснилося підкова віщує великий успіх у фінансових справах; жінкам – вдалу заручини

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ