Сонник до чого сниться мати (померла)

Буває, що нам сняться родичі, коли у нас є якісь невирішені питання з ними, і уві сні ми продовжуємо вирішувати проблему. Але коли все добре, а родичі є нам у сновидіннях, на них потрібно звернути особливу увагу.

Як вважає Міфологічний сонник, мати в сновидіннях означає щасливе передвістя або заклик звернути увагу на певні сторони свого життя. Що саме означає сюжет, в якому вам приснилася мама, буде залежати від того, якою вона вам примарилася, що говорила і що робила.

Розповідаючи про те, до чого сниться мати, Циганський сонник пише, що образ мами уві сні — це уособлення того, як сновидець відчуває себе в матеріальному світі, а також знак прийдешніх змін матеріального порядку. Щоб правильно витлумачити бачення, в якому вам приснилася мама, постарайтеся пригадати деталі:

  • Здорова була мама в сновидінні?
  • В якому вона була настрої? Казала вам щось?
  • Чим була зайнята?
  • Або вам стала не рідна мати, а хрещена, або ж мама чоловіка або хлопця, нехай і колишнього?
  • Може бути, ви побачили вже померлу маму живою?

Якщо приснилася мама, каже Жіночий сонник, в першу чергу це знак того, в якому стані знаходяться ваші власні сімейні відносини. Бачити мати в сновидінні такий же, як вона виглядає наяву, — найближчим часом ваше життя буде досить спокійним, і крутих віражів» чекати не доводиться.

Якщо у нічних мареннях ви приходите в гості до мами, яка знаходиться в доброму здоров’ї, і вона радо зустрічає вас — обстановка у вашому власному домі буде радувати вас, і навіть домашні клопоти будуть для вас приємними, каже Сонник для стерви. Бачити уві сні, що мама хвора, — може бути прямим попередженням, що треба провідати матір і дізнатися про її здоров’я. Особливо актуальним бачення стає, якщо мама плаче від жалю.

Приснилося, що мама плаче і голосить від фізичного болю, — це вже попередження для самого сновидца. В реальності вам загрожує якась небезпека чи неприємна ситуація: коли мати плаче у ваших снах, наяву вам потрібно добре проаналізувати ситуацію і діяти дуже обережно. І ділитися своїми планами варто тільки з людьми з найближчого оточення.

Поцілунки і розмови

До чого сниться мати, яка перебуває в гарному настрої? Алфавітний сонник вважає, що це — до приємних новин. Особливо якщо привиділося, що ви з мамою говорите по душах. Однак якщо мама уві сні за що на вас ображена і не хоче переговорити з вами навіть парою слів — означає, що вам буде досить важко досягти того, чого ви хочете в житті.

Приснилось, що мати наче втратила вас і кличе, — таке бачення попереджає: будьте уважні, щоб не зробити серйозну помилку. Але навіть якщо вам не вдасться цього уникнути, то помилка допоможуть виправити ваші друзі.

Як не дивно, але бачити маму, яка б’є сновидця, — досить поширений сюжет. Якщо привиділося таке бачення, вашій родині чекає серйозне випробування. Це можуть бути і фінансові труднощі, і охолодження почуттів, але головне — зрозуміти, що в цій ситуації немає винних, просто так склалися обставини, а значить, потрібно просто подолати складний життєвий етап.

Якщо мама в ваших мріях приходить до вас в гості, каже сонник Міллера, за такого сну можна судити про майбутній кар’єрі чи бізнесі (в залежності від ваших занять).

  • Приснилося, що мама прийшла в гості в хорошому настрої, — значить, варто очікувати підвищення в посаді або вигідної угоди, для студентів це може означати вдалу здачу іспитів.
  • А якщо прийшла в гості мати чимось засмучена, наяву вам потрібно добре переглянути свої плани: де-то в них вкралася помилка, яка може коштувати вам місця або грошей.

Примарилось, що мама порається по господарству, — ваші справи найближчим часом будуть йти успішно і приносити непоганий дохід. А коли приснилось, що мати відпочиває, — наяву ви будете почувати себе щасливим. Бачити, що ви поцілували маму в сновидінні, — вас очікує не тільки успіх в справах, але і висока оцінка ваших особистих і ділових якостей у вашому оточенні.

Бачити власну матір уві сні ніби віком на пару десятків років і при цьому годує грудьми немовля — знак того, що ви занадто багато часу проводите вдома. Ви занадто зациклені на роботі, друзях і захопленнях, коли домашнім так потрібні ваші допомога і підтримка.

До чого сниться мати з немовлям, і при цьому ви знаєте, що в образі матері — ви самі? Швидше за все, наяву недоброзичливці розпускають плітки про вас, але вам ці пусті розмови не заподіють шкоди і незабаром припиняться самі по собі.

Свекрухи і хресні

Важливими є і ті сни, в яких доводиться бачити не свою власну матір. Наприклад, коли сниться хрещена. У чому сновидіння, в якому є хрещена мати, за значенням схоже зі снами про рідну матір.

Якщо хрещена в доброму гуморі, вона рада вас бачити, це віщує білу смугу у вашому житті. Коли у ваших мріях хрещена чимось стурбована — в реальності вам мають дрібні неприємності, які ви без праці зможете подолати, але вони змусять вас понервувати. Якщо сниться покійна хрещена — не варто лякатися, це знак того, що у вашому сімейному житті все буде добре, а в домі буде достаток.

Якщо приснилася хрещена, особливу увагу варто звернути на те, що хрещена мати вам говорила уві сні. Хресна розмовляла з вами весело і спокійно — можете не турбуватися, неприємностей наяву не передбачається. Бачити, що хрещена чимось стурбована і попереджає вас про якусь небезпеку, — значить, треба привести свої справи в порядок або звернути увагу на щось конкретне, про що йшла мова у вашому баченні.

Бачити уві сні матір хлопця або чоловіка для дівчини або жінки може означати різні варіанти розвитку подій. Якщо мати хлопця або свекруха в гарному настрої привиділася вам тоді, коли ви посварилися з «другою половинкою», значить, наяву ви незабаром помиріться.

В реальності мати хлопця виступає проти ваших стосунків? Тоді мрії про неї можуть попереджати про те, що у ваших стосунках настає непростий період, і якщо ви хочете зберегти свої відносини, вам потрібно буде проявити багато терпіння. Особливо несприятливо в цьому випадку бачити сон, у якому ви сваритеся з мамою хлопця.

Коли наяву немає ніяких передумов, щоб сновидице сваритися з матір’ю хлопця або свекрухою, то мрії про сварку з нею попереджають, що неприємна ситуація може виникнути у стосунках з колегами. Мрії матері про колишнього хлопця або колишнього чоловіка означають, що дівчина ще не пережила до кінця розставання.

Але якщо уві сні ви розмовляли з мамою колишнього хлопця або чоловіка легко і невимушено, — в реальності ви зумієте на користь справі переконати практично будь-якого в своїй правоті.

Бачити у сні, що мама — або власна, або «другої половинки» — п’яна, попереджає про те, що в об’єкта сновидіння є серйозні проблеми зі здоров’ям. Коли примарилася п’яна мати, це може також означати, що в її власній родині не все гаразд і їй потрібна ваша моральна підтримка.

Попередження з того світу

Особлива категорія снів — ті, в яких сниться живий вже покійна мати або, навпаки, жива виглядає, як небіжка. До чого сниться померла мати, яка в ваших мріях постає живою і в гарному настрої? Це хороший знак: сплячий сповнений сил і життєвих планів, ускладнень на його шляху не передбачається.

Коли сниться недавно померла покійна мама, це може відображати тугу сплячого по спорідненої душі. Правда, Китайська сонник каже, що побачити матір-покійницю в домовині — до поліпшення матеріального стану. Якщо мати в домовині загороджує шлях, то затіяне вами справу пов’язане з великими труднощами.

Коли сниться жива мати в домовині, це привід потурбуватися про здоров’я мами. Також жива мати в домовині може приснитися напередодні якихось важливих для вас звісток. Побачити в сні покійну матір у труні й не плакати — віщує візит далеких родичів.

Нести в сні на похоронах покійну маму в труні, каже Дворянський сонник, — до несподіваних грошовими надходженнями. Закопувати в землю покійницю в домовині — сплячий старанно намагається забути важливі моменти з минулого. Якщо мати в домовині оживає і встає у вашому сні — чекайте візиту друзів, з якими давно не бачилися.

Приколачивать уві сні кришку гробу, в якому лежить покійна мати, — наяву ви прикладаєте багато сил, щоб стати краще. Але коли мама лежить у труні, осыпанном квітами, — наяву ваш обранець (обраниця) може виявитися не таким, яким ви його бачили.

Якщо покійна мати сниться вам п’яна, в реальності ваші вольові якості залишають бажати кращого, і вам потрібно прикладати більше сил для реалізації задуманого. Інше тлумачення сну, коли покійна примарилася п’яна, — вам треба більше уваги приділити своїм душевним станом.

До чого сниться мати уві сні вагітна? Вагітна мати уві сні може означати, що незабаром вам доведеться змінити сферу діяльності. Сновидіння, де мама вагітна, може обіцяти і отримання матеріальної вигоди. Іноді вагітна жінка сниться, коли вам для кар’єрного зростання треба підучитися.

Вагітна мати уві сні може означати і нові корисні для сновидця знайомства. Мрії, де мама вагітна, можуть мати відношення і до неї самої: у неї ще достатньо сил, щоб займатися новими справами, і ваше завдання — підтримати її. Якщо ж молода жінка побачить у сні, що її мати вагітна, то саму сновидицу найближчим часом очікує поповнення сімейства. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ