Сонник Підказка 😴 наснилася, до чого сниться Підказка уві сні бачити

Отримати потрібну підказку – говорить про те, на вірному ви шляху чи ні.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Підказка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підказка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Мені приснився сон який ввів мене в замішання, і хотілося б отримати підказку до нього..може бути просто тому що він мені так важливий..Всього сну не пам’ятаю, лише одну мить запам’яталося, але все как-будто було в реальності. Я бачу себе уві сні, мені років 50-60 і свого чоловіка, теж уже старенького&# 8230; він мені каже фразу: Ех, якби тоді ти не стала противитися, ми давно були б разом&# 8230; До слова сказати, я з чоловіком розійшлася пару місяців назад, і мені далеко до 50 років) Мені цікаво, це підсвідомість видає мої &# 171; бажання&# 187; і питання які мучать мене, чи що це&# 8230;?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви будете в непростому положенні, коли вам буде не у кого спитати поради і попросити допомоги.

Я з України і закохався в дівчину з Англії. Я тепер не знаю, що мені робити боротися, якщо шанси не Велека або закинути це все (хоча я цього дуже не хочу). Суть сну така: Мені приснилося, що я можу через телефон зв’язатися з покійною родичка, але розмови як такого не було, в основному говорив я (я хотів Вибачте за те що належним чином не потдержал її в останній день її життя) і відповідно мене завжди турбує ця проблема з дівчиною. Я неодноразово просив Бога дати мені підказку, що мені робити і ось ВО СНЕ Я ПОБАЧИВ ТАБЛИЧКУ З НАПИСОМ &# 171; GO THIS WAY&# 187; (ИДИ ЦИМ ШЛЯХОМ).
Я вважаю це символічним так як цей напис був по англійськи (як я згадував дівчина з Англії) і я всетаки вирішив боротися. ПРОШУ ВАС ДАТИ МЕНІ ЗНАТИ ЧИ Є В ЦЬОМУ СНЕ ЯКИЙ ТО СЕНС ЧИ НІ.
Заздалегідь дякую!

Мені наснилося, що купила автомобіль. Мені дозволили виїхати на ньому в парк розваг, який розташований поруч з автосалоном, і розплатитися пізніше. Бачила марку і колір свого автомобіля на стоянці.Продавець-видний чоловік років 45-50. Уві сні була разом з сином, але не бачила його.

ми з чоловіком спимо ніч, вриваються 3 чоловіки і кажуть що нам сюрприз-замовила дочка, я вискакую а чоловік залишається, я опиняюся в будинку моїх батьків далі все відбувається там, дочка спокійно сидить на кухні і каже що нічого не знає ні про яке сюрприз , вриваються ще люди я вибігаю надвір -там ще люди я з боєм прориваюся крізь них на вулицю покликом міліцію, під’їжджає на велосипеді 1 чол, в формі, ще 2 я розумію, що це одна банда, і біжу по вулиці кричу про допомогу але я тому одна а в будинках навіть світла немає, прокидаюся

приснився всевидюче око прям як на зображенні тольков на тлі жовтого світла говорив що він хранитель інформації і часу а Господь -творец всюдисущий&# 8230;.

У себе відкрити книгу, а там всевидюче око і багато написано погано пам’ятаю про терпіння і молитви Отче Наш і Богородице 40 днів поспіль і що Всевишнього допоможе&# 8230;

Прозора вода поступово забирає житло я спокійно відходжу на піднесеність і видно як під водою пісок обсипається тріщиною в низ йде вся вулиця але вулиця не моя

Сон з понеділка на вівторок .Уві сні все було нормально ми займалися звичайними справами, потім приїхав вітчим з психушки, і у нього стався нервовий зрив через що я, моя мама і Бабуля зібралися і вирішили поїхати, але я забув телефон і зайшовши в будинок, мій вітчим почав перетворюватися в перевертня і трощити все підряд, а також вбивати, поки він біг за мною я біг на скутер де сиділа моя бабуся, мама і 2 кішки, вони почали їхати, я тільки наздоженуть, мама відкрила дверцята і мама дала мені застрибнути, я застрибнути і з за перевантаження скутер на коренилася і майже впала, але мама вирішила пожертвувати собою і зістрибнути, пізніше ми поїхали по дорозі в саду, а дядько все продовжував за нами бігти, по дорозі нам на телефон писав якийсь невідомий чоловік і описував усі нашітдействія і підказав нам що нам потрібна сіль і накреслити сіллю навколо дядька будь-яким способом, після ми приїхали в психушку, по шляху взяли мою другу бабусю (маму вітчима), і зайшли в психушку, там були дуже дивні люди, але ми пішли далі на склад шукати сіль, сіль ми знайшли саме під час і прийшов дядько почав все трощити і перегризати всім горло, нам вдалося накреслити навколо нього коло він почав слабшати, в результаті ми вирішили піти, але ми повернулися через те, що він поборлл сіль, але його під землю забрав привид чорного кольору, і ми вирішили поїхати перед від’їздом ми зустріли дівчину яка записувала чудеса світу абсолютно все навіть про яких ніхто не знав, ми поїхали назад до нашого дому, я хотів перевірити що сталося з мамою і га цьому сон скінчився

я йшла дуже швидко, зустріла знайомого, який дав мені телефон і сказав ним скористатися (вкаже шлях) і посміхнувся, були калюжі, перебували в якомусь полі, жовтий колір пам’ятаю, і я бігла. за нашими дівчатками з роботи намагалася встигнути!

сон сниться що я десь на курорті бачу чистий блакитний океан потім я потрапила під сильний теплий дощ в білій сукні промокла до нитки і під час дощу бігла а поспішала я через те, що почула в дали що виступає співачка зара я була з подругою ми по підбігли, вона співає і перекидається в калюжі від дощу в цей момент емоційно я щаслива.

1 сон-мені наснилося як я дивилася в дзеркало і у мене були карі очі (у мене блакитні) очі мої були нафарбовані дуже красиво, я так ніколи не могла їх нафарбувати.
2 сон- мені дуже часто сниться хлопець з яким я коли то спілкувалася і фліртувала, але тепер ми не спілкуємося, і я постійно думаю про нього, і сняться сни від яких захоплює дух, у снах з ним відбувається те чого не було на яву

Мені наснилося що я з друзями щось шукала. На стіні я знайшла підказку. Там була схема як дістатися до того будинку. Почавши шлях люди почали пропадати

У мене є кінь. Наснилося що вона сказилася і почала гнатися за мною.наздогнати мене не змогла і її потім заспокоїли. кінь попелястого кольору

На небі написано було аяти з Курана. Арабською. Це було нічний час і були хмари. напис світився.

Чесно кажучи, як тільки я прокидаюся, то відразу ж забуваю все сни, але я спробую розповісти все що згадаю. Спочатку я перебувала в якомусь старому будинку, там був дідусь і ще якісь люди, начебто теж підлітки. Ми всі говорили про щось і рахували гроші, всього 150 грн (3 купюри по 50). Потім вийшли з будинку, було темно, (далі все мутно, адже пам’ятаю тільки як зустріли кого то, поговорили і далі пішли). Раптом я опинилася у себе у дворі, я вже з іншими людьми і ми шукали якісь підказки і намагалися щось знайти.. Все закінчилося тим що звідки прийшла моя однокласниця і брат з його другом.. Як то так, не судіть, мені завжди сниться якийсь бред &# 128517;

Сиділа з подругою на дачі на ганку. Бачимо, зірка падає. думаємо:&# 187; Вау, клас! Треба загадати бажання!&# 187 ;, а потім розуміємо, що це не зірка, а це літак. Він падав в тій стороні, де за місцем розташування повинен знаходитися Київ (місто в якому я живу). Після великого вибуху, пішла хвиля сильного потоку повітря, яка дійшла аж до нас, після неї ж пішла друга хвиля, але вже не повітря, а попелу з вуглинками. Один з вугіллячок потрапив мені в волосся, але я встигла його витягти до незворотних наслідків. Мій сон закінчився на дуже дивному моменті. Я відчула, що моя бабуся, яка живе в Києві померла. Потім я прокинулася від жаху, і на цьому сон закінчився.

Сестра народила дівчинку. Потім приїхала і поклала її на ліжко. Вона така гарна була. блакитні очі, світле волосся, пухкенька. Від неї так смачно пахло, я це прям дуже добре запам’ятала. Але сестра не купила ні ліжечко, ні коляску, взагалі нічого не купили.

Я запитала, буде вона її називати Аделіною чи ні? А ти сказала яка в Аделіна? вона Наташа. І дівчинка маленька, я її гладила, а у неї така шкіра м’яка

Я з мамою була на якомусь шоу. Там артисти виступали на ковзанах. Я була просто в захваті від нього! Після закінчення ми спустилися до гардеробу. З’ясувалося, що дівчина там не знає, де наші пальто. Я дуже засмутилася, але стала шукати їх. Знайшла незабаром наші з мамою чоботи, а пальто немає. Я вже готова була плакати, так як мені шкода було втратити улюблене пальто. Сіла на лавку і дивилася в підлогу. Недалеко від мене на шкіряному світлому дивані сиділи чоловіки в стильних, строгих костюмах. Я почула голос ще одного чоловіка, який до них підійшов. Йому було років 40, теж в костюмі, начищених до блиску черевиках. Він став бадьоро спілкуватися з ними на якісь складні ділові теми. У розмові назвали його ім’я &# 8212; Тед Спелс. Він мені здався заможним. Потім він сів на лавку, на якій сиділа я і сказав мені:
&# 8212; Що за похмурий вигляд? Випийте хересу, допомагає і простягнув мені келих.
Я підняла на нього очі. Ми деякий час дивилися один на одного. Його очі були темно-сірого кольору. Погляд був м’який, ніби посміхався. Я прийняла келих, а він, ніби забувши про мене, став розмовляти з колегами. До чоловіків підійшов хлопчина, який уявив себе дуже розумним і став випендрюватися. Чоловіки не знали, як від нього відв’язатися, стали підтримувати розмову. Тед відвернувся і посміхнувся, мовляв навіщо виробляти, дурнем тільки виставляєш себе. Я посміхнулася, він це помітив і подивився на мене. Потім я встала і знову пішла шукати пальто. І я його знайшла! Під купою верхнього одягу. Ми з мамою одяглися і вийшли. Через кілька днів я знову зустріла Теда. В магазині. І не в костюмі, а в простих джинсах, футболці та навушниках. Він вліз в чергу переді мною. Я запитала, що у нього грає в навушниках, він мені показав якийсь кліп. А потім звідкись взялася сцена і його ведучий покликав виступати. На цьому сон закінчився.
Що цікаво. Пару тижнів тому мені теж снився чоловік. Правда інший за характером і зовнішності. Я теж звернула увагу на його очі. Але вони були холодні, колючі, світло сірі, мабуть. Він теж уважно на мене дивився. І він то був байдужим, то м’яким. Цей чоловік мені приснився після того, як в поїзді я зустріла такого. Я звернула увагу на його погляд, а потім мені стали сниться ці сни. І всюди очі, погляд. Все різний, але погляд дуже виразний і пильний завжди. Що це означає?

Уві сні, я бачила свого улюбленого співака, йому 21 років мені 20, ми ровесники. Я з ним знімалася в кліпі і ми любили один одного сильно, обіймалися він мене оберігав, і в цей момент прийшов мій чоловік і я була в поганому стані, я начебто йому зраджувала!я так його любила уві сні, і не хотіла з ним розлучатися

Вчора ми потрапили в аварію, і ще у нас дуже багато проблем, купа боргів яких ми не в силах віддати, сьогодні бачила сон де було сонячно, і над небом літав літак, в прямому сенсі цього слова, він літав як пташка, потім він втратив рівновагу, і ми з моїми близькими почали лякатися так як він падає туди де стоїмо ми, і моя мама сказала йти в ту сторону, і я думала що це не гарна ідея, так як там небезпечно, але я послухалася маму і ми бігли в ту сторону, потім літак впав прямо поруч снами і вилилася вода від літака, з нами нічого не сталося

Вітаю! Сон з воскресіння на понеділок: з дружиною на рибалці, прохолодно, з цього одягнені по погоді. закид &# 8212; зачіп, витягую щось схоже на катамаран. Відчіплюватися, поруч теж рибалка, з уловом, у нас було порожньо. Повертаюсь а у нас теж вже є улов. Далі не великий діалог, хвилювання про погоду, точніше не пригадаю. Хочу зробити наступний закид, замахуюся і бачу що з під каламутної води що то спливає, придивляючись бачу що це два трупа, один з них обличчям до мене інший точно чоловік, другий спиною, не зрозуміло хто. Одягнені в шапки, куртки, і в схоже що в обнімку. Далі я прокинувся. Підкажіть що це може означати?

Ми з чоловіком, пливли на лотку по великій річці або морі, я так і не зрозуміла. А на воді стояв будинок! У ньому жила моя Хресна ми зайшли до неї в будинок сиділи балакали і я почала плакати і вона попросила подивитися їй в очі і разказать проблему і почала дивитися а у неї стали очі дуже засмічені і дуже великі я почала кричати і просити щоб вона перестала мені стало дуже погано

Наснилося що Сестричка двоюрідна молодше на півтора місяці, вона мені близька як подруга, народила сина

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ