Сонник підіймається. До чого сниться підійматися бачити уві сні – Сонник

сонник підіймається наснилося, до чого сниться уві сні підіймається? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні підіймається, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Підніматися

Хвора людина підіймається на візок – віщує велике нещастя.

Піднімаєшся на велике дерево – слава, популярність, удача, щастя.

Піднявшись на стіну, вкриваються ковдрою – буде просування по службі.

На візок підіймається хвора людина – велике нещастя.

Одягнувши головний убір, піднімаєтеся на екіпаж – вас чекає переміщення по службі

Сонник – Підніматися

Сонник – Підніматися, дертися

Сонник – Підніматися на гору

Сонник – Вал, підійматися на нього

Сонник – виходжують сову, видираюся по найдавнішим східцях

Сон говорить, щоб ви серйозно зайнялися вашим особистим життям. На новій роботі, в новому будинку, в іншому місті або країні, на будь-якій висоті ваших досягнень ви залишаєтеся на самоті.

Сон говорить про те, що ви можете відкинути якогось перспективного приятеля (годувати сову). Взагалі в наступний раз якщо вам присниться сова (символ самотності) постарайтеся прогнати її.

Сонник – Басейн

Ви скоро поучаствуете в якомусь справі пов’язаній з отриманням вигоди, можливо на професійній ниві, де задієте свої навички, будете впевнені в собі але трохи збентежені. Просування справи затягнеться і врешті-решт ви відчуєте, що заплуталися, помилилися і охололи до кінцевої мети.

Коли все завершиться, залишаться змішані враження, наче нічого й не було з одного боку, а з іншого – стільки сил майже даремно витратили.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ