Сонник Пес. До чого сниться Пес бачити уві сні – Сонник

сонник Пес наснилося, до чого сниться уві сні Пес? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Пес, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Тиждень сниться мій пес хаскі

Сонник – Великий пес

Великий доброзичливий Пес з густим хутром на Дивані – це психо-емоційний настрій сновидицей, що шукає в стосунках, в першу чергу, тепла і турботи (ступінь душевного комфорту, підвищена емоційна чутливість).

Сімейна Пара, яка бажає забрати Пса, але незадоволена його відходом, їх обопільний суперечка по темі Догляду за ним – це хороша підказка для сновидицей, де знаходиться корінь її проблеми, в зайвої вимогливості до Чоловікам, які так само чекають (! ) Тепла і уваги від партнерки, а інакше, навіщо їм спільне життя (сновидицей погано дбала про Собаці, не годувала і не купала її, вважає Сімейна Пара, але сновидицей в подиві і не Згодна з ними).

Висновок з Сну – близькі відносини повинні бути комфортними для обох, і такі відносини ТРЕБА створити Самою (як Жінці – хранительки домашнього вогнища), надаючи необхідний імпульс відносинам, ось тоді вони вирівняються (збалансуються) до потрібної межі, щоб задовольняти обох, що є взаємне Згода в парі.

З повагою Лівія.

Сонник – Великий пес

Сонник – Величезний Пес

Собака, побачена у сні, звичайно символізує одного. В даний час ви мрієте про вірного і надійного друга. А уявлення про те, якими якостями він повинен володіти, ви формуєте за своїм образом і подобою.

Можливо, найближчим часом вам надасть допомогу якийсь впливова людина, що заслуговує на довіру.

Сонник – Величезний Пес

Сонник – Мені приснився мертвий пес

Сонник – Прийомний батько

У першому сні ви прив’язані до якогось хворого суспільству, чиї установки ви взяли з задоволенням, але вони не є вашими, природними.

Другий сон говорить про те, що з суспільством ви розлучитеся не по своїй волі, а з якихось зовнішніх обставин, але установки не зміните, а навіть спробуєте ще більш прив’язатися до них, створити щось подібне пішов.

Сонник – Прийомний батько

Сон з глибоким психологічним під-текстом – в життя сновидицей націлена на партнера (можливо, Чоловіка), здатного замінити їй турботу і опіку рідного батька.

Вуличні дроти для Білизни (червоно-сині), видатні тільки сновидицей і приймального Папі – підказують про внутрісімейної Ситуації, що вийшла "на вулицю".

Один грайливий Пес помер, вирішили взяти Цуценя – розлад Взаимо-розуміння з подальшим прощенням і примиренням Партнерів (подружжя), коли відносини свідомо вирощуються заново.

Провід стали ще товщі – позначає зміцнення своєї емоційної зв’язку, закриті від Сторонніх відносини (Червоне – це власні Емоції, Синє – усвідомлення цих емоцій в парі!).

І доповню, що "приймальний Папа ‘- це Чоловік, якого треба "прийняти", бо він тобі вже дано, по Причин своїм – судячи з сну (один сімейний грайливий Пес помер, взяли іншого Цуценя – виправлення своєї Ситуації, можливість відпрацювання за-ново).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ