Сонник Перука 😴 приснився, до чого сниться Перука уві сні бачити

приснився перуку? Необхідно підготуватися до численних обманів. Навколишні почнуть поширювати чутки щодо вашого особистого життя. Проявіть пильність, спілкуючись з людьми. Можливо, необдумані слова стануть причиною виникнення нових пліток.

Ненатуральні волосся в сновидінні символізують особливості сновидіння, невідомі оточуючим людям. Ви спробуєте їх приховати або постараєтеся піднести так, щоб отримати вигоду.

Який перуку вам наснився?

Сниться перуку у чоловіків ▼

Привидівся жіночий парик у чоловіка? Сонник Феломена повідомляє про глузуваннях, ганьбі. Негативні емоції доведеться випробувати в будь-якому випадку, що змусить переживати, засмучуватися.

Побачили подібний сюжет в мріях? Можна зіткнутися зі зрадою. Здійснити підлі вчинки можуть близькі люди, що користуються довірою. Це стане неприємною несподіванкою. Висока ймовірність змін, здатних порушити найближче оточення.

Сниться перуку на голові ▼

Приснився перуку на голові? Символ натякає на створення помилкових вражень. За рахунок цього ви спробуєте зберегти наявні здібності, навички, знання в таємниці. Можливо, ви глибоко помиляєтеся в питаннях, які безпосередньо стосуються вас. Подібні сумніви здатні привести до появи численних проблем. Істотно може постраждати особисте життя.

Приснився чорну перуку ▼

Сниться чорну перуку? Сновидіння віщує виникнення серйозних проблем. Неприємності погано позначаться на стані здоров’я. Рекомендується відвідати лікаря, пройти повне медичне обстеження, щоб уникнути ускладнень, здатних порушити плани.

Уві сні перуку з довгим волоссям ▼

Приснився перуку з довгим волоссям? Доведеться пройти довгу дорогу, щоб домогтися бажаного результату. Важкий шлях до поставлених цілей привнесе в життя багато приємних подій. Він здатний стати захоплюючим.

Є висока ймовірність появи нових друзів, перспективних знайомств, відданих людей.

Що ви робили з перукою уві сні?

Уві сні міряти перуку ▼

Почали в сновидінні міряти перуку? Сонник віщує неприємні моменти, зміни. Виникнуть проблеми в особистих відносинах. Спілкування з близькими людьми, друзями буде супроводжуватися конфліктами, сварками, численними суперечками. Подібні події змусять переживати, хвилюватися.

Одягати перуку уві сні ▼

Довелося уві сні одягати перуку? Наяву доведеться зіткнутися з плутаниною в серйозних справах. Постарайтеся не впадати в паніку. Суєта здатна негативно позначитися на результатах. Вирішити зазначені завдання, впоратися з труднощами допоможе прагматизм, раціональний підхід.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Перука, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перука уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

перуку яскраво рожевого кольору

яна, то, що ви бачили на собі такий перуку, швидше за все, віщує для вас яскраву особисте життя.

Вітаю. Дивний сон під ранок. як ніби я волосся мажу гелем він липкий сильно, шар густої? мені неприємно, але типу це треба для якоїсь процедури. волосся сплутується, потім я знімаю з голови перуку (швидше за шиньйон) він розпатланий і теж в гелі. волосся у шиньйону стирчать в різні боки.я скидаю його з голови і відчуваю щось на зразок полегшення

Аліна, то, що в вашому сні був такий перуку, ймовірно, говорить про те, що ваші спроби вичавити бажане за дійсне не увінчаються успіхом.

Уві сні на мені була перука світлого кольору (пшенично-бежевого), ретельно пригладжений, довжиною нижче плечей, і я обрізала навскіс прядку від чубчика у напрямку до кінців.

Вітаю! Мені наснилося, що якась жінка приміряє на мене перуку з дуже густими, як грива, волоссям, темно-червоного кольору. Він мені не подобається і я його знімаю.

Вітаю.Мені наснилося, що я в магазині підійшла до відділу з перуками і шукала чорну перуку.Але мені запропонували самий темний колір з того що було це був темно червоний колір.Я погодилася і взяла його.Що це може означати??

мені наснилося, що я знайшла чийсь перуку, він мені сподобався, потомучто колір волосся був такий же, як і у мене, темно-русяве і волосся були дуже довгі! я про довге волосся завжди мріяла! я приміряла його і вирішила вийти на вулицю, але він з мене став спадати! потім я повернулася, поклала перуку на місце, прийшла моя знайома (це був її перука) і стала приміряти на себе і показувати мені безліч безліч коротких перук різних кольорів, але вони мені не подобалися. я попросила той, з довгим волоссям, вона дозволила, я добре закріпила його на собі і в ньому ходила.

Сновидіння, в якому ви знайшли такий перуку, найімовірніше, говорить про те, що у вашому житті наближається новий роман.

Привіт, мені приснилося що чоловік мені дарує перуку, я його одягаю, а він точно такий же як моє волосся і колір і довжина, це викликає у мене подив, думала який сенс мені його носити то

Привіт, мені вкрай рідко сняться сни, тому якщо трапляється так, що щось насниться, то для мене це важливо.
Сьогодні приснився сон, що я в чорній перуці. Протягом всього сну я жила звичайним життям, робила свої справи та в чорній перуці і мене це ніяк не бентежило. Підкажіть, будь ласка, щоб це могло означати. Мене хвилює, що що то погане&# 8230;

Привіт, сьогодні мені приснився сон що я в салоні краси. мені підстригли кінчики волосся, але так як я їх в реальному житті відрощую я трохи рассторілась що все таки я ніяк їх не можу відростити я покрутилася біля дзеркала і тут побачила темний перуку (в реальності у мене волосся прояснені) з довгим кучерявим волоссям. я його приміряла, т.до мені було цікаво чи підійде мені темний колір і такі кучері. тут з’явилися якісь діти і почали мене розглядати а потім все захоплювалися мною і говорили ну треба ж як красиво. в даний час я шукаю роботу і мені запропонували 2 варіанти. але я ніяк не можу визначитися куди мені краще піти, щоб ще і не пргадать щоб хороша з / п і перспектива. Заздалегідь спасибі за відповідь, якщо ви мені відповісте)

Сьогодні приснилося, одягаю красивий перуку з власних довгих густих темно-рудого волосся, обстриженими недавно. І я розповідаю про це якомусь чоловікові і показую, не знімаючи перуку, свої ж волосся трохи нижче плечей. Поруч з ним стояла його жінка з такими ж червоними натуральними волоссям волоссям. Відчуття були хорошими.Моє волосся в перуці мені подобалися більше.У реальності, я дійсно обстригла свої довге чорне волосся 2,5 місяці тому по плечі.
І цієї ж ночі, в іншому сюжеті сну, приснилося, що я фарбую волосся в білий колір, але не повністю, а мелірують, розчісую і мені подобається результат. В обох випадках, дивлюся в дзеркало. Підкажіть, будь ласка, що це означає? спасибі.

Я на базарі приміряю перуку русявий в тон своїх натурального волосся, перуку з довгим, прямим волоссям дуже густий і розкішний. Дивлюся в ньому в дзеркало а ззаду стоять люди і захоплюються. Начебто я його не стала купувати, не пам’ятаю&# 8230; а тільки приміряла. До чого цей сон? Заздалегідь дякую!

ми гуляємо з мамою, сином і свекрухою по магазинах і свекруха купила перуку . Я теж хотіла мірила різні перуки але мені не один не сподобався ми пішли з магазину . А свекруха сказала що вона подарує кому небудь свій перуку .

Мені снилося, що я сиджу на лавці поруч зі своїм навчальним закладом і тримаю в руках перуку. Він був яскраво-червоного кольору. Не пам’ятаю точно, але я чомусь підходила до ларька &# 171; Союз-Печатки&# 187;. Я одягла його просто так, на волосся, не надягаючи спеціальної шапочки, на яку він одягався. Потім підійшла якась молода пара. Вони не впізнали мене (Питання, з якого дива вони повинні були мене знати, але в голові у мене промайнуло саме те, що вони саме не впізнали мене). Потім я відчула, що з під перуки визирають мої справжні справжнє волосся. Я пішла в магазин за невидимками, щоб закріпити його. Закріпивши перуку, я пішла до навчального закладу.

Вітаю! мені наснилося що я в білому, кучерявому перуці. волосся до плечей. я була повністю змінена. одяг був модна. я зайшла додому до мами і мені хотілося дізнатися, дізнається вона мене чи ні. хто то з людей мене ніби як дізнався.

Сниться, що я бачу себе в дзеркалі сдліннимі пухнастими волоссями, а потім проводжу рукою по ним, а половина волосся відпадає, і я бачу що це перука відпав, не всі волоссями мої.

Мені снилося, що мій хлопець який працює в охороні в офісі, працює охоронцем в огронейший супермаркеті, я підходжу до супермаркету дивлюся у вікно і бачу його в перуці в світлому і з довгим волоссям 15-20 см. я почав його тягнути за перуку, а він як справжнє волосся, але насунутих прямо на лоб як сітка на межи очі, потім у нього вже інший перуку темний і як справжній, він що то мені говорив але я не пам’ятаю.

Мені наснилося що я організовую дитячий спектакль, влаштовую конкурси, потім дітей забирають. Потім я опиняюся у дворі в якому я виросла і мені простягають шматки світлого каменю і я впевнена що це граніт. Потім я опиняюся в незнайомому місті і йду в какой то будинок в гості, для цього я приміряю перуку, світлий з довгим волоссям..я його намагаюся прим’яти і він легко приймає потрібну мені форму.

на мені була перука блондинки покладений в красиву зачіску там де я проходила стояли відьми але вони були в образі цілком симпатичних дівчат одна з них метнула в мене вогонь і перуку згорів на мені я скинула залишки це перуки і побачила своє волосся і зраділа що це був парик вони були мого рідного кольору здавалися гарними і здоровими я посміхнулася подивилася навколо ходили незнайомі перехожі відьми зникли

Наснилося ніби на мене приміряють перуку &# 8212; довге русяве волосся до ліктя завдовжки на прямий проділ, Я бачу себе в дзеркалі в цьому перуці і дуже собі подобаюсь, але думаю, що на люди не варто так показуватися,

Я уві сні приміряла перуку з довгим русявим волоссям, який спочатку я побачила на дівчинці знайомої і подумала що це її натуральне волосся, а потім випадково дізналася що помилялася. Коли одягала перуку така радісна була, що мені дуже хотілося теж таке волосся! такий захват! А що волосся виявилося у дівчинці перукою, мені було все одно. Мені 25 років, сама блондинка. Відрощую волосся до русявого натурального кольору.

Наснилася померла мама. Вона померла від раку і у неї був за життя перуку, але вона його ніколи не носила, він просто був. ще вона іноді носила мої піми, коли приїжджала до мене на хіміотерапію. і після смерті її з їхнього будинку я забрала шкарпетки вовняні. сон: ніби ми сней перелазимо через якусь огорожу, і у ній падають мої піми з ніг і в них дивлюся ці шкарпетки, а ми кудись поспішаємо, і вона питає так грайливо-може мені все-таки перуку надіти. я- так навіщо, ти у мене і так красива.

Мені наснилися довге золотисте волосся я приміряла їх як перуку, але волосся в перуці були мої, потім я зняла їх і потім вони зникли, я довго їх шукала, потім з’ясувалося, що їх вкрав мій старий знайомий.

У мене довгий, розкішний кучерявий шоколадного кольору хвіст, але я його знімаю як шиньйон і дуже хочу знову таке волосся (в житті я коротковолосого блондинка)

Наснилося що я міряю перуки.Великий магазин дівчата продавці одяглися в нові речі.І зараз я теж трохи теж хочу одягнути нові речі.Але спершу міряю перуки і вони різні.Темні, руді.

Мені наснилося розставання з моїм вже колишнім коханим на даху висотки, після якого я ридала ридма, але мені треба було виступати перед людьми, тому я одягла перуку з довгим блакитним волоссям і, як ні в чому не бувало, вирушила виступати перед публікою. А після концерту зняла перуку, помила його і заплела в коси, а потім знову почала ридати.

Вітаю! Пам’ятаю не зовсім все! Я гуляла по парку, сонце яскраво Святого, точно пам’ятаю що була не одна, а з друзями, я йшла і намагалася одягни перуку, коротка стрижка і рудий, спочатку я його одягла, але було видно моє волосся і я його зняла. я довго не могла його одягнути намагалася як то зав’язати волосся і в результаті у мене вийшло і я стояла дивилася на себе в дзеркало!!

бачила що одягаю звичайний перуку на голову, а потім волосся стає довгі і дуже гарного кольору, який я давно хотіла. Волосся прямі як після прасування. Я дивлюся на себе в дзеркало і мало не стрибаю від задоволення

Здраствуйте. Приснився перуку чорно білий з довгим волоссям, перед тим як надіти, я його трохи підстригла від імені.. Коли я його одягала, він був замалий, але я все ж його відділу і сама собі не дуже сподобалася

Вітаю! Наснилося що я ношу перуку з довгим волоссям, і мені дуже подобається. Я милуюся на цей парик на собі в дзеркало, але відображення зі спини. І розумію, що він приклеєний на моїй голові, я відчуваю дискомфорт від його носіння і під ним мій справжнє волосся, які зіпсуються якщо я не зніму цей парик. Я з великими труднощами зняла його зі своєї голови і зрозуміла що своє волосся краще будь-якого перуки.

наснилося, що одягла перуку, він темного кольору, кошлатий і коротко стрижений і пішла з якихось справах, від кого-то ховалася, прикидалася, хотіла когось обдурити або зробити вигляд що це не я. до цього у мене був вибір одягти перуку блондинки з довгим волоссям, але він був високо в шафі, я не захотіла його дістати.

мені наснилося що я вибираю собі перуку, вибрала чомусь з коротким волоссям см 3 і темно каштановий, але не приміряла і потім я пішла з магазину ..далі слідував інший сон

Бачу буд то мого нареченого приводить додому моя знайома, а він п’яний зняв туфлі і поклав в купу своїх туфель, які просто лежали у дивана, потім ходив по кімнаті хитаючись, а я взяла його телефон і дивилася фото, а там фото квітів різних, букетів , як ніби там де він був зі своїми друзями вони купували квіти для дам&# 8230; і підходжу я до дзеркала, а на мені був парик, уві сні він мені сподобався, він був зі світлим мелірування волосся прямий (я темна брюнетка, і мій волосся кучерявий)

Я одягала короткий і кучерява перука, а сама поверх сукні була одягнена в нічну сорочку блакитного кольору, при цьому виглядала в дзеркало. У порога стояв мій колишній начальник і кудись мене кликав. За порогом були якісь люди (жіночої статі, теж в нічних сорочках)

приходжу я в магазин перук і починаю міряти. спочатку коротке чорне волосся, потім білі і все мені не подобається. а продавщиця так на мене дивиться з усмішкою, а все-одно щось шукаю . потім знайшла шиньйон (накладка -хвост) і його приміряла, але все не те&# 8230; шукала, шукала і нічого не знайшла &# 8230;.

я приміряла різні перуки, але мені сподобався по світліше з довгим волоссям. я не хотіла його знімати бо у мене було коротке волосся.

Вітаю! Бачила сон: у мене прекрасні рудуваті довге волосся. Я знаю (уві сні), кому вони належать. Я із захопленням їх гладжу, розчісувати. Ловлю на собі погляд чоловіка цієї молодої жінки і ховаюся від нього (намагаюся сховатися від цього погляду). Від краси волосся відчуваю захват.

в моїй сумці виявився красивий перуку з густими коротким волоссям. я його поміряла. мені було дуже красиво.

наснилося: я в перуці з довгим волоссям синього і чорного кольорів, з чубчиком, по-різному укладаю перуку; навколо багато людей-друзів і не тільки..

Я писала кошторис грузіністому чоловікові.Поруч сиділа секретар. прийшла інформація. що мене і ще двох жінок хочуть вбити. Секретар принесла мені перуку і я його одягала, щоб сховатися. Секретар ризикувала заради мене.

сон пріснівся Вже после 8 години ранку, приснилося щомама мого хлопця вдягнула одну перуку білого кольору а зверху ще и перуку темного кольору (друга перука темного кольору Це не перука а Ніби шінйон)

Уві сні бачу себе з незнайомими чоловіками, розмови не пам’ятаю про що, надягаю довге волосся і комфортно почуваю з ними, волосся темне і з чубчиком! А в житті я з волоссям теж темними і нижче плечей і без чубчика

снмлось ючто знайома дівчинка розчісувала мені довгі густі чорні з сивиною волосся.а потім виявилося .що це перука.я його зняла інадела.потім шукала дорогу до подруги додому по дорозі мене лаяли якісь жінки.дорогу до подруги знайшла.

одягала перед дзеркалом красивий середньої довжини білу перуку а на перуку дуже красиву білу капелюшок до чого це. сон приснився з суботи на неділю

одягала перед дзеркалом красивий середньої довжини білий хвилястий перуку на нього дуже красиву білу капелюшок і до ранку уві сні сама шукала відповідь на цей сон.сон приснився з суботи на неділю

Я стояла перед дзеркалом і одягла перуку зі свого волосся, але волосся на ньому були короткі, але зачіска мені дуже йшла. Виглядала добре, але у мене довге волосся, уві сні у мене була думка носити перуку спільно зі своєю довгою косою, як ніби я можу змінюватися і бути різною. Дуже незвичайний для мене сон.

Привіт, сьогодні мені приснилося ніби я міряю перуку своєї сестри і вона теж в перуці..у неї був простий чорний а у мене чорний з білою чубчиком&# 8230;.ми з цією сестрою рік вже не спілкуємося до чого вона могла наснитися?

Мені приснився сон ніби мені моя сестра дала мені приміряти перуку волосся були довгими і волосся було дуже багато &# 8230;. колір перуки був жовтий насичений. зачіска нагадувала афрокоси&# 8230;. побачивши мама мене в ньому сказала щоб я непрімерно зняла його

Ми посварилися з молоді людиною на яву, а потім мені приснилося, як він сидить на лоджії і я надягаю дивний новорічний смарагдового кольору перуку і ми починаємо сміятися, я в ньому заплутуюся і падаю до нього в обійми і ми сміємося.

я постригати волосся у себе і вийшла коротка стрижка яка мені подобалася але була не рівною і я подумала що треба підрівняти дивлюся і думаю якщо буду рівняти волосся зрушаться как-будто перуку

снилося, що міряю перуки різного кольору від чорного до білого . приблизно шість перук. міряла і дивилася на себе в дзеркало, як я в них виглядаю.

Мені наснилося, що я лиса, а потім одягаю перуку, який дала мені рідна тітка. Перуку з довгим жовтим волоссям

Вітаю.Уві сні я курила собі шиньйон і показала його мамі.Їй дуже сподобався і ми пішли в магазин вибирати їй.Ми вибирали світло-коричневі кольори.А далі я прокинулася.Щоб це могло означати?

Я одягала перуку двох кольорів, меліровать в чорний і білий колір, з довгими пасмами. Але перед тим як його одягти, я його підстригли від імені.. Коли стала одягати він погано сідав, склалося враження маленького розміру, але відділу.

Вітаю ! Сон я бачила такої &# 8230;.
Я опиняюся в місці нібито будиночка маленького там полки на стіні і багато злегка примерзла капусти ніби жінка очищала листи &# 8230; І складав на полицю капусту &# 8230; Там же я побачила худобу невеликий (Толі білі кози на спині у них була Толі шкурка (не бачив НЕ приємних відчуттів) потім я дізналася що мені пора летіти (не знаю куди&# 8230;) але з чоловіком (розмовляла з ним по телефону&# 8230; Потім я потрапила в будинок де приміряла перуку рожевого кольору і синій берет &# 8230;. Підійшла до тата але він сказав зняти його &# 8230; Я зняла &# 8230; Слідом я потрапила в магазин взуття там було багато взуття лакована &# 8230;. Там до мене підійшла дівчина і сказала що вона хоче рожевий я для себе не знайшла взуття &# 8230; Ну і все я прокинулася)))

наснилося що я надягала перуку з білими кучерявим волоссям до плечей, але мені в ньому було незручно і я його зняла?

я купила перуку, довгі рожево бежеві волосся &# 8230; заплетене в коси.Одягла його і мені дуже сподобалося&# 8230; відразу почала помічати погляди на собі востроженние.До чого все це>?заранеее дякую!

сиділа наче в аудиторії зі знайомими дівчатами, хоча мені майже 40 років насправді. Раптово став зісковзувати з мене перуку (красиві шоколадні волосся), я спочатку відчуваю збентеження, потім починаю розправляти і збивати своє волосся і вони стають пишними і красивими. Я починаю розуміти, що мої справжні волосся, насправді не гірше, може навіть краще, чим був парик. збентеження проходить

мені наснилося, що я з ким то в магазині приміряю перуки, каштанового, чорного кольору, білих не було взагалі, але так нічого і не купила, і вийшла з магазину

мені наснилося когбудто я стрижуся, після стрішке у мене була паніка уві сні, &# 171; навіщо я це зробила&# 187 ;, за тим я розумію що це перука і знімаю його, а по дним мій волосся і у них втомлений вигляд

приснився сон, що мене повинні були за щось спалити. була велика арена, багато людей.поруч зі мною сиділа моя дочка, потім бабуся. і я говорила своїй доньці останні слова перед спаленням, щоб вона жила так щоб їй ніколи не було соромно за свої вчинки. я розуміла що буду горіти, що скоріше за все помру немає від опіків, а від шоку, але найбільше мене засмучувало що я більше не побачу дочка. і тут все люди встали і почали співати якусь пісню, а поруч чоловік раптом сказав мені виходьте через ті двері, поки вони співають. і я встала і вийшла, а вони все співали. я вийшла і мене підхопив інший дядечко і повів в таксі. я розуміла що врятувалася і потім заберу доньку.

Вітаю!наснилося, що міряю перуку з оочень довгого волосся, причому граю в якійсь сценці, волосся трохи сплутані.і не хочу знімати перуку

перуку виглядав так, як зараз моє волосся.
я його носила багато років в школі, не знімаючи і навіть не здогадуючись, що на мені перуку.
але уві сні я з сестрою пішла в шкільний туалет і зняла його.
одягала не більш

наснилося ніби у мене чоловік сивий став і купив перуку дорогою, за 7 т.р, через це я дуже сильно лаялася, дзвонила перукаря і кричала що такого перуку ціна 2 т.р щонайбільше. от якось так)

Приснився мій коханий чоловік з фарбованими волоссям, зміненою зовнішністю і переслідував мене і хотів нанести рану ножем. Хоча в житті все спокійно

Я зустрілася з людиною, знайомим по інтернету. Але була в перуці чорного кольору. А я блондинка

Доброго ранку Тетяна! Подробиці я не пам’ятаю. На даний момент намагаюся відростити волосся, їх довжина вже майже нижче вух. Пам’ятаю, що був в довгому перуці, а коли зняв його виявилося, що у міняючи знову коротке волосся.

Я повз бутиків в магазині і мене залучив перуку у нього були довге хвилясте волосся і до того ж рудого відтінку! я його купила! причому як виявилося не дорого ! І я бачила себе уві сні в ньому! зі сторони! До чого б це?

Я сиділа біля якогось дерева і коли помітила, що вже темно, встала, взяла перуку зі свого волосся, тільки дуже довгих і кучерявих і мабуть не правильно його одягнувши, пішла шукати шлях додому в сільській місцевості, де будинки дуже тісно примикають один до одного , залишаючи лише вузькі стежки між собою. Я не знала дороги, але пішла автоматично по стежці між будинків.

Я стояла в магазині і мені подруга каже:&# 187; дивись накладні пасма&# 187;. Я почала приміряти. Потім поклала назад. Дивлюся на ціну і вони дуже дешеві. Потім я опиняюся на Чорному морі навколо дуже багато людей. Що навіть не куди Растеліть покривальце щоб позасмагати.

Вітаю. Мені приснився сон в якому було багато перук. я стояла біля дзеркала і мірила їх. Був крихітний, білого кольору, але підійшов мені один. Він був темний з мелірованими пасмами

Мені наснилося що я зняла з себе темний перуку і побачила там великі яйця вошей почала тиснути і виявлена ​​одну велику ВШУ вбила її і повісилася перуку і раптом у мене засвербіла голова яочень злякалася дізнається чоловік і прокинулася

бачила. ВОСН на собі локони і афрокоси &# 8230; снився якийсь той косметичний салон &# 8230;.пропонували зробити масаж&# 8230;..так само в цьому сні снилося як мені вимірювали температуру

перуку з чорними довгими волоссям і я його носила ще снилися кішки яких тримали в квартирі і якийсь хлопець їх годував м’ясом

йшла підготовка до когось історичному дійства (спектакль, фільм,&# 8230;) я там в ролі імператриці, весь сон я приміряю сукню, перуку і прикраси.

Сниться, що у мене надітий перуку (форма, як у Клеопатри), тільки каштанового кольору і на ньому дві тугі і товсті білі коси, я не знаю як їх укласти, але мені так вони подобаються, але танцюючи перуку у мене один раз спадає. До чого це?

Мені наснилося що я носила перуку з довгим волоссям, більш світлими чим у мене, але і не блондин, у мене довге чорне волосся.

Вночі розмовляла в скайпі з подругою з ПАР і раптом спало педложеніе знайомства від чоловіка з США. До ранку пере приписувати, він військовий, дружина загинула в аварії 5 років тому. Мені 51 рік, не має значення, йому 55, вдівець. запропонував листуватися&# 8230; І приснився мені сон, що я в чорному перуці каре, а вжиття я фарбована блондинка.?

Мені приснився сон, в якому я бачила, що у мого чоловіка є коханка-брюнетка з довгим волоссям, яка торгує на ринку перуками. Уві сні чоловік стояв на тлі перук різних забарвлень і поруч була та жінка.

приснився перуку з чорними довгими волоссям я його міряла на очах у чоловіка

Мірила перуку зібраний в високий довгий хвіст, ще з цим перукою приміряла сережки з огляду на об’ємних клубничек.

Вітаю! Бачила сон про те, що була у стилістів (двоє незнайомих мені молодих людей). Вони без згоди зі мною виголили мені смугу в центрі голови і одягли перуку. Перука був коротко стрижений. Я обурилася і турбувалася про те, коли ж заросте виголена смуга.

Доброго дня! Мені наснилося, що у мене як ніби довгі і темне волосся, але вони наче сухі і я надягаю перуку з довгих і дуже важких чорного волосся, але вони такі злегка хвилясті блискучі дуже доглянуті взагалі, і ще я бачу сестру з коротким волоссям (у мене при цьому чітке відчуття що волосся в перуці її, т.е. я розумію що беру її річ, і навіть відчуваю завити їй, а у неї при цьому залишається стрижка каре)

Вітаю! Мене звуть Тахмина. Вночі мені приснився сон де я не на довго приміряла перуку з довгим волоссям і дивилася в дзеркало. Мені перуку дуже сподобався. Але потім я його зняла.

Доброго дня, Тетяно! Мене звуть Ірина. Перед розповіддю про сон поясню можливу причину його появи, хоча це виглядає дивно. Мені 55 років. Як і молодості я працювала в радгоспі в конторі і у нас були молоді дівчата бригадири-овочівники. Однією з таких була Валентина. Вона вийшла заміж за хлопця, з яким ми постійно ходили пішки з роботи в село з міста &# 8212; транспорт погано їздив. Минуло вже більше 20 років. Вона з чоловіком поїхала в Москву на заробітки, але він любитель інтернету і ми з ним постійно листувалися, говорили по скайпу, коротше дружимо до сьогоднішнього дня. Влітку від серцевого нападу Валентина вмирає в Москві. Незважаючи на те, що у нас тут на Донбасі ведуться постійні обстріли, її чоловік, Коля, вантажем 200 привозить тіло додому і разом з їхньою дочкою ховають Валентину в нашому селі. На похоронах я не була, живу в іншому місті, її я не бачила років 20 або більше, тільки на фото, і раптом сниться мені літо, на звичайних таберетах дерев’яних як за старих часів сидять молоді хлопці і дівчата і я там десь в другому ряду. Навпаки, приблизно через пару метрів теж стоять табурети і там сидять люди навпаки нас. Вони всі мовчать, а з нашого боку весело, всі посміхаються, радіють чогось. Зліва від себе я бачу аккуратненький штакетний ріденький парканчик, там теж ходять молоді люди, це ніби як вулиця там проходить. І раптом я бачу, що навпроти нас серед тих людей сидить Валентина. У неї все життя були дуже чорне волосся і довга коса, попереду чубчик. Я зриваюся з місця, звідкись вискакувати до неї і зриваю з неї цю косу, причому вона відривається від голови як красивий перуку, також з чубчиком і толстенной косою, втричі товщі, чим була у неї насправді. Я сідаю на місце і одягаю цей парик собі на голову. У дзеркало я не виглядаю, але бачу себе з боку. Мені так красиво, все на мене дивляться, всі говорять мені компліменти і навіть за цим парканом хлопці йдуть і озираються на мене. Мені так стало приємно, добре, адже я і сама бачу, що мені йде ця коса. Я взал косу в руки, а вона прямо лисніє, така жирна, товста, і обвела цю косу собі по голові, як у нашій Тимошенко. І знову я бачу себе з боку, знову красиво, і крім того, не дивлячись на те, що я обвела косу, її ззаду все-одно залишилося багато і вона лежить на спині. Я подивилася на Валю, думаю а як же вона? А вона сидить мовчки, на її голові коротенькі ріденькі волоссячко каштанового кольору і вона не звертає на мене і взагалі ні на кого ніякої уваги. Ось така гарна і задоволена собою я і прокинулася. Навіть не знаю що думати. Допоможіть будь ласка!

Я побачила як знайома зняла перуку а вона лиса була, і я взяла цей парик по міряти, чи йде мені цей колір. Колір перуки світло русявий, стрижка.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ