Сонник перший Сніг 😴 приснився, до чого сниться перший Сніг уві сні бачити

Сон про перший сніг віщує дуже швидкі зміни на краще. Ви зможете почати нове життя, забувши про недавні тяготи, розчарування, бідах. Дивіться в майбутнє з надією.

Приснився перший сніг за вікном ▼

До чого сниться перший сніг за вікном? Ви не бажаєте що-небудь міняти в стосунках, проте ваша сила волі направить вас до змін, які будуть на краще. Прийміть це як даність, що не противитися самі собі.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився перший Сніг, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться перший Сніг уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Підкажіть, будь ласка, що означає мій сон. Мені наснилося багато білого чистого снігу.Машина розчищала дорогу. Ми з моїм хлопцем трохи посварилися (без криків, не підвищуючи тону голосу). всі святкували &# 171; День першої сніжинки&# 187;. Багато салюту, блиску, конфетті. А я дивилася на темне небо з салютом. Потім я прокинулася.
До речі, моєму молодому людині в цю ж ніч теж приснився перший сніг. Він когось поздоровляв з &# 171; першим снігом&# 187;.
Заздалегідь дякую.

Сниться, що я сиджу в гостях за столом. У якийсь момент в квартиру заходить жінка, схожа на чеченку або азербайджанку. Хустка з металевими монетами на ній. А очі її золотого кольору. Вона підсаджується до мене і просить дати їй руку. Я їй простягнув праву руку, а вона попросила протягнути ліву. Після говорить, що мої діти будуть пов’язані з рисом і гречкою. У мене є незакінчена справа, яке я обов’язково повинен завершити; (На той момент у мене були проблеми з навчанням). Я у неї запитав, хто буде моєю дружиною, вона відповіла, що поки не скаже мені цього. Вона стала виходити з дому, я вибіг слідом за нею на вулицю. На вулиці була непроглядна темрява, тільки яскраві зірки. І в цій темряві, в стороні від цієї жінки був силует чоловіка. Я запитав у жінки, як її знайти, вона відповіла: &# 8212; 3 0 Г 64 (три нуль Г шістдесят чотири).

я прийшла в гості до подруги, а вона ненадовго кудись вийшла.Я трохи походила по дому поодинці.Деякий час по тому подруга повернулася.Але тепер вона вже була з плімяннікамі.Ми разом подивилися з неї у вікно і побачили жінку.,котороя під зливу ремонтувала верхню частину будинку.ми подумали &# 171; дивна жінка&# 187;.Відкрили двері, спустилися зі сходів і вийшли у двір. Несподівано я розумію, що почав падати сніг, і навколо нас за частки секунди утворилася насип із свіжих сніжинок.Я стала родоваться снігу.Почувствувала себе як в дитинстві.І тут мені захотілося пограти з цим білим і пухнастим .Подруга дивилася на мене як на малолітку з дивиною, а потім з цікавістю.Я поглядом запрошувала її пограти, але вона сказала, що їй пора, і з озобоченним видом пішла додому.Також я побачила, що жінка доробила ремонт і поклала з чоловіком дах.Час по тому я вбіжала в будинок подруги, щоб взяти камеру і зробити фото першого снігу..я весь час відчувала озобоченность своєї подруги&# 8230;.і я прокинулася..о 6 годині ранку.

Я сиділа вдома, ну як завжди на вікні сиділа пила каву і читала книгу, і раптом пішов сніг, а сніжинки великі такі, я не довго думаючи подивилася на календар там було 21 жовтня&# 8230; Я вийшла на вулицю, а людей не було взагалі, потім за мій побігла знайома взяла мене за руку і побігла не зрозуміло куди.Ось ми прийшли а там вже літо і сидить хлопець який мені подобається, і вчить текст якийсь.І я прокинулася

була осінь і я побачила за вікном, як падає сніг великими сніговими пластівцями, було тепло від того, що я побачила перший сніг і я сказала Міші, а у нас сніг йде

Добрий день, мені приснився сніг, уві сні я назвала його Першим і зраділа йому, він був мокрим, що тане, я сиділа зі знайомими як би ніби в альтанці, в укритті, холодно мені не було. спасибі.

Привіт, сон досить-таки короткий і начебто просте на перший погляд.
Мені сниться як я з подружкою йду по знайомому двору, і вона каже мені:&# 187; Так що ж це за павутина всюди літає.&# 187; Коли вона говорила це переважали теплі тони і здавалося було тепло.
Але потім я сказала їй:&# 187; * Ім’я *, дивись, та це ж перший сніг!&# 187; Після цього фарби охололи, але не було відчуття похмурості або будь-якої депресивності. При всьому при цьому, яким був сніг. Він було маленьким, тендітним, ніжним, абсолютно білим і чистим, він не різко покривав землю, а акуратно, але все-таки стрімко. За відчуттями мені було не холодно. У мене було відчуття якоїсь легкості. Що міг означати цей сон?
Сподіваюся на вашу відповідь, Тетяна.

Залишила на роботі свої документи і пішла, а коли потрібно було забрати розумію що ключі від кабінету не у мене і питаю колегу про ключах, у відповідь вона мені дає згоду що я можу забрати свої речі. Коли я йду за речами то заходжу в великий двір приватного будинку і бачу двох собак прив’язаною до ланцюга і одну вівцю бігає по двору, в цей момент мені каже жінка вже рання колега що мені не потрібно боятися так як собаки прихильність і я швидко біжу в сторону будинки. Подав перший сніг і я підходжу до будинку вона заглянувши в мою сторону говорить що ключі на замку і я можу відкрити двері і взятий свої речі. Після чого я притримав ключ від вхідних дверей відкриваю замок.

Мені наснилося що я подивившись через вікно, побачила як земля покрита тонким шаром снігу. я подумала : &# 8212; як після сонячного дня випав сніг. далі не пам’ятаю&# 8230; Відчуття від побаченого було нейтральним

Мені приснився наче влітку випав перший сніг, я раділа цій події, дивилася як він падає і ловила сніжинки ротом, були дуже хороші емоції уві сні

Мені наснилися мої родичі і невелика квартира, ми збиралися на якесь свято . І я вирішив підійти до вікна і побачив перший сніг, це був сильний снігопад, були великі кучугури, машини були трохи заметені . Квартира була в теплих тонах, невелика .

Мені наснилося сьогодні, що вранці прокинувшись я виглядаю у вікно і бачу, що випав перший сніг, він лежить на траві.

бачив за вікном як на сіру. покриту опалим листям, землю падає невеликий сніжок. і я сам собі кажу що ось і дочекалися першого снігу.

Уві сні приснилося чо випав перший сніг і я поспішав зателефонувати братові щоб розповісти про це

Вітаю. Я була вдома, подивившись у вікно, побачила, як падає перший сніг, на землі його було не багато. Я цього дуже раділа. Поруч зі мною перебував знайомий чоловік, і я йому радісно кричала &# 8212; &# 171; Дивись, перший сніг.&# 187;

Вітаю. Уві сні підійшовши до вікна, побачила. що за вікном випав перший сніг це було в ніч на 25 листопада. А незадовго до цього кілька днів раніше. наснилося половинка житнього буханця. Будьте люб’язні допоможіть.

Відкриваю вікно, бачу перед будинком стоїть моя машина, де я її завжди ставлю, а вона покрита товстим шаром свіжого першого снігу, потім дивлюся сторонніх, і все в снігу)

прокинулася рано вранці, підійшла до вікна і побачила перший чистий сніг за вікном, чоловік і сусід вигулюють нашу собаку перед роботою.

Привіт, прошу допомогти і пояснити до чого приснився сон: &# 187; Я зі своїм хлопцем (в житті ми недавно знайомі і тільки починаємо відносини) вночі вибігаємо з дому в вікно щасливі і радісні, щоб скупатися в озері, ми йдемо по зеленому газону босоніж, наш шлях висвітлює ліхтар, і я раптом помічаю, що трава біла, нахилившись, я розумію що це випав перший сніг в листопаді, він білий, пухнастий, розсипчастий, нам не холодно, нам стає ще радосно, переповнює захват, ми підходимо до водойми, він без берегів відразу від трави починається на одній площині, весь засипаний снігом, мій хлопець розбігається і стрибає в воду, я збираюся стрибнути до нього, але тут помічаю, що сніг розходиться, і я бачу чорні щупальця, підходжу ближче і бачу великого, навіть величезного павука з біло-сірим тілом і чорними лапами, і їх там дуже багато, вони все пливуть з дна до мене, їх дуже багато, я кличу хлопця на берег, він пливе до мене і за ним також тягнеться низка павуків, він виходить на берег, а павуки залишаються у воді, ми перебуваємо в стані шоку, але раді що все добре і ми разом &# 171;.
Допоможіть будь ласка розшифрувати, спасибі.

На землі лежав перший сніг, його було не багато, але він не танув, я кудись збиралася їхати і у мене на руках був мій кіт, він вирвався і побіг, не могла його зловити, він забився в ямку а землі і сидів там, а я намагалася до нього підійти, щоб він не втік. Забарвлення кота був смугастий і звали його Филей.

Вітаю. Близько місяця тому, мені приснився сон. Спочатку він був якимось невиразним і незрозумілим. Його початок я навіть не запам’ятала, але те, що було далі дуже запало мені в душу. Я ходила по якогось великого будинку, шукала вихід. Причому я все це робила швидко. Але я була не одна. Зі мною був ще одні дуже знайомий мені чоловік чоловічої статі. Загалом він уві сні йшов за мною тихим кроком, не поспішаючи. Я легко знайшла вихід. І коли ми вийшли, то побачили перший сніг. Я зупинилася, стояла і дивилась на нього, дивлячись вгору, і витягувала руки, що б сніг падав на них. І зовсім забула про те, що кудись поспішала. Цим снігом ми милувалися разом. Що було ще не менш важливо, так це те, що небо було дуже темним. ніби вночі. Але не дивлячись на це було доволі світло і затишно. Ніби земля світилася.
На цьому мій сон закінчився. Я намагалася знайти значення цього сну, але я знайшла їх кілька десяток, так що не знаю чому вірити.
Пишу це зараз, а не тоді коли він мені наснився тому, що вважала його звичайним красивим сном до сьогоднішнього дня. Коли я йшла додому, то якось раптово усвідомила той факт, що сьогодні я з цією людиною удвох виходили з університету на перерві. Сьогодні я була на каблуках і ходила швидко, а він ні. Вийшовши на вулицю, ми на ходу милувалися першим снігом. Він сказав, що йому подобається сніг, та й зима в загальному. Я витагівала руки, що б зловити пластівці снігу. Але на відміну від сну, небо було дуже світлим.
У цей момент я і не згадала за сон. Навіть скороминуща думка така перестав промайнула. Лише пару годин по тому, коли я одна йшла додому, раптом зрозуміла, що цей сон збігся з реальністю.
Не знаю віщий цей сон чи ні. Але у мене саме таке вперше. І стало цікаво, що ж все таки значив цей сон.

Зараз на дворі липень. На роботу їжджу на машині в місто і ось мені сниться, спека я під’їжджає до гори, щоб спуститься, а там випав сніг, звичайно я розумію, що у мене не зимова гума і на вулиці тепло, сніг буде скільком, та ще гірка для спуску крута

Мені пріcнілся сніг 1 серпня
Перший сніг білий красивий
Були снігові гори
Я радів і був сильно здивований
Але перед цим сном
Я місяць тому розлучився з дівчиною і 31 липня вирішилося все що ми больле не будемо разом і я її дуже сильно люблю і переживаю хочу бути з нею
Може бути цей сон пов’язаний саме з цим?

Я підійшла до вікна і побачила перший сніг так красиво, я відчула щастя в той момент і красу. Він так красиво падав.

Я зараз на 9 місяці вагітності, повинна народити хлопчика буквально протягом тижня, приснилося, що я прокинулася вдома і подивилася у вікно, а там випав перший сніг і продовжував падати повільно на землю, прокинувся чоловік і ми в обнімку дивилися в вікно на красиво падає сніг, і я почала народжувати уві сні в цей день

я була всередині будівлі веселилася з друзями коли вийшла на ружу йшов сніг білий я швидше наділу капішон і пішла на зупинку сфоткали сніг і відправила хлопця прийшов мій автобус і я сиділа біля вікна в одній гілці було багато снігу автобус трохи пройшов і гілок де немає взагалі снігу що це означає?

Я була на вулиці, і раптом пішов перший сніг.Мені стало дуже весело, легко, радісно на душі, я крутилася від радості.Потім я зайшла в будинок, де були мої родичі, щоб їх теж порадувати, але вони не відреагували на все це.

Наснилося, що зараз, коли ще не минуло літо, я відкриваю двері на вулицю, і бачу, що випав сніг, на землі трохи лежить і ще падають з неба повільно снігові пластівці, що не буран, тихо падав сніг

Уві сні йшов перший сніг і я гуляла з подругою, дуже раділа. Попросила подругу сфотографувати мене

Мені наснилося, що я вийшла на вулицю і там почався перший сніг, місцями, все було чорно-біле, я кудись йшла начебто засмучена, а потім зраділа снігу

Вітаю. Хочу дізнатися значення мого сну.
Кінець вересня, ніч. Ми сиділи в кімнаті з подругою, розмовляли і коли я подивилася у вікно мені здалося немов там сніг, я запитала її. Але вона мовчала, і я ходила по дому дивилася у вікна і не могла повірити і питала у всіх лежить там сніг або мені здається? Але відповіді так і не надходило. Тоді я пішла в одну кімнату, там було велике вікно і я виглянула туди. Там лежав білий білий сніг, ніхто навіть не ходив за ним. І всі дерева, ялинки в снігу і мене це заворожувало аж, ощасливила

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ