Сонник перший Поцілунок 😴 приснився, до чого сниться перший Поцілунок уві сні бачити

Сонник розглядає перший поцілунок як бажання утримати своє минуле. Пригадуєте все, що було пов’язано з випробовуються вами почуттями.

Слід жити справжнім, намагатися насолоджуватися життям, а колишнє залишиться, якщо було дійсно важливим.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився перший Поцілунок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться перший Поцілунок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, мені снився сон де був мій друг, він лежав у мене на колінах я гладила йому голову, він підняв свою голову до мене і посміхнувся нахилив мене до себе і поцілував ..

Вітаю!Мені 14 років, мені снився сон з моїм другом &# 8230;.Він лежав у мене на колінах, я водила в волоссі у нього руки на голові, він мені посміхався тримав мене за руку&# 8230; А потім нахилив мою голову до себе і поцілував&# 8230; До чого це?

Мені приснився вечір і я бачила як мій друг з яким я дружу з 2 років цілував другубю&# 8230; Я образилася і втекла, але він мене наздогнав і зупинив&# 8230; Ми почали цілуватися

У компанії з 4 чоловік намагалися залізти на якийсь пагорб. Коли дівчатка хлопчик залізли ми з хлопчиком залишилися залазити далі. Ну ось я впала і лежало на асфальті, а він подошол поцілував мене і запитав чи все гаразд. (Це був мій перший в житті поцілунок)

Я стояла в коридорі до мене танцюючи подашол мій друг і поцілував мене а далі було щось дивне не пам’ятаю

Мені 12 років і мені приснилося як цілуюся з хлопчиком йому було приблизно як мені. Я цілуватися не вмію я вчилася на ньому, а потім сон прервлся

Мені наснилося, що хлопчик якого я не знаю дуже багато говорив я підбігла і поцілувала його він був радісний але я не сожелела, потім мене поцілував інший хлопчик і я плакала думаючи, що він позбавив мене першого поцілунку, він мене втішав але я була пригнічена цим&# 8230;

Ну в школі мені подобається один хлопець &# 8212; Рома і ми з ним не ладнаємо, якщо він мені що то і говорить, то образливе .
І уві сні він до мене підходить і каже я тебе не люблю, а я у відповідь його цілу (хочу відзначити це мій перший поцілунок) і тікаю, коли повертаюся він як то з тугою на мене дивиться .

Мені наснилося як я опинилася на вулиці не пам’ятаю де там стояв хлопчик Данило мені не багато подобатися .Він підійшов до мене сказав: підемо погуляли потім я тебе поцілую.Потім ми пішли гуляти до вечора, а потім поцілував в гкби

Я його особливо не пам’ятаю, але мені снилося що я лежу в ліжку з хлопчиком він мене забирає і цілує .Я його в реальному житті не знаю але уві сні мені здавалося що ми з ним знайомі і як ніби я знала що це мій хлопець.Потім він поцілував мене в губи А я стала просуватися від нього бо злякалася і зніяковіла.Я боялася сказати йому що це мій перший поцілунок, але потім кажу йому.про це а він мене забирає і цілує мене.

Привіт, мені приснився сон, де я цілувалася зі своєю однокласницею, з нею я особливо не спілкуюся (я дівчина теж), до чого це могло наснитися?

Я зі своєю дівчиною пішов в кіно, ми сиділи на найкращих місцях.
Тут до мене підходить один, і просить вийти щоб поговорити (не битися)
Ну я встаю, потім дивлюся на Леру, я навіть не думав про це, я її поцілував вона не опиралася, поцілунок був самий звичайний але затриманий на три секунди. Потім вона сказала щось на кшталт
(Вже не пам’ятаю) надумався нарешті.

До цього в реальному житті ніколи не цілувався.
Але колись коли наступав день коли я бачу її в останній раз на великий проміжок часу, то я думав що як раз перед від’їздом я її поцілую, але не наважився, тепер шкодую.

Я і мій ворог (хлопець) знаходилися разом в школі . Нам було весело . ми жартували . Ми валялися (одягнені) в якийсь ліжка . Ми дуріли, але тут нас застала мама цього хлопця . Мені довелось піти . Він мене проважают, на прощання я поцілувала його в щічку . Вже зібралася йти, але він мене наздогнав і сказав: «Зараз я навчу тебе як правильно цілувати». Він почав мене цілувати, я почала проявляти ініціативу, але він сказав не поспішати . Це був мій перший поцілунок. Потім ми пішли на роботу до моєї мами . Ми стояли обіймалися і нас застали мої батьки . Папа критично поставився до нього, і тому йому довелося піти. Мама почала мене розпитувати . І я прокинулася.

Там все було так дивно і заплутано, але розповім найголовніше. Я була десь у когось вдома, там було багато кімнат, я відразу була в якійсь з них, сиділа в телефоні, до мене зайшов якийсь хлопець. Потім я нічого не пам’ятаю і пам’ятаю далі, що ми почали цілуватися і я про себе думаю, а я ж не вмію, але потім воно якось само все вийшло ми поцілувалися. Потім я знову нічого не пам’ятаю. І потім ми в цій же кімнаті тільки вже на ліжку (до цього сиділи на дивані), ми сиділи на ліжку, він мене знову почав цілувати, у мене прямо мурашки по шкірі були, потім він сів поруч зі мною включив якусь музику, і ліг нижче, сказав, що трохи поспить, він втомився і сказав, що можу взяти його телефон. Я лягла на бік і лазила по його телефону, а він мене обняв. Це був перший поцілунок. Відчувала щастя, сам поцілунок був дуже приємний. Я хлопця цього я не знала.

Там все було так дивно і заплутано, але розповім найголовніше. Я була десь у когось вдома, там було багато кімнат, я відразу була в якійсь з них, сиділа в телефоні, до мене зайшов якийсь хлопець. Потім я нічого не пам’ятаю і пам’ятаю далі, що ми почали цілуватися і я про себе думаю, а я ж не вмію, але потім воно якось само все вийшло ми поцілувалися. Потім я знову нічого не пам’ятаю. І потім ми в цій же кімнаті тільки вже на ліжку (до цього сиділи на дивані), ми сиділи на ліжку, він мене знову почав цілувати, у мене прямо мурашки по шкірі були, потім він сів поруч зі мною включив якусь музику, і ліг нижче, сказав, що трохи поспить, він втомився і сказав, що можу взяти його телефон. Я лягла на бік і лазила по його телефону, а він мене обняв. поцілунок перший. Мені 14. Поцілунок оочень сподобався

Все почалося з того, що я забігаю в якесь громадське приміщення, повинен звідкись вискакувати 4 незнайомому хлопцю, хоча уві сні судячи з усього я знайома. Хапаю його за комір, і близько близько підношу до обличчя, судячи з усього ми щось на зразок ворогів, але потай один одному подобаємося. Потім я втрачаю свідомість, вдаються мої однокласники. Як я зрозуміла, він мій відносно новий однокласник, і зараз шкільна екскурсія. Потім я не пам’ятаю чи було щось. Далі ми сидимо в якомусь пустельному полі, удвох, але не говоримо. Потім починаємо говорити, і ми ніби як вибачаємося, сміємося, балакаємо. А слідом він починає наближатися до мене, я закриваю очі, відбувається мій перший поцілунок. Я все дуже яскраво відчуваю, прямо через сон отримую задоволення. І сон закінчується на тому, що він говорить: «- Можу я сісти з тобою в автобусі?»Що цей перший поцілунок з незнайомцем означає?

Сон про те як я перший раз цілувався зі своєю дівчиною (вона як би показували, вчила целоваті, що щось подібне до з рекомендаціями що)

Вітаю. Мені наснилося, що один мій знайомий (у нього є дівчина) на початку поцілував одну дівчину, потім мене. Це був мій перший поцілунок, але мені було не приємно, губи палило.

Мій сон почався з ніжного поцілунку з хлопчиком з яким я зустрічалася десь 8 місяців тому (уві сні це був, як перший поцілунок). У цьому сні від поцілунку я отримала таке задоволення яке напевно ніколи в житті не відчувала. Сон був дуже коротким і за великим щету я бачила тільки цього хлопчика і себе.

Мені приснився перший поцілунок з людиною, якого я знаю, але особисто не знайома. Він підійшов до мене і почав мене цілувати, я теж його поцілував і потім відчула в роті не дуже смачний смак

снитися молодий хлопець шо ВІН мене цілує в щочку апотім купивши 3 пачки морозива мені Сестрі мої и Собі

Мені приснився мій перший поцілунок, хоча раніше я ніколи не цілувалася. Це був хлопчик, який мені подобається. Я відчувала все емоції як в житті, таке буває дуже рідко. Мені було і приємно, і я відчувала все дотику

Мені приснився перший поцілунок з однокласником, який мені не подобається. Після цього сну мені якось не по собі.Що це може означати?

Він проводжає мене до будинку, потім я падаю, качусь вниз по невеликому і довгому спуску для інвалідних колязок. Ми виявляється в осінньому парку. Він ловить мене і відбувається перший поцілунок у мене у снах,
і в житті я не уеловалась

Вітаю. сьогодні вдень приснився поцілунок. в житті я ні разу не цілувалася ні з ким, і уві сні поцілунок був першим. пам’ятаю, що лежали з людиною на дивані, з хлопцем якимось. зразок знайомий, ніби я його знаю, але риси обличчя і саму особистість згадати не можу. поцілунок початку я сама, а чоловік одразу відповів мені. причому почався він з ніжних дотиків, а далі він ставав все глибше і цікавіше. і емоції були позитивні, мені було приємно. до чого може сниться таке, скажіть будь ласка .

Мені снився сон як я йду спокійно під захід додому і бачу стоїть прітонцовивает дівчина на дорозі а далі від її в метрах 5 якісь люди людини 3-4, я проходжу біля цієї дівчини і вона бере цілує мене в губи пристрасно і потім по її обличчі я бачу що я її десь вже бачив. У подробицях вона була вища за мене як ніби на півтора метра і під час поцілунку зменшилася до мого росту.

Приснився мій перший поцілунок з моїм хлопцем. Сталося на вході в мій під’їзд, нікого крім нас в сні не було. Деталі не дуже пам’ятаю. Спочатку він обійняв мене, а потім поцілував. Нам по 13 років.

Я ВОСН целовалас з чоловіком індикатором мені дуже подобається але ми друзі він ВОСН був наполегливо і ми бояліс що нас побачать

Мені приснився мій перший поцілунок з незнайомим мені хлопцем, поцілунок був для мене не дуже приємний, мокрий. І я відштовхнула його і він пішов

Цілувалася як ніби перший раз з родичем, але уві сні не знала, що він мій далекий брат
Був вечір, сутінки, літо, хоча зараз зима
Я не хотіла його цілувати, просто поклала голову на плече і він сам мене поцілував
Чувствавала все дотику і деталі

Привіт, спочатку мій сон був обчних, я була в іншому місті, докладніше в столиці, в гостях у родичів, потім зустрілася з одним хлопцем, він мій знайомий в житті, тому подумала що снували у себе в рідному місті так як він живе там, але уві сні був хлопцем. Потім ми з ним в столиці і йдемо в гості до тих родичам у яких я була раніше, і в під’їзді він штовхає мене до стіни і дивиться на мене, і спробуй тип не бійся, я відчувала довіру, хоча в жізнм зовсім з ним не спілкувалася , і він мене цілує, це був мій перший поцілунок, я трохи нервувала і намагалася вчитися за його діями, як закінчили він подивився на мене і посміхнувся і ми зайшли в квартиру і вели себе як ні в чому не бувало, ми скрвалі наші відносини перед моїми родичами. Після сну не було негативних мслей або емоцій. Чувствоала хвилювання також був позитивний настрій.

Мене мій друг проводжав додому і на початку вулиці він мене зупинив і поцілував. Однак у реальному житті у мене не було ще першого поцілунку.

Мені наснилося, що я зайшов в якийсь будинок, через хвилин 10 прийшла дівчина, і я її запитав будеш моєю возьюбленной і вона відповідає так. Я її питаю будеш так ? Так Так Так! Потім я говорю зазвичай хлопець з дівчиною цілу коли зустрічаються, і ми починаємо цілуватися, я їй кажу я не вмію цілуватися, а вона мені каже: просто повторюй за мною!! На цьому мій сон обориался.

Привіт, мені снилося що я приймаю ванну, до мене підходить хлопець і пропонує секс, я кажу ні, доходить до того що я побігли за ним щоб убити його, але ми впали і почали цілуватися, це був мій перший поцілунок, хлопця я незнаю.

Перший поцілунок з Олегом Винником при одногрупників в великому торговому центрі, де випадково зустрілися, коли він заходив за покупками. Після ми вийшли, ходили в обнімку по місту, а коли прощалися, він вже мене не міг згадати, хоча я навіть ще не відійшла від нього.

Мені приснився перший поцілунок хоча в житті не було. Це було в якомусь приміщенні де майже все було білого кольору

Я лежала на ліжку зі своїм хлопцем і потім ми ніби опинилися в лісі і він мене поцілував. У житті у мене поцілунку ванні з ким ще не було

Уві сні я бачила що у мене є хлопець з яким я зустрічаюся. Він спершу чмокнув в губи потім став цілувати мене, і я пам’ятаю що уві сні сказала так ,, це мій перший поцілунок. І ось питання до чого сниться такі сни?

Приснився перший поцілунок з не знайомим мені хлопцем, але уві сні я його знала ми ніби як пара. Поцілунок був в машині, я їла цукерку і він попросив, нахилився до мене щоб поцілувати і взяти цукерку у мене з рота, уві сні для мене це був перший поцілунок, в житті у мене не було першого поцілунку з хлопцем

Мені подобається один хлопець. З яким був уві сні перший поцілунок (до цього я в житті не цілувалася не колись) Ми просто лежали в обнімку і відчували якусь енергію між собою. У житті я дуже знайома з цією людиною і кілька разів помічала його погляд на мені

Мені цей сон приснився влітку коли мені було 15 .Уві сні я стояла недалеко від будинку біля будинку моєї подруги.Біля її жому були три дороги по середній дорозі стояла моя сестра, а на першій мої найкращі подруги .Попереду них стояла я і так далеко від мене хлопець.Він був високий я не змогла розгледіти його обличчя через променів сонце.Він підійшов до мене і насильно почав поцілувати .Я намагалася чинити опір,
але не змогла і тому піддалася на поцілунок.Поцілунок був настільки ніжний чуттєвий як ніби ,, Метелики в животі&# 187; я не хотіла щоб це закінчувалося.У мене наживо першого поцілунку він трапився уві сні.Моя сестра і подруги дивилися на ваблячи розкривши роти не розуміючи що відбувається.Я зрозуміла що вони мене дивляться і я його відштовхнула.На цьому мій сон і закінчується

Уві сні я гуляла зі своїм хлопцем, потім він підходить до мене, я обняла його, але він після цього цілує мене, це був перший поцілунок, був день

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ