Сонник Оса 😴 наснилася, до чого сниться Оса уві сні бачити

Оса уві сні є символом хворобливих сварок, конфліктів і неприємностей. Поява її в сновидінні застерігає перед можливістю бути обмовленим. Дзижчання оси віщує поява неприємних новин.

Скільки ос вам приснилося?

Приснився рій ос ▼

Сон про осиний рій віщує неприємні події, після яких вам доведеться покинути місце своєї роботи. Можливий переїзд на інше місце проживання через те, що сталося. Постарайтеся утриматися на колишніх позиціях, ще не час для змін.

Наснилося осине гніздо ▼

Осине гніздо уві сні символізує тимчасове охолодження почуттів і відносин з другою половинкою. Руйнувати осине гніздо – розрив відносин, що мають велику важливість і вплив.

Що робила оса уві сні?

Наснилася літаюча оса ▼

Літаюча оса уві сні віщує перепони і труднощі в роботі, що не роблять вплив на вирішення основних питань. У справах супроводжує успіх, все вирішиться благополучно, варто лише прикласти більше зусиль.

Де вам приснилася оса?

Приснилася оса в волоссі ▼

Приснилася оса в волоссі – поява невеликих клопоту і неприємностей наяву. По відношенню до вас хтось будує підступні плани, бажаючи заплутати думки і домогтися результату обманним шляхом.

Що ви зробили з осою уві сні?

Якого розміру осу ви бачили уві сні?

Побачити уві сні велику осу ▼

Сон про велику осу віщує поява нових знайомств, зміни в особистому житті. Оса, що сидить на домашню тваринку, означає легке позбавлення від існуючих труднощів. Для дівчини велика оса символізує конфлікт зі старшими.

Вам приснилася жива оса?

До чого сниться мертва оса ▼

Мертва оса уві сні означає присутність проблем з чоловічою потенцією або поява фригідності у жінок. Не варто нехтувати консультацією фахівців для вирішення проблеми, поки є шанси все виправити.

Хто крім оси був у вашому сні?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Оса, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Оса уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося сьогодні, що я лежу на ліжку, а наді мною літають оси, одна мене вкусила за руку, а друга за кисть &# 8212; великі пухирі, і навколо літаю багато ос, і я від них бігаю … щоб це значило?)

strazochka, швидше за все такий сон про ос попереджає вас про те, що якісь ваше вороги можуть вам нашкодити.

Мені наснилося що я йду по дуже красивим великим квітам, різного кольору в босоніжках і розумію, що наступила на ос. вони такі чорні, їх багато, я їх давила ногою, багато розчавила, а й вони мене ужалили. всі пальці на ногах були в пухирях і я не змогла одягнути босоніжки. але болю не було.

Снилося що на мене дивиться величезна оса сірого кольору з двома величезними хоботками.

Я бачив сон, в якому я йшов по вулиці і помітив, як оси почали кружляти навколо мене, спочатку одна, потім кілька, потім вони стали сідати на майку в область серця. Я вирішив їх зігнати, преподняв майку від грудей, але не зміг бо спочатку одна мене почала жалити і я побачив її жало, і відразу все решта. Болі я уві сні не відчув, але коли прокинувся було дивне відчуття в тій області, де мене уві сні жалили оси. Що це може означати?

Сновидіння, в якому була оса, найімовірніше, говорить про те, що ви можете постраждати від чиїхось образливих слів.

Наснилося, що я в кімнаті і навколо мене оса, я хотів її змахнути але звернув увагу, що в кімнаті багато ос, і якщо я почну махати руками вони почнуть мене жалити. Тому я вирішив перейти в іншу кімнату. Поки я туди йшов, ос стало ще більше. Це не був рій, але вони сиділи на фіранках, кружляли навколо мене. я стиснувся і їли стримувався, що б не побігти. Жодна оса мене не укусуіла, але було дуже неприємно і дискомфортно. Що б це значило?

Сновидіння такого плану, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з неприємною несподіванкою.

Мені наснилося осине гніздо.Сниться вже три дні поспіль.До чого це?

А мені снилося, що ми з чоловіком знайшли повні запечатані стільники.Спочатку знали, що це осине.Я чоловікові кажу, що там, може, оси живі є, але він відповів, що немає і приніс стільники додому. Потім я побачила одну величезну темну осу, потім іншу.Через якийсь час на стільниках був цілий рій ос, дуже багато і різних &# 8212; і великих, і звичайних, і зовсім маленьких.Зрештою &# 8212; і це те, що найбільше запам’яталося &# 8212; оси були у мене в роті, багато, мені було страшно і неприємно, я тримала рот відкритим і намагалася вигнати ос. Як не дивно, жодна мене не вкусила. До чого б це?

Те, що в сновидінні була така оса, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з агресивними докучаннями.

Наснилося, що мені на руку села оса. Вирішила її струсити, а виявилося, що там три оси. Я їх убила, але вони мене встигли вкусити. Я стала переживати, що не знаю &# 8212; є у мене на них алергія, чи ні.

Мені наснилася велика оса, яку я навіть злякалася, але тут раптом прийшла моя покійна бабуся і її розтоптала

Сон: з’являються оси, яскраві, виразні, бачу кожну деталь однієї окремої оси, захоплення на пасти (або як називаються їх кліщі?), Але не бачу жала. Потім все віддаляється і я бачу ос маленькими, вони літають навколо мене, але не кусають. Я, який то ганчіркою або м’якою шапкою ловлю їх і починаю тиснути. Відчуваю їх рух під шапкою руками. Дуже яскраве відчуття. Але, ось задавив чи ні &# 8212; не пам’ятаю. Сон приснився в ніч з понеділка на вівторок. З трьох до семи ранку. (О третій вставав годував цуценя. Він ще маленький.
До чого б це?
спасибі за відповідь.

Наснилося що я опинилася на старому подвір’ї де жила раніше.Там є споруда, а за нею ящик великий там тримали в ньому всяку пташину.І ось я стою біля цього ящика і чоловік мій теж, з щілин ящика починають вилітати оси і гудуть, я димом розігнала ос, а щілину закрила але вони почали лізти з інших щілин, вродеби їх розігнала.А коли почала йти за рогом побачила свого рідного брата, його вже півроку як немає серед живих.З ним що щось трапилося, його знайшли повешінимі сказали що це самогубство.Але ми впевнені що це не так.Справа була закрита, але ми намагаємося встановити.Може цей сон пов’язаний з цією справою.Брат мені не снився ні разу після його смерті це було вперше, але він мовчав а біля нього стояла жінка і начебто сказала і показала на брата, що це сон.

наснилося багато ос, в коридорі квартири під килимком повзали на підлозі і я їх тиснув ногою, ні одна оса не літала і не кусалася. До чого б це?

Доброго вам дня. Мені наснилося, що я йду по стежці і бачу річку а там плавають оси і я їх зачерпнула в стакан і вони там дохлі.
спасибі.

Їду на велосипеду по вулиці! поспішаю кудись! дивлюся на руки а там маленькі Осички то багато то мало! і деякі жалили мене! весь сон! я їх струшую з руки а вони знову там! не бачу як налітають! просто дивлюся часом а вони там по 10 -15 штук!

Наснилося кілька ос, які я виявила ззаду на нозі, вони чіплялися одна на іншу, якщо б я зігнула ногу, вони б вкусили б мене. На руці у мене вдало була рукавичка гумова, я їх зняла рукою і стала тиснути зі злістю, але біль не відчувала

Мені наснилося що я влітку гуляю зі знайомими і до мене підлітає оса, і я кажу своїй знайомій що вона мене зараз вкусить. Тут оса підлітає і сідати до мене на груди, я починаю кричати і підбігає собака не породиста і з’їдає її. Вона не встигла вкусити. Після цього я злякалася і прокинулася

Доброго дня, Тетяно!Мені наснилося, що, я, йшла з маленькою дівчинкою тримаючи її за руку, а за нами летів рій ос, Оси нас не покусали,

Приснилася оса, яка сіла мені на груди. Я почав бити її кулаком і тут я прокинувся. І здається я бив себе в груди насправді, т.до. відчував у цьому місці легку біль і помітно було почервоніння від ударів.

Мені снилися оси в кімнаті мого будинку. Вони літали навколо, а я вбивала їх рушником. Їх було багато. Я не могла знайти і зрозуміти звідки вони летять. Таке відчуття що у них було гніздо в кімнаті, але знайти його я не змогла. Я боялася що вони ужалять мого маленького дитини, тому я не пускала його в кімнату.

Кімната, і велика тюль на ній намальовані оси, вони є те оживають..
І починають літати я ховаюся поруч сестра тікають з тієї кімнати, забувають там сестру і повертаюся назад за нею страшно&# 8230; Але я ще вбиваю&# 8230;.

Привіт Тетяна, я точно не пам’ятаю весь сон, але точно пам’ятаю кінець цього сну, був якийсь чоловік точно не пам’ятаю хто, він лежав чи сидів догори спиною, і у нього на спині були оси, точно не пам’ятаю їх кількість, і я їх вбивала одну за однією, але вони не вмирали, і їх було все більше і більше.Що б це могло б означати, підкажіть будь ласка.спасибі.

мені снилося, що за мною ганятися дуже багато ос. І вони коли мене наздоганяє жалили. і я весь сон намагається від них втекти. я була дуже зла

Мені наснилася оса, как-будто вона сіла на мій лоб і я ніяк не можу її зігнати, але ближче до кінця сну у мене вийшло її зігнати. Оса була досить велика для оси. Сон був в темних тонах, не яскравий. Такого мені ще ніколи не снилося.

Полевать квіти на підвіконні і серед них була велика гнезо і я його ПОЛЕЛЬ вони начілі вилітати разлітаться по всі квртиру пам’ятаю це дзижчання спочатку вони може кілька разів вкусили а потім тільки літали

Доброго дня!Сон був про те, що з мого зуба вилітає багато ос і мій друг намагається з замазати чимось щоб якось зупинити їх виліт.Що ето могло бути?

Заснула сьогодні вдень на пару годинок.
Сниться мені здається я сплю уві сні, крізь відчинене вікно залітає оса і сідає до мене на праву долоню і жалить, я прокидаюся уві сні з жахом починаю її струшувати а вона як приставні і так боляче жалить я стиснула руку а вона все одно жалить ледве від неї відбулася на цьому і прокинулася.
Скажи ті до чого цей сон був?

Мені наснилося, що я зі своєю дружиною розворошілі осине гніздо. Я почав тікати, а дружина спокійно відійшла, оси пролетіли повз дружини і сіли мені на голову, але не кусали мене.

Оса села мені на око (на століття, очей я встиг закрити), я навіть боявся моргнути і скинути її боявся т.до.думав що вона встигне мене вжалити в око і я залишуся без ока.

Добрий день, Тетяна, мені приснився дуже короткий сон під ранок &# 8212; я входжу в кухню і бачу весь стіл, заставлений величезними жовтими і помаранчевими польовими високими квітами, вони заполонили всю кухню, хто приніс &# 8212; невідомо і раптом розумію, що навколо мене починають витися оси &# 8212; дуже багато, одна оса причепилася до коми і приготувалася вжалити, листопад струсила її і вибігла з кухні, закривши двері &# 8212; побігла рятувати свого кота (чомусь саме за кота найбільше злякалася). Ось і весь сон. Прокинулася з неприємним відчуттям, яке до сих пір не проходить. Розраховую на Вашу тлумачення. Сподіваюся, воно мене не засмутить. Заздалегідь вдячна Вам.

Наснилося що Оса вжалила але не просто так вжалила а чому вона повинна була вжалити мене для мого спасіння. Вона після цього оса померла а я дістала жало і видавила отрута.

я вийшла з дому і в квадваре побачила безліч кількість ос я зайшла пані штоб сказати штоб хтось не вийшов з дому, оси оточили будинок і ми вирішили вийти але оси не чіпали нас і на цьому сон закінчився.

У брата на квартирі в кімнаті багато народу з гостей з дітьми та його дружина сидять на дивані, а я стою біля виходу двері кімнати і оса літає недалеко від них, а я голий тільки в трусах стою, і хто то каже геть убийте осу і все дивляться кудись нагору намагаючись устежити за нею, а я кажу так ось же вона біля мене літає, а вона маленька була, я говорю братові дай мені тапок швидше і не рухаюся щоб не злякати, ну різких рухів не роблю, а він не подав тапок не пам’ятаю чому, може затупил і потім ще підлетіли дві або звідкись узялися і їх стало три як зграя, два маленьких і одна велика в центрі і як клеймо одним цілому мені на груди села ліву частину, ну я з переляку прокинувся, тільки не зрозумію прокинувся від того що вкусили або просто від переляку що села

Привіт, сон денний вони у мене частіше збуваються . Снилася собака від якої не можу від стати. Вона світла, породиста, розумна . Хто то уві сні сказав що їй потрібна любов. Але мене дуже втомила. Я намагалася позбутися від неї, але вона стала агресивною . Після довгих відбиття в яких мені навіть мати намагалася але не допомогла, собака перетворилася в осу. Я продовжувала відбиватися. І прокинулася.

Я гуляла з подругою Намені накинулася велика при велика оса і ташіла до себе і ізносіловала потім я прокинулася

Я точно не пам’ятаю свій сон. Пам’ятаю тільки те що я з якимись людьми побачили осу і впали на траву. Оса вжалила тільки мене 2 рази.Ось все що я пам’ятаю.

Мені снилося, що оси і ґедзі повзають по землі біля моїх ніг. Потім одна з них заповзла мен під майку, але не вжалила, а тільки повзала.

мені наснилося що я стою біля вікна свого будинку, світить сонце і на підвіконні стоїть чашка медом в сотах і частково звичайний і з’їдаю ложку меду в сотах, а потім чіпляю звичайний, а там мертва оса, я її забираю і чіпляю ще раз, а там знову оса, потім дістала муху. але їх відразу не побачиш я розглядала з початок і потім тільки прибирала їх. так мед більше і не сіла ні ложки.

я перелазив через бугор землі і на мене напали оси, вони мене кусали, але я від них відбився, а укуси відразу пропали

Вітаю!спочатку я знайшов улій потім з іншого місця за мною погнався зграя ос покусали і полетіли потім я опинився близько якийсь дівчата яка мені подобається але я її не дуже знаю але знайома зовнішність і ссмотрю на свої долоні а там укуси ос запалені червоні навіть фіолетивие

Привіт мене звуть Таміла .. Мені приснився сон як я сиджу на ліжку &# 8230; я бачу як біля мене літає дуже яскрава оса жовта чорна, хоче мене вжалити але не як не вирішується))) до чого це може бути?

Вітаю.
Мені наснилося що я була у дворі сестри чоловіка і на мене напала зграя ос. Вони жалили мене. Потім я нахилилася і побачила, що сиджу на осине гніздо, а сестра чоловіка дивилася на мене і посміхалася. Тоді я побігла, а оси за мною. Я забігла в лікарню і там лікар надав мені допомогу і врятував мене. Чітко запам’яталося як я стою в лікарні навпроти лікаря і показую йому руки все в осиних укусах і я з них дістаю жало. Лікар сказав що все добре і обійняв мене.

Мені наснилося що приїхала до мене найкраща подруга і лягла спати, сказала що дуже хоче отдахнуть. Я з молодшою ​​донькою на руках питаю її коли розбудити . і тут бачу на вікні три оси, вони явно роздратовані. Я кажу подрузі що за стінкою гніздо, напевно залетіли, зараз вб’ю. Беру ганчірку, але вбити не можу, боюся що їх три. Вони починають літати, я закривають голову і присідаю до підлоги.Вони літають навколо, потім знову до вікна. Все і мене розбудили. Сон був вранці з 10-11. До сих пір що щось гризе&# 8230;

Наснилися оси, яких я ганяла. Вона була не одна, а кілька. В цей час я сиділа в кафе або їдальні і чекала, коли мене обслужать. Я чекала там своїх дітей і чоловіка, але вони уві сні так і не прийшли.

уві сні сниться оса, дзижчить над домною вночі, я махаю руками, і вона на проти особи хоче вжалити і я прокидаюся від страху (оса була трохи більше чим в природі).

У приміщенні знаходилися я і мої мама і бабуся, які вже померли. Оси літали, і я боялася, що вони ужалять мою дочку, але її в кімнаті я не бачила. Бабуся підмітала підлогу, а мама щось говорила мені, але я не могла розібрати. Я не боялася, що оси ужалять мене, я намагалася зрозуміти, де я перебуваю і як позбутися від ос. Ще я розуміла, що мама і бабуся вже померли, але присутні в одній кімнаті зі мною. Загальне відчуття від сну &# 8212; замішання і досада, чтоли&# 8230;

Я, стою біля вікна, а навколо мене багато-багато ос! Я не дуже сильно відмахувався від них. Моя знайома, відводить мене від вікна, а я, їй відповідаю, що вони сплять!

Оси оточили ноги, і сиділи на ногах, я не міг їх зняти, боявся, і я побачив калюжу і почав занурювати ноги в калюжу, і оси пропадали, як ніби тонули там

Ос було 2: одна мертва і жива її їла, обидві вони копошилися у мене між великим пальцем правої ноги і середнім. Спочатку мене лоскотало, потім я побачила всю цю картину.

велика оса або бджола, села мені на голову, я її жену а вона знову сіла на голову, дивлюся а у мене укуси на щоці потім я її защемила дверима, і відкривається вхідні двері і заходять лісові звірятка по парам . Метелик, їжак їжачиха і їжачок, і ще якісь звірі я не пам’ятаю, головне що всі в парі

У дитини на плечі був приліплений грудку якийсь і на ньому оси або бджоли, я їх відірвала і розчавила і на траві побачила багато бджіл (ос) і давила їх ногою.

Доброго дня, Тетяно!
Мені приснився з понеділка на вівторок досить дивний сон: по мені до ніг повзали оси, було трохи лячно, але в цілому вони мене не жалили, кольору уві сні були дуже приємними, яскравими і оси були дуже красивими &# 8212; т.е., скоріше, вони викликали у мене глибоке цікавість, а не страх. Невеликий дискомфорт був лише від їх незвичайного згуртування на моїх ногах, але при цьому мені ще запам’яталася кожна оса, яку я з цікавістю розглядала&# 8230;
Ось таке дивне сновидіння, заздалегідь велике спасибі за допомогу в його вірному тлумаченні. Мою поштову скриньку: [email&# 160; protected]

Cнітся мені (з четверга на п’ятницю) що я виходжу на роботу після відпустки, а там перестановка невелика. ну ніби нічого страшного. Значить приходжу, роботи немає (а колега мені вчора якраз говорила що роботи мало) і балакаю з дівчатами, як у кого справи. Але сиджу не на своєму місці, а ближче до виходу, і начебто нормально говоримо, там в дальній кімнаті директор сидить, а одна з колег щось робить (посуд миє начебто) і тут вона вибухає на мене і каже а чому ти ніколи не робиш таких справ тут? Я кажу їй здивовано-в сенсі? Чому я повинна це робити? Ви цим користуєтеся, ось ви і робите для себе, я цим не користуюся. І начебто у неї претензія така була, що я якусь роботу не роблю, і її підтримала інша колега
(Нібито прибирання якийсь в офісі). І вони обидві на мене накинулися і щось прямо такий сильний негатив від них на мене йшов, а моя подруга на роботі просто мовчала. Ні підтримки тим дівчаткам, ні захисту мене. Я в жаху, а там з далекої кімнати директор все чує і каже а ви тоді складіть графік чергувань, хто це робитиме. Я кажу-так з якого переляку я в принципі це робити повинна? А потім вони все крім подруги моєї по роботі на мене накинулися, мовляв чого я без діла сиджу
я кажу &# 8212; так роботи немає, звідки я вам її візьму, якщо її реально немає. Я ж не просто так сиділа базікала з дівчатами, а тому що час було
і потім я сиділа за своїм робочим місцем, нічого не роблячи, мені так стрьомно було, а потім я опинилася вдома і на моєму вікні було багато павутини і мух, а під вікнами купа смердючого сміття. І були зі мною 2 подруги. Я не знаю хто, осіб не було. Просто я розуміла якось, що це подруги, і вікно я відкрити не могла, тому що там сиділа величезна оса,
а ми вирішували що робити зі сміттям під вікном, мовляв він не наш (як з роботою було) а чому ми від нього страждаємо?
Одна подруга почала віником мести сміття на підлозі, друга дзвонити в служби, щоб сміття прибрали, а я все-таки відкрила вікно і віником вимела осу, павутину з мухами, і їх личинками, але тут з’явилася моя колишня подруга, яка почала просити все виправити , відновити спілкування, і каже допоможи мені, я одна не впораюся, дай мені шанс, а я їй кажу ти бачиш мені колись, я сміття прибираю.

я зловила купу дрібних ос, напали на мою сестру, половину вбила відразу, інших довго не могла вбити, але здолала

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ