Сонник обман приснився: до чого сниться обман у сні — тлумачення снів

До чого сниться обман — тлумачення сну по сонникам

Сонник Міллера

обман по соннику

Сон, у якому вас обдурили в серйозній справі – знак того, що наяву ваші недоброзичливці будуть намагатися не допустити вашого просування по кар’єрних сходах. Якщо вам приснилося, що ви стали жертвою обману в азартній грі – наяву варто приділяти більше уваги коханій людині. Вам загрожує розлучення за безглуздим збігом обставин. Намагатися когось обвести навколо пальця уві сні – наяву втратити свою репутацію, з-за розкритого обману, вчиненого для особистої вигоди. Сновидіння, в якому ви розкрили брехня – передвіщає, що ваші вороги будуть не в силах перешкодити вам.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви зустрічаєте шахраїв і брехунів – наяву вам будуть заважати люди, які хочуть нашкодити і зруйнувати ваші плани. Після такого сну краще бути напоготові. Якщо вам знятися ваші недруги, спритно обманувшие вас — можете бути спокійні. Наяву вони не зможуть заподіяти вам і найменшої шкоди.

Мусульманський сонник (Ісламський)

тлумачення сну обман

Брехня і обман — вірна ознака того, що наяву людина зійшов зі свого істинного муті. Якщо він є торговцем, що незабаром він зазнає великі збитки. Погіршить своє матеріальне становище. Якщо уві сні ви виявилися обдуреним — це попередження і допомогу Всевишнього.

Сон з неділі на понеділок означає оновлення і настання нового етапу в житті.

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ