Сонник Інвалід приснилося, до чого сниться Інвалід уві сні

До чого сниться Інвалід по соннику:

Снився інвалід — це пророкує нездійсненність ваших планів.

См. також: до чого сниться хвороба, до чого сниться каліцтво, до чого сниться коляска.

До чого сниться уві сні Інвалід:

Снився інвалід — то побоюйтеся катастроф.

З якої причини сниться Інвалід, читайте далі.

Сонник Ст. Мельникова

До чого сниться і до чого бачити Інваліда уві сні:

Снився інвалід — це передвістя нахабних і загребущих партнерів, на яких не потрібно розраховувати в серйозній справі в частині бізнесу.

Якщо ви побачили в сні безногого інваліда на милицях — це віщує вам фінансові проблеми, подолати які поодинці буде не реально.

Якщо уві сні інвалід пересувається у візку — то ви активно ввімкнетеся в кампанію по збору коштів на користь нужденних, постраждалих від великого стихійного лиха.

Снився інвалід по зору — то розчаруєтеся в тому, в кого ви вчасно не розгледіли лукаву і своєкорисливого по натурі людини.

Бачити уві сні себе позбулася зору — ви упевнитеся в обмані.

Детальніше, якщо сниться Інвалід, дивіться далі.

Снився інвалід — то побоюйтеся недобросовісних партнерів.

Також це сновидіння може свідчити про те, що ви відчуваєте в собі якусь неповноцінність.

Саме ця обставина заважає вам нормально сприймати відносини з протилежною підлогою. Вам не дає спокою нав’язлива ідея, що нинішній партнер ставиться до вас нещиро.

Сонник Р. Распутіна

До чого сниться Інвалід по соннику:

Бачити уві сні інваліда – суперечливий знак. З одного боку, вам буде супроводжувати удача в ваших починаннях, але, з іншого боку, ви досягнете абсолютно протилежних результатів, ніж ті, до яких ви прагнули спочатку. Стати уві сні інвалідом – щасливо уникнути якоїсь серйозної небезпеки. Якщо ж у сні інвалідом став ваш близька людина, то наяву від вас, а конкретно від вашої допомоги, буде залежати його успіх у реалізації заповітної мрії.

Якщо уві сні вас просить про допомогу інвалід, то в реальності вам доведеться витратити багато сил і часу на роботу на добровільних засадах. Відмовляти у сні допомоги інваліду – ви не зможете зважитися пожертвувати своїм становищем у суспільстві заради іншої людини, ви опинитеся дуже прагматичним, і це змусить близької вам людини розчаруватися у вас.

Доглядати уві сні за інвалідом – дане сновидіння означає, що незважаючи на те, що ви постійно ставите питанням, чи має сенс ваша діяльність, яка не приносить ніяких видимих результатів, дуже скоро ви пожнете всі плоди свого довгого і наполегливої праці. Бачити в сні людини на інвалідному візку – ви будете стояти перед серйозним вибором у вашому житті, від якого буде залежати щастя вашої родини.

Якщо вам сниться, що ви смієтеся над інвалідом, то наяву ви зробите якийсь непристойний вчинок, від якого вашим близьким буде дуже соромно за вас. Випробовувати в сні співчуття до інваліду – завдяки своїй інтуїції ви зможете передбачити вірне рішення в кризової ситуації. Якщо жінці сниться, що вона пов’язує свою долю з інвалідом, то це сприятливий знак, т. к. скоро в її долі з’явиться людина, про яку вона все своє життя мріяла. Якщо вам сниться, що вас оточують одні інваліди, цей сон передвіщає вам те, що якийсь час вам доведеться перебувати в новому для вас середовищі, знайомство з цікавими людьми змінить ваше життя, а може, навіть і долю.

Якщо вам сниться, що ви інвалід і раптово стаєте здоровою людиною, то це означає, що у вашому житті відбудуться зміни, які позитивно позначаться на вашому здоров’ї.

Сонник для дівчаток

Сниться Інвалід, чому?

Побачити в сні інваліда – ознака того, що ти недооцінюєш когось зі своїх знайомих. Тобі весь час здається, що ця людина нічого особливого собою не являє, але насправді цей твій знайомий – справжній скарб. Обережніше: якщо ти пропустиш момент, то ризикуєш втратити своє щастя, яке не так вже й часто тиняється вулицями без діла.

До чого сниться і як зрозуміти Інвалід?

Коротке тлумачення: низька самооцінка; засуджувати себе. Популярний вислів: простягнути руку допомоги; через Не можу. Люди, які вважають, що існують дефекти, це ті люди, у яких дефектів немає. Люди з дефектами завжди знаходять спосіб про них забути.

Якщо це ви, відзначте, яка частина тіла у вас — причина інвалідів уві сні, і співвіднесіть це зі своїм станом у реальному житті. Щоб зрозуміти, у чому ваша проблема, зверніть увагу на те, де ви знаходитесь у сні і які люди поруч з вами.

До чого сниться Інвалід по соннику:

Якщо уві сні ви бачите, що Інвалідність має інша людина, як ви до цього ставитеся? Поруч з ним ви відчуваєте себе некомфортно, або ви готові простягнути йому руку допомоги? Як ви ставитеся до своєї поведінки? Ви відчуваєте почуття провини, тому що не знаєте, як цій людині допомогти? Чи вважаєте, що ваша допомога не є необхідною, що цей чоловік сам здатний впоратися зі своїм становищем?

Сонник Катерини Великої

До чого сняться Інвалід по соннику:

Милиці інваліда сняться до ворожнечі, боротьбі. Якщо уві сні вам зламали ноги і ви стали інвалідом, то ваша думка про те, що ви здобули перемогу над своїм заклятим ворогом, помилково. Він лише зализує свої рани, готуючись завдати вам новий удар.

До чого сниться Інвалід по соннику:

Якщо приснилося, що ви б’єте інваліда, то наяву вас очікують великі труднощі. Ваш таємний ворог буде намагатися будь-якими способами перешкодити виконання ваших бажань. Він не зупиниться ні перед чим, а тому використовуйте в своєму захисті будь-які народні засоби.

В реальному житті ви піддаєте небезпеці, вплутуючись у всякі ризиковані справи. Будьте обережні, бо далеко не на всі справи можна йти заради великого виграшу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ