Сонник обличчя жінки до чого сниться обличчя жінки уві сні

Жоден сонник не дає однозначне трактування, до чого сниться обличчя жінки. Події та другорядні обставини уві сні грають вирішальну роль в тлумаченні. Має значення особистість сплячого і особи, яка приснилася. Цей неоднозначний символ допоможе сновидцу усвідомити справжні мотивації і підкаже, як діяти в різних життєвих ситуаціях.

тлумачення Міллера

Сонник Міллера роз’яснює, до чого сниться, що на обличчі жінки виросло волосся. Сюжет свідчить про її стривожених стані і пошуку заступництва. Не секрет, що паніка часто провокує імпульсивні вчинки. Сновидицей бажано взяти себе в руки і утриматися від ексцентричних витівок, не влаштовувати сцен в громадських місцях.

волохаті щічки

Сонники пропонують різні пояснення, до чого сняться волосся на обличчі жінки. Нерідко дивний образ уві сні говорить про прагнення до лідерства за всяку ціну, що не перебираючи засобами.

Це не єдине пояснення, до чого сниться борода у представниці прекрасної статі. Волосся, а також щетина уособлюють сумніви сновідіци у власній жіночності.

Борода також вказує, що дівчина, яка вам приснилася в такому вигляді, сильно залежить від думки оточуючих, особливо від чоловічої оцінки.

Якщо на обличчі жінки уві сні виросла щетина, героїня сновидіння намагається щось приховати. Сонник попереджає, що їй це навряд чи вдасться.

Що з цим личком не так?

Французький сонник розглядає найбільш докладно, до чого сниться жіноча борода. Тлумачення сну з жіночих і чоловічих нічних мрій істотно відрізняється.

Якщо жінці пощастило бачити себе бородатої, в її житті почнеться біла смуга. У справах буде супроводжувати удача, незаміжні зустрінуть другу половинку, сімейні поліпшать відносини.

Чоловікам сонник віщує небажану зустріч, труднощі в бізнесі, погане самопочуття. Якщо довелося бачити, як обличчя жінки заростає буквально у сновидіння на очах, гряде фінансове благополуччя.

Якщо уві сні на обличчі жінки вскочили прищі, цю даму очікує захоплення і пошану.

вусата красуня

Сучасний сонник роз’яснює, до чого сняться вуса на обличчі жінки. Їх володарка прекрасно пристосована до життя і подолає будь-які негаразди.

Інші тлумачі вважають жіночі вуса передвісником змін. Зверніть увагу на враження, яке справив на вас образ уві сні. Схожі емоції належить випробувати після пробудження.

Позбавляємося від волосяного покриву

Сонник Мандрівника вважає тривожним сигналом, якщо дівчині приснилося голити себе. Символ вказує, що спляча займається не своєю справою і віщує різні втрати. Якщо вона закохана, неприємності можуть бути у її коханого.

Якщо леді приснилося, що довелося голити власний підборіддя і щоки, чаклунка Медея рекомендує зайнятися своїм іміджем: можливо, йому катастрофічно не вистачає жіночності.

Для вагітної це перевірений спосіб визначити стать майбутньої дитини: якщо таке наснилося, у вас народиться хлопчик.

Коли уві сні трапляється висмикувати небажану рослинність, сонник обіцяє мудру пораду, корисне знайомство, позбавлення від вантажу минулого.

Кого я бачу!

  • Приснився силует знайомої дівчини з закритим обличчям &# 8212; наяву їй загрожує небезпека;
  • Дама без особи означає, що за вами хтось шпигує;
  • У чоловічих снах незнакомкабез особи означає невдоволення стосунками;
  • Бачити в дзеркалі чуже відбиття &# 8212; наяву щось сильно збентежить вас.

Удари і ляпаси

Сновидіння, в якому трапляється бити жінку по обличчю, часто навіяно крайнім невдоволенням собою. Психоаналітичний сонник акцентує на невмінні спілкуватися і будувати відносини.

Коли чоловікові трапляється уві сні бити знайому жінку по обличчю, символ відображає його прагнення привернути її увагу. Якщо довелося бити абстрактну особу, в критичній ситуації сновидец продемонструє несподівані позитивні якості.

Якщо дівчині приснилося, що хтось наважився її вдарити, наяву її чекає серйозна боротьба за свою репутацію.

Якщо довелося уві сні вдарити суперницю, сюжет уособлює нерішучість і невпевненість, які частенько заважають в реальному житті.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ