Сонник Липень 😴, до чого сниться Липень жінці 💤, що означає побачити Липень уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Липень Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться липень жінці:

Це сьомий місяць у році.

Якщо вам сниться, що надворі жаркий липень, і вам хочеться сховатися від спеки, знайти прохолодну тінь, але ніяк не вдається цього зробити — то всі ваші надії на швидке виконання бажання розвіються, як дим.

Але якщо уві сні вам все-таки вдається знайти тінь і сховатися в ньому від палючого сонця — то ваші плани просто зміняться, і бажання здійсниться лише через 79 днів.

Якщо вам сниться, що липень дощовий і похмурий — то скоро до вас звернуться за роз’ясненням деяких делікатних питань, і ви можете потрапити в незручне становище. Можливо, це пов’язано з тим, що сталося 7 місяців тому, постарайтеся викликати в пам’яті давні події і як їх розсортувати.

Якщо уві сні ви дивитеся на настінний календар і бачите, що він розкритий на липні — то це означає, що ви не бачите того, що відбувається у вас за спиною.

Якщо цей сон сниться керівника великого підприємства — то він означає бунт: семеро його підлеглих готують змову проти нього з метою змістити його з посади чи, принаймні, крупно підставити.

Відривати листок календаря, на якому стоїть дата «7 липня» — до сорому за поведінку оточуючих вас людей. Наяву ви опинитеся в компанії поганих людей, особливо це відноситься до вечірок і зборів, намічених на 7, 16 або 25 число.


1 Липень Сучасному соннику

Бачити липень у сні означає:

Обіцяє вам усілякі неприємності. Можливо, невдовзі після такого сну ви будете пригнічені сумними перспективами. Втім, не впадайте у відчай — дуже скоро і зовсім несподівано ваш настрій самим неймовірним чином зміниться, і це принесе вам радість і дружбу. Це — сон-попередження, що спонукає вразливих людей тримати під контролем свій стан духу.

Матеріали для статті наданні med-arhiv.com, ми дуже вдячні.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ