Сонник Ліси будівельні 😴, до чого сняться Ліси будівельні жінці 💤, що означає побачити Ліси будівельні уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Лісу (будівельні) по Соннику Катерини Великої

До чого сняться лісу (будівельні) жінці:

Ліси – Ви бачите в сні будівельні риштування (поміст) – сон говорить про те, що ви з якогось приводу будете відчувати сумніви, а може, навіть будете перебувати в сум’ятті почуттів; найбільш імовірна причина цих переживань – любовні відносини; ви боїтеся, що вам не вдасться їх зберегти.

Ви ніби піднімаєтеся по лісах – людина, яка доріг вам більше всього на світі, незаслужено звинуватить вас.

Ліси – Ви в сні спускаєтеся з лісів – ви в дійсності здійсніть негідний вчинок, але він виявиться непоміченим публікою; на вас ніхто не вкаже пальцем, однак ви самі будете каятися у скоєному; воно і вірно: ви ж перед Богом каєтеся, а Богу відомо про всіх наших гріхах, оскільки він дивиться нам в серце – в саму суть.

Бачити в осне лісу – Ви ніби впали з лісів – ви в дійсності впадете морально, хіба що не расшибетесь; ваше падіння – в обмані; ви обдурите когось.


1 Лісу (будівельні) за Християнським соннику

Бачити лісу (будівельні) у сні означає:

Ліси (будівельні) – У вирішенні проблем вам доведеться покладатися тільки на власні сили. Уявіть, що ліси прибирають, і будівля постає в оновленому, прекрасному вигляді.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ