Сонник: крем, до чого сниться (для особи, тіла, кондитерський)

Наносили уві сні емульсію на обличчя або тіло? А може, ви прикрашали кондитерським кремом красивий і апетитний торт? Крем уві сні буде мати різне значення залежно від мети його використання. Згадуйте деталі та дізнавайтесь майбутнє, яке вам провіщають снотолкователи.

Наносити на обличчя або тіло

В Сучасний сонник крем для особи входить як ознака м’якості. Якщо сон приснився чоловікові, то це говорить про те, що в справах йому допоможуть такі якості, як поступливість і гнучкість. А ось директивний і твердий стиль, навпаки, зашкодить його справі. Сон дивилася жінка – їй належить проявити турботу і ласку по відношенню до близької людини. Ймовірно, це буде її чоловік, дитина або батьки.

Якщо звернутися в даний сонник з питанням, до чого сниться крем для рук, то ви дізнаєтеся, що це ознака отримання задоволення від виконаної роботи. Ймовірно, ви довго займалися важкою завданням і нарешті виконали її. Ваші старання будуть оцінені по достоїнству, а самі ви відчуєте гордість за себе.

Вам належить тривала подорож – ось до чого сниться мазати ноги кремом. При цьому воно буде активним, можна навіть сказати, що спортивним. Вас можуть чекати похід в гори, ліс, сплав по річці або поїздка на велосипеді.

У XXI століття сонник крем для тіла входить як символ того, що ви переживаєте з приводу свого здоров’я. Таке часто відбувається, якщо людина читає про симптоми свого нездужання в Інтернеті. Однак у вашому випадку все йде зовсім не так – ви здорові і повні енергії.

Незабаром вам доведеться зайнятися бізнесом – ось до чого сниться крем для обличчя дівчині в декреті, на думку Жіночого сонника. Ви на диво швидко зможете вникнути в справи і виявити в них себе. Висока ймовірність, що ваші здібності помітить керівник і довірить вам лідерську позицію в компанії.

За Класичним сонником, значення снів розрізняються в залежності від типу крему:

  • Крем для рук уві сні є передвісником ремонту.
  • Крем для ніг – символ майбутнього відпустки.
  • Використовували суфле для тіла – займетеся танцями або фізичними вправами.

У Психологічний сонник мазати руки жирним кремом входить як ознака того, що ви берете на себе багато зобов’язань. Можливо, ви любите виконувати роботу самостійно або не вмієте відмовляти у проханні. Ви зможете легко звільнити час для себе, якщо навчитеся ділитися завданнями з іншими.

Мазати ноги кремом уві сні – означає, що в реальності успішно виправити помилки минулого. Ваші переживання і хвилювання нарешті припиняться. Мазати обличчя кремом – в реальності проявити турботу про себе. Швидше за все, вам належить похід в масажний салон або студію краси.

Побачений крем з вичерпаним терміном придатності обіцяє вам розставання з якоюсь людиною. Ви прийняли спільне рішення про розірвання відносин, так як усвідомлюєте їх безперспективність. Не переживайте завчасно – навряд чи це будуть ваші близькі люди. Це може бути колега, сусід або малознайомий чоловік.

Снився лосьйон з приємним ароматом – будьте займатися улюбленими справами, які приносять вам задоволення і надихають. Наносити ж речовина з неприємним запахом – значить, виконувати нелюбимі вами завдання. Швидше за все, це будуть рутинні справи, наприклад робота по дому.

В сонник тональний крем входить як ознака того, що ви прагнете приховати своє справжнє обличчя за маскою. Часто таке відбувається, коли людина потрапляє у новий колектив, де не може в перший час розкритися повністю. Однак коли ви почнете довіряти оточуючим людям, ви зумієте розкритися.

Класичний сонник повідомляє, що ви приховаєте таємницю від іншої людини, якщо побачите тональний крем на обличчі, на обличчя знайомому наносити крем – означає покривати одного. При цьому ваші спроби не увінчаються успіхом, правда буде розкрита. Однак ваш знайомий все одно зуміє вийти сухим з води.

Жіночий сонник дає абсолютно інше трактування, до чого сниться тональний крем. На його думку, вам належить чепуритися перед побаченням. Ви будете сп’янілі закоханістю і легким фліртом з новим коханим. Якщо при цьому ви бачили своє відображення в дзеркалі, то ваші стосунки переростуть у серйозний роман.

Прикрашати кондитерські вироби

Уві сні робили крем для торта – значить, у житті ви задоволені тим, що маєте. Ваш дім – повна чаша, ви реалізувалися в кар’єрі і зуміли проявити свої таланти. Приснилася тарілка з шоколадним кремом для десерту – ваше життя незабаром зміниться в кращу сторону. Будьте готові до новим, цікавим для вас пропозицій.

В сонник полуничний крем входить як символ романтичних відносин. Якщо ви самотні, то незабаром зустрінете свого коханого. Людям у шлюбі сон обіцяє спільний відпустку, який вони проведуть, як другий медовий місяць.

Уві сні крем робити для весільного торта – до заміжжя. Якщо при цьому десерт пробував ваш улюблений чоловік, то невдовзі ви отримаєте пропозицію руки та серця. Для сімейних сновидцев сон є символом майбутніх гулянь на святі молодят-друзів чи родичів.

Дівчина у сні збивала пишну масу – це означає, що незабаром їй належить зустрічати важливого гостя. Якщо сон дивився чоловік, то попереду його чекає серйозний ділова розмова. Однак йому вдасться грамотно вибудувати діалог і прийти до консенсусу з опонентом.

Якщо уві сні ви пробуєте свіжі еклери, то в реальності відчуєте нові відчуття. Швидше за все, вони будуть пов’язані з екстремальними видами розваг (рафтинг, стрибки з парашутом, катання на атракціонах). Їли тістечка – будете безтурботно базікати з друзями.

Нанести уві сні білий крем на десерт – до безтурботного майбутнього. Використовували жовту апетитну і ніжну масу – будете готувати для дітей. Використовували крем яскравого кольору – попереду вас чекають веселі вечірки та багато сміху.

Їсти уві сні крем без усього – до вміння отримувати задоволення будь-якою ціною. В житті ви вмієте насолоджуватися кожним моментом і у всьому бачите позитивні сторони. Добре, якщо ви бачили уві сні запаси кондитерського крему в холодильнику, що значить наяву вміти продумувати плани заздалегідь і ретельно готуватися до їх реалізації. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ