Сонник Карта сімка 😴, до чого сниться Карта сімка жінці 💤, що означає побачити Карту сімка уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Карта сімка по Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться карта сімка жінці:

Сімка (карта) – якщо в сні ви граєте в карти в неприємній компанії і вам постійно дістаються одні тільки сімки, то наяву ви живете в очікуванні підступу з боку близьких людей і колег, і в результаті у вас псується не тільки настрій, але і здоров’я теж. Якщо уві сні ви, незважаючи на всі несприятливі умови, все-таки здобували перемоги, то це вказівка на те, що ви просто недовірливий і недовірлива людина, насправді, до вас все чудово ставляться. Не полінуйтеся обговорити зі своїми близькими свої страхи, вони обов’язково допоможуть вам їх розвіяти. Якщо ж у сні ви програєте, то одними розмовами тут не обійдешся – вам краще всього на тиждень, найбільше, на дві, лягти в лікарню, оскільки самостійно з свого параноїдального стану ви не зможете вийти.

Якщо у вашому сні компанія приємна і вам легко і добре, то в житті ви впевнено прокладаєте свій шлях. Виграти гру з сімками на руках – до заслуженої поваги у професійних колах, особливо приємно вам буде визнання 7 провідних фахівців, до слів яких ви завжди прислухаєтеся. Якщо ж ви програєте, то це говорить про те, що в даний момент ви заклопотані якоюсь проблемою, яка займає всі ваші думки вже більше тижня і не дозволяє вам розслабитися навіть у домашньому колі.

Якщо уві сні ви просто якимось чином отримуєте на руки одну карту, то це типова символіка. Прийміть до відома цю пораду чи пересторогу і строго його дотримуйтесь. Наприклад, бубнова сімка – це значить, ви 7 числа минулого місяця познайомилися з людиною, яка можете дати вам непогану роботу, в результаті якої ви поправите похитнувся сімейний бюджет. Однак ви самі повинні зателефонувати людині і нагадати про себе.

Червова сімка означає, що ви заплуталися в любовних справах і в будь-який момент можете попастися на дрібній брехні. Якщо це можливо, зробіть тижневу паузу, нехай за це час пристрасті вгамуються. І насамперед це стосується одружених і заміжніх людей, які крутять романи на стороні: щоб ваші законні дружини продовжували перебувати в невіданні, ви повинні проявляти обережність і витримку.

Хрестова сімка – це надія на швидку зміну на краще. Хороший цей сон тільки для творчих особистостей, які переживають про своєму творі (картині, ролі у виставі, книги і так далі), а всі іншим цей сон нічого серйозного не обіцяє – швидше за все, надії будуть марними.

Пікова сімка – до горя і страждань. Якщо цей сон присниться молодій жінці, то через 7 днів вона виявить у себе на обличчі перші зморшки, а у волоссі – сивину. Природно, це не порадує її.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ